PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW ///M βόλτα!!


christopherzaha
05-11-10, 15:17
Γειά σας παίδες!! Τι κάνουμε?? όλοι καλά??

έχω μια παράκληση!!

θέλω να μπώ κ να κάνω βόλτα με ενα Μ (δεν εννοώ να οδηγάω εγώ. απλά να είμαι μέσα.)!! ό,τι να ναι!! Μ3 Μ5 ή Μ6. !!

Δεν με νοιάζει!! το θέμα είναι δεν έχώ κανένα γνωστό μου υπόψη..... :(

για αυτό θα ήθελα αν κάποιος μέλος απο δω μέσα θέλει να μ κάνει καμιά εξηπυρέτησει ,ας πούμε, και κερνάω καφεδάκι!! εγω είμαι τώρα ρέθυμνο κ σπουδάζω κ μένω ηράκλειο.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να μου το πει πλζ!! το χω ανάγκη!! :peepwall:

///M_Spartan
05-11-10, 16:52
Ασε τον καφε ,τη βενζινη του ///Μ την πληρωνεις ?????

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

120ihatch
05-11-10, 17:59
Πρέπει φίλε να βρεις //Μ με υγραέριο, για να πληρώσεις λιγότερα για τα καύσιμα της βόλτας ! :bananasmi:yippee::dance::smokin:

halkida116mpack
05-11-10, 18:10
Πρέπει φίλε να βρεις //Μ με υγραέριο, για να πληρώσεις λιγότερα για τα καύσιμα της βόλτας ! :bananasmi:yippee::dance::smokin:

επισης φθηνο θα ηταν να βρει μ πακ...

Driftakos
05-11-10, 18:16
εκτος και αν το παιδι ειναι γιος βενζινα..οποτε αλλαζουν τα δεδομενα

nikos1400
05-11-10, 18:18
Γειά σας παίδες!! Τι κάνουμε?? όλοι καλά??

έχω μια παράκληση!!

θέλω να μπώ κ να κάνω βόλτα με ενα Μ (δεν εννοώ να οδηγάω εγώ. απλά να είμαι μέσα.)!! ό,τι να ναι!! Μ3 Μ5 ή Μ6. !!

Δεν με νοιάζει!! το θέμα είναι δεν έχώ κανένα γνωστό μου υπόψη..... :(

για αυτό θα ήθελα αν κάποιος μέλος απο δω μέσα θέλει να μ κάνει καμιά εξηπυρέτησει ,ας πούμε, και κερνάω καφεδάκι!! εγω είμαι τώρα ρέθυμνο κ σπουδάζω κ μένω ηράκλειο.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να μου το πει πλζ!! το χω ανάγκη!! :peepwall:
Δηλαδη θες βολτα με Μ στην Κρητη.
Και εγω !
:nod:

konc
05-11-10, 18:35
Aααxxx.. λες και το έγραψα ο ίδιος πριν 15 χρόνια είναι το post, ειλικρινά με καμία δόση ειρωνείας προς τον φίλο που το έγραψε. (Αλήθεια, τι ηλικία έχεις? Τολμώ να μαντέψω κοντά στα 20 :) ) Τότε που βλέπαμε Μ να "δίνει" κάπου και το συζητάγαμε στην καφετέρια το "θηρίο" για κανά μήνα, έχοντας τον ήχο του χαραγμένο στο μυαλό μας και θεωρώντας το εξωγήινο..
Τα "φίδια" της εποχής δεν ήταν "έριξα με το 335 τρεις κολώνες στο Μτρίο" αλλά "οδήγησα το Μ του Μπάμπη που το έκανε μετατροπή στον Βλάση και το έδωσε για πλύσιμο στον Βαγγέλα και το πήγα αίμα. Άσε, ανατρίχιασα, σηκώθηκε η γειτονιά στο πόδι". Απλά και μόνο η οδήγηση του θρύλου που δεν ακούμπαγες ήταν μύθος. Κρυφό όνειρο όλων των πιτσιρικάδων της εποχής μου. Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά αν θες μια πολύ φιλική συμβουλή (πάει τελείωσε, γέρασα.. :( ) μια ιδέα είναι και μόνο.. Δεν λέω ότι το κάνεις, δεν ξέρω κιόλας, αλλά μην τρελαίνεσαι σε καμία περίπτωση.

E36 RULES!!
05-11-10, 18:39
Τα "φίδια" της εποχής δεν ήταν "έριξα με το 335 τρεις κολώνες στο Μτρίο" αλλά "οδήγησα το Μ του Μπάμπη που το έκανε μετατροπή στον Βλάση και το έδωσε για πλύσιμο στον Βαγγέλα και το πήγα αίμα. Άσε, ανατρίχιασα, σηκώθηκε η γειτονιά στο πόδι".

Ελα ρε, ο GTR κανει και μετατροπες σε BMW? :rofl2:


Ωραιο ποστ παντως, δειχνει πως αλλάζουν οι εποχές...

ΣΤΕΦΑΝΟΣ
05-11-10, 19:30
ελα ρε φιλε να σε παω εγω .μενω ρεθυμνο κστειλε π.μ

christopherzaha
06-11-10, 12:29
με την βενζίνη λόγω του ότι είμαι φοιτητής θα ζοριστώ λίγο αλλά ίσως τα ψιλοβολέψουμε.

φιλε Κονκ μέσα έπεσες!! :cheers: 18 είμαι!! :))

Α8hnaios
06-11-10, 14:35
έχω μια παράκληση!!

θέλω να μπώ κ να κάνω βόλτα με ενα Μ

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να μου το πει πλζ!! το χω ανάγκη!! :peepwall:

http://www.youtube.com/watch?v=uosrt4z4EaU

!!!

nikos1400
06-11-10, 14:43
με την βενζίνη λόγω του ότι είμαι φοιτητής θα ζοριστώ λίγο αλλά ίσως τα ψιλοβολέψουμε.

φιλε Κονκ μέσα έπεσες!! :cheers: 18 είμαι!! :))
:offtopic:

μπραβο που περασες με την πρωτη!

christopherzaha
06-11-10, 19:17
xD πάρα πολύ!!! :PP