PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε36Μ3ΖF vs GEO


Geo_3D
17-10-05, 23:18
Σε μια βολτα μεχρι την Παχη που καναμε σημερα με τον φιλο Κωστα ειχαμε τρελλη τσοντα.Ο φιλος Κωστας λοιπον δεν του εφτανε η κοντριτσα που ειχαμε κανει στη γρηγορη βολτα στον Βαρναβα,ηθελε και αλλο.Ειναι καλο παιδι κατα βαθος και δεν μπορω να του χαλασω χατηρι.Το αποτελεσμα????Θα σας απαντησω με ενα συνθημα που λεγαμε περσι τετοια εποχη με την κατακτηση του Euro για τους Πορτογαλους.***Σημειωση,οι "Πορτογαλοι" ειναι ο Κωστας

ΔΕ ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ,ΔΕ ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ,ΠΟΥ*beep ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ,ΠΟΥ*beep KAI ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ:flipa:

Εις στο επανιδειν........:D :D

Geo_3D
17-10-05, 23:19
Διευκρινηση

Τα αμαξια ηταν 318 cabrio vs 316 sedan

moutraklas
19-10-05, 15:25
Έχεις κάτι εναντίον των 318 cabrio???? ΕΕΕ???
Θα μας αφήσεις??? Άσε μας!!! Δεν ξαναασχολούμαστε... είμαστε υπεράνω εμείς!! :pth: :pth:

manosbmw318ie30
19-10-05, 15:47
Έχεις κάτι εναντίον των 318 cabrio???? ΕΕΕ???
Θα μας αφήσεις??? Άσε μας!!! Δεν ξαναασχολούμαστε... είμαστε υπεράνω εμείς!!

Τί περιμένεις; Ξεσκούφωτα ξεσκούφωτα, πήραν τα μυαλά τους αέρα και νομίζουν ότι μπορούν να πάνε και γρήγορα! Άσε που στα πολλά χλμ φουσκώνουν οι κουκούλες και τα κεφάλια τους!!! :pth: :pth: :pth:

Άντε ρε για καμμιά βολτούλα και αφήστε τα γρήγορα για τους "κλειστούς"!! Εύγε Geo! Καλά τους έκανες!

E36M3ZF
19-10-05, 16:41
Φίλε μου καλέ ....καλέ μου φίλε Geo.....είσαι απλά ενας θρασύτατος κακεντρεχής και κακός χαρακτήρας αλλά δεν πάυεις να είσαι φίλος.....το γεγονός πως βρεθήκαμε στην Αττική οδό και σου λέω " πάμε ? " 150μ πριν το τούνελ ( εν ονόματι κακιά ώρα ) και μου λες " άστο ρε...μηπως εχει μπάτσους " .....αλλά τελικά άνοιξες, με ξάφνιασε ( γκαντέμη ) όταν και αφού ήμουνα μπροστά σου στα επόμενα 150μ βρήκαμε μπάτσους....Ξεχνάς όμως και ίσως ηθελημένα πως ΗΜΟΥΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ και για αρκετή ώρα ακόμη μέχρι που στα 210 - 212 επιασα κόφτη και καθώς με περναγες σου έκανα νόημα με τα χέρια μου πως δεν έχω άλλο.Ξεχνάς επίσης πως μετά τα διόδια της Ελευσίνος πάλι σε περίμενα και τελικά κατάφερες να με περάσεις πάλι στον κόφτη πριν την γέφυρα της Ν.Περάμου.Ξεχνάς και πάλι πως στην επιστροφή....με έχασες και σε 'επαιρνα τηλεφωνο να δω που είσαι και απο που θέλεις να πάμε στο ραντεβού με τα παιδιά στο Μπουρνάζι.Ξεχνάς πως ήμουνα αυτός που τελικά μπήκα πρώτος στην πλατεία στο Μπουρνάζι.....και γενικότερα ξεχνάς, ξεχνάς , ξεχνάς.....Δεν πειράζει όμως ....σαν φιλευσπλαχνος τύπος που είμαι και καλό παιδί....για να μην μιλήσω για την ομορφιά μου τώρα και τα υπόλοιπα χαρίσματα μου .... ( τα εσωτερικα Doctor abo μην παρεξηγηθούμε πάλι )....σε αφήνω στα όνειρά σου να πλανάσαι οικτρά. Ναι φίλε μου....με πέρασες....ΑΛΛΑ....όπως όλοι θυμούνται και παρακαλώ να παραδεχτούν ....ΕΓΩ ήμουν αυτός που δις προκάλεσα τον Σταμάτη με το υπερόπλο του με τα 116 αλογέτα μου και δεν τόλμησε να βρεθεί στην ρότα μου.Και γι'αυτο λοιπόν ....φίλε μου Γιωργάκη....για να μην σου τσακίσω τα παϊδια ένα ενα και σε κάνω να πείς τον δεσπότη Παναγιώτη....σου ξαναλέω...σε αφήνω απλά να πλανάσαι στα απατηλά ονειρά σου.Γεια σου φίλε μου....Γειά σου :icon02:

Geo_3D
19-10-05, 16:48
Μα ισα ισα που αυτη ειναι η μεγαλυτερη κ@υλα.Να σε αφηνω επιτηδες να ξεκινας πρωτος και να σε περναω με ενα υποθετικα πιο αργο απτο δικο σου αυτοκινητο.

Και εντελως πληροφοριακα,δεν ειμαι οδηγος που μια βολτα ολοκληρη την κανω κοντρα.Που και που πηγαινω χαλαρα.Οσο για τον γυρισμο να σου θυμισω οτι σε περασα πολυ πριν τον κοφτη.Και αν εσυ οπως λες πιανεις κοφτη στα 212,εγω ποσο πρεπει να πιανω για να σε περασα ετσι??237χλμ?????

Οποτε φιλε μου ασε τις δικαιολογιες και δεξου απλα και ομορφα την εξευτελιστικη ηττα σου.

Εγω παντως αν ημουνα στη θεση σου θα ντρεπομουνα να πω οτι με περασε ενα πιο αργο (υποθετικα ξαναλεω) αμαξι..........:thefinger :thefinger

E36M3ZF
19-10-05, 17:04
Οπότε λοιπόν το συνεχίζεις.....θέλεις να βρεθείς στην δινή θέση που βρέθηκε ο παρ'ολα ταυτα Φίλτατος Σταμάτης και ΄τωρα κάνει τον ψόφιο κοριό εεεεε? Λοιπόν.....δεν λαμβάνεις λοιπόν υπόψιν σου πως τα αυτοκίνητά μας πέραν των 7 - 8 ατίων που έχουν διαφορά είναι με πόσα...? 400 κιλά βαρύτερο το δικό μου συν εμενα μέσα φτάνουμε τα 550 παραπάνω κιλά απο εσένα? οπότε τα δικά μου άλογα κουβαλάνε μέσα τους ένα μουλάρι ( εμένα ) ενώ τα δικά σου κουβάλάνε ενα γαιδούρι ( εσένα ) που δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Αν νομίζεις λοιπόν πως είσαι καλύτερος σε αφήνω σου ξαναλέω να πλανάσαι οικτρά στα όνειρά σου χωρίς δεύτερη και απλά να λιγουρεύεσαι την ομορφιά και το κύρος που μου προσφέρει το αυτοκίνητό μου. Και προς ενημέρωση του φίλου manos318ie30 οι κουκούλες στα Ε36 απ'όσο ξέρω δεν φουσκώνουν αδελφέ....Δεν πήραμε Fiat Punto cabrio ώστε να φουσκώνουν.....Ε36 έχουμε.Και βέβαια πάντα καλοπροαίρετα και φιλικά υπενθυμίζω σε αυτό το σημείο το παλιό αλλά πολύ σωστό γνωμικό που λέει ό σοφός Ελληνικός λαός....." Ότι ζηλέυουμε το ρεζιλεύουμαι " Σας αφήνω λοιπόν στα γλυκά σας όνειρα χωρίς να θέλβ να σας την χαλάσω....Καληνύχτα σας και ας είναι μέρα μεσιμέρι.
Κώστας....cabrioλες....αργός με το αμάξι μου.....μαλλιάς....χοντρός....όμορφος όμως ( Χριστός και Παναγία ) και σύντομα παλιοχαρακτήρας αν συνεχίσετε έτσι.
Θα σας ανασκολωπήσω μικρά και ανόητα παιδάκια....Cabrioλεδες ενωθήτε....μας την πέφτουν

Geo_3D
19-10-05, 23:52
Ηθελες και τα'παθες.Εσυ ζηταγες επιμονα κοντρα.Δεν τα σκεφτοσουνα αυτα τοτε.Φταιω εγω που θαμπωθηκα απτην ομορφαδα σου και ειπα παμε??????????Δε φταιω

Action Man
20-10-05, 01:10
Εχω λιωσει στο γελιο..συνεχιστε.....:yippee: :cheers: :rofl2:

Geo_3D
20-10-05, 01:39
Μιας και εχω εμπνευση αποψε,θα παραφρασω ελαφρως το συνθημα που εγραψα στο πρωτο post ετσι ωστε να σου ταιριαζει απολυτα

ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΜΥΑΛΟ,ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΜΥΑΛΟ,ΠΟΥ*beep ΣΤΟΝ ΒΑΡΝΑΒΑ,ΠΟΥ*beep ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ

Παντα στη διαθεση σου,οταν εχεις τετοιες διαθεσεις:flipa: :flipa:
Ψηλε,χοντρε και ομορφαντρα(αυτο στο αναγνωριζω.Φτου σου να μη σε ματιασω)

Elias_Z3
20-10-05, 07:03
Μαλλον το Ζ3 θα παρει το αιμα ολων των cabrio/roadster πισω. Γιωργο ετοιμασου:icon42:

E36M3ZF
20-10-05, 08:16
Συνεχίζεις? Θα με αναγκάσεις λίαν συντόμως να προβώ σε αποκαλύψεις που πιστεύω θα ρίξουν το ιθικό σου και θα σε ντροπιάσουν.Θελεις να το συνεχίσουμε σίγουρα? Είσαι έτοιμος να υποστείς τις συνέπειες? Σκεψου καλά πριν απαντήσεις ....μικρό ανόητο .... αγόρι ( λέμε τώρα )....Σκέψου καλά γιατί θα σε πονέσω.:angryfire :angryfire :angryfire:icon42:

Fad3In
20-10-05, 12:08
Καλα! Μη βρεθειτε στο δρομο μου! :icon42:
Θα σας ρεζιλεψω και τους δυο! :p:
(Στην τελικη ειναι που τα χαλαμε,αλλα οκ!) :nixweiss:
Ν.

E36M3ZF
20-10-05, 17:32
Καλα! Μη βρεθειτε στο δρομο μου! :icon42:
Θα σας ρεζιλεψω και τους δυο! :p:
(Στην τελικη ειναι που τα χαλαμε,αλλα οκ!) :nixweiss:
Ν.



Άτσα και ο Νικήτας στο κόλπο....θα με αναγκάσετε να σας δείξω το κακό μου πρόσωπο και δεν θα σας αρέσει καθόλου.Λάβετε τα μέτρα σας για να μην σας μετρήσω όλους. ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΛΑΛΗΣΑ :angryfire

m3power
20-10-05, 20:20
ρε αντε φαε καμια ζαμπονοτυροπιτα να παχυνεις λιγο:rofl2: .

μας ζαλισες με το ρημαδι σου!!!!:thefinger

τα λογια ειναι φτωχεια μικρο χοντρουτσικο και μαλιαρο αγορι,ορισε ευθεια,ωρα και ημερομηνια,να ερθουμε με τον geo να σε πελεκιασουμε!!:smiley_ab

και μην αρχισεις τις αερολογιες σου,τοτε που...και το ενα και το αλλο..

φρεσκα κουλουρια:party:

ΥΓ. και βγαλε το αβαταρ με την 46αρα,ξεσκεπαστε 36αρι!!!!!!!

Geo_3D
21-10-05, 01:42
Τελικα αυτο το παιδι δεν λεει να βαλει μυαλο.Ειδε στη ζυγαρια οτι εχασε 127 γραμαρια και νομιζε οτι εστειλε την αναλογια κιλων ανα ιππο στο πατωμα.Οποτε για αλλη μια φορα στηθηκαμε,για αλλη μια φορα ειχαμε το ιδιο αποτελεσμα,αλλά για πρωτη φορα υπηρχε και μαρτυρας.Γι'αυτο λοιπον φιλε και ομορφαντρα Κωστα κατσε ησυχα γιατι αλλιως ο μαρτυρας θα τα "ξερασει" ολα.Κοινως θα σε θαψει και δεν θα μπορεις να ξανασηκωσεις κεφαλι.Αλλωστε για ενα κουτελο ζουμε ολοι.Ας το κρατησεις καθαρο.....:flipa:

E36M3ZF
21-10-05, 09:22
ρε αντε φαε καμια ζαμπονοτυροπιτα να παχυνεις λιγο:rofl2: .

μας ζαλισες με το ρημαδι σου!!!!:thefinger

τα λογια ειναι φτωχεια μικρο χοντρουτσικο και μαλιαρο αγορι,ορισε ευθεια,ωρα και ημερομηνια,να ερθουμε με τον geo να σε πελεκιασουμε!!:smiley_ab

και μην αρχισεις τις αερολογιες σου,τοτε που...και το ενα και το αλλο..

φρεσκα κουλουρια:party:

ΥΓ. και βγαλε το αβαταρ με την 46αρα,ξεσκεπαστε 36αρι!!!!!!!



Τελίωσε ....... τώρα θύμωσα......θα τα πούμε εμείς οι δυο καλά πλέον φίλε μου ΑΛΛΑ......παρατήρησα πως και εχθές πάλι που το club είχε σύναξη....όταν έμαθες πως θα παρευρεθώ......παλί ΚΟΤΕΨΕΣ και δεν εμφανίστηκες. Έχεις καταντήσει πλέον γραφικός τύπος και απλά αερολογείς.Φίλε....όπως σου είχα ξαναπροτείνει.....θα σε περιμένω ξανά σε όποιο πλέον νταμάρι θέλεις γιατί στου Μπούκουρα μάλλον δεν μπορείς να έρθεις γιατι φοβάσαι.Δεν έχω πλέον να πω τίποτε άλλο και απλά περιμένω την επίσημη πρόσκλησή σου. ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ να σε ξαναξεφτηλισω να τελιώνουμε.....Αντε γιατι αντε ετσι? Άντε γιατι άντε

E36M3ZF
21-10-05, 09:28
Τελικα αυτο το παιδι δεν λεει να βαλει μυαλο.Ειδε στη ζυγαρια οτι εχασε 127 γραμαρια και νομιζε οτι εστειλε την αναλογια κιλων ανα ιππο στο πατωμα.Οποτε για αλλη μια φορα στηθηκαμε,για αλλη μια φορα ειχαμε το ιδιο αποτελεσμα,αλλά για πρωτη φορα υπηρχε και μαρτυρας.Γι'αυτο λοιπον φιλε και ομορφαντρα Κωστα κατσε ησυχα γιατι αλλιως ο μαρτυρας θα τα "ξερασει" ολα.Κοινως θα σε θαψει και δεν θα μπορεις να ξανασηκωσεις κεφαλι.Αλλωστε για ενα κουτελο ζουμε ολοι.Ας το κρατησεις καθαρο.....:flipa:



Γιώργο λυπάμαι....αφού συνεχίζεις με αναγκάζεις να προβώ σε ωμότητες.Μόνος σου το προκάλεσες.Έσπειρες ανέμους πλέον ..... ετοιμάσου να θερίσεις θύελλες.Μόνος σου προκάλεσες την καταστροφή σου.Μετά σε παρακαλώ να μη μου ζητάς συγνώμη οκ? Άντε γιατι άντε και εσύ....Άντε γιατι άντε.


Υ.Γ Ξέχασες να αναφερθείς στο γεγονός πως χθές βράδυ στην Κύμης ( ενόπιων του μάρτυρα ) παραδέχτηκες πως ξεκίνησες πρωτος με διαφορά δευτερολέπτου, αλλά στην γέφυρα που ερχόμουνα πλάι σου χωρίς αύριο πάλι εγώ μπήκα και βγήκα πρώτος. Τώρα πως γίνεται πάντα να νικάς? Δεν ξέρω....Αλλά σου ειπα....Πλέον τελίωσα μαζί σου.Θα νιωσεις την οργή μου. ΤΕΛΟΣ

STR
21-10-05, 20:59
Εγω ξερω οτι ο geo τσαγιαζει ολα τα 1,6-1,8 χαλαρα.Ζητειται αντιπαλος

Fad3In
22-10-05, 14:05
Εγω ξερω οτι ο geo τσαγιαζει ολα τα 1,6-1,8 χαλαρα.Ζητειται αντιπαλος
Ακομα και τα θρυλικα...Μ10;!; :rofl2:
Ν.

Geo_3D
20-11-05, 12:08
Ακομα και τα θρυλικα...Μ10;!; :rofl2:
Ν.
Ακομα και αυτα!!!!!!!!!:p: :p:

nikosm3
21-11-05, 01:25
ρε geo πως σκ@τα περνας το 318 αφου ειναι λιγα αλογακια παραπανω απο εσενα...τεσπα σε προκαλω σε μια κοντρα και γω 16αρης ειμαι να διαπιστωσω τι κρυβεις!!οταν αλλαξω λαστοιχα!!μετα το κορωπι σιγουρα!μια φορα ανοιξα μενα 318 τον εφαγα γιατι μου φοραγε 235 πισω με 18αρια λογικο ηταν ο μαμας εγω με τα 15αρια μου να του ριξω λιγο σταυτια ομως ο λογος νικης μου ηταν οι θηριοζαντες του και μονο!!

Geo_3D
21-11-05, 01:29
Βεβαιως.Anytime

nikosm3
21-11-05, 01:34
:icon42: με μια προυποθεση οτι δεν τοχεις τσιπαρει και εισαι μαμησιος οπως το πηρες απο την αντιπροσωπεια!!αλλιως:whip:

Geo_3D
21-11-05, 01:37
Oυτε aftermarket φιλτρο αερος!!!!

nikosm3
21-11-05, 01:40
:nod: για να δουμε τι θα γινει....λοιπον μολις αλλαξω λαστοιχακια θα σε προσκαλεσω σε μια μονομαχια γιατι τωρα μαυτα πουχω δε θα ξεκινησει ποτε!!

Geo_3D
21-11-05, 01:47
Ουτε εγω εχω λαστιχα

nikosm3
21-11-05, 01:51
:nixweiss: μια φορα ανοιξα με το 95αρι τετραπορτο του φιλου μου ε36* 316 για να δουμε αν διαφερει το δικο μου απο το δικο του μιας και δεν εχω φτερωτη στο βεντιλατερ και καταφερα να κανω διαφορα περιπου ενα αυτοκινητο.δεν ηταν κουλος αλλα ουτε και οι αλλαγες του ηταν λαθος ισα ισα που εφαγα και κοφτη εγω στην 2α.ομως σε ευθεια γιατι στροφες με καμμενα λαστοιχα θαγορασουμε συναιτερικο οικοπεδο!!:yippee:

Dark_Niaou
21-11-05, 09:21
....Cabrioλεδες ενωθήτε....μας την πέφτουν

Πως που πότε γιατί;;;;;

ΚΑμπριο και ξερό (καμένο) παϊδάκι!!!! :dance:

dimosbmw
24-11-05, 02:48
GEO! Σαν πολλα δεν μας τα εκανες? ειμαι και εγω μεσα για κοντρα με το 316 ε36 μου.

Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.

θα φας σκονη!!!

nikosm3
24-11-05, 12:08
ωχ ωχ ....ποιος θαναι ο :loser: :pth: geo πως στην δυναμομετρηση εβγαλες 109 στο τροχο?107 δεν ειναι τα ε36 316?

Geo_3D
24-11-05, 12:11
Δεν ειναι τροχο,ειναι στο στροφαλο.Και το εργοστασιο εδινε 102.

nikosm3
24-11-05, 12:22
102 για την μηχανη με τον ιμαντα τα 97αρια αποτι ξερω ειναι 107 για το λογο οτι δεν εχουν φτερωτη δηλαδη εχουν ηλεκτρικο και οχι μηχανικο βεντιλατερ..χωρις ναμαι σιγουρος!!

m3power
24-11-05, 12:46
:offtopic: ειδα το αμαξι των ονειρων σου σημερα στην πλατεια καραισκακη!!

μ3 ε36 blue estoril δεν λεγετε;;;;

Geo_3D
24-11-05, 19:55
ειδα το αμαξι των ονειρων σου σημερα στην πλατεια καραισκακη!!

μ3 ε36 blue estoril δεν λεγετε;;;;
:banghead: :chair: :icon42: :icon02:

Geo_3D
24-11-05, 20:14
Το thread ξεκινησε σαν μονομαχια του E36M3ZF και του geo.
Μετα μπηκαν και αλλοι διεκδηκητες του τιτλου
Μετα μπηκαν και τα δυναμομετρα
Μετα μπηκαν και τα:offtopic:που μας εκαναν την καρδια περιβολι
Ε καιρος ειναι να κλεισει αυτο το thread.Για οποιαδηποτε νεα μονομαχια θα ανοιχτει καινουργιο(ο nikosm3 και ο dimosbmw να ετοιμαζονται:icon42: :smiley_ab )

Ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας:hello: