PDA

Επιστροφή στο Forum : sony ericsson x peria x10


bmwnikolase36
02-12-10, 23:54
καλησπερα παιδια...ο ξαδερφος μου ενδιαφερεται να παρει αυτο το κινητο...μηπως καποιος απο εσας το εχει?μπορειτε να μου πειτε εντυπωσεις και πως το βλεπετε?θελει αποκλιστηκα sony ericsson τιποτα αλλο...σας ευχαριστω προκαταβολικα,και συγνωμη αν το αναφερω σε λαθος κατηγορια αλλα πηγα στις αγορες πωλησεις και αναζητηση και δεν μπορουσα να γραψω εκει μου εβγαζε κατι και δεν μπορουσα να φτιαξω θεμα...

MZ3
03-12-10, 23:02
Καλο ειναι το εχω 2.3 μηνες και ολα οκ
Μην περημενης με αυτο το λογισμηκο να βρης χαρα απο την πρωτη μερα αφου καπια βασικα δεν τα εχει και πρεπει να κατεβαζεις εφαρμογεςαπο το καρκετ, δωρεαν για να γραψεις μια σειμηωση η να στειλεις και να παρεις με το μπλε δοντι
Βρισκεις ομως απειρες εφαρμογες η τεραστεια οθονη ειναι ολα τα λεφτα και απο μπαταρια παει καλα. Εφαρμογες υπαρχουν για οτι χρεειαστεις κ.τ.λ
Στα μεγαλα του μειων ειναι η αρκετα καθυστερημενες αναβαθμησεις και στο οτι κανεις δεν ξερει ποτε θα σταματησουν και αυτες. Υπαρχουν φτηνοτερα κηνητα με 2.2 εκδοση και συνεχιζουν ενω το εξπιρια μαλον τζηφος
Μπες στο myphone.gr και θα διαβασεις τα παντα για το ξπιρια οπως και για ολα τα κηνητα
Σορυ για το λινκ να το σβησω αν υπαρχει θεμα

bmwnikolase36
04-12-10, 22:39
ευχαριστω πολυ αδερφε μου...οχι δεν υπαρχει θεμα με το λινκ!καθε γνωμη δεκτη για να ξερει τι να αγορασει το παιδι στα ιδια λεφτα αν ειναι...για να καταλαβω για να στειλεις και να λαμβανεις με blutooth πρεπει να κατεβασεις εφαρμογη?και αν ναι πρεπει να συνδεθεις σε wifi και να τα κατεβασεις free?

Dim77
05-12-10, 10:33
ευχαριστω πολυ αδερφε μου...οχι δεν υπαρχει θεμα με το λινκ!καθε γνωμη δεκτη για να ξερει τι να αγορασει το παιδι στα ιδια λεφτα αν ειναι...για να καταλαβω για να στειλεις και να λαμβανεις με blutooth πρεπει να κατεβασεις εφαρμογη?και αν ναι πρεπει να συνδεθεις σε wifi και να τα κατεβασεις free?

Ναι, πρέπει να κατεβάσεις το bluetooth file transfer.
Είναι πάρα πολλές εφαρμογές που θα κάνουν ότι χρειάζεται και τις κατεβάζει δωρεάν από το Android market.

Η γνώμη μου είναι ότι με τα ίδια λεφτά περίπου αγοράζει απείρως καλύτερα τηλέφωνα με λειτουργικό Android από το X10.
Τα οποία τηλέφωνα άσχετα με το τι γράφεται στο ίντερνετ, δε χρειάζονται κανένα ''πείραγμα'' ή ''βελτίωση'' για να κάνουν τα πάντα.

Φυσικά εφαρμογές κατεβάζεις και δοκιμάζεις αλλά και έτσι να τα αφήσεις, κάνουν τα πάντα.

1. Samsung Galaxy S
2. HTC Desire
3. HTC Desire HD (αυτό είναι πιο καινούριο και ακριβότερο)