PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΒΕ!


Dr.Yamastura
22-11-10, 23:13
Γεια σας bmw freaks
Οδηγώ 135 του 2008 και ελπίζω να βρω και άλλους λοξούς για παρέα σε ένα από τα χόμπυ μου:Ερασιτεχνικό drift και όσο βελτιωνόμαστε που ξέρεις;

rapid_fast
22-11-10, 23:34
Γεια σας bmw freaks
Οδηγώ 135 του 2008 και ελπίζω να βρω και άλλους λοξούς για παρέα σε ένα από τα χόμπυ μου:Ερασιτεχνικό drift και όσο βελτιωνόμαστε που ξέρεις;

Χόμπυ είναι το ντρίφτ??
Καλώς ήρθες, και καλά ποσταρίσματα..

Stunt Mike
22-11-10, 23:38
Γιατι να μην ειναι χομπι δλδ????Αντι να πηγαινει καποιος σ'ενα 5χ5 μια Τεταρτη απογευμα,ανεβαινει 2-3 φορες τη Super Special και γυριζει σπιτι του χαμογελαστος.Εγω τουλαχιστον αυτο κανω!!

rapid_fast
22-11-10, 23:51
Γιατι να μην ειναι χομπι δλδ????Αντι να πηγαινει καποιος σ'ενα 5χ5 μια Τεταρτη απογευμα,ανεβαινει 2-3 φορες τη Super Special και γυριζει σπιτι του χαμογελαστος.Εγω τουλαχιστον αυτο κανω!!

Είναι μάλλον στα πλαίσια "οδήγηση" σαν χόμπυ..
Π.χ. αν έπαιζες πόδόσφαιρο δε θα έλεγες ποτέ οτι έχεις χόμπυ να βαράς κόρνερ..
Θα το έλεγες??

Dr.Yamastura
22-11-10, 23:59
Είναι μάλλον στα πλαίσια "οδήγηση" σαν χόμπυ..
Π.χ. αν έπαιζες πόδόσφαιρο δε θα έλεγες ποτέ οτι έχεις χόμπυ να βαράς κόρνερ..
Θα το έλεγες??
Εννοώ ότι πχ χρόνοι δεν με ενδιαφλερουν τόσο.
Για φάουλ μπανανα στη βραζιλία ,για drift ιαπωνία..

Stunt Mike
23-11-10, 00:01
Σωστος.....Αν και το ποδοσφαιρο ειναι σχετικα μονοδιαστατο ως ''ενα'' παιχνιδι και ως εκ τουτου το κορνερ ή το πεναλτι ειναι κομματι των κανονων του.Το αυτοκινητο εχει πολλες διαστασεις ως χομπι,απο offroad καταστασεις,μεχρι κοντρες στην ευθεια,στροφες και ντριφτ.Δεν αρεσουν ολα σε ολους...Εγω πχ βαριεμαι το offroad....

ThaNOS E46coupe
23-11-10, 00:07
Σωστος.....Αν και το ποδοσφαιρο ειναι σχετικα μονοδιαστατο ως ''ενα'' παιχνιδι και ως εκ τουτου το κορνερ ή το πεναλτι ειναι κομματι των κανονων του.Το αυτοκινητο εχει πολλες διαστασεις ως χομπι,απο offroad καταστασεις,μεχρι κοντρες στην ευθεια,στροφες και ντριφτ.Δεν αρεσουν ολα σε ολους...Εγω πχ βαριεμαι το offroad....

δέν έχεις δίκιο να το βαριέσαι...όποτε πέρνω το jimny του πατέρα μου τρελαίνομαι σε τέτοιο βαθμό που σκέυτομαι να πουλήσω το BMW και να πάρω τζιπάκι...είναι άλλη τρέλα...οργώνεις όλο τον ταϋγετο και τα πέριξ και με χαμιλή κατανάλωση!!!!!χαχα...σόρρυ για το οφ τόπικ...

Stunt Mike
23-11-10, 00:24
Ανεβηκα Παρνηθα μ'ενα extreme vitara ενος φιλου.Δεν λεω οτι δεν περασα καλα και ειδα και μερη που δεν εχω ξαναδει απλως δεν με εξιταρει για να ακολουθησω...

vasilis e30
23-11-10, 07:26
καλως ηρθες φιλε και καλα ποσταρισματα!!!!