PDA

Επιστροφή στο Forum : Νοικιάρικο αμάξι.....χεχε


kloukakis
16-01-11, 13:42
Λοιπόν καλοί μου φίλοι είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι ένα από τα παιδικά μου όνειρα έγινε πραγματικότητα! Στις 9/7/2010 οδήγησα για πρώτη μου φορά Ferrari!!!!! Ήταν 20 μοναδικά λεπτά που απόλαυσα μια F430 στους δρόμους της Modena!!! Η στιγμή φυσικά αποθανατίστηκε και έτσι την βολτούλα την μοιράζομαι με όλους τους φίλους. Δυστυχώς ήταν μεσημέρι με κίνηση και ο Ιταλός δίπλα μου τα έβλεπε λίγο χλομά τα πράγματα από το πρώτο άνοιγμα κιόλας…..
Τα αισθήματα μοναδικά! Αυτό που δεν μπορώ να ξεχάσω ήταν τα λεπτά πριν μπω μέσα! Γεμάτος αγωνιά και ενθουσιασμό περίμενα μη μπορώντας να το πιστέψω!!!

Για το αυτοκίνητο τι να πει κανείς??? Είναι σαν άλογο κούρσας κλεισμένο σε δωμάτιο!! Οι δρόμοι είναι πολύ λίγοι για αυτό, καθώς μπορείς πολύ εύκολα να καταλάβεις ότι τα όριά του είναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύ μακριά! Το πιο έντονο χαρακτηριστικό ήταν η αίσθηση στο γκάζι, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γραμμικό και απίστευτη δύναμη ακόμα και στις 1000 στροφές! Ακόμα και τότε πατώντας το γκάζι ένιωθες μια κλοτσιά στην πλάτη σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μηδενικό χρόνο!!! Το γκάζι και το φρένο νόμιζες ότι είναι αφής καθώς το παραμικρό άγγιγμα το ένιωθες πολύ έντονα, το ίδιο και το τιμόνι!! Στο βίντεο δεν φαίνεται, αλλά η επιτάχυνση ήταν ασύλληπτη….. σα να ρούφαγε την άσφαλτο…. Οι ευθείες τελείωναν πριν καν αρχίσουν…… κοντέρ και τέτοια δεν προλάβαινα να τα δώ!! Χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι τα 120 χαω ήταν εκεί που είναι 9:00 στο ρολόι!!!

Επειδή μπορώ να μιλάω για μέρες σταματάω εδώ. Δυναμώστε και απολαύστε την βολτούλα!!! Μην φανταστείτε τίποτα το φοβερό, 1-2 ανοίγματα έκανα καλα. Ωστόσο ακόμα και όταν το μοτερ δουλεύει χαμηλά η επιτάχυνση είναι φοβερή και ο ήχος στην πλάτη μαγικός, κρίμα που στο βίντεο δεν το καταλαβαίνεις...

http://www.youtube.com/watch?v=aB9DAZnuig4

http://www.youtube.com/watch?v=h6Q4kDRi6jc

Α8hnaios
16-01-11, 13:56
Ρε Κωστη..... μπραβο!!! τι να πω
Ζηλευωωωω

ThaNOS E46coupe
16-01-11, 14:39
Εγώ προσωπικά δέ θα ήθελα να οδηγήσω αυτον τον κόκκινο διάβολο....κ ο μόνος λόγος είναι οτι το ταπεινό μου 318 δέ θα ήθελα να το ξαναδώ ποτέ μου....και θα έπρεπε να πουλήσω όλη μου την περιουσία για να το αποκτήσω....Δέ μιλάμε βέβαια για τη συντήρησή του.....αυτό είναι άλλο καπέλο....συγχαριτήρια κωστή και ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας...

stelmaniac
16-01-11, 14:51
Μπραβο που καταφερες να προσεγγισεις ενα τετοιο αυτοκινητο αλλα:
1. Πολλες στροφες παιρνει το τιμονι-απαραδεκτο..!!
2. Το εσωτερικο της φερραρι μοιαζει καταπληκτικα με ντατσουν της δεκαετιας του '80-αισχος..!!!!

Geo_3D
16-01-11, 14:58
χαχαχαχαχα!!Ωραιος ο Λουκακης!!!!!

ps-Ασε μας ρε καραμπινιερι που μας λες να κοψουμε κιολλας!!!!
ps2-Κλασσικος Ελληναρας!!!Στην κορνα το χερι απευθειας,αν δεν κανει ο μπροστινος δεξια για να περασουμε εμεις!!!!!

Μπραβο Κωστη!

intasg
16-01-11, 15:08
Ωραίος, άντε και στα δικά μας, γιατί ζηλέψαμε.

halkida116mpack
16-01-11, 15:26
Εγώ προσωπικά δέ θα ήθελα να οδηγήσω αυτον τον κόκκινο διάβολο....κ ο μόνος λόγος είναι οτι το ταπεινό μου 318 δέ θα ήθελα να το ξαναδώ ποτέ μου....και θα έπρεπε να πουλήσω όλη μου την περιουσία για να το αποκτήσω....Δέ μιλάμε βέβαια για τη συντήρησή του.....αυτό είναι άλλο καπέλο....συγχαριτήρια κωστή και ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας...

μην το λες ...... γιατι οταν πηγα εγω εκει για τον ιδιο λογο δεν το οδηγησα και προτιμησα να κανω ψωνια απο το 3οροφο του armani ...... αλλα μετανιωσα ,θα ανταλλαζα τωρα τα ρουχα που πηρα για μια βολτα με το τερας....

μπραβο συμφορουμιτη...ευγε ...
υ.γ. μαγκωμενος φαινοσουν στις πλατειες εεε...και τι δεν θα εδινες να επαιζες λιγο το κωλαρακι εεεεεε

kloukakis
16-01-11, 15:47
Χαχαχαχ ναι αλλά μάλλον δε ηταν εκει η κόρνα....δεν έκανε μπιπ
Τι να κάνω ρε geo? Να αφήσω την ευθεία ανεκμετάλευτη?? Για κανένα λόγο!!!

Θάνο κι όμως μια βδομάδα στην Ιταλία είχα λυσάξει να γυρίσω πίσω στο ταπεινό μου ις να κάνω τα γούστα μου! Δεν μπορείς να καταλαβεις! Μετά την μου__ρα στην αγαμία!!! Στερητικό σύνδρομο κανονικά σου λέω!

Κι όμως το τμόνι είναι παραπάνω απο ξυράφι. Με μια μικρή κίνηση στο τιμόνι το αυτοκίνητο έστριβε φοβερά πολύ!!! Πάντως έκοβαν τόσο πολύ οι τροχοί του που δεν περίμενα οτι θα έβγαινε απο το παρκιν με μια μονο μανούβρα!

Βασικά αν δείτε στην αρχή είμαι τελείως ψάρακλας! Έβαλα όπισθεν και με το που γυρισα πίσω να δω.....αντίκρισα το τέρας μέσα στα ντζάμια και δεν ήξερα που να πρωτοδω...... Το μοτερ ή τον τοίχο??

Βασικά το εσωτερικό δεν το κοίταξα καν, πάντως ήμουν πολύ άνετος.
Εδώ δεν προλάβαινα να δω κοντερ και στροφόμετρο όταν άνοιγα... δεν ξέρω πόσα έπιασα καν.

Η αλήθεια είναι πάντως πως το απωθημένο μου έφυγε. Η πιο μαγική στιγμή είναι τα λεπτά που περιμένεις να μπεις. Οκ και όταν το άνοιξα που χτύπησε η καρδούλα μου χεχε....
Μακάρι να καταφέρω να οδηγήσω και ένα τέτοιο τέρας σε καμια πίστα να το λιώσω, στον δρόμο παει χαμένο! Και μετα μια βδομάδα με υπνωτικά για να με πάρει ο ύπνος...

kloukakis
16-01-11, 15:54
μην το λες ...... γιατι οταν πηγα εγω εκει για τον ιδιο λογο δεν το οδηγησα και προτιμησα να κανω ψωνια απο το 3οροφο του armani ...... αλλα μετανιωσα ,θα ανταλλαζα τωρα τα ρουχα που πηρα για μια βολτα με το τερας....

μπραβο συμφορουμιτη...ευγε ...
υ.γ. μαγκωμενος φαινοσουν στις πλατειες εεε...και τι δεν θα εδινες να επαιζες λιγο το κωλαρακι εεεεεε

μπορώ να πω οτι ζορίστηκα να βγάλω τις μέρες οικονομικά γιατι τα φαγητά ηταν ακριβα και λίγα.... αλλά αν δεν το έκανα δεν θα μου το συγχωρούσα οταν γύριζα.

Να σου πω δεν μου έκανε καθόλου αίσθηση να το ντριφτάρω....κι όμως! Ασε που πατούσε τόσο καλά που δεν ξεκόλλαγε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, με ηλεκτρονικά στο ον βέβαια, αλλά για 500 άλογα δεν έκανε κιχ για να χρειαστεί να το διορθώσεις! Πάταγες και έφευγε σαν να ήταν σε ράγες, απίστευτα ευκολοδηγητο!! Καλα στα όρια δεν θα είναι έτσι προφανώς...

mike21
16-01-11, 16:15
μπράβο,μοναδική εμπειρία,άμα δεν είχες και τον ιταλό να σε κόβει θα ήταν όλα τα λεφτά!!

nik200
16-01-11, 16:20
αποριες...
1)τον ιταλιανο τι τον πηρες μαζι?χιιχιχιιχι
2)καλα οδηγησες ferrari με τα συστηματα on????σαν να γ@μ@ς την cameron diaz με προφυλακτικο!!!!

απο τα λιγα που καταλαβα απο το βιντεο το αμαξι ειναι γεματο παντου σε αντιθεση με το 355 που μετα τις 3500rpm επαιρνε τα ποδια του...απο κει και περα...το αμαξι ακουγεται απιστευτα..οι αλλαγες ακομη πιο απιστευτες...πολυ ωραια εμπειρια παντως...ευγε

Vasilis M3
16-01-11, 16:21
Πρέπει να είχες ένα χαζό γέλοιο συνέχεια:dance:
Ωραία τα bmw αλλά ferrari σεβασμός:drive2:

Zer0cooL
16-01-11, 16:25
Να του πεις του βλακα να μη σου πειραζει τις ταχυτητες αλλη φορα...εαν υπαρξει...

kloukakis
16-01-11, 16:30
αποριες...
1)τον ιταλιανο τι τον πηρες μαζι?χιιχιχιιχι
2)καλα οδηγησες ferrari με τα συστηματα on????σαν να γ@μ@ς την cameron diaz με προφυλακτικο!!!!

απο τα λιγα που καταλαβα απο το βιντεο το αμαξι ειναι γεματο παντου σε αντιθεση με το 355 που μετα τις 3500rpm επαιρνε τα ποδια του...απο κει και περα...το αμαξι ακουγεται απιστευτα..οι αλλαγες ακομη πιο απιστευτες...πολυ ωραια εμπειρια παντως...ευγε

χαχαχααχα καλό!!

1) Λες να τον πήρα απο μόνος μου??
2) Ρε νικ να βγάλω τα ηλεκτρονικά απο ένα αμάξι 500αλόγων που οδηγώ για πρώτη φορά σε δρόμους που οδηγώ για πρώτη φορά είναι λίγο κάπως, εξάλλου δεν είχε νόημα ρε..... να τα έβγαζα γιατι? Θα το πήγαινα όριο μέσα στην πόλη? Τα ηλεκτρονικά αυτά έχουν σκοπό να πας πιο γρήγορα κατά κύριο λόγο, πάντως δεν τα ένιωσα πουθενά να επεμβαίνουν είχε ξενέρωτα καλή άσφαλτο κάτω!!

Όντως είχε δύναμη σε όλο το φάσμα, στις 2000 στροφές πάταγες και σε κλότσαγε στη πλάτη ακαριαία!



Πρέπει να είχες ένα χαζό γέλοιο συνέχεια:dance:
Ωραία τα bmw αλλά ferrari σεβασμός:drive2:


Για δες λίγο πιο καλό τον καθρέφτη;)

Atsa linos
16-01-11, 17:21
Εγω θα πεταγα τον ιταλο εξω πολυ ρουλης μου φανηκε ολο κοψε και κοψε σε ειχε οταν ανοιγες κουνουσε τα χερια σαν τροχονομος το παλιογιδι αντε και εις ανωτερα

zaharias
16-01-11, 17:42
Εγω θα πεταγα τον ιταλο εξω πολυ ρουλης μου φανηκε ολο κοψε και κοψε σε ειχε οταν ανοιγες κουνουσε τα χερια σαν τροχονομος το παλιογιδι αντε και εις ανωτερα

xaxaxaxaxa!!! Ναι οντως!!! :D

Καλη φαση παντως.. Μπραβο kloukakis!!!

Επισης σε ορισμενα σημεια, πολυ μπαμ μπουμ στο δρομο.. Δεν λεω, εχουμε τα πρωτεια με τους καροδρομους..!! αλλα και εκει αποτι φαινεται, δεν ειναι και τελειοι οι δρομοι..

kloukakis
16-01-11, 18:33
Ναι οκ, αλλά βρε παιδιά που να ξέρει και αυτός με ποιον έχει να κάνει καθε φορα? Αν εγω είχα βγάλει δίπλωμα προχτες και μας κάρφωνα πουθενά με καμια 180 άρα? Τι να κάνουμε δεν πειράζει....

Πάντως ψήνομαι κάποια στιγμή στο μέλλον να κάνω άλλο ένα ντου και να πάρω το πρόγραμμα με την 1 ωρα στο βουνο.......μμμμμμμμ.

Παιδιά σε όλη την Ιταλία οι δρόμοι ήταν εμετικά καλοί!!!! Μονο εκεί που οδήγησα είχε λακούβες, σοβαρά! Είχε τόσο καλή ασφαλτο παντού που πραγματικά δεν γίνεται να χαρείς πισωκίνητο, αν ζούσα εκεί μάλλον δεν θα έπαιρνα BMW γιατι θα πήγαινε χαμένη. Πολύ άγρια η ασφαλτος..... ούτε σε πίστα!

NOS
16-01-11, 18:47
Προσφατα οδηγησα μια 360 στην Αθηνα ,Αττικη οδο!Απιστευτη εμπειρια φιλε,μπορω να σε καταλαβω!
Ο ηχος απο το μοτερ ειναι ακομα στα αυτια μου!!

Παντα τετοια!

Enema
16-01-11, 19:53
Ναι οκ, αλλά βρε παιδιά που να ξέρει και αυτός με ποιον έχει να κάνει καθε φορα? Αν εγω είχα βγάλει δίπλωμα προχτες και μας κάρφωνα πουθενά με καμια 180 άρα? Τι να κάνουμε δεν πειράζει....

Kαλα οχι οτι συμφωνω με την καταργηση του ιταλου (την δουλεια του κανει ο ανθρωπος και η εταιρια που νοικιαζει τα φερραρικα δεν μπορει να εμπιστευεται τον καθε ενα), αλλα δεν εχει καποιες minimum προαπαιτησεις το 'κλεισιμο' μιας φεραρι? Πχ ο οδηγος να ειναι 24 χρονων και πανω ή κατι τετοιο...

kloukakis
16-01-11, 20:23
Οχι δεν είχε καμια προυπόθεση.... μόνο δίπλωμα! Πάντως ήταν πολύ ευκολοδηγιτο, έκαναν βόλτα μέχρι και κοπέλες τρομάρα τους....

Dr.Yamastura
16-01-11, 20:24
Πολλή καλή φάση..
Πάλι καλά που σε άφησε να το πατήσεις και λίγο.Τρομερός ήχος..
Αυτά τα αυτοκίνητα είναι για αυτοκινητόδρομους και για πίστα...

E36 RULES!!
16-01-11, 22:13
Καλα εκανες και πηρες την κλειστη,... Εγω που πηρα την spider, λογω ζεστης (???????? ετσι μου ειπαν τουλαχιστον) χαλασε η camera και παιζει μονο τα πρωτα 2 λεπτα του βιντεο...

kloukakis
16-01-11, 23:31
χαχαχα Είδες εγώ που έμεινα πιστός στα coupe??

E36 RULES!!
16-01-11, 23:36
χαχα

Για πες... εμπειρία, ε? :D

race535
17-01-11, 11:11
Ποσο πληρωσες για τα 20 λεπτα αν επιτρεπεται;;
Εστω και για 20 λεπτα σε εβγαλε σε δρομους με πολυ κινηση που εχουν πολυ λιγη απολαυση,δεν θα επρεπε!
Τωρα για το οτι ο Instractor ηταν σφιγκτος ειναι απολυτα κατανοητο!!

kloukakis
17-01-11, 11:43
χαχα

Για πες... εμπειρία, ε? :D

Εεεεε όσο να πεις ηταν καλή φάση :love:


Ποσο πληρωσες για τα 20 λεπτα αν επιτρεπεται;;
Εστω και για 20 λεπτα σε εβγαλε σε δρομους με πολυ κινηση που εχουν πολυ λιγη απολαυση,δεν θα επρεπε!
Τωρα για το οτι ο Instractor ηταν σφιγκτος ειναι απολυτα κατανοητο!!

Καλά το κονσεπτ είναι να δεις λίγο το φιλινγκ και όχι να κάνεις χρόνο, όχι βέβαια πως δεν ρώτησα αν τις νοικιάζουν σε πιστα μέσα χεχε

ΟΙ τιμές κανονικά ήταν
50Ε 10λ γύρω το τετράγωνο (χωρίς εθνική)
100Ε 20λ (με εθνική αυτό που πήρα)
150Ε αν θυμάμαι 30λ
και 300Ε μια ώρα με στροφές στο βουνο
Άλλα 20Ε το HD video

Για f430 scuderia kai 458 τα διπλά σε όλα(εκτος βίντεο)
Στο μαγαζί είχαν
f430
f430 spider
f430 scuderia
458 italia
california(κακασχημη)
δεν θυμάμαι να ειχε κατι άλλο

Εγω ως γνήσιος έλληνας φοιτητής κατόπιν συνεννόησης με μια πανέμορφη ψηλή ιταλίδα μάζεψα μερικούς ακόμα φίλους και πληρώσαμε για τα 20λ 80Ε μαζι με το βίντεο χεχε...

Τη πουστι@ μου την έπεξε ένας συμφοιτητής μου που ήξερε ότι στη Μόντενα τις νοικιάζουν και σκόπιμα δεν μου είπε τίποτα. Αν το ήξερα θα είχα μαζέψει χρήματα να την λιώσω μια ώρα στο βουνό. Του μπαντ...

race535
17-01-11, 12:33
Καλά το κονσεπτ είναι να δεις λίγο το φιλινγκ και όχι να κάνεις χρόνο, όχι βέβαια πως δεν ρώτησα αν τις νοικιάζουν σε πιστα μέσα χεχε

ΟΙ τιμές κανονικά ήταν
50Ε 10λ γύρω το τετράγωνο (χωρίς εθνική)
100Ε 20λ (με εθνική αυτό που πήρα)
150Ε αν θυμάμαι 30λ
και 300Ε μια ώρα με στροφές στο βουνο
Άλλα 20Ε το HD video

Για f430 scuderia kai 458 τα διπλά σε όλα(εκτος βίντεο)
Στο μαγαζί είχαν
f430
f430 spider
f430 scuderia
458 italia
california(κακασχημη)
δεν θυμάμαι να ειχε κατι άλλο

Εγω ως γνήσιος έλληνας φοιτητής κατόπιν συνεννόησης με μια πανέμορφη ψηλή ιταλίδα μάζεψα μερικούς ακόμα φίλους και πληρώσαμε για τα 20λ 80Ε μαζι με το βίντεο χεχε...

Τη πουστι@ μου την έπεξε ένας συμφοιτητής μου που ήξερε ότι στη Μόντενα τις νοικιάζουν και σκόπιμα δεν μου είπε τίποτα. Αν το ήξερα θα είχα μαζέψει χρήματα να την λιώσω μια ώρα στο βουνό. Του μπαντ...

Εκτος του 10λεπτου που το θεωρω βλακεια γιατι δεν καταλαβαινεις τιποτα οι τιμες ειναι πολυ καλες και ιδιως για τοσο ακριβο αυτοκινητο.
Εγω εχω σχεδον τις ιδιες τιμες με αυτοκινητα που αξιζουν τα μισα λεφτα!
Μπραβο στους Ιταλους καλα κανουν:nod:

kloukakis
17-01-11, 12:46
Ναι και εμένα πολύ λογικές μου φαίνονται.
Όντως το 5λεπτο είναι λίγο κοροιδία, αλλά καλά κανουν και το έχουν και αυτό. Το 5λεπτο είναι σαν τα στριπτιντζαδικα.... σε αφήνει με την χαρά.....

Νοικιάζεις και εσυ αυτοκίνητα?

Το μαγαζί τους είναι έξω απο το μουσείο της Ferrari, το οποίο το βρήκα λιγο εως πολύ απαράδεκτο για μια Ferrari!

race535
17-01-11, 14:47
Ναι και εμένα πολύ λογικές μου φαίνονται.
Όντως το 5λεπτο είναι λίγο κοροιδία, αλλά καλά κανουν και το έχουν και αυτό. Το 5λεπτο είναι σαν τα στριπτιντζαδικα.... σε αφήνει με την χαρά.....

Νοικιάζεις και εσυ αυτοκίνητα?

Το μαγαζί τους είναι έξω απο το μουσείο της Ferrari, το οποίο το βρήκα λιγο εως πολύ απαράδεκτο για μια Ferrari!

Ειμαι συναδελφος τους.Κοιτα υπογραφη!

γιατι απαραδεκτο; Τι εννοεις;

kloukakis
17-01-11, 15:20
το μουσείο ήταν πολύ φτωχό... Είχε διάφορες Ferrari απο δω κι απο κει και έμοιαζαν σαν παρατημένες-εγκαταλλελημενες....σαν παρκαρισμένες που τις χαζευες γύρω γυρω. Το μουσείο της BWM και της Porsche είναι πολύ πιο περιποιημένα και ενημερωτικά για μοντελα κινητήρες ιστορία.

τουλάχιστον είδα και την F50 που είναι η αγάπη μου.

Fairytale
17-01-11, 15:34
Προσφατα οδηγησα μια 360 στην Αθηνα ,Αττικη οδο!Απιστευτη εμπειρια φιλε,μπορω να σε καταλαβω!
Ο ηχος απο το μοτερ ειναι ακομα στα αυτια μου!!

Παντα τετοια!Υπάρχει τέτοια ιστορία και στην Ελλάδα εδώ (http://www.ferraridriving.gr/) και από όσα βλέπω νοικιάζει βόλτες και με Porsche και με νταλίκα (!!!) αλλά και με πούλμαν :scratchch
Οι τιμές βέβαια είναι Ελληνικές.
C U out there

Fairytale
17-01-11, 15:39
Τώρα εξηγούνται ΟΛΑ... γιαυτό λύσσαξε ο Κων/νος στην Αθήνα σε σέσια, Καρτόδρομο και δρόμους τις γιορτές που ανέβηκε.
Μπράβο, πρέπει να είναι όντως εμπειρία.

Θέμη, όταν ανέβω φέτος πάνω θα σε προτιμήσω.
C U out there

bimmer-corfu
17-01-11, 19:19
μπράβο και πάλι μπράβο φίλε!

race535
17-01-11, 20:09
Θέμη, όταν ανέβω φέτος πάνω θα σε προτιμήσω.
C U out there

you are Welcome my friend!

NOS
17-01-11, 20:15
Υπάρχει τέτοια ιστορία και στην Ελλάδα εδώ (http://www.ferraridriving.gr/) και από όσα βλέπω νοικιάζει βόλτες και με Porsche και με νταλίκα (!!!) αλλά και με πούλμαν :scratchch
Οι τιμές βέβαια είναι Ελληνικές.
C U out there

Ετσι ακριβως οπως τα λες φιλε μου...

Απ'οτι ξερω εχει μονο στην Αθηνα αλλα ο ιδιοκτητης της ferrari (βρισκεται στην Παλληνη εκει που ειναι η πιστα με τα καρτ) μου ειπε οτι σκεφτεται να ανεβει και προς τα μερη μας ,Θεσσαλονικη συγκεκριμενα.

Ειναι πολυ ωραια εμπειρια πραγματικα!!!Οποιος μπορει ασ το δοκιμασει ,χαλαλι τα χρηματα!:)

E36 RULES!!
17-01-11, 21:14
Εγω ως γνήσιος έλληνας φοιτητής κατόπιν συνεννόησης με μια πανέμορφη ψηλή ιταλίδα μάζεψα μερικούς ακόμα φίλους και πληρώσαμε για τα 20λ 80Ε μαζι με το βίντεο χεχε...



Tο μελαχρινό που εκοβε βολτες παρκιν-ταμειο και ταμειο-παρκιν???? :icon11::icon11::icon11::icon11:

kloukakis
18-01-11, 13:42
Τώρα εξηγούνται ΟΛΑ... γιαυτό λύσσαξε ο Κων/νος στην Αθήνα σε σέσια, Καρτόδρομο και δρόμους τις γιορτές που ανέβηκε.
Μπράβο, πρέπει να είναι όντως εμπειρία.

Θέμη, όταν ανέβω φέτος πάνω θα σε προτιμήσω.
C U out there

Μπα για την ανάρμοστη συμπεριφορά μου οφείλεται το τρελοπαρεάκι του φορουμ......Κύλισε ο τεντζερης και βρήκε το καπάκι!


Tο μελαχρινό που εκοβε βολτες παρκιν-ταμειο και ταμειο-παρκιν????

Ήταν μια σεμνότυφη κοπελίτσα:flirt: που έκανε το promotion ψάχνοντας για ανυποψίαστους πελάτες (σαν και εμάς:D). Και που να έβλεπες αυτή με την οποία συνεννοήθηκα για τις τιμές:ices_ange!!

Ατιμες ιταλίδες..... βρε παιδιά δεν σας κάνω πλάκα, εκει τη κυττρήτιδα δεν την έχουν ανακαλύψει! Απο μηδεν μέχρι 40 χρονών ήταν όλες στην πένα!! Μια χοντρή βρήκαμε και αυτή ήταν απο την Ρόδο:banghead:

BMW-Racing
18-01-11, 14:08
Για δωστε τις καταλληλες πληροφοριες (διευθυνση ,σαιτ ) γι αυτο στη μοντενα να τα εχουμε υποψιν μας...

kloukakis
18-01-11, 14:25
Ρε γμτ δεν το βρίσκω το όνομα τους στο νετ. Θα ρωτήσω τους φίλους μου καi θα σας πω. Είναι ακριβώς δίπλα απο το μουσείο της Ferrari.