PDA

Επιστροφή στο Forum : billarasm3 vs m3 csl


billarasm3
02-02-11, 02:32
πριν από λίγο έκανα μια δοκιμη με ένα csl από σπάρτη!!!
φίλος του σοφού!!!
το csl φοράει 20αρες bbs και τελικό gruppem!!!
επίσης είπε πως έχει ταλαιπωρημένο δίσκο!!
εμενα τα γνωστά ΦΠΕ !!!
πατάμε 1ες roll βασιλόπουλο μέχρι τα 270 ήμουν 1,5κενό πίσω!!!
πολύ όμορφο το csl ερωτας πραγματικά!!!
το παλικάρι πολύ κομπλέ και τον ευχαριστώ πολύ που δοκιμάσαμε και που είδα-άκουσα αυτό το πριόνι από κοντά!!!

manosm3
02-02-11, 10:09
Και καποιος αλλος πατησε με το csl απ' ο,τι εμαθα :D

Παντως εκατσες πολυ καλα! Παντως 20αρες σε csl ειναι φαουλ

chief
02-02-11, 11:10
Και καποιος αλλος πατησε με το csl απ' ο,τι εμαθα :D


Ναι το ρεμαλι, και μου εκανε τηλεφωνα μες τα μαυρα μεσανυχτα.
Ευτυχως που το ειχα στο αθορυβο γιατι αν απαντουσα θα μας εβρισκε το πρωινο και θα καναμε τηλεφωνικη αναλυση πατηματος.

billarasm3
02-02-11, 13:52
Όντως πάτησε και κάποιος άλλος με πολύ
καλό αποτέλεσμα!!!

Αν βάλει 19αρες το csl θα πάρει αρκετά!!!

ThaNOS E46coupe
02-02-11, 14:23
:useless: ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.........

sofos 2.8i
02-02-11, 18:20
Ωραιος και ο bilaras!! Μπραβο για το αποτελεσμα.Το csl πριν ερθει Αθηνα ειχε 19αρες,αλλα ηταν δανεικες κ ετσι τις επεστρεψε.Δυστυχως οι original ζαντες του δεν υπαρχουν μια κ το αμαξι αγοραστηκε με τις 20αρες
Α μια διευκρινιση,την προσκληση στο street την εκανε ο αδερφος μου,μια κ εγω δεν ασχολουμαι καθολου με κοντροσαιτ κ ετσι εγιναν τα πατηματα.Να ειστε καλα παιδες και να χαιρεστε τα εργαλεια σας!

EVANGELOS
02-02-11, 20:19
...Α μια διευκρινιση,την προσκληση στο street την εκανε ο αδερφος μου,μια κ εγω δεν ασχολουμαι καθολου με κοντροσαιτ κ ετσι εγιναν τα πατηματα.Να ειστε καλα παιδες και να χαιρεστε τα εργαλεια σας!

χαχαχαχ και έπεσε στην περίοδο διαξαγωγής του πολέμου για την ανάδειξη του βασιλιά των Μ3 χαχαχαχαχα

πριν 3-4 χρόνια ήμασταν 2-3 όλοι κι όλοι με Μ3 Ε46 στα γκανκστερ.τζι αρ και για να βρεις Μ3 να πατήσεις έπρεπε να στήσεις καραούλι έξω από τα συνεργεία !!! σήμερα λόγω κρίσης που πλέον δεν πάταει κανένας οι 9/10 κόντρες γίνονται από τον Μπιλάρα και τα άλλα παιδιά με τα 46 !!!

Π.Σ. Ο κολητός σου είναι πολύ καλό παιδί πάντως και τον χάρηκα που πάτησε με μένα χωρίς να ρωτήσει "τι" και" πως" ...

Fairytale
02-02-11, 20:25
...ααα ερασιτέχνης δηλ. φρέσκο κρέας για την Ευαγγελο-μηχανή.
Του κοψες την καργιέρα πρόωρα του έρμου.
C U out there

EVANGELOS
02-02-11, 20:32
όχι ρε ... το παιδί είναι πολύ οκ ... δεν είναι καργιερίστας ...

billarasm3
02-02-11, 22:07
Ωραιος και ο bilaras!! Μπραβο για το αποτελεσμα.Το csl πριν ερθει Αθηνα ειχε 19αρες,αλλα ηταν δανεικες κ ετσι τις επεστρεψε.Δυστυχως οι original ζαντες του δεν υπαρχουν μια κ το αμαξι αγοραστηκε με τις 20αρες
Α μια διευκρινιση,την προσκληση στο street την εκανε ο αδερφος μου,μια κ εγω δεν ασχολουμαι καθολου με κοντροσαιτ κ ετσι εγιναν τα πατηματα.Να ειστε καλα παιδες και να χαιρεστε τα εργαλεια σας!

να σαι καλα φιλε μου!!!
χαρηκα πολυ που γνωρισα τον φιλο σου!!
πολυ κομπλε παλικαρι!!!
μακαρι να ηταν ολοι ετσι!!!

sofos 2.8i
02-02-11, 22:18
Ε το χουμε εμεις στη γειτονια εδω,ειμαστε τα καλυτερα παιδια χαχαχαχαχαχα......
Παντως το παληκαρι δεν ειναι χθεσινος κοντρακιας.Ειχε rallye με νιτρα,μετα S2000 και τωρα το csl.Απλα ειδικα μ εσας που δεν σας ηξερε δεν υπηρχε λογος να ειναι κομπλεξικος.Κ εγω αν ερθω Αθηνα παταω με οτι να ναι...
Το κακο ειναι να μη μου τον αναστατωσατε και αρχισει να μου λεει τι να του κανουμε για να παει καλυτερα χαχαχαχα

billarasm3
02-02-11, 22:21
Ε το χουμε εμεις στη γειτονια εδω,ειμαστε τα καλυτερα παιδια χαχαχαχαχαχα......
Παντως το παληκαρι δεν ειναι χθεσινος κοντρακιας.Ειχε rallye με νιτρα,μετα S2000 και τωρα το csl.Απλα ειδικα μ εσας που δεν σας ηξερε δεν υπηρχε λογος να ειναι κομπλεξικος.Κ εγω αν ερθω Αθηνα παταω με οτι να ναι...
Το κακο ειναι να μη μου τον αναστατωσατε και αρχισει να μου λεει τι να του κανουμε για να παει καλυτερα χαχαχαχα

αχαχαχα!!!!!!!
πες του μακρια απο τον νικο!!!

Fairytale
03-02-11, 12:27
χαχαχαχ και έπεσε στην περίοδο διαξαγωγής του πολέμου για την ανάδειξη του βασιλιά των Μ3 χαχαχαχαχα
...ααα βλέπω υπάρχει ευγενής σκοπός και βγαίνεις για κυνήγι στην BP !!!
Όταν σου λεγα να κατεβάσεις το κάδρο του 6-δάκτυλου από το σαλόνι με έλεγες κομμουνιστή, οπαδέ της παλινόρθωσης. :king:
C U out there

EVANGELOS
03-02-11, 14:08
Είμαι και θα παραμείνω ρεβισιονιστής (ttp://en.wikipedia.org/wiki/Revisionism_%28Marxism%29) ... oπαδός του Μπερνστάιν ... δεν πιστέυουμε εμείς σε τίτλους ευγενείας ... θάνατος στους ρεφορμιστες !!! :D :D :D