PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕ Μ3 Ε46 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΤΗΜΑ


pacman
04-02-11, 14:46
Όποιος φίλος με Μ3 Ε46 θέλει ας απαντήσει για να κανονίσουμε πατήματα σε φιλικό πάντα επίπεδο.
Θυμίζω είμαι M3 E46 CABRIO ΜΕ HARD TOP, 1ο στάδιο (φ.π.ε.)
ΦΙΛΤΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΕΛΙΚΟ KAZANAKI
Ψάχνω Μ3 Ε46 COUPE ΜΑΜΑ ή πρώτο στάδιο επίσης για να δω διαφορές.
cabrio παίζει κανένα?

Αθήνα είμαι...

RallyArt
04-02-11, 14:50
Το μαύρο κάμπριο;

pacman
04-02-11, 14:53
ανθρακι είμαι
δες το γκαραζ μου.
Το μαύρο κάμπριο;

RallyArt
04-02-11, 15:17
Είμαι εντελός μαμά Coupe.
Σε ενδιαφέρει;

pacman
04-02-11, 15:36
Φυσικά!
BP ανεβαίνεις? (τετάρτη βράδυ μαζευόμαστε).
Βάλε καμία φωτό να το δούμε!

Είμαι εντελός μαμά Coupe.
Σε ενδιαφέρει;

RallyArt
04-02-11, 15:39
Να σε ρωτήσω ήσουν και προέχθες;
Πάτησα με ένα μαυρό και μου έκανε 3 αμαξάκια πολύ άνετα.... και με έβαλε σε σκέψεις,
εσύ ήσουν με το άλλο;

pacman
04-02-11, 15:44
μπλε σκούρο ήταν!
εσύ ήσουν με το μπλε το electric!΄
και δεν σε πρόλαβα να πατήσουμε...
ναι εγώ ήμουν από πίσω...
νομίζω θα πάμε κόπια αμα πάμε...
πάντως άμα έχει μπει σε σκέψεις μην το σκέφτεσαι καθόλου!!!!
δηλητηριάσε το και θα δεις διαφορά!!!

pacman
04-02-11, 15:45
παρα πολυ ωραίο το εργαλειο σου...
και η ζάντα για μένα είναι η πιο ωραία που ταιριάζει σε μ3!
αν και λίγο βαρια...

RallyArt
04-02-11, 15:50
Σε ευχαριστώ φιλαράκι, και το δικό σου δεν πάει πίσω.....
Λοιπόν την άλλη τετάρτη θα τα πούμε στο BP να σε ρωτήσω λεπτομέριες του δηλητήριου...
Και να κάνουμε και το πάτημα.
Το μπλέ τι φοράει ακριβώς;

pacman
04-02-11, 15:53
αυτός με το μπλε φτιάχνει τα δηλητηρια....
θα ναι εκει να σου πει ο ιδιος λεπτομέριες...
πάντως άλλο κουπε που φοραγε προγραμμα μολις πατησανε πηγε και άλλαξε και έβαλε το δικό του και είδε την υγεια του...
τετάρτη έκλεισε !
αμα δεν βρέχει...
έχεις κανένα φιλαρακι με 46αρι?

RallyArt
04-02-11, 16:05
ΟΚ τα λέμε εκεί.
Το φιλαράκι που ήταν στο αμάξι μαζί μου έχει Ε46 330 εξάτμιση-προγραμμα, δεν ξέρω κάποιον με Μ3...

pacman
04-02-11, 16:09
θα σου κανονισω να πατησεις με το κουπε που φορεσε το προγραμμα που σου λέω για να δεις διαφορα ...πιστεύω ότι θα ναι 5-6 κενα μπροστά σου...
μετά σε βλέπω σφαίρα για πρόγραμμα

pacman
04-02-11, 16:14
ή μήπως το ξέρεις...΄?
ήταν ο συνοδηγός του μπλε!

RallyArt
04-02-11, 16:18
Τον Μίλτο λες;

billarasm3
05-02-11, 01:28
Τον Μίλτο λες;

πολυ ομορφο το μ3 σου φιλε μου!!!
να το χαιρεσαι!!!

jkarpas
05-02-11, 14:12
Ριξτε μου κ μενα ενα πμ για τεταρτη, μαμα ειμαι coupe smg. Αν θες φιλε στειλε μου κ πμ σχετικα με το προγραμμα. Το εχεις δυναμομετρησει; Ποσο σου κοστισε;

chief
05-02-11, 14:46
Για τι προγραμμα μιλατε ρε παιδια?
Σάλιας?

EVANGELOS
05-02-11, 17:43
ω ναι ... σαλιάρικο και υποτίθεται θανατερό ... πάντως κάμπριο να ρίξει σε κουπέ 6 κενά μόνο με πρόγραμμα που λέει ο φίλος παραπάνω το βλέπω πολύ δύσκολο ...

chief
05-02-11, 18:28
Και εγω κάποτε ειχα Σαλιαρικο προγραμμα και ηταν καλό.
Δεν εριξα σε κανενα 5-6 κενα ομως.
Και προγραμμα, διαφορικό, εξατμηση, καταλυτες, εισαγωγή κλπ μονο να ειχε δεν ριχνει ενας S54 σε ενα αλλο S54 ειναι και 200 κιλα πιο ελαφρυ 5-6 κενα.

thomelef
05-02-11, 19:08
μπορεί να έγινε κάνα μπέρδεμα ρε'σεις...μπορεί να πείγε να βάλει υγραέριο ο άνθρωπος, και να
μπερδέυτηκαν και να του έβαλαν τπτ άλλο...μήπως ψεκάζει και δεν έχει πάρει χαμπάρι το παιδί?
χεχεχε...σκέψου μόνο, ο μπίλυ ήταν ενάμιση αμάξι πίσω απο σι ες ελ, και το κάμπριο έριξε στο
κουπέ 5 - 6 κενά...δλδ πόσο μπροστά είναι αυτό το κάμπριο απο το σι ες ελ???πάντως έτσι όπως
παρουσιάζεται το συγκεκριμένο, αν δεν ρίχνει στον ευάγγελο, τότε πάνε κοπίο...μάλιστα!!!το
ψήνω πολύ άσχημα τέτοιο τρελό πρόγραμμα πάντως...δείχνει να αντισταθμίζει εισαγωγές, άλφα-ν
βολάν, διαφορικά, εξατμίσεις...επανάσταση!!!!!!!

RallyArt
05-02-11, 19:12
πολυ ομορφο το μ3 σου φιλε μου!!!
να το χαιρεσαι!!!

Σε ευχαριστώ φιλαράκι να είσαι καλά.
Και για το δικό σου το τερατάκι δεν ακούγονται λίγα, ράβεις κόσμο...:smokin:
Έλα την Τετάρτη BP να τα πούμε και από κοντα αν θέλεις.

RallyArt
05-02-11, 19:20
μπορεί να έγινε κάνα μπέρδεμα ρε'σεις...μπορεί να πείγε να βάλει υγραέριο ο άνθρωπος, και να
μπερδέυτηκαν και να του έβαλαν τπτ άλλο...μήπως ψεκάζει και δεν έχει πάρει χαμπάρι το παιδί?
χεχεχε...σκέψου μόνο, ο μπίλυ ήταν ενάμιση αμάξι πίσω απο σι ες ελ, και το κάμπριο έριξε στο
κουπέ 5 - 6 κενά...δλδ πόσο μπροστά είναι αυτό το κάμπριο απο το σι ες ελ???πάντως έτσι όπως
παρουσιάζεται το συγκεκριμένο, αν δεν ρίχνει στον ευάγγελο, τότε πάνε κοπίο...μάλιστα!!!το
ψήνω πολύ άσχημα τέτοιο τρελό πρόγραμμα πάντως...δείχνει να αντισταθμίζει εισαγωγές, άλφα-ν
βολάν, διαφορικά, εξατμίσεις...επανάσταση!!!!!!!

Έλα μου ντε...

billarasm3
06-02-11, 13:38
Σε ευχαριστώ φιλαράκι να είσαι καλά.
Και για το δικό σου το τερατάκι δεν ακούγονται λίγα, ράβεις κόσμο...:smokin:
Έλα την Τετάρτη BP να τα πούμε και από κοντα αν θέλεις.

να σαι καλα φιλε μου!!!
λογικα πανω θα ειμαι!!!!

E36 M3 USA
06-02-11, 18:46
Καλησπερα θα ερθω και εγω με ενα φιλο με csl μαυρο

chief
06-02-11, 21:24
πιο csl ειναι αυτο?
με τις 20αρες που πατησε με τον Ευαγγελο?

E36 M3 USA
07-02-11, 07:51
οχι μαμα με 19ρες

m_power_lunatic
07-02-11, 08:23
πιο csl ειναι αυτο?
με τις 20αρες που πατησε με τον Ευαγγελο?

Ο ιδικοκτητης ειναι φιλος και παλιος και πορωμενος ///Μ3ακιας (εχουν περασει τα παντα απο τα χερια του) και εμπειρος κοντρακιας,το CSL στην πενα και δουλευει ρολοι.

chief
07-02-11, 08:38
Αντε να δουμε αν μας να μας βγαλει απσροπροσωπους και εμας που ειμαστε μακριά.

Να κοψει την καριερα του Ευαγγελου και της παρέας του θελω.:greenboun

pacman
07-02-11, 09:51
καλημέρα παιδιά, έλειπα σ/κ και μόλις μπηκα.
Βλέπω η αρρώστια των κοντράκηδων δεν λείπει....
η κακιά αρρώστια ...η πονηρή....
ποιος είπε ότι το cabrio του σάλια είναι 5-6 κενα μπροστά μόνο από πρόγραμμα?
φοράει εισαγωγή (δεν ειναι α/ν) και τελικό.
το δικό μου φοράει ελεύθερο φιλτράκι στο κουτί και τελικό.
το δικό μου είναι πίσω γύρω στις 2-3 καρότσες από του σάλια και ζήτησα από τον rally art να πατίσουμε για να δω διαφορές επειδη όταν πάτησαν μεταξύ τους εγω άνοιξα πίσω τους και είδα ότι μάλλον θα πηγαίνουμε κόπια (μπορεί να είμαι και 1 καροτσα πίσω, θα δείξει).
Επίσης πόσο καιρό γράφω όποιος θέλει να έρθει να ανοίξουμε φιλικα και να κουβεντιάσουμε (μεχρι και ειδικό ποστ έκανα αφού στο προηγούμενο δεν ανταποκρίθηκε κανεις)
νιτρα δεν έχει κανένας (οποιος θέλει μπορεί να τσεκάρει)
στα πατήματα όποιος θέλει μπορεί να μπει και στο δικό μου για να δει και παο πρωτο χερι (για του σάλια ρωτηστε τον ιδιο).
Αυτο που είπα εξάλλου είναι ότι όταν ο σαλιας πάτησε με τον μιλτο και ο μιλτος φοραγε το παλιο του προγραμμα, το cabrio του σαλια πήγε τοσο καλα που ο μιλτος αλλαξε το προγραμμα του και βρηκε την υγεια του...ρωτηστε τον ιδιο...
φιλε rally art δεν γνωριζόμαστε αλλα προσεξε τι λες γιατι δεν αργουν οι παρεξηγησεις χωρις λόγο...
και φυσικα κανεις δεν ειπε οτι το cabrio ειναι μπροστα από csl ή από του ευαγγελου
προφανως η διαφορα στα κιλα ειναι χαοτικη...
νομιζω οτι ειρωνειες δεν ειναι καλο να υπαρχουν απο την στιγμη που μιλάμε για πατηματα.
και αφου ο δρόμος είναι ο απόλυτος κριτής δεν έχετε να ανεβειτε όλοι να πατησουμε και να δουμε διαφορες και να βγαλουμε συμπεράσματα.
Εξ άλλου ο δικος μου ο στοχος δεμ είναι να έχω το πιο γρηγορο Μ3 στην ελλάδα....δεν μπορώ...
απλά θέλω να το βελτιωσω όσο μπορώ με ασφάλεια και μετα απο συμπερασματα που θα εχω βγαλει ο ιδιος και οχι γιατι καποιος pacman μου πε πως ειναι αυτο ή εκεινο το προγραμμα καλύτερο (επειδη κάποιος προγραμματιστης βλέπε σαλιας είναι φίλος του και αυτος το σιγονταρει για να πουλήσει προγράμματα).
Π.χ. δεν είχα σκοπο να βάλω εισαγωγή αλλά βλέπω ότι κάνει διαφορά!
και σκεφτείτε ότι εγω ζυγίζω και 20 κιλά λιγοτερα από τον σαλια και φοράω και csl ζαντες όταν αυτός φοράει μαμα. όλα παιζουν το ρόλο τους.

Οπότε ας μην φορτίζουμε το κλιμα και ελατε να δουμε στην πράξη τι γινεται.

p.s. φίλε ευαγγελε όταν σου ζηταγα να έρθεις να πατησουμε δεν είχα διαβάσει αρκετα ποστ για να καταλάβω πόοοση διαφορα έχουμε...οποτε και θα ήταν ασκοπο να πατησουμε...πάντως θα ηθελα να σε γνωρισω απο κοντα γιατι οπως σου ξαναγραψα θεωρω οτι η αποψη σου έχει βάση.

pacman
07-02-11, 09:56
δυναμομέτρηση δεν έχω κάνει, προτιμώ τον δρόμο.
τα δυναμομετρα είναι πονεμένη ιστορία (βάζουν βγαζουν φορτια...δεν έχουν καταλληλη παροχη αερα κτλ). στον δρόμο όλα φαινονται...
έλα τετάρτη κατά της 22.30 στην bp να τα πουμε απο κοντα θα χαρω.

Ριξτε μου κ μενα ενα πμ για τεταρτη, μαμα ειμαι coupe smg. Αν θες φιλε στειλε μου κ πμ σχετικα με το προγραμμα. Το εχεις δυναμομετρησει; Ποσο σου κοστισε;

m_power_lunatic
07-02-11, 10:01
Xαλαρωστε ρε και απολαυστε το γεγονος οτι τα Μ3 Ε46 εχουν γινει τοσο φθηνα που μπορουμε να μαζευομαστε τοσα πολλα και να θυμιζουμε εποχες Υγειας με 1.3αρια RALLYE και να κανουμε χαβαλε και να χαζευουμε αυτο το τοσο καλο και πανεμορφο αμαξι.............τωρα οσο αφορα τα συμπερασματα γιατι παλευετε αδικα?????Ολα τα μοτερ ειναι ιδια??Ολα εχουν ιδια συντηρηση???Ολα εχουν ιδια χλμ???ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ τα αμαξια σας (μας αν και η δικα μου πριγκιπισσα ειναι παροπλισμενη) και χαλαρωστε........................................

pacman
07-02-11, 10:11
γιατι παροπλισμένη?

έχεις απόλυτο δίκιο...
είναι σουπερ να μαστε καμια 10αρια μ3 και να κάνουμε ενιαιο όπως λεει φιλαράκι...

Xαλαρωστε ρε και απολαυστε το γεγονος οτι τα Μ3 Ε46 εχουν γινει τοσο φθηνα που μπορουμε να μαζευομαστε τοσα πολλα και να θυμιζουμε εποχες Υγειας με 1.3αρια RALLYE και να κανουμε χαβαλε και να χαζευουμε αυτο το τοσο καλο και πανεμορφο αμαξι.............τωρα οσο αφορα τα συμπερασματα γιατι παλευετε αδικα?????Ολα τα μοτερ ειναι ιδια??Ολα εχουν ιδια συντηρηση???Ολα εχουν ιδια χλμ???ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ τα αμαξια σας (μας αν και η δικα μου πριγκιπισσα ειναι παροπλισμενη) και χαλαρωστε........................................

m_power_lunatic
07-02-11, 10:20
]γιατι παροπλισμένη?[/COLOR]

έχεις απόλυτο δίκιο...
είναι σουπερ να μαστε καμια 10αρια μ3 και να κάνουμε ενιαιο όπως λεει φιλαράκι...

Ειναι για πωληση και προτιμω να μην το μετακινω!!!Θα ειμαι ομως πανω παρεα σας για χαβαλε!!!

pacman
07-02-11, 10:24
έλα να μας μιλησεις...
8 βαθμοί και 2-3 μποφόρ....
τουρμπόκαιρος....
πάντως προσοχή την τελευταία φορα είχε μπλοκα σε όλες τις εξόδους στο κατέβασμα και όπως δυο φίθλοι πατ'ησανε τους περ'ιμενε με σβηστά φωτα δεξιά octavia και τους πήρε από πίσω (φυσικά δεν τους πρόλαβε). Το θέμα είναι ότι έφτασαν στις 3 γέφυρες για να βρουν έξοδο καθαρή....προσοχή...
μάλλον πρέπει να αρχίσουμε τα ραντεβού τριτες.....

RallyArt
07-02-11, 16:08
καλημέρα παιδιά, έλειπα σ/κ και μόλις μπηκα.
Βλέπω η αρρώστια των κοντράκηδων δεν λείπει....
η κακιά αρρώστια ...η πονηρή....
ποιος είπε ότι το cabrio του σάλια είναι 5-6 κενα μπροστά μόνο από πρόγραμμα?
φοράει εισαγωγή (δεν ειναι α/ν) και τελικό.
το δικό μου φοράει ελεύθερο φιλτράκι στο κουτί και τελικό.
το δικό μου είναι πίσω γύρω στις 2-3 καρότσες από του σάλια και ζήτησα από τον rally art να πατίσουμε για να δω διαφορές επειδη όταν πάτησαν μεταξύ τους εγω άνοιξα πίσω τους και είδα ότι μάλλον θα πηγαίνουμε κόπια (μπορεί να είμαι και 1 καροτσα πίσω, θα δείξει).
Επίσης πόσο καιρό γράφω όποιος θέλει να έρθει να ανοίξουμε φιλικα και να κουβεντιάσουμε (μεχρι και ειδικό ποστ έκανα αφού στο προηγούμενο δεν ανταποκρίθηκε κανεις)
νιτρα δεν έχει κανένας (οποιος θέλει μπορεί να τσεκάρει)
στα πατήματα όποιος θέλει μπορεί να μπει και στο δικό μου για να δει και παο πρωτο χερι (για του σάλια ρωτηστε τον ιδιο).
Αυτο που είπα εξάλλου είναι ότι όταν ο σαλιας πάτησε με τον μιλτο και ο μιλτος φοραγε το παλιο του προγραμμα, το cabrio του σαλια πήγε τοσο καλα που ο μιλτος αλλαξε το προγραμμα του και βρηκε την υγεια του...ρωτηστε τον ιδιο...
φιλε rally art δεν γνωριζόμαστε αλλα προσεξε τι λες γιατι δεν αργουν οι παρεξηγησεις χωρις λόγο...
και φυσικα κανεις δεν ειπε οτι το cabrio ειναι μπροστα από csl ή από του ευαγγελου
προφανως η διαφορα στα κιλα ειναι χαοτικη...
νομιζω οτι ειρωνειες δεν ειναι καλο να υπαρχουν απο την στιγμη που μιλάμε για πατηματα.
και αφου ο δρόμος είναι ο απόλυτος κριτής δεν έχετε να ανεβειτε όλοι να πατησουμε και να δουμε διαφορες και να βγαλουμε συμπεράσματα.
Εξ άλλου ο δικος μου ο στοχος δεμ είναι να έχω το πιο γρηγορο Μ3 στην ελλάδα....δεν μπορώ...
απλά θέλω να το βελτιωσω όσο μπορώ με ασφάλεια και μετα απο συμπερασματα που θα εχω βγαλει ο ιδιος και οχι γιατι καποιος pacman μου πε πως ειναι αυτο ή εκεινο το προγραμμα καλύτερο (επειδη κάποιος προγραμματιστης βλέπε σαλιας είναι φίλος του και αυτος το σιγονταρει για να πουλήσει προγράμματα).
Π.χ. δεν είχα σκοπο να βάλω εισαγωγή αλλά βλέπω ότι κάνει διαφορά!
και σκεφτείτε ότι εγω ζυγίζω και 20 κιλά λιγοτερα από τον σαλια και φοράω και csl ζαντες όταν αυτός φοράει μαμα. όλα παιζουν το ρόλο τους.

Οπότε ας μην φορτίζουμε το κλιμα και ελατε να δουμε στην πράξη τι γινεται.

p.s. φίλε ευαγγελε όταν σου ζηταγα να έρθεις να πατησουμε δεν είχα διαβάσει αρκετα ποστ για να καταλάβω πόοοση διαφορα έχουμε...οποτε και θα ήταν ασκοπο να πατησουμε...πάντως θα ηθελα να σε γνωρισω απο κοντα γιατι οπως σου ξαναγραψα θεωρω οτι η αποψη σου έχει βάση.

Όταν λες "προσεξε τι λες γιατι δεν αργουν οι παρεξηγησεις"
Τι εννοείς; τι είπα; Το έλα μου ντέ;
Δεν είμαι μέσα στο μοτέρ να ξέρω τι έχει κάνει, δεν αμφισβήτησα ποτέ τα λεγόμενα το παιδιού ούτε τα δικά σου, αλλά το -έλα μου ντε- πάει στο ότι είμαι προβληματισμένος με το γεγονός......
Έγώ δεν έχω να κρύψω κάτι μαμά είμαι, + ότι έχει βγάλει και καταλύτες ο φίλος σου.

EVANGELOS
07-02-11, 16:38
πάντως αν θέλετε την αποψή μου

ΜΗ συγκρίνετε μεταξύ του συγκεκριμένου κάμπριο και άλλων Μ3 ... η διαφορά , όποια και αν είναι , θα φανεί μεταξύ αυτοκινήτων ΙΔΙΩΤΩΝ ... π.χ. κάμπριο πακμαν με κουπέ Μίλτου κλπ κλπ ...

με το συγκεκριμένο κάμπριο προσθαφαιρώντας καρότσια δε θα βγάλετε άκρη ποτέ ;)

thomelef
07-02-11, 16:45
πάντως αν θέλετε την αποψή μου

ΜΗ συγκρίνετε μεταξύ του συγκεκριμένου κάμπριο και άλλων Μ3 ... η διαφορά , όποια και αν είναι , θα φανεί μεταξύ αυτοκινήτων ΙΔΙΩΤΩΝ ... π.χ. κάμπριο πακμαν με κουπέ Μίλτου κλπ κλπ ...

με το συγκεκριμένο κάμπριο προσθαφαιρώντας καρότσια δε θα βγάλετε άκρη ποτέ ;)

συμφωνώ με βαγγέλη, αν λέει πως είτε έτσι είτε αλλιώς θα καταλήγουμε στο συμπέρασμα,
πως το συγκεκριμένο αμάξι φοράει πρόγραμμα απο άλλο πλανήτη. πράγμα που θέλει και ο
ίδιος ο ιδιοκτήτης...;)

MILTOS M3 E46
08-02-11, 02:36
νομιζω πως ηρθε η ωρα να μιλησω και εγω πολυ αντεξα νομιζω...ΛΟΙΠON
PACMAN ΔΕΝ ειχα ΠΟΤΕ ΠΡΟΓΓΡΑΜΑ στο Μ3 μου πριν μου βαλει ο σαλιας...(ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΙ ΦΟΡΑΜΕ ΡΕ ΜΠΑΝΙΣΤΑ/ΧΑΧΑΧ)
...επιδει ειδα μερικα ατομα να βγαζουν <<κακια>>για τον συκεκριμενο ατομο
(σαλιας...)(μαλλον τους εχει κανει κηδειες) οποιος νομιζει και εχει τα π@π@αρια ας φερει νορμαλ Μ3 κουπε
να πατισει με τον σαλια και στα καπακια παμε σε οποιονδηποτε μηχανικο να δει αν εχει τιποτα περισοτερο
απο εισαγωγη με Maf προγγραμα και εξατμιση ο σαλιας. εγω σαν ΜΙΛΤΟΣ αν εχει καποιος τα π@π@αρια και φερει νορμαλ μ3 κουπε και αποδειξει πως ο σαλιας αλλα δηλωνει και αλλα ειναι χανω 1.000 ευρο..αν ομως εχουμε δικιο εμεις δεν θελουμε 1000 θελουμε να βγει δημοσια και να παραδεχτει την Μ@ΛΑΚΙΑ που εκανε....ΕΓΩ προσωπικα φοραω προγραμα και εξατμιση απο καταλυτες και πισω και πειρα στην πραξη μετρημενο με γνωστο μ3 (ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΟΣ )1 ΚΟΛΩΝΑ.....
αλλα προγραματα φτιαχνανε πριν 5 χρονια αλλα τωρα μοτερ μοτερ αλαζει αλλο περνει 1 2 αμαξια απο προγραμα αλλο 3 4 αμαξια....λοιπον ετην τεταρτη ο σαλιας (ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ)ο pacman και εγω θα ειμαστε bb τελειως ΦΙΛΙΚΑ οποιος θελει μπορει να ερθει να κατσουμε να κουβεντιασουμε να κανουμε το χαβαλε μας και να κανουμε και τα πατηματακια μας....

εγω την τεταρτη θα ειμαι προγραμα εξατμιση και προγγραμα στο SMG (ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΞΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ...ΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑ)

Υ.Γ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ Μ3 ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΔ@ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ <<ΠΑΡΤΑΛΙ>> ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ mAF ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΕΙΡΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ....ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΚΙΟΥΛΑ....

thomelef
08-02-11, 08:02
κανείς δεν βγάζει καμμία κακία φίλε μίλτο...οι μισοί σχεδόν δεν ασχολούμαστε με το άθλημα της ευθείας...
απλά ειπωθηκαν κάποια στοιχεία και κάποιοι βγάλαμε κάποια συμπεράσματα...οκ κάνουμε και λίγο χαβαλέ
ρε αδερφέ...στο κάτω κάτω για λαμαρίνες μιλάμε. όταν υπάρχουν άτομα που έχουν ρίξει χρήμα και έχουν
δοκιμάσει προ 2 - 3ετίας κάποια πράγματα και αποδεδειγμένα τεκμηριώνουν κάποια γεγονότα, έρχονται
κάποια αμάξια και αναιρούν τα πάντα...οκ ας πούμε πως το συγκεκριμένο Μ3, απλώς με πρόγραμμα(ούτε
καν Α-Ν) κάνει όλα τα παραπάνω...μακάρι. γιατί δυστηχώς η βελτίωση αυτού του μοτέρ πέραν του ότι
είναι πολύ ακριβή, η απόδοση που κερδίζει πάλι δεν αντικατοπτρίζει το υπερβολικό κόστος αυτής...

pacman
08-02-11, 09:26
μιλτο σορυ δεν το θυμώμουν ότι δεν φόραγες προγραμμα ρε....θα φταινε τα mac donalds...χαλασμενη κοκα σερβίρουν...
τέλος πάντων...

ρε παιδιά ας μην χαλάμε τις καρδιές μας...



ας ειμαστε καλά στην υγεία μας να πατάμε και όλα τα άλλα μικρή σημασία έχουν.

p.s.
1.πάει το κάρο της αδερφής σου ρε? ορίστε τώρα θα σου πάρει το δικό σου και να σε δω με τι θα κυκλοφορείς...

2. φίλε rally art μπορεί ο γραπ΄΄ος ο λόγος να είναι λίγο πιο ξύλινος και να ακούγεται πιο σκληρός...δεν έχω κάτι μαζί σου, απλά δεν θέλω να έχουμε εντάσεις...

Fairytale
08-02-11, 10:46
To Βασίλειον των ///Μ3

http://im2.ebidst.com/upload_big/2/2/6/1227199052-16715-0.jpg

αναζητεί το ΝΕΟ του Βασιλιά.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ας δούμε ποιός θα ξυρίσει το "γαμπρό" χαχαχα
http://images.amazon.com/images/P/B00024C1B0.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

C U out there

E36 M3 USA
08-02-11, 13:31
Καλησπερα θα ερθω και εγω με ενα φιλο με csl μαυρο

Ακυρο το CSL δεν θα ερθει. μου ειπε την αλλη τεταρτη η καλητερα τριτη να μαζεφτουμε τα Μ3 που δεν εχει:dupe::dupe::dupe:

RallyArt
08-02-11, 14:50
νομιζω πως ηρθε η ωρα να μιλησω και εγω πολυ αντεξα νομιζω...ΛΟΙΠON
PACMAN ΔΕΝ ειχα ΠΟΤΕ ΠΡΟΓΓΡΑΜΑ στο Μ3 μου πριν μου βαλει ο σαλιας...(ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΙ ΦΟΡΑΜΕ ΡΕ ΜΠΑΝΙΣΤΑ/ΧΑΧΑΧ)
...επιδει ειδα μερικα ατομα να βγαζουν <<κακια>>για τον συκεκριμενο ατομο
(σαλιας...)(μαλλον τους εχει κανει κηδειες) οποιος νομιζει και εχει τα π@π@αρια ας φερει νορμαλ Μ3 κουπε
να πατισει με τον σαλια και στα καπακια παμε σε οποιονδηποτε μηχανικο να δει αν εχει τιποτα περισοτερο
απο εισαγωγη με Maf προγγραμα και εξατμιση ο σαλιας. εγω σαν ΜΙΛΤΟΣ αν εχει καποιος τα π@π@αρια και φερει νορμαλ μ3 κουπε και αποδειξει πως ο σαλιας αλλα δηλωνει και αλλα ειναι χανω 1.000 ευρο..αν ομως εχουμε δικιο εμεις δεν θελουμε 1000 θελουμε να βγει δημοσια και να παραδεχτει την Μ@ΛΑΚΙΑ που εκανε....ΕΓΩ προσωπικα φοραω προγραμα και εξατμιση απο καταλυτες και πισω και πειρα στην πραξη μετρημενο με γνωστο μ3 (ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΟΣ )1 ΚΟΛΩΝΑ.....
αλλα προγραματα φτιαχνανε πριν 5 χρονια αλλα τωρα μοτερ μοτερ αλαζει αλλο περνει 1 2 αμαξια απο προγραμα αλλο 3 4 αμαξια....λοιπον ετην τεταρτη ο σαλιας (ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ)ο pacman και εγω θα ειμαστε bb τελειως ΦΙΛΙΚΑ οποιος θελει μπορει να ερθει να κατσουμε να κουβεντιασουμε να κανουμε το χαβαλε μας και να κανουμε και τα πατηματακια μας....

εγω την τεταρτη θα ειμαι προγραμα εξατμιση και προγγραμα στο SMG (ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΞΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ...ΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑ)

Υ.Γ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ Μ3 ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΔ@ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ <<ΠΑΡΤΑΛΙ>> ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ mAF ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΕΙΡΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ....ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΚΙΟΥΛΑ....

Μίλτο δεν έχω θέμα με το παλικάρι ίσα ίσα που ήταν πολύ εντάξει.
Χωρίς να χαλάμε τις καρδίες μας θα κάνούμε τα πατηματάκια μας και βλέπουμε;)

μιλτο σορυ δεν το θυμώμουν ότι δεν φόραγες προγραμμα ρε....θα φταινε τα mac donalds...χαλασμενη κοκα σερβίρουν...
τέλος πάντων...

ρε παιδιά ας μην χαλάμε τις καρδιές μας...



ας ειμαστε καλά στην υγεία μας να πατάμε και όλα τα άλλα μικρή σημασία έχουν.

p.s.
1.πάει το κάρο της αδερφής σου ρε? ορίστε τώρα θα σου πάρει το δικό σου και να σε δω με τι θα κυκλοφορείς...

2. φίλε rally art μπορεί ο γραπ΄΄ος ο λόγος να είναι λίγο πιο ξύλινος και να ακούγεται πιο σκληρός...δεν έχω κάτι μαζί σου, απλά δεν θέλω να έχουμε εντάσεις...

ΟΚ ρε φιλαράκο, ούτος ή άλλος δεν υπήρχε ένταση, θα χαρώ να τα πούμε από κοντά την τετάρτη να κάνουμε ένα check.:smiley_ab

madsex
08-02-11, 15:52
ω ναι ... σαλιάρικο και υποτίθεται θανατερό ... πάντως κάμπριο να ρίξει σε κουπέ 6 κενά μόνο με πρόγραμμα που λέει ο φίλος παραπάνω το βλέπω πολύ δύσκολο ...

Αν και εχω χρονια να γραψω επειδη ειμαι και εγω μπροστα στις περισσοτερες δοκιμες (και εσυ δεν εισαι) φιλε μου παλιε, μηπως θα ηθελες να μας εξηγησεις τι εννοεις ακριβως???

madsex
08-02-11, 15:54
μπορεί να έγινε κάνα μπέρδεμα ρε'σεις...μπορεί να πείγε να βάλει υγραέριο ο άνθρωπος, και να
μπερδέυτηκαν και να του έβαλαν τπτ άλλο...μήπως ψεκάζει και δεν έχει πάρει χαμπάρι το παιδί?
χεχεχε...σκέψου μόνο, ο μπίλυ ήταν ενάμιση αμάξι πίσω απο σι ες ελ, και το κάμπριο έριξε στο
κουπέ 5 - 6 κενά...δλδ πόσο μπροστά είναι αυτό το κάμπριο απο το σι ες ελ???πάντως έτσι όπως
παρουσιάζεται το συγκεκριμένο, αν δεν ρίχνει στον ευάγγελο, τότε πάνε κοπίο...μάλιστα!!!το
ψήνω πολύ άσχημα τέτοιο τρελό πρόγραμμα πάντως...δείχνει να αντισταθμίζει εισαγωγές, άλφα-ν
βολάν, διαφορικά, εξατμίσεις...επανάσταση!!!!!!!

Αυτο ειναι ναι... το βρηκες!!!! :icon11:
Μαλλον δεν εχεις δει πως παει Μ3 με νιτρα για να τα λες αυτα ε????
Οσα δεν φτανει η αλεπου..... :icon02:

madsex
08-02-11, 15:56
Xαλαρωστε ρε και απολαυστε το γεγονος οτι τα Μ3 Ε46 εχουν γινει τοσο φθηνα που μπορουμε να μαζευομαστε τοσα πολλα και να θυμιζουμε εποχες Υγειας με 1.3αρια RALLYE και να κανουμε χαβαλε και να χαζευουμε αυτο το τοσο καλο και πανεμορφο αμαξι.............τωρα οσο αφορα τα συμπερασματα γιατι παλευετε αδικα?????Ολα τα μοτερ ειναι ιδια??Ολα εχουν ιδια συντηρηση???Ολα εχουν ιδια χλμ???ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ τα αμαξια σας (μας αν και η δικα μου πριγκιπισσα ειναι παροπλισμενη) και χαλαρωστε........................................


Καπελας ασε τα λογια και ανεβα πανω... εχουμε ξεχασει και τι χρωμα εισαι παλιοφιλε... :):):yipee:

thomelef
08-02-11, 16:49
Αυτο ειναι ναι... το βρηκες!!!! :icon11:
Μαλλον δεν εχεις δει πως παει Μ3 με νιτρα για να τα λες αυτα ε????
Οσα δεν φτανει η αλεπου..... :icon02:

ώντος δεν έχω δεί πως πάει Μ3 με νίτρο...
και βασικά δεν με ενδιαφέρει κιόλα...ούτε κοντράκιας είμαι, ούτε και
με ενδιαφέρει να σηκώσω άλογα. μ'ενδιαφέρει να ευχαριστιέμαι το
αμάξι μου και τπτ άλλο. όταν όμως λέγεται και όχι μόνο στην ελλάδα,
πως το πιο αποδοτικό πράγμα για τον συγκεκριμένο κινητήρα είναι
το άλφα -ν και η εισαγωγή και αυτά μάλιστα με όχι τραγικές διαφορές
έναντι του κόστους του και απο την άλλη έρχεται ένα πρόγραμμα απο
μόνο του και κάνει ένα κάμπριο να ρίχνει σε κουπέ 6 κενά όπως ειπώθηκε πιο
πάνω, λογικό είναι να σχολιαστεί και να το ρίξουμε και λίγο στην πλάκα.
εγώ λέω, μακάρι να υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα και να αποδίδει έτσι.
το βάζω χθές κιόλα...απο την άλλη, δεν κατάλαβα και τον λόγο που
αρπάζεστε ρε. πλάκα κάνουμε δεν βρίσαμε κανενός την μάνα.

EVANGELOS
08-02-11, 17:39
...
...επιδει ειδα μερικα ατομα να βγαζουν <<κακια>>για τον συκεκριμενο ατομο
(σαλιας...)(μαλλον τους εχει κανει κηδειες) ...

Mίλτο ποιός έβγαλε κακία και σε ποιόν έχει κάνει κηδεία ???

...αλλα προγραματα φτιαχνανε πριν 5 χρονια αλλα τωρα μοτερ μοτερ αλαζει αλλο περνει 1 2 αμαξια απο προγραμα αλλο 3 4 αμαξια...

Γιατί ρε φίλε πιστέυεις ότι έγινε αυτό ??? ... σε όλο τον κόσμο δεν είδα κάποια εταιρία να έχει βγει δημόσια να πει "ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΟΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ S54"

Eδώ στην Ελλάδα έχουμε βρεί κάποιο μυστικό που δεν το ξέραμε ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ή 3 ή 5 χρόνια ???

όσον αφορά το ότι το ένα Μ3 παίρνει 1 αμάξι και το άλλο 4 αμάξια ... και το ότι τη μία τους περνάει ΟΛΟΥΣ ένα Μ3 και μετά από λίγο ΧΑΝΕΙ από έναν που πριν τον περνάγανε όλοι κλπ κλπ

(πράγματα που έχεται βιώσει με τα άλλα παιδιά ΣΥΝΕΧΕΙΑ στα αλλεπάλληλα πατήματα που κάνετε)

εγώ το έχω πει ότι θα συμβαίνει συνέχεια και έχω πει και τη γνώμη μου γιατί συμβαίνει ...

αλλά στην Ελλάδα είμαστε οι μόνοι κάτοχοι αμαξιών ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ... ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΡΒΙΣ ... ΚΑΝΟΥΜΕ TUNING

Επίσης είμαστε μάλλον οι μοναδικοί που κάνουμε διάγνωση στον S54 ...ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ αντί για το GT1 !!!

Tέσπα δε μου πέφτει λόγος !!!


...Υ.Γ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ Μ3 ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΔ@ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ <<ΠΑΡΤΑΛΙ>> ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ mAF ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΕΙΡΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ....ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΚΙΟΥΛΑ....

Πάλι ρώταω ρε συ Μίλτο ... ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ??? ... γιατί συμφωνώ ότι μερικοί έχουν ΠΕΤΑΞΕΙ τα λεφτά τους ... αλλά δεν κατάλαβα ποιοί είναι αυτοί που βγάζουν κακιούλα και έχουν δώσει και ένα κάρο λεφτά ???


Αν και εχω χρονια να γραψω επειδη ειμαι και εγω μπροστα στις περισσοτερες δοκιμες (και εσυ δεν εισαι) φιλε μου παλιε, μηπως θα ηθελες να μας εξηγησεις τι εννοεις ακριβως???

Δε ξέρω ρε συ Κωστή ποιές δοκιμές εννοείς που δεν ήμουνα μπροστά ... αν εννοείς πατήματα του κάμπριο ... προφανώς και δεν ήμουνα αφού δεν το ξέρω καν το αμάξι ούτε ήξερα ότι έχει πατήσει με κάποιον μέχρι που διάβασα το ποστ του φίλου Πακμαν !!!

Τώρα επειδή ρωτάς "τι εννοώ" με το "υποτίθεται"

σου απαντάω πολύ απλά ...

ρώτησε ο Τσιφ αν το πρόγραμμα που αναφέρει ο Πακμαν και που κάνει ένα κάμπριο να είναι 2,3,4,5 (δεν έχω καταλάβει ακριβώς πόσα) αμάξια μπροστά από κουπέ ... είναι του Σάλλια

και μια και υπάρχει πρόβλημα να το αναφέρουμε

απάντησα ότι ναι αυτό είναι το πρόγραμμα

και επιπλέον

ο φίλος ισχυρίζεται ότι είναι θανατερό ... που είναι ισοδύναμο στην Ελληνική με το "υποτίθεται θανατερό"

το αν είναι όντως μένει να φανεί στο δρόμο ...

Αυτο ειναι ναι... το βρηκες!!!! :icon11:
Μαλλον δεν εχεις δει πως παει Μ3 με νιτρα για να τα λες αυτα ε????
Οσα δεν φτανει η αλεπου..... :icon02:

Καλά δε νομίζω να ψεκάζει ο Πάκμαν ... αλλά δεν είναι απαράιτητο και να ψεκάζει κάποιος +100 ... ας πούμε αν θέλεις να μη σου πάρουν μέτρα ψεκάζεις +30 στην τρίτη και καθαρίζεις όμορφα και ωραία ...

αλλά για να μην παρεξηγηθώ δεν έιπε κανείς στα σοβαρά ότι ο Πακμαν φοράει νίτρα !!!

m_power_lunatic
08-02-11, 17:42
Καπελας ασε τα λογια και ανεβα πανω... εχουμε ξεχασει και τι χρωμα εισαι παλιοφιλε... :):):yipee:

Την τρελα σου μεσα,μας φαγανε οι γυναικες!!!!Αυριο κοιτα να ερθεις εχουμε καιρο να τα πουμε....απο τοτε που πηγες σε Στουτγκαρδη μερια μας εριξες μαυρη πετρα σε εμας τους Βαυαρους!!!

P.S Τι δι@ολο εδωσες το 996 turboS
P.S Οπως σου λεω οποτε εχω καιρο να σε δω,καθε φορα θα στο λεω....ΤΡΕΞΕ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ!!!!!!!Τον ειδες τον ''μικρο'' και ολοι λεγανε και ο Θανασης Κρ. οτι εισαι καλυτερος και με αντιληψη της μοιρας στην ευθυγραμιση που λεει ο λογος!!!

madsex
08-02-11, 17:42
ώντος δεν έχω δεί πως πάει Μ3 με νίτρο...
και βασικά δεν με ενδιαφέρει κιόλα...ούτε κοντράκιας είμαι, ούτε και
με ενδιαφέρει να σηκώσω άλογα. μ'ενδιαφέρει να ευχαριστιέμαι το
αμάξι μου και τπτ άλλο. όταν όμως λέγεται και όχι μόνο στην ελλάδα,
πως το πιο αποδοτικό πράγμα για τον συγκεκριμένο κινητήρα είναι
το άλφα -ν και η εισαγωγή και αυτά μάλιστα με όχι τραγικές διαφορές
έναντι του κόστους του και απο την άλλη έρχεται ένα πρόγραμμα απο
μόνο του και κάνει ένα κάμπριο να ρίχνει σε κουπέ 6 κενά όπως ειπώθηκε πιο
πάνω, λογικό είναι να σχολιαστεί και να το ρίξουμε και λίγο στην πλάκα.
εγώ λέω, μακάρι να υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα και να αποδίδει έτσι.
το βάζω χθές κιόλα...απο την άλλη, δεν κατάλαβα και τον λόγο που
αρπάζεστε ρε. πλάκα κάνουμε δεν βρίσαμε κανενός την μάνα.

Ολα καλα λοιπον και για να τα βαλουμε σε μια ταξη τα πραγματα δεν ριχνει 6 κενα σε κουπε λοιπον... Απλα εκει που ετρωγε μια + κολωνα σε 2-3 πατηματα που εκανε με ενα συγκεκριμενο αμαξι μετα στο καπακι εβαλε μπροστα μου με λαπτοπ ενα προγραμμα και ξαναπατησε (ουτε adapt δεν προλαβε να κανει καλα καλα) και ηταν και 1-2 κενα μπροστα... (μετα πηρε λιγακι ακομα τις επομενες μερες απο αλλη εξατμιση και εισαγωγη). Αυτα εγιναν...
Τωρα καταρχην μην μου λες για στροφες κλπ (εμενα ειδικα) και μην μου λες γιατι αρπαζομαι γιατι ειμαι ΠΟΛΛΑ περισσοτερα χρονια στην πιατσα και τα Μ3 τα εχω φαει με το κουταλι ... Κ οταν λεω κατι ΕΤΣΙ ειναι... :nod: Ρωτα κανα παλιο και θα σου πει... Λοιπον ολοι δεν ασχολουνται με κοντρες και ευθειες και ολοι με το που ακουσουν / δουν κατι το οποιο δεν τους αρεσει/δεν τους εχει σερβιρει καποιος "ειδημων" και καλα αμεσως πετανε την ευκολη δικαιολογια... Νιτραααααααααααα :rofl2:

Εν πασει περιπτωση δεν ξερω ποσο και τι παιρνει ακριβως το Μ3 απο προγραμμα (εγω οταν ειχα Μ δεν εβαζα προγραμμα γιατι τοτε εχαναν κιολας) αλλα ξερω τι βλεπω με τα ματια μου!

Καλο θα ειναι οσοι απιστοι μεχρι να δουν λοιπον να μην λενε ο,τι ναναι... γιατι δεν τα παιρνοθν ολοι στην πλακα... :dblthumb2

(Υ.Γ. δεν μιλαω για μενα, εγω μπορω να τα παρω στην πλακα δεν εχω τετοια προβληματα)

madsex
08-02-11, 17:49
Δε ξέρω ρε συ Κωστή ποιές δοκιμές εννοείς που δεν ήμουνα μπροστά ... αν εννοείς πατήματα του κάμπριο ... προφανώς και δεν ήμουνα αφού δεν το ξέρω καν το αμάξι ούτε ήξερα ότι έχει πατήσει με κάποιον μέχρι που διάβασα το ποστ του φίλου Πακμαν !!!

Τώρα επειδή ρωτάς "τι εννοώ" με το "υποτίθεται"

σου απαντάω πολύ απλά ...

ρώτησε ο Τσιφ αν το πρόγραμμα που αναφέρει ο Πακμαν και που κάνει ένα κάμπριο να είναι 2,3,4,5 (δεν έχω καταλάβει ακριβώς πόσα) αμάξια μπροστά από κουπέ ... είναι του Σάλλια

και μια και υπάρχει πρόβλημα να το αναφέρουμε

απάντησα ότι ναι αυτό είναι το πρόγραμμα

και επιπλέον

ο φίλος ισχυρίζεται ότι είναι θανατερό ... που είναι ισοδύναμο στην Ελληνική με το "υποτίθεται θανατερό"

το αν είναι όντως μένει να φανεί στο δρόμο ...



Καλά δε νομίζω να ψεκάζει ο Πάκμαν ... αλλά δεν είναι απαράιτητο και να ψεκάζει κάποιος +100 ... ας πούμε αν θέλεις να πάρεις μέτρα ψεκάζεις +30 στην τρίτη και καθαρίζεις όμορφα και ωραία ...

αλλά για να μην παρεξηγηθώ δεν έιπε κανείς στα σοβαρά ότι ο Πακμαν φοράει νίτρα !!!

Ενταξει Βαγγ δεν υπαρχει προβλημα, αλλα επειδη εισαι κ καμποσο καιρο στην πιατσα μπορεις φανταζομαι να καταλαβεις ΕΙΔΙΚΑ ΕΓΩ γιατι αντιδρω ετσι.... ποσες φορες και τι εχω ακουσει και δεν εχω ακουσει για ΟΛΑ τα αυτοκινητα που κατα καιρους ειχα... αυτα τα νιτρα ειναι καραμελα πια και οταν λες ελα ρε ανθρωπε να δεις μονος σου αν φοραω νιτρα ( η αλλα turbo klp τωρα με τα Porsche) ολοι κανουν τα παγωνια... :nod: Και μετα μενεις εσυ με την ρετσινια ... καλυτερα να σου βγει το ματι που λεει ο σοφος λαος μας... :smiley_ab

madsex
08-02-11, 17:51
Την τρελα σου μεσα,μας φαγανε οι γυναικες!!!!Αυριο κοιτα να ερθεις εχουμε καιρο να τα πουμε....απο τοτε που πηγες σε Στουτγκαρδη μερια μας εριξες μαυρη πετρα σε εμας τους Βαυαρους!!!

P.S Τι δι@ολο εδωσες το 996 turboS
P.S Οπως σου λεω οποτε εχω καιρο να σε δω,καθε φορα θα στο λεω....ΤΡΕΞΕ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ!!!!!!!Τον ειδες τον ''μικρο'' και ολοι λεγανε και ο Θανασης Κρ. οτι εισαι καλυτερος και με αντιληψη της μοιρας στην ευθυγραμιση που λεει ο λογος!!!

Ελα πανω και θα τα πουμε ρε... ποιο 996 αυτο ειναι αρχαια ιστορια... :drive2:
και ποια βουνα ρε φιλε... εχουμε παρει προαγωγη σε πιστες σοβαρες οπως το Yas Island! :cheers:

Πλακα μας κανεις??? :ban:

m_power_lunatic
08-02-11, 17:54
Θα τα ξερασεις ΟΛΑ!!!!Εχασα κατι μετα το 997TURBO ρε παλαβε???

EVANGELOS
08-02-11, 17:54
Ενταξει Βαγγ δεν υπαρχει προβλημα, αλλα επειδη εισαι κ καμποσο καιρο στην πιατσα μπορεις φανταζομαι να καταλαβεις ΕΙΔΙΚΑ ΕΓΩ γιατι αντιδρω ετσι.... ποσες φορες και τι εχω ακουσει και δεν εχω ακουσει για ΟΛΑ τα αυτοκινητα που κατα καιρους ειχα... αυτα τα νιτρα ειναι καραμελα πια και οταν λες ελα ρε ανθρωπε να δεις μονος σου αν φοραω νιτρα ( η αλλα turbo klp τωρα με τα Porsche) ολοι κανουν τα παγωνια... :nod: Και μετα μενεις εσυ με την ρετσινια ... καλυτερα να σου βγει το ματι που λεει ο σοφος λαος μας... :smiley_ab

επειδή δεν έχει νόημα η κουβέντα ... εγώ είπα κάτι πριν από ΠΟΛΛΑ ΠΟΣΤ

αν θέλουν και όσοι θέλουν να το λάβουν υπόψιν τους

πάντως αν θέλετε την αποψή μου

ΜΗ συγκρίνετε μεταξύ του συγκεκριμένου κάμπριο και άλλων Μ3 ... η διαφορά , όποια και αν είναι , θα φανεί μεταξύ αυτοκινήτων ΙΔΙΩΤΩΝ ... π.χ. κάμπριο πακμαν με κουπέ Μίλτου κλπ κλπ ...

με το συγκεκριμένο κάμπριο προσθαφαιρώντας καρότσια δε θα βγάλετε άκρη ποτέ

και νομίζω ειδικά εσύ καταλαβαίνεις τι εννοώ !!!

και για να το κάνω πιό κατανοητό

όταν ήθελες να τσεκάρεις το apr τι έκανες

Είπες στο Θοδωρή να πατήστε με το δικό του ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ και ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ το πρόγραμμα ???

ή

Έβαλες το apr ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ και πάτησες με ΤΡΙΤΟ ιδιώτη (τον ΤΤΡ) ???

manos///3
08-02-11, 17:55
αλλά στην Ελλάδα είμαστε οι μόνοι κάτοχοι αμαξιών ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ... ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΡΒΙΣ ... ΚΑΝΟΥΜΕ TUNING

Επίσης είμαστε μάλλον οι μοναδικοί που κάνουμε διάγνωση στον S54 ...ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ αντί για το GT1 !!!


Ρε Βαγγελη με φωτογραφισες.....:thefinger

EVANGELOS
08-02-11, 17:56
Θα τα ξερασεις ΟΛΑ!!!!Εχασα κατι μετα το 997TURBO ρε παλαβε???

Group Vag edition με Κ04 !!! ...

m_power_lunatic
08-02-11, 17:58
Group Vag edition με Κ04 !!! ...

Κατι ειχε παρει το αυτι μου,αυριο απο κοντα ολοι μαζι και αγαπημενοι....αιντε με τα κωλοπληκτρολογια μας!!!!!!!

chief
08-02-11, 17:59
Ολα καλα λοιπον και για να τα βαλουμε σε μια ταξη τα πραγματα δεν ριχνει 6 κενα σε κουπε λοιπον... Απλα εκει που ετρωγε μια + κολωνα σε 2-3 πατηματα που εκανε με ενα συγκεκριμενο αμαξι μετα στο καπακι εβαλε μπροστα μου με λαπτοπ ενα προγραμμα και ξαναπατησε (ουτε adapt δεν προλαβε να κανει καλα καλα) και ηταν και 1-2 κενα μπροστα... (μετα πηρε λιγακι ακομα τις επομενες μερες απο αλλη εξατμιση και εισαγωγη). Αυτα εγιναν...
Τωρα καταρχην μην μου λες για στροφες κλπ (εμενα ειδικα) και μην μου λες γιατι αρπαζομαι γιατι ειμαι ΠΟΛΛΑ περισσοτερα χρονια στην πιατσα και τα Μ3 τα εχω φαει με το κουταλι ... Κ οταν λεω κατι ΕΤΣΙ ειναι... :nod: Ρωτα κανα παλιο και θα σου πει... Λοιπον ολοι δεν ασχολουνται με κοντρες και ευθειες και ολοι με το που ακουσουν / δουν κατι το οποιο δεν τους αρεσει/δεν τους εχει σερβιρει καποιος "ειδημων" και καλα αμεσως πετανε την ευκολη δικαιολογια... Νιτραααααααααααα :rofl2:

Εν πασει περιπτωση δεν ξερω ποσο και τι παιρνει ακριβως το Μ3 απο προγραμμα (εγω οταν ειχα Μ δεν εβαζα προγραμμα γιατι τοτε εχαναν κιολας) αλλα ξερω τι βλεπω με τα ματια μου!

Καλο θα ειναι οσοι απιστοι μεχρι να δουν λοιπον να μην λενε ο,τι ναναι... γιατι δεν τα παιρνοθν ολοι στην πλακα... :dblthumb2

(Υ.Γ. δεν μιλαω για μενα, εγω μπορω να τα παρω στην πλακα δεν εχω τετοια προβληματα)

Δηλαδη εαν υποθεσουμε οτι το Μ3 που εκτελουσε χρέη δυναμόμετρου ηταν καλο, τοτε αμα μπει το προγραμμα αυτο σε Μ3 κουπε θα ριχνει ανετα και για πλάκα και σε CSL.

Τα γραφω με βαση το ποστ σου χωρις καμια ειρωνία.
Δεν σε γνωριζω και στο παλιο μου Μ3 ειχα προγραμμα απο Σαλια και ειμουν υπερ ευχαριστημενος. Και τωρα να ηθελα προγραμμα παλι στον Σαλια θα το εφτιαχνα.

Απλα το θεμα ακουγετε καπως υπερβολικό γιατι να παρει ενα Μ3 μια κολωνα + 3 κενα ειναι κατι πρωτακουστο.
Εγω πιστευω οτι το αμαξι πηρε. Αλλα εναμιση κολωνα ακουγετε καπως υπερβολικό.

thomelef
08-02-11, 18:32
Ολα καλα λοιπον και για να τα βαλουμε σε μια ταξη τα πραγματα δεν ριχνει 6 κενα σε κουπε λοιπον... Απλα εκει που ετρωγε μια + κολωνα σε 2-3 πατηματα που εκανε με ενα συγκεκριμενο αμαξι μετα στο καπακι εβαλε μπροστα μου με λαπτοπ ενα προγραμμα και ξαναπατησε (ουτε adapt δεν προλαβε να κανει καλα καλα) και ηταν και 1-2 κενα μπροστα... (μετα πηρε λιγακι ακομα τις επομενες μερες απο αλλη εξατμιση και εισαγωγη). Αυτα εγιναν...
Τωρα καταρχην μην μου λες για στροφες κλπ (εμενα ειδικα) και μην μου λες γιατι αρπαζομαι γιατι ειμαι ΠΟΛΛΑ περισσοτερα χρονια στην πιατσα και τα Μ3 τα εχω φαει με το κουταλι ... Κ οταν λεω κατι ΕΤΣΙ ειναι... :nod: Ρωτα κανα παλιο και θα σου πει... Λοιπον ολοι δεν ασχολουνται με κοντρες και ευθειες και ολοι με το που ακουσουν / δουν κατι το οποιο δεν τους αρεσει/δεν τους εχει σερβιρει καποιος "ειδημων" και καλα αμεσως πετανε την ευκολη δικαιολογια... Νιτραααααααααααα :rofl2:

Εν πασει περιπτωση δεν ξερω ποσο και τι παιρνει ακριβως το Μ3 απο προγραμμα (εγω οταν ειχα Μ δεν εβαζα προγραμμα γιατι τοτε εχαναν κιολας) αλλα ξερω τι βλεπω με τα ματια μου!

Καλο θα ειναι οσοι απιστοι μεχρι να δουν λοιπον να μην λενε ο,τι ναναι... γιατι δεν τα παιρνοθν ολοι στην πλακα... :dblthumb2

(Υ.Γ. δεν μιλαω για μενα, εγω μπορω να τα παρω στην πλακα δεν εχω τετοια προβληματα)

μάλιστα...αν κάνεις έναν κόπο και ξαναδιαβάσεις τι ακριβώς έχω γράψει και τον τρόπο
που το έχω γράψει, θα καταλάβεις πως το νίτρο το αναφέρω χαρητολογόντας...το
είπα 2 φορές είδη πως κάνω χαβαλέκαι δεν με πολυνοιάζει το θέμα...ακόμα και αν με
περνάνε απο πάνω κάποια Μ3...επίσεις όταν λές να μην σου λέω για στροφές και
ειδικά εσένα τι ενοείς???πραγματικά δεν κατάλαβα...και τέλος πάντων, οκ...εγώ πολύ
απλά αναφέρω πως κάνω πλάκα...και δεν έχω πρόβλημα με κανέναν και τπτ...απο
την άλλη όποιος δεν μπορεί να χωνέψει και δεν μπορεί να πάρει στην πλάκα κάποια
πράγματα, τι να κάνω...

EVANGELOS
08-02-11, 19:31
O madsex είναι γνώστης και έχει ασχοληθεί με το άθλημα πολλά χρόνια (και του στρίβειν και του ευθείειν (σικ))

το πρόβλημα με τις στροφές είναι ότι στο ενιαίο που τρέχει αναγκάζονται όλα τα αμάξια να έχουν ΙΔΙΟ βάρος ΜΕ τον οδηγό ...

δυστυχώς στο ίδιο πρωτάθλημα τρέχει και ο αδερφός του ...

ο οποίος αναγκάζει ΟΛΟΥΣ τους άλλους για να έχουν κοινό βάρος ... να φορτώσουν 80 κιλά έρμα !!! ...

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ ... έτσι του χαλάει τους χρόνους ο μικρός και έχει συνέχεια νεύρα !!!!


:D :D :D

thomelef
08-02-11, 19:40
δεν νομίζω να είπα τπτ για το αν κατέχει ή δεν κατέχει...γι'αυτό και ρώτησα τι ενοεί
και που κολάει αυτό που έγραψε...το θέμα ήταν άλλο νομίζω. τες πα...ότι να'ναι...
καλά να'μαστε να τα λέμε. έτσι και αλλιώς, λίγο πολύ νομίζω όλοι ξέρουμε να γυρνάμε
το τιμόνι και αντίθετα απο την φορά της στροφής, όπως και να το έχουμε είδη στριμένο
κάνα 10μετρο πρίν απο την στροφή.

manos///3
09-02-11, 14:21
Madsex σε ποιο πρωταθλημα τρεχεις και με τι? Ετσι πληροφοριακα..

pacman
10-02-11, 11:51
εχτές τελικά ήρθε ο rally art (τουλάχιστον με αυτόν κατάφερα να συναντηθώ) και πατήσαμε.
Ανέβασμα 5 καρότσες διαφορά!!! κατέβασμα 2!!!(o rally art μπροστα).
μετά μέτρησα vbox 100-200km 13,7sec και 70-230km 23,5sec.

chief
10-02-11, 12:35
Ποσα μετρα ηταν το πατημα και εχασες με 5 καροτσες?
Το δικό σου φοράει προγραμμα το ιδιο με του φιλου σου με το αλλο κάμπριο?

pacman
10-02-11, 13:33
τσουλητές 1ες μέχρι τελική (έχει κόφτη ο rally art).
φοράω προγραμμα που έχει φτιαξει ο σαλιας.
την προηγούμενη φορά που πάτησε ο rally art με τον σαλια πάτησα πίσω τους και η αλήθεια είναι ότι πήγαινα αρκετα καλά (σχεδό ίδια μπορεί λίγο καλυτερο ή λιγο χειρότερα από τον rally art και γι αυτό ειπαμε να πατησουμε).
η διαφορά αυτη την φορά μας εξεπληξε και τους δυο.
πιθανοι λόγοι:
ο rally art μου πε οτι ηταν αρυθμιστος την προηγουμενη φορα και φοραγε και απλή βενζίνη.
εγώ μάλλον φουλαρα φολα βενζινη και είχα και γεματο πορτ μπαγκαζ (υπολογιζω +50 κιλα) με πραγματα. εξου και η μεγαλη διαφορα στο ανεβασμα.

γι αυτό μέτρησα vbox για να έχω κατι αντικειμενικά σταθερο (δορυφορο) και την επόμενη φορά να δω αν κατι βελτιωνεται ή χαλάει.

τα πατηματα ήταν ολα φιλικα και με την παρεα του rally art πιασαμε και κουβεντουλα!
νομίζω περάσαμε καλά.

rally art επιφυλλάσομαι!!!:nod::nod: θα επανέλθω χωρίς ερμα και θα ψάξω για καλή μπενζίνα!!!!
μ αρέσει πολύ το m3 σου.

chief
10-02-11, 13:58
ο rally art μου πε οτι ηταν αρυθμιστος την προηγουμενη φορα και φοραγε και απλή βενζίνη.
.
Τι αρυθμιστος . Αφου μαμα ειναι.
Αυτο με την βενζίνη παιζει κάποιο ρόλο ομως.



γι αυτό μέτρησα vbox για να έχω κατι αντικειμενικά σταθερο (δορυφορο) και την επόμενη φορά να δω αν κατι βελτιωνεται ή χαλάει.

τα πατηματα ήταν ολα φιλικα και με την παρεα του rally art πιασαμε και κουβεντουλα!
νομίζω περάσαμε καλά.

rally art επιφυλλάσομαι!!!:nod::nod: θα επανέλθω χωρίς ερμα και θα ψάξω για καλή μπενζίνα!!!!
μ αρέσει πολύ το m3 σου.
Και με το vbox που μετρησες δυσκολα θα βγαλεις σίγουρα συμπεράσματα.
Εμένα η γνώμη μου ειναι οτι ενα κάμπριο ακόμη και με προγραμμα κλπ δεν μπορει να κάτσει διπλα απο ενα καλό Μ3 κουπέ μαμά.
Μπραβο για το καλό κλιμα πάντως.

pacman
10-02-11, 14:12
μου πε οτι οι βαλβίδες του ήταν αλλου για αλλου και τις ρυθμισε ο πλουμιστος.
δεν ξερω αν παιζει ρόλο (δεν γνωρίζω τεχνικά θεματα πολλά).
πάντως ειμαι σιγουρος ότι θα ξαναπατήσουμε!
το κλιμα ηταν σουπερ!
το vbox γιατι δεν το εμιστευεσαι?

υ.γ.
πάντως σε πολλά πατηματα που έχω κανει με του σάλια το δικό μου είναι 2-3 καρότσες πίσω συνήθως (μπορεί και 4).
στο προηγούμενο πατημα ημουν πίσω τους σταθερα (ο σαλιας ανοιγε βεβαια...)
αυτή την φορά σιγυρα κατι δεν πηγαινε καλα με το δικό μου.
η βενζινη πάντως σιγουρα παιζει πολυ μεγαλο ρολο.
επισης την προηγουμενη φορα τα πατηματα ηταν δικαβαλα τωρα ημασταν μονοι μας (η δικια μου αναλογια κιλων/ιππο χααλάει περισσότερο όσο ελαφραίνουμε)

τελοσπάντων αμα αρχίσουμε να λέμε δεν θα τελειώσουμε!!!!

:bricks1:

chief
10-02-11, 14:25
μου πε οτι οι βαλβίδες του ήταν αλλου για αλλου και τις ρυθμισε ο πλουμιστος.
δεν ξερω αν παιζει ρόλο (δεν γνωρίζω τεχνικά θεματα πολλά).
πάντως ειμαι σιγουρος ότι θα ξαναπατήσουμε!
το κλιμα ηταν σουπερ!
το vbox γιατι δεν το εμιστευεσαι?

:
Φυσικά και παιζει ρολο η ρυθμιση των βαλβίδων.
Γι αυτο μιλαμε για καλα μαμα Μ3.

Με το vbox αν δεν πατησεις στις ιδιες κλιματολογικες συνθηκες, στο ιδιο μερος και στο ιδιο βαρος που ειχε το αμαξι δεν θα βγαλεις ακρη.


υ.γ.
πάντως σε πολλά πατηματα που έχω κανει με του σάλια το δικό μου είναι 2-3 καρότσες πίσω συνήθως (μπορεί και 4).
:
Κοιτα, 3-4 καρότσια σε δυο ιδια αυτοκινητα ειναι πολύ μεγαλη διαφορα.
Δεν εχετε το ιδιο προγραμμα? Ο Γιαννης για το δικό του εχει αλλο καλυτερο?

m3e36
10-02-11, 14:26
στο οτι στο προηγουμενο πατημα εσυ ακολουθουσες τους 2 προπορευομενους και ησουν πισω σταθερα ειναι γιατι ησουν ευνοημενος απο τον αερα τον μπροστινων.
οταν ακολουθεις 2 αμαξια τα οποια κοντραρονται 'περνεις τον αερα που λεμε' απο τους μπροστινους και κερδιζεις πολυ.
με το παλιο 316 ε36 που ειχα πατουσα με τον αδερφο μου που εχει 316 ε92.οταν πατουσαμε μαζι με αφηνε 4-5 αμαξια.
σε ενα πατημα παταει ο αδερφος μου με ενα 316 ε46 και πηγαιναν σχεδον διπλα διπλα.εγω τους ακολουθουσα απο πισω και ενω ξεκινησαν και λιγο πιο γρηγορα τους φτανω και μετα ανοιγοκλεινα το γκαζι να μην τους ακουμπησω.
ιδιο περιστατικο εχει συμβει και με τρια μ3 μια φορα που δοκιμαζαμε.
μην περνεις ποτε μετρα καποιο αυτοκινητο οταν το ακολουθεις ειδικα οταν ακολουθεις 2 αυτοκινητα που ειναι διπλα διπλα.
ο αερας που περνεις σου δινει παρα πολλα αλογα.

RallyArt
10-02-11, 15:29
Ωραίο έως πολύ ωραίο κλίμα εχθές πολύ αμάξι και πολύς κόσμος...
Το εργαλείο του pacman είναι κουκλί.
Το πάτημα έγινε σε φιλικότατο κλίμα και έγιναν όπως τα ανέφερε ό φίλος pacman εκτός μόνο που στο κατέβα ήταν 3 καρότσες..
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια pacman.

@m3e36
Παίζουν πολλά ρόλο κάθε φορά σε κάθε πάτημα όλα αλλάζουν,
αλλά αυτά που λές πάιζουν σημαντικό ρόλο.

@chief
Το αμάξι μου είναι εντελός μαμά.

Υ.Γ. Για την ιστορία την προηγούμενη φορά ήμουν σχεδόν φούλ ρεζερβουάρ 95άρα μιάς και το είχα πεί πριν πατήσουμε, ενώ εχθές είχα 30€ EKO 100άρα.
Πάντα τέτοια και τέτοιο κλίμα...

EVANGELOS
10-02-11, 16:27
πάντως αν θέλετε την αποψή μου

ΜΗ συγκρίνετε μεταξύ του συγκεκριμένου κάμπριο και άλλων Μ3 ... η διαφορά , όποια και αν είναι , θα φανεί μεταξύ αυτοκινήτων ΙΔΙΩΤΩΝ ... π.χ. κάμπριο πακμαν με κουπέ Μίλτου κλπ κλπ ...

με το συγκεκριμένο κάμπριο προσθαφαιρώντας καρότσια δε θα βγάλετε άκρη ποτέ ;)

...όσον αφορά το ότι το ένα Μ3 παίρνει 1 αμάξι και το άλλο 4 αμάξια ... και το ότι τη μία τους περνάει ΟΛΟΥΣ ένα Μ3 και μετά από λίγο ΧΑΝΕΙ από έναν που πριν τον περνάγανε όλοι κλπ κλπ

(πράγματα που έχεται βιώσει με τα άλλα παιδιά ΣΥΝΕΧΕΙΑ στα αλλεπάλληλα πατήματα που κάνετε)

εγώ το έχω πει ότι θα συμβαίνει συνέχεια και έχω πει και τη γνώμη μου γιατί συμβαίνει ...

αλλά στην Ελλάδα είμαστε οι μόνοι κάτοχοι αμαξιών ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ... ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΡΒΙΣ ... ΚΑΝΟΥΜΕ TUNING


Επίσης είμαστε μάλλον οι μοναδικοί που κάνουμε διάγνωση στον S54 ...ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ αντί για το GT1 !!!

Tέσπα δε μου πέφτει λόγος !!! ...

τσουλητές 1ες μέχρι τελική (έχει κόφτη ο rally art).
φοράω προγραμμα που έχει φτιαξει ο σαλιας.
την προηγούμενη φορά που πάτησε ο rally art με τον σαλια πάτησα πίσω τους και η αλήθεια είναι ότι πήγαινα αρκετα καλά (σχεδό ίδια μπορεί λίγο καλυτερο ή λιγο χειρότερα από τον rally art και γι αυτό ειπαμε να πατησουμε).
η διαφορά αυτη την φορά μας εξεπληξε και τους δυο....

επειδή μερικοί βιάστηκαν να κατηγορήσουν μερικούς για εμπάθεια κλπ κλπ !!!

ελπίζω να έγινε φανερό ότι σε αυτό το φόρουμ ΟΥΤΕ ΚΑΚΟΛΟΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΠΟΝΣΟΡΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ !!!

αν κάποιος (όπως εγώ πριν 5 χρόνια) διαβάσει τα άπειρα ποστ με πληροφορίες ΜΟΝΟ κερδισμένος θα βγεί

chief
10-02-11, 16:54
+1000
ετσι ειναι τα πραγματα.

EVANGELOS
10-02-11, 16:59
και τώρα πίσω στα δικά μας ...

τι ελπίδα έχει ένα καλό Μ3 Ε46 από 1ες ρολ με πεντάρι γκολφ Κ04 με φουλ περιφερειακά ??? τα Κριτωνέικα λένε ότι είναι πάνω από 360 άλογα με κλειστό μοτέρ μπορεί και 380 με αλλαγμένα μπεκ και τρόμπα

chief
10-02-11, 17:09
Αν και ειμαι ασχετος απο vag (και απ οτι βλεπω ειναι οπλα), γιατι μετρα μιλάμε ??

EVANGELOS
10-02-11, 17:18
έλα μου ντε !!! έχουν γίνει πιστόλια τα γ@μήδια !!! από στάση θεωρώ ότι είναι μπροστά το Μ3 αφού με 360+ είναι αδύνατο να ξεκινήσει καλά ... αλλά από ρολ ??? ... το τελευταίο πάτημα που θυμάμαι με Μ και τα καινούργια vag ήταν από 1ες ρολ του Όντυ το Ζ4Μ και ένα S3 που ήταν 2 αμάξια μπροστά από το BMW στο ΟΧ δηλαδή πήγανε το πολύ μέχρι 200

greekm3
10-02-11, 18:11
έλα μου ντε !!! έχουν γίνει πιστόλια τα γ@μήδια !!! από στάση θεωρώ ότι είναι μπροστά το Μ3 αφού με 360+ είναι αδύνατο να ξεκινήσει καλά ... αλλά από ρολ ??? ... το τελευταίο πάτημα που θυμάμαι με Μ και τα καινούργια vag ήταν από 1ες ρολ του Όντυ το Ζ4Μ και ένα S3 που ήταν 2 αμάξια μπροστά από το BMW στο ΟΧ δηλαδή πήγανε το πολύ μέχρι 200

εχω κανει βολτα με "καλα φτιαγμενο γκολφ πενταρι" γερμανια ...υπολογισετο γυρω στα 310σε MAHA...και ητανε μπροστα απο στοκ cayman S(295bhp) ..παντα ρολ.....εσυ που ξερεις φιλος πως πανε τα cayman μπορεις να καταλαβεις οτι τα vag πανε πολυυυ καλα....:icon11:

billarasm3
10-02-11, 19:23
και τώρα πίσω στα δικά μας ...

τι ελπίδα έχει ένα καλό Μ3 Ε46 από 1ες ρολ με πεντάρι γκολφ Κ04 με φουλ περιφερειακά ??? τα Κριτωνέικα λένε ότι είναι πάνω από 360 άλογα με κλειστό μοτέρ μπορεί και 380 με αλλαγμένα μπεκ και τρόμπα

golf στα 310+ κοβεται ρολλ με μαμα μ3!!!
τερμα κ04 γκολφ δεν υπαρχει νοημα να παει με μ3!!!
καλο πατημα θα ειναι με εσενα βαγγελη και κανενα καλο κ04 απο 1ες!!!

EVANGELOS
10-02-11, 19:55
...καλο πατημα θα ειναι με εσενα βαγγελη και κανενα καλο κ04 απο 1ες!!!

στο μυαλό μου είσαι !!! ... τέσπα θα δούμε κάτι θα κανονιστεί !!!

MILTOS M3 E46
10-02-11, 20:20
MMMMMM ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΤΗΜΑ....αλλα αναβαση δεν συμφερει το καμπριο καθολου + την 95 αρα που φορουσε `12 μερες στο αμαξι...'

του σαλια το μ3 με του pacman εχουνε τουλαχιστον 4 με 5 αμαξια διαφορα αναβαση ΑΒ τσεκαρισμενο με εμενα συνοδηγο στον σαλια....καταβαση εχουνε λιγο ποιο πολυ δοαφορα....(ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ Μ3 ΤΟΥ ΣΑΛΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ)

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ πειτε αυτο που θελετε.....το ονομα που ψαντετε ειναι ANIVAS......τα ειπατε ολα
μονο η φωτο και το ονομα λειπουν.....αμαν,....!!

EVANGELOS
10-02-11, 20:39
MMMMMM ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΤΗΜΑ....αλλα αναβαση δεν συμφερει το καμπριο καθολου + την 95 αρα που φορουσε `12 μερες στο αμαξι...'

του σαλια το μ3 με του pacman εχουνε τουλαχιστον 4 με 5 αμαξια διαφορα αναβαση ΑΒ τσεκαρισμενο με εμενα συνοδηγο στον σαλια....καταβαση εχουνε λιγο ποιο πολυ δοαφορα....(ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ Μ3 ΤΟΥ ΣΑΛΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ)

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ πειτε αυτο που θελετε.....το ονομα που ψαντετε ειναι ANIVAS......τα ειπατε ολα
μονο η φωτο και το ονομα λειπουν.....αμαν,....!!

Μίλτο ως μεγαλύτερος που είμαι επίτρεψέ μου να σου πω μερικά πράγματα ...

κατ'αρχάς ΠΟΤΕ μην ταυτίζεσαι με κανένα επαγγελματία (όσο καλός και αν είναι) ...

δεν έχασε Μ3 ΤΟΥ ΣΑΛΛΙΑ αλλά Μ3 με πρόγραμμα του Σάλια ... πιστεψέ με έχει ΠΟΛΥ μεγάλη διαφορά ... και για αυτό είπα να πατήσουν τα παιδιά ΑΠ ΕΥΘΕΙΑΣ και όχι να μετράνε διαφορές με τα πατήματα με άλλα Μ3 (π.χ. μου κάνει 5 κενά ο ένας τον οποίο ο άλλος περνάει 2 κενά ... άρα μεταξύ μας είναι κολώνα κλπ)

κατά δεύτερον δεν άρχισαν καθόλου όργανα ... τα όργανα ΠΗΓΑΝ να αρχίσουν όταν μιλάγαμε για προγράμματα που με το που τα βάζεις σε ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΜΕΣΑ από μία κολώνα πίσω πάει το Μ3 2 κενά μπροστά


p.s. τον Κων/νο αν θέλω να του πω κάτι μην ανυσηχείς θα τον βρώ !!!

p.s.2 Aκόμα περιμένω να μάθω ποίοι ήταν αυτοί που τράβαγαν ζόρι υποτίθεται επειδή τους έχει "ράψει" κανονικά υποτίθεται

EVANGELOS
10-02-11, 20:57
και κάτι άλλο ... Μίλτο το θρέντ το ξεκίνησε ο φίλος με το κάμπριο ... και αυτός είπε πόσο καλό είναι το πρόγραμμα κλπ κλπ

και μετά από 7 σελίδες ποστ κανονίζεται πάτημα που ΖΗΤΑΓΕ ο φίλος με το κάμπριο

και έρχεσαι ΕΣΥ ΤΩΡΑ και λες δικαιολογίες για 12 μέρες 95άρα και ανηφόρα κλπ κλπ

αυτά σε άλλο φόρουμ θα συνοδεύνταν από τουλάχιστον 2 σελίδες ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ ...

MILTOS M3 E46
10-02-11, 21:01
Μίλτο ως μεγαλύτερος που είμαι επίτρεψέ μου να σου πω μερικά πράγματα ...

κατ'αρχάς ΠΟΤΕ μην ταυτίζεσαι με κανένα επαγγελματία (όσο καλός και αν είναι) ...

δεν έχασε Μ3 ΤΟΥ ΣΑΛΛΙΑ αλλά Μ3 με πρόγραμμα του Σάλια ... πιστεψέ με έχει ΠΟΛΥ μεγάλη διαφορά ... και για αυτό είπα να πατήσουν τα παιδιά ΑΠ ΕΥΘΕΙΑΣ και όχι να μετράνε διαφορές με τα πατήματα με άλλα Μ3 (π.χ. μου κάνει 5 κενά ο ένας τον οποίο ο άλλος περνάει 2 κενά ... άρα μεταξύ μας είναι κολώνα κλπ)

κατά δεύτερον δεν άρχισαν καθόλου όργανα ... τα όργανα ΠΗΓΑΝ να αρχίσουν όταν μιλάγαμε για προγράμματα που με το που τα βάζεις σε ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΜΕΣΑ από μία κολώνα πίσω πάει το Μ3 2 κενά μπροστά


p.s. τον Κων/νο αν θέλω να του πω κάτι μην ανυσηχείς θα τον βρώ !!!

p.s.2 Aκόμα περιμένω να μάθω ποίοι ήταν αυτοί που τράβαγαν ζόρι υποτίθεται επειδή τους έχει "ράψει" κανονικά υποτίθεται

το οτι εισαι μεγαλυτερος δεν μου λεει κατι,.....δεν ταυτιζομαι με κανεναν και με τιποτα....
πολυ απλα υποστιριζω κατι που οχι μονο ειδα με τα ματια μου αλλα το ειδα και στο αμαξι μου....

οπως γνωμη μου ειναι πως και το αμαξι σου (φιλικα παντα) την διαφορα δεν την κανει τοοσο λογο βλετιωσης οσο λογο βαρους....εχει σχεδον 150 κιλα (1634 βγηκα εγω στο κτεο με 154 χλμ βενζινη και απο βαρος + πανω στο αμαξι ειχα εναν σακο με ποδοσφαιρικα πραγματα και της προσθηκες)με ενα νορμαλ full extra m3....
και οπως οοοολοι ξερουμε η συμπεριφορα που εχει ο s54 ειναι τελειως μα τελειως διαφορετικη οταν του μειωσεις το βαρος.....εγω στο χρυσο οταν εβαζα 18αρες και ελαφρενα οχι 100+ κιλα αλλα 60 70 κιλα επερνα μια κολωνα αποδεδειγμενα μετρημενο με το ιδιο αμαξι πανω απο 5 φορες.....

οσο για το <<ραψιμο>>ειδες κανεναν αλλον να αναφερθει πανω σε αυτο??....

δεν εχω κανενα προβλημα με ΚΑΝΕΝΑΝ απο εδω μεσα....απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορειτε να δεχτειτε το γεγονος πως ενα προγγραμα εδωσε ποοολυ παραπανω απο αυτα που υποστηριζετε πως δινει,....και που θα χαθει μετα (εμενα εχει περασει 1 μηνας σχεδον και δεν εχει αλαξει το παραμικρο.....)

MILTOS M3 E46
10-02-11, 21:04
και κάτι άλλο ... Μίλτο το θρέντ το ξεκίνησε ο φίλος με το κάμπριο ... και αυτός είπε πόσο καλό είναι το πρόγραμμα κλπ κλπ

και μετά από 7 σελίδες ποστ κανονίζεται πάτημα που ΖΗΤΑΓΕ ο φίλος με το κάμπριο

και έρχεσαι ΕΣΥ ΤΩΡΑ και λες δικαιολογίες για 12 μέρες 95άρα και ανηφόρα κλπ κλπ

αυτά σε άλλο φόρουμ θα συνοδεύνταν από τουλάχιστον 2 σελίδες ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ ...

δεν αντιλεγω αυτο που λες αυτος το ζητησε αλλα ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΑ και δες πως το μπλε Μ3 πηγε απο πλουμνιστο μερια και ρυθμισε....ΔΙΑΒΑΖΕ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ.....

EVANGELOS
10-02-11, 21:11
δεν αλλάζει η απόδοση του μοτέρ από το βάρος ή τις ζάντες ... απλά με την ίδια ισχύ πας πιο γρήγορα αν είσαι πιο ελαφρύς και αν έχεις πιο ελαφριές ζάντες ...

επιπλεόν έχω ποστάρει βίντεο όταν το αμάξι ήταν 100 κιλά βαρύτερο που είμαι λιγότερο από μισό αμάξι πίσω από csl στα 250 με τη διαφορα να γίνεται πολύ ψηλά !!! ...

εγώ δεν είπα ποτέ ότι ο s54 βελτιώνεται σοβαρά οσον αφορά την ισχύ του ... εξάλλου ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΤΟ ΛΙΤΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ... απλά έχω γράψει μια ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ για μένα βελτίωση που αφορά πολλά πράγματα !!!

τα περί εμπάθειας που έχουν μερικοί με το Σάλια επειδή τους έχει ράψει αναφέρθηκαν σε προηγούμενα ποστς ... εγώ πάντως έχω πει 100 φορές σε ΟΛΑ τα φόρουμ (τις εποχές που πιθανώς να μην τον ήξερες καν) ότι ΑΝ ΘΕΛΕΙ το Team Σαλιας δε χάνει ποτέ με ότι αυτό σημαίνει !!!

τέλος όσον αφορά το ότι ΔΕΝ αλλάζει η απόδοση του μοτέρ με το χρόνο ...

μου λες σε παρακαλώ μεταξύ του Billara , του Σταμάτη , του δικού σου , του Κομμωτή και του Κώστα με τη μετατροπή που έχετε κάνει μεταξύ σας απειρα πατήματα

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ???

γιατί κάθε μήνα βλέπω αλλάζει !!!

p.s. To ¨οτι ρύθμισε βαλβίδες ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΕ ΣΕΡΒΙΣ δε σημαίνει ότι έκανε βελτίωση ... ας παέι για σέρβις και το κάμπριο ... έλεος !!!

MILTOS M3 E46
10-02-11, 21:20
δεν αλλάζει η απόδοση του μοτέρ από το βάρος ή τις ζάντες ... απλά με την ίδια ισχύ πας πιο γρήγορα αν είσαι πιο ελαφρύς και αν έχεις πιο ελαφριές ζάντες ...

επιπλεόν έχω ποστάρει βίντεο όταν το αμάξι ήταν 100 κιλά βαρύτερο που είμαι λιγότερο από μισό αμάξι πίσω από csl στα 250 με τη διαφορα να γίνεται πολύ ψηλά !!! ...

εγώ δεν είπα ποτέ ότι ο s54 βελτιώνεται σοβαρά οσον αφορά την ισχύ του ... εξάλλου ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΤΟ ΛΙΤΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ... απλά έχω γράψει μια ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ για μένα βελτίωση που αφορά πολλά πράγματα !!!

τα περί εμπάθειας που έχουν μερικοί με το Σάλια επειδή τους έχει ράψει αναφέρθηκαν σε προηγούμενα ποστς ... εγώ πάντως έχω πει 100 φορές σε ΟΛΑ τα φόρουμ (τις εποχές που πιθανώς να μην τον ήξερες καν) ότι ΑΝ ΘΕΛΕΙ το Team Σαλιας δε χάνει ποτέ με ότι αυτό σημαίνει !!!

τέλος όσον αφορά το ότι ΔΕΝ αλλάζει η απόδοση του μοτέρ με το χρόνο ...

μου λες σε παρακαλώ μεταξύ του Billara , του Σταμάτη , του δικού σου , του Κομμωτή και του Κώστα με τη μετατροπή που έχετε κάνει μεταξύ σας απειρα πατήματα

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ???

γιατί κάθε μήνα βλέπω αλλάζει !!!

p.s. To ¨οτι ρύθμισε βαλβίδες ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΕ ΣΕΡΒΙΣ δε σημαίνει ότι έκανε βελτίωση ... ας παέι για σέρβις και το κάμπριο ... έλεος !!!

δεν αλαζει η ισχυς αλαζει τελειως η συμπεριφορα του ειπα....με ποιο csl πατησες,...γιατι και το csl που πατησες με μπιλαρα εμενα δεν μου γεμισε το ματι.....δεν ξερω αν τον ξερεις η αν γραφει εδω ειναι φιλος του πανου του καραφλα που ειχε μ3 ε46 και τωρα εχει ενα μ3 ε30 και ενα ασημη ε36 εχει ενα csl μαμα,...γιατι πιστευω πως κανενα απο τα δυο csl που πατησες δεν ηταν ΚΑΛΟ ος προς την αποδοση του,....(ΚΑΙ Ο ΤΖΕΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ CSL)

για το μ3 το τωρινο μου δεν μπορω να σου μιλησω γιατι μετα το φτιαξιμο δεν εχω πατισει με σταματη(με κομμωτη δεν εχω πατισει με αυτο)με μπιλαρα εχουμε κανει 2 3 πατηματα και δεν εχουμε φερει αλλαν νταλον αποτελεσμα ειναι ακροβως το ιδιο......και με την μετατροπη δεν εχω πατισει με το καινουργιο με το παλιο μ3 μου ηταν πισω (μπορεις να δεις το αναλογο ποστ σε αλλο φορουμ)


οσο για το σερβις εχεις πει ΕΣΥ πως οταν εχουμε βελτιωμενο αμαξι και εχει χασει σε αποδοση κοιταμαι πως θα κανουμε Tuning απο το να κανουμε σερβις...\
θες να μου πεις πως ενα μ3 με αρυθμιστες βαλβιδες μολις του ρυθμισουν της βαλβιδες θα πηγαινει το ιδιο?.....τοτε φιλε δεν ξερεις τι σου γινετε παρα μονο να μπαινεις στα ξενα φορουμ και να σερβιρεις απαντησεις........

chief
10-02-11, 21:22
Μιλτο ο Ευαγγελος ειχε πατησει και παλιά με csl απο θεσαλλονικη

EVANGELOS
10-02-11, 21:26
το μάυρο κι εγώ λέω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο ... αλλά δεν είδα να τον περνάει κανένας άλλος ... και μη βιαστείς να κάνεις πράξεις με καρότσια και κενά ...

το άλλο που είχα πατήσει πριν καιρό όταν ήμουνα +100 κιλά και χωρίς αλφα-ν ήταν μια χαρά πάντως ... το είχε φίλος από το φόρουμ (μένει Θεσσαλονίκη) και ήταν εντελώς μαμά

όσον αφορά τα μεταξύ σας εγώ άλλο ρώτησα

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ???

μετά από ΤΟΣΑ πατήματα έχετε καταλήξει ??? ... γιατί από αυτά που διαβάζω εγώ δε βγαίνει άκρη ... μια περνάει ο ένας μία ο άλλος ...

και είναι λογικό ... αφού μόλις περάσει ο καιρός κάνει το μοτέρ του ενός adapt ... μετά ο άλλος βάζει άλλο πρόγραμμα και μέχρι να κάνει και ο άλλος adapt είναι μπροστά κλπ κλπ

MILTOS M3 E46
10-02-11, 21:31
το μάυρο κι εγώ λέω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο ... αλλά δεν είδα να τον περνάει κανένας άλλος ... και μη βιαστείς να κάνεις πράξεις με καρότσια και κενά ...

το άλλο που είχα πατήσει πριν καιρό όταν ήμουνα +100 κιλά και χωρίς αλφα-ν ήταν μια χαρά πάντως ... το είχε φίλος από το φόρουμ (μένει Θεσσαλονίκη) και ήταν εντελώς μαμά

όσον αφορά τα μεταξύ σας εγώ άλλο ρώτησα

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ???

μετά από ΤΟΣΑ πατήματα έχετε καταλήξει ??? ... γιατί από αυτά που διαβάζω εγώ δε βγαίνει άκρη ... μια περνάει ο ένας μία ο άλλος ...

και είναι λογικό ... αφού μόλις περάσει ο καιρός κάνει το μοτέρ του ενός adapt ... μετά ο άλλος βάζει άλλο πρόγραμμα και μέχρι να κάνει και ο άλλος adapt είναι μπροστά κλπ κλπ


δλδ στο το χρυσο που εκανα απειρααααααα πατηματα με το ιδιο αμαξι (STOCK) και παντα φερναμε το ιδιο αποτελεσμα δεν εκανε adapt το χρυσο.....?

παντως πολυ υθα ηθελα να καναμε ενα πατημα μαζι μολις αδυνατησω και εγω καμια 100 αρια κιλα αν θες....βεβαια...!!!

chief
10-02-11, 21:33
Σε ποιες στροφες ειχες κοφτη στο χρυσό?

EVANGELOS
10-02-11, 21:35
...οσο για το σερβις εχεις πει ΕΣΥ πως οταν εχουμε βελτιωμενο αμαξι και εχει χασει σε αποδοση κοιταμαι πως θα κανουμε Tuning απο το να κανουμε σερβις...\
θες να μου πεις πως ενα μ3 με αρυθμιστες βαλβιδες μολις του ρυθμισουν της βαλβιδες θα πηγαινει το ιδιο?.....τοτε φιλε δεν ξερεις τι σου γινετε παρα μονο να μπαινεις στα ξενα φορουμ και να σερβιρεις απαντησεις........

xaxaxaxaxax Μίλτο ΕΣΥ ανέφερες ΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ότι το μπλε έκανε ρύθμιση βαλβίδων ... λες και φόρεσε κομπρέσορα

δηλαδή τι μου λες ότι το κάμπριο ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ???

χαχαχαχαχαχαχ

πρώτη φορά ακού δικαιολογία "ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ" ...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :D :D :D :D

MILTOS M3 E46
10-02-11, 21:47
xaxaxaxaxax Μίλτο ΕΣΥ ανέφερες ΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ότι το μπλε έκανε ρύθμιση βαλβίδων ... λες και φόρεσε κομπρέσορα

δηλαδή τι μου λες ότι το κάμπριο ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ???

χαχαχαχαχαχαχ

πρώτη φορά ακού δικαιολογία "ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ" ...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :D :D :D :D

ποια δικαολογια ρε ξυπνα,....λεω πως το μπλε δεν ηταν οπως ηταν την προηγουμενη εβδομαδα ΞΥΠΝΑ,.......

saikoE39
10-02-11, 23:58
καλα κρασιαααααα.......
παιζεται με τις λεξεις.....
οσοι καταφεραν και περασαν το Μ5 του σαλια...αλλοι τοσοι θα περασουν και το Μ3 του...

το Gti ξεχνατο....θας φας...

βαγγο θες να ανοιξουμε μαζι...2ερες 400 μετρα...????:takecover

RallyArt
11-02-11, 16:15
MMMMMM ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΤΗΜΑ....αλλα αναβαση δεν συμφερει το καμπριο καθολου + την 95 αρα που φορουσε `12 μερες στο αμαξι...'

του σαλια το μ3 με του pacman εχουνε τουλαχιστον 4 με 5 αμαξια διαφορα αναβαση ΑΒ τσεκαρισμενο με εμενα συνοδηγο στον σαλια....καταβαση εχουνε λιγο ποιο πολυ δοαφορα....(ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ Μ3 ΤΟΥ ΣΑΛΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ)

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ πειτε αυτο που θελετε.....το ονομα που ψαντετε ειναι ANIVAS......τα ειπατε ολα
μονο η φωτο και το ονομα λειπουν.....αμαν,....!!

Φιλαράκι έφαγες μεγάλο Χ γιατί όταν ήσουν παρόν στο πάτημα απλα΄δεν είπες τίποτα και έκανες το παπί και είπες ότι μπράβο ωραίος... Και τώρα μπαίνεις και λες ότι νά'ναι.......
Θα σε παρακαλέσω αν με ξαναδείς απλά να μην μου ξαναμιλήσεις γιατί απλά δεν κάνεις....
Να σε ρωτήσω:Την Τετάρτη 2 του μήνα που πατήσαμε με το Σάλια ο pacman είχε 100άρα και την Τετάρτη 9 του μήνα μετά από 7ημέρες φόραγε 95άρα 12 ημερών;;; πολύ καλό.......

δεν αλαζει η ισχυς αλαζει τελειως η συμπεριφορα του ειπα....με ποιο csl πατησες,...γιατι και το csl που πατησες με μπιλαρα εμενα δεν μου γεμισε το ματι.....δεν ξερω αν τον ξερεις η αν γραφει εδω ειναι φιλος του πανου του καραφλα που ειχε μ3 ε46 και τωρα εχει ενα μ3 ε30 και ενα ασημη ε36 εχει ενα csl μαμα,...γιατι πιστευω πως κανενα απο τα δυο csl που πατησες δεν ηταν ΚΑΛΟ ος προς την αποδοση του,....(ΚΑΙ Ο ΤΖΕΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ CSL)

για το μ3 το τωρινο μου δεν μπορω να σου μιλησω γιατι μετα το φτιαξιμο δεν εχω πατισει με σταματη(με κομμωτη δεν εχω πατισει με αυτο)με μπιλαρα εχουμε κανει 2 3 πατηματα και δεν εχουμε φερει αλλαν νταλον αποτελεσμα ειναι ακροβως το ιδιο......και με την μετατροπη δεν εχω πατισει με το καινουργιο με το παλιο μ3 μου ηταν πισω (μπορεις να δεις το αναλογο ποστ σε αλλο φορουμ)


οσο για το σερβις εχεις πει ΕΣΥ πως οταν εχουμε βελτιωμενο αμαξι και εχει χασει σε αποδοση κοιταμαι πως θα κανουμε Tuning απο το να κανουμε σερβις...\
θες να μου πεις πως ενα μ3 με αρυθμιστες βαλβιδες μολις του ρυθμισουν της βαλβιδες θα πηγαινει το ιδιο?.....τοτε φιλε δεν ξερεις τι σου γινετε παρα μονο να μπαινεις στα ξενα φορουμ και να σερβιρεις απαντησεις........

Δηλαδή το ότι ρυθμισα βαλβίδες και άλλαξα λαδάκια τί πάει να πεί ότι έκλεψα;:rofl2:
Και άμα θέλεις να ξέρεις προεχθές μίλαγα με τον Pacman και του έλεγα ότι έχω μιλήσει με Πλουμιστό να μεσολαβίσει για να βάλω προγραμμα στον Σάλια μιας που τον ξέρει και συνεργάζονται.
όλα αυτά δείχνουν ότι απλά είσαι αναξιόπιστος και μπανίστας...... :D

xaxaxaxaxax Μίλτο ΕΣΥ ανέφερες ΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ότι το μπλε έκανε ρύθμιση βαλβίδων ... λες και φόρεσε κομπρέσορα

δηλαδή τι μου λες ότι το κάμπριο ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ???

χαχαχαχαχαχαχ

πρώτη φορά ακού δικαιολογία "ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ" ...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :D
Έλα μου ντε ρε φίλε, στέκεται σε λέξεις για να σώσει τι;
Έχεις πολύ δίκιο και με στεναχωρεί το γεγονός ότι μπροστα μου και παρόν του φίλαράκου μου που τυχάνει να ανεβαίνουμε στο BP ήταν χαβαλές και ωραίος τυπάκος τώρα λέει μ@λ@κίες....
ποια δικαολογια ρε ξυπνα,....λεω πως το μπλε δεν ηταν οπως ηταν την προηγουμενη εβδομαδα ΞΥΠΝΑ,.......

Μήν ξεχνάς ότι στης 2 του μήνα και μέρα τετάρτη που μου είχατε ζητήσει να πατήσω σου είχα επισημάνει ότι ήμουν ΓΕΜΑΤΟΣ 95 γιατί είχα να πάει ταξιδάκι αλλά δέχτηκα, 9 του μήνα και μέρα πάλι τετάρτη που είχαμε κανονίσει με τον φίλο και πολύ σωστό και κύριο pacman φορούσα μισό τεπόζιτο 100άρα ΕΚΟ....... ΞΥΠΝΑ:lamer:

thomelef
11-02-11, 16:56
Eδώ στην Ελλάδα έχουμε βρεί κάποιο μυστικό που δεν το ξέραμε ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ή 3 ή 5 χρόνια ???

όσον αφορά το ότι το ένα Μ3 παίρνει 1 αμάξι και το άλλο 4 αμάξια ... και το ότι τη μία τους περνάει ΟΛΟΥΣ ένα Μ3 και μετά από λίγο ΧΑΝΕΙ από έναν που πριν τον περνάγανε όλοι κλπ κλπ

(πράγματα που έχεται βιώσει με τα άλλα παιδιά ΣΥΝΕΧΕΙΑ στα αλλεπάλληλα πατήματα που κάνετε)

εγώ το έχω πει ότι θα συμβαίνει συνέχεια και έχω πει και τη γνώμη μου γιατί συμβαίνει ...

αλλά στην Ελλάδα είμαστε οι μόνοι κάτοχοι αμαξιών ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ... ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΡΒΙΣ ... ΚΑΝΟΥΜΕ TUNING

Επίσης είμαστε μάλλον οι μοναδικοί που κάνουμε διάγνωση στον S54 ...ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ αντί για το GT1 !!!

Tέσπα δε μου πέφτει λόγος !!!

μου την σπάς όμως...και μου την σπάς πολύ...πάλι δίκιο έχεις...εδώ αντιστράφηκαν τα πράγματα...
δεν βλέπεις???ο άνθρωπος ήθελε tuning και πείγε και ρύθμισε βαλβίδες...
rallyart...είσαι μεγάλος κλέφτης ρε φίλε...σε λίγο θα αλλάξεις και λάδια για να πατήσεις...

EVANGELOS
11-02-11, 17:31
xaxaxaxa Μίλτο ξύπνησα ... από τα γέλια του κόσμου με αυτά που γράφεις !!!!

ο Πακμαν λέει ότι πριν το πρόγραμμα πήγαινε έτσι

την προηγούμενη φορά που πάτησε ο rally art με τον σαλια πάτησα πίσω τους και η αλήθεια είναι ότι πήγαινα αρκετα καλά (σχεδό ίδια μπορεί λίγο καλυτερο ή λιγο χειρότερα από τον rally art και γι αυτό ειπαμε να πατησουμε).

ο Μαντσέξ λέει ότι με το πρόγραμμα

Απλα εκει που ετρωγε μια + κολωνα σε 2-3 πατηματα που εκανε με ενα συγκεκριμενο αμαξι μετα στο καπακι εβαλε μπροστα μου με λαπτοπ ενα προγραμμα και ξαναπατησε (ουτε adapt δεν προλαβε να κανει καλα καλα) και ηταν και 1-2 κενα μπροστα... (μετα πηρε λιγακι ακομα τις επομενες μερες απο αλλη εξατμιση και εισαγωγη). Αυτα εγιναν...

ο Ράλυ αρτ έκανε σέρβις και

Ανέβασμα 5 καρότσες διαφορά!!! κατέβασμα 2!!!(o rally art μπροστα).


εγώ επειδή κοιμάμαι τους πιστέυω όλους άρα ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

Ο Πακμαν κέρδσε 1 κολώνα και 2 κενά από το πρόγραμμα

Ο Ράλυ αρτ κέρδισε 1 κολώνα 2 κενά ΚΑΙ 5 αμάξια από το σέρβις


Μίλτο να σαι καλά τώρα ξύπνησα !!!! :D :D :D

EVANGELOS
11-02-11, 17:50
καλα κρασιαααααα.......
παιζεται με τις λεξεις.....
οσοι καταφεραν και περασαν το Μ5 του σαλια...αλλοι τοσοι θα περασουν και το Μ3 του...

το Gti ξεχνατο....θας φας...

βαγγο θες να ανοιξουμε μαζι...2ερες 400 μετρα...????:takecover

Για το προσωπικό αμάξι του δεν έχω αμφιβολία ... θα είναι όπως και το Ε39 απλά ΦΠΕ !!! χαχαχαχααχα

για το gti δηλαδή λες ότι ΟΠΩΣ και να γίνει το πάτημα θα είναι ΠΑΝΤΑ μπροστά ???

μαζί σου δεν ανοίγω κοροιδεύεις το φίλο μου τον Σακουνεν :D

MILTOS M3 E46
11-02-11, 18:06
RE Rally art ουτε κλεφτη σε ειπα ουτε σε εθηξα....πως πειραξες το αμαξι ξεκολα....ελεος ειπα απλα πως
σε σχεση με την πρηγουμενη εβδομαδα λογικα πας καλυτερα που ρυθμησες σωστα της βαλβιδες σου...(οχι απο τα λαδια ελεος) δεν ειμαι μπανιστας και ο χαρακτηρας μου ειναι ακριβως οπως με γνωρισες απο κοντα...δεν ειπα πως εφτιαξες το αμαξι σου (ξερω πως εχεις μιλησει για προγγραμα λες να μην το ξερα???!!!)οσο για την βενζινη μπορει να σας το πει και ο ΙΔIΟΣ O PACMAN μεσα στα μακ ντοναλτσ μας ειπε πως την ειχε μεσα 12 μερες ο ΙΔΙΟΣ (ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ)

ευαγγελε ΓΙΑΤΙ λες συνεχεια για το Μ5??????????(γιατι αναφερεσε στο Μ5 ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΤΟ Μ5 ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΙΛΤΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΧΕ???...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ(Μ5)ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ?)...

Υ.Γ RALLY ART εισαι ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙ και ειλικρινα αν εγραψα κατι και φενεται οτι σε προσβαλει ζηταω συγνωμη....ξαναδιαβασε σε παρακαλω ομως να δεις πως δεν λεω πως εκανες βελτιωση απλα οτι ρυθμισες τις βαλβιδες σου (και ενα μ3 αρυθμιστο δεν παει οπως οατν ειναι ρυθμισμενο λογικα στο ειπε και αυτος που στις ρυθμισε...)

saikoE39
11-02-11, 18:08
Για το προσωπικό αμάξι του δεν έχω αμφιβολία ... θα είναι όπως και το Ε39 απλά ΦΠΕ !!! χαχαχαχααχα

για το gti δηλαδή λες ότι ΟΠΩΣ και να γίνει το πάτημα θα είναι ΠΑΝΤΑ μπροστά ???

μαζί σου δεν ανοίγω κοροιδεύεις το φίλο μου τον Σακουνεν :D

με το Gti αν πας απο σταση....η πρωτες ρολλ μεχρι μαξ 400-500 μετρα....κατι θα κανεις(απο σταση σιγουρα)....τωρα απο ολα τα αλλα αν ειναι καλο k04...γιατι ο κριτωνας τον παιζει που και που...θα φας και ειναι λογικο....

ασπρο το Gti..??


παλι ο Σακουνεν....ολο μπροστα στα ποδια μου τον βρισκω....λες να θελει κατι..???:banhim:

saikoE39
11-02-11, 18:20
RE Rally art ουτε κλεφτη σε ειπα ουτε σε εθηξα....πως πειραξες το αμαξι ξεκολα....ελεος ειπα απλα πως
σε σχεση με την πρηγουμενη εβδομαδα λογικα πας καλυτερα που ρυθμησες σωστα της βαλβιδες σου...(οχι απο τα λαδια ελεος) δεν ειμαι μπανιστας και ο χαρακτηρας μου ειναι ακριβως οπως με γνωρισες απο κοντα...δεν ειπα πως εφτιαξες το αμαξι σου (ξερω πως εχεις μιλησει για προγγραμα λες να μην το ξερα???!!!)οσο για την βενζινη μπορει να σας το πει και ο ΙΔIΟΣ O PACMAN μεσα στα μακ ντοναλτσ μας ειπε πως την ειχε μεσα 12 μερες ο ΙΔΙΟΣ (ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ)

ευαγγελε ΓΙΑΤΙ λες συνεχεια για το Μ5??????????(γιατι αναφερεσε στο Μ5 ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΤΟ Μ5 ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΙΛΤΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΧΕ???...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ(Μ5)ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ?)...

Υ.Γ RALLY ART εισαι ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙ και ειλικρινα αν εγραψα κατι και φενεται οτι σε προσβαλει ζηταω συγνωμη....ξαναδιαβασε σε παρακαλω ομως να δεις πως δεν λεω πως εκανες βελτιωση απλα οτι ρυθμισες τις βαλβιδες σου (και ενα μ3 αρυθμιστο δεν παει οπως οατν ειναι ρυθμισμενο λογικα στο ειπε και αυτος που στις ρυθμισε...)

ποιο Μ5 σου ρε φιλε...εσυ γραφεις η κανας αλλος...???????

ποιος ασχολειται με δικο σου Μ5 και Μ3...????πας καλα...?
και ποιος ο λογος για να το κανει καποιος....

για του σαλια τα προσωπικα του οχηματα λεμε...τα οποια πανε-πηγαιναν μπαλα...και μαγκια του.....
το πως πανε τα προσωπικα του οχηματα...δεν συμβαδιζει με το πως πανε των πελατων του(οχι οτι δεν πανε...απλα δεν πανε οπως τα δικα του)

να σου πω εισαι dealer του σαλια..???αν ναι κανεις σκατα δουλεια...!!!:GrowUp:

EVANGELOS
11-02-11, 18:25
...ευαγγελε ΓΙΑΤΙ λες συνεχεια για το Μ5??????????(γιατι αναφερεσε στο Μ5 ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΤΟ Μ5 ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΙΛΤΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΧΕ???...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ(Μ5)ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ?)...

το Μ5 που ανέφερα ΕΓΩ είναι αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=2rzkAPX2OgY

(προφανώς τώρα δε μιλάω με το Μίλτο γιατί ο Μίλτος ούτε που την ήξερε αυτή την κόντρα)

το Μ5 αυτό έφαγε κολώνα στην εκκίνηση και μετά έριξε κολώνα ... με το cayman αυτό εγώ ΑΠΟ ΡΟΛ ήμουνα και λίγο μπροστά ... και επίσης μπροστά από Μ5 ... επιπλεόν το ΙΔΙΟ cayman στην ίδια τοποθεσία έχασε μισό ΚΑΠΟ από Μ3 Ε92 με εξατμίσεις ...

από όλα τα παραπάνω και κυρίως από το ότι για να ρίξεις κολώνα στην 5η όταν μέχρι την τρίτη είσαι κολώνα πίσω ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ με ΦΠΕ ...

έχω καταλήξει ότι το Μ5 τη μέρα του πατήματος ΔΕΝ ήταν ΦΠΕ ... ούτε ξέρω τι ήταν ούτε έχω πει ποτέ δημόσια κάτι άλλο

αν τώρα ξαφνικά σε ένα πάτημα ανατράπηκαν οι νόμοι της φυσικής πάω πάσο !!!

EVANGELOS
11-02-11, 18:47
α και κάτι άλλο ... από τη στιγμή που ανεβαίνουν βίντεο και γίνονται ποστ σε δημόσια φόρουμ ... δε γίνεται να λες "ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ?"

Αν δεν είχε ανέβει το βίντεο και δεν είχε γίνει ολόκληρο θέμα στο ντράγκστερ θα είχες δίκιο ... από τη στιγμή που εσύ το δημοσιοποίησες ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ...

με τη λογική αυτή δε θα έπρεπε να γίνεται κανένα ποστ σε κανένα φόρουμ αφού ΚΑΝΕΙΣ δε ξέρει τι φοράει ο άλλος ...

MILTOS M3 E46
11-02-11, 20:15
ποιο Μ5 σου ρε φιλε...εσυ γραφεις η κανας αλλος...???????

ποιος ασχολειται με δικο σου Μ5 και Μ3...????πας καλα...?
και ποιος ο λογος για να το κανει καποιος....

για του σαλια τα προσωπικα του οχηματα λεμε...τα οποια πανε-πηγαιναν μπαλα...και μαγκια του.....
το πως πανε τα προσωπικα του οχηματα...δεν συμβαδιζει με το πως πανε των πελατων του(οχι οτι δεν πανε...απλα δεν πανε οπως τα δικα του)

να σου πω εισαι dealer του σαλια..???αν ναι κανεις σκατα δουλεια...!!!:GrowUp:

ρε αδερφε δεν θελει πολυ κλικ κλικ για να καταλαβεις πως το 2ο σκελος ειναι γραμμενο απο τον σαλια (δεν εχει User και μπηκαμε απο το δικο μου και εγραψε και αυτος κατι που ηθελε...)

ευαγγελε την κοντρα αυτη τη ξερω οπως και ξερω και αλλες κοντρες...........
οσο για το πμ σου ουτε εγω εχω καποιο προβλημα...προς θεου...

με στεναχωρει ομως το γεγονος πως παρεξηγηθηκε ο γραπτος μου λογος και πειραχτηκε ο rally art ...ΞΑΝΑ ΛΕΩ πως ΔΕΝ ειπα πως βελτιωσε κατι αλλα οτι απλα πηγε και ρυθμισε σωστα της βαλβιδες του μοτερ του...που λογικα δουλευει ποιο σωστα....οπως λογικο ειναι αφου δουλευει ποιο σωστα να πηγαινει και καλυτερα,...αλλα ουτε ειπα πως θα περναγε ο pacman και την προηγουμενη εβδομαδα που παταγε ο pavman απο πισω στην κοντρα με του σαλια το μ3 παλι πισω ηταν χωρις να εχει ρυθμιση βαλβιδες το παιδι....δεν ειπα πως θα ηταν μπροστα αν ειχε 100αρα και αν δεν ειχε ρυθμιση ο rally art....και παλι συγνωμη δημοσια αν παρεξηγηθηκε ο γραπτος λογος αλλα δεν ενοησα τιποτα απο τα παραπανω....:hello:

chief
11-02-11, 20:55
Ελα ρε Μιλτο, δεν τρεχει τιποτα.
Ετσι ειναι στα φορουμ.
Καμιά φορα μικροπαρεξηγησεις συμβαινουν. Αμα ειναι απο γραπτα παντα ετσι ειναι χωρις λογο.



Στα δικά μας τωρα....
Υπαρχει καποιος (κατα προτημηση με καβουκα και διαφορικο )που θελει να δοκιμασει και να μαθει τι ειναι το ραψιμο ????:D

madsex
11-02-11, 21:35
το Μ5 που ανέφερα ΕΓΩ είναι αυτό

το Μ5 αυτό έφαγε κολώνα στην εκκίνηση και μετά έριξε κολώνα ... με το cayman αυτό εγώ ΑΠΟ ΡΟΛ ήμουνα και λίγο μπροστά ... και επίσης μπροστά από Μ5 ... επιπλεόν το ΙΔΙΟ cayman στην ίδια τοποθεσία έχασε μισό ΚΑΠΟ από Μ3 Ε92 με εξατμίσεις ...

από όλα τα παραπάνω και κυρίως από το ότι για να ρίξεις κολώνα στην 5η όταν μέχρι την τρίτη είσαι κολώνα πίσω ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ με ΦΠΕ ...

έχω καταλήξει ότι το Μ5 τη μέρα του πατήματος ΔΕΝ ήταν ΦΠΕ ... ούτε ξέρω τι ήταν ούτε έχω πει ποτέ δημόσια κάτι άλλο

αν τώρα ξαφνικά σε ένα πάτημα ανατράπηκαν οι νόμοι της φυσικής πάω πάσο !!!

Αχχχχχ.... Να πω οτι δεν το ηξερα και οτι δεν τα ειπα... τα ειπα οτι παλι εκει θα καταληξουμε....

Ρε παιδια τοοοοσα χρονια μετα δεν βαρεθηκατε να λετε για αυτο το ρημαδι το Μ5????
Επειδη λοιπον ο Σαλιας δεν γραφει εδω και επειδη εκεινο το βραδυ εγω οδηγουσα (και για 1η και τελευταια φορα το Μ5 του) να τα πουμε αλλη μια φορα ξανα παλι για οσους δεν το καταλαβαν!!!!!

ΤΟ Μ5 ΗΤΑΝ ΠΡΙΟΝΙ!!! ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΦΠΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΗΤΑΝ 400 ΡΟΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΣΒΟΛΩΜΕΝΟΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ. :nod:

Το αμαξι αυτο ακριβως ετσι πηγαινε διπλα διπλα απο τα 60χλμ μεχρι τα 250 περιπου με το τελειως μαμα 996ττ μου που μολις ειχα φερει απο τη Γερμανια. Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!!

Επισης ηταν κανεις στο φαναρι και ειδε οτι το Cayman μου εφυγε κολωνα????
2-3 κενα μου εκανε γιατι ημουν και δεξια σαν κοτσυφας και μετα ηρθε η σουβλα... 1300μετρα ειναι η γεφυρα για οσους δεν το ξερουν και 400 ροδα με 320 μοτερ ειναι σοβαρος λογαριασμος...

Δεν ξερω τι υπολογισμους και virtual κοντρες εκανες στο μυαλο σου (εκει με τα Ε92 σε εχασα λιγακι- του Γιωργου λες να υποθεσω που υπαρχει και ενσταση για αυτο το πατημα by the way) αλλα το Μ5 δεν ειχε επαφη πουθενα με το Ε92 αυτο ... :smiley_ab

Υ.Γ. Με ολους ανεξειρετως τους εμπλεκομενους (Γιωργο Cayman, Κωστη TTP, Γιωργο Μ3 Ε92 κλπ) ειμαστε κατι παραπανω απο φιλοι οποτε δεν υπαρχει και κανενα θεμα - ξεραμε και ξερουμε ακριβως πως πανε τα αυτοκινητα αυτα! Οποιος θελει και εχει Μ5 μπορει να το φερει να το κανει ο Γιαννης ακριβως ετσι και να δουμε ρε Βαγγελη αν θα τον περασει κανα Μ3, Ζ4Μ, αλλο Μ5 και τα ρεστα...

Το αμαξι του Pacman οχι δεν ειναι ιδιο με του Σαλια οντως... Δεν εχει full εξατμιση και δεν εχει φιλτροχοανη... Προφανως κατι πηρε και απο εκει...

Και για να τελειωνουμε με το θεμα μην το πατε το αμαξι για προγραμμα εκει ρε παιδια... Ο Pacman καλο ηθελε να σας κανει - δωστε αλλου τα λεφτα σας και ελατε μετα να πατησετε με το Γιαννη...:icon_pai: Και ΑΝ λεω ΑΝ χασετε ξεκιναμε παλι την καραμελα την γνωστη με τα νιτροκομπρεσσοροτουρμπα και τα κρυφα χαρτια...
Τα ειπαμε τωρα...:105whistl

MILTOS M3 E46
11-02-11, 21:46
Αχχχχχ.... Να πω οτι δεν το ηξερα και οτι δεν τα ειπα... τα ειπα οτι παλι εκει θα καταληξουμε....

Ρε παιδια τοοοοσα χρονια μετα δεν βαρεθηκατε να λετε για αυτο το ρημαδι το Μ5????
Επειδη λοιπον ο Σαλιας δεν γραφει εδω και επειδη εκεινο το βραδυ εγω οδηγουσα (και για 1η και τελευταια φορα το Μ5 του) να τα πουμε αλλη μια φορα ξανα παλι για οσους δεν το καταλαβαν!!!!!

ΤΟ Μ5 ΗΤΑΝ ΠΡΙΟΝΙ!!! ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΦΠΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΗΤΑΝ 400 ΡΟΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΣΒΟΛΩΜΕΝΟΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ. :nod:

Το αμαξι αυτο ακριβως ετσι πηγαινε διπλα διπλα απο τα 60χλμ μεχρι τα 250 περιπου με το τελειως μαμα 996ττ μου που μολις ειχα φερει απο τη Γερμανια. Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!!

Επισης ηταν κανεις στο φαναρι και ειδε οτι το Cayman μου εφυγε κολωνα????
2-3 κενα μου εκανε γιατι ημουν και δεξια σαν κοτσυφας και μετα ηρθε η σουβλα... 1300μετρα ειναι η γεφυρα για οσους δεν το ξερουν και 400 ροδα με 320 μοτερ ειναι σοβαρος λογαριασμος...

Δεν ξερω τι υπολογισμους και virtual κοντρες εκανες στο μυαλο σου (εκει με τα Ε92 σε εχασα λιγακι- του Γιωργου λες να υποθεσω που υπαρχει και ενσταση για αυτο το πατημα by the way) αλλα το Μ5 δεν ειχε επαφη πουθενα με το Ε92 αυτο ... :smiley_ab

Υ.Γ. Με ολους ανεξειρετως τους εμπλεκομενους (Γιωργο Cayman, Κωστη TTP, Γιωργο Μ3 Ε92 κλπ) ειμαστε κατι παραπανω απο φιλοι οποτε δεν υπαρχει και κανενα θεμα - ξεραμε και ξερουμε ακριβως πως πανε τα αυτοκινητα αυτα! Οποιος θελει και εχει Μ5 μπορει να το φερει να το κανει ο Γιαννης ακριβως ετσι και να δουμε ρε Βαγγελη αν θα τον περασει κανα Μ3, Ζ4Μ, αλλο Μ5 και τα ρεστα...

Το αμαξι του Pacman οχι δεν ειναι ιδιο με του Σαλια οντως... Δεν εχει full εξατμιση και δεν εχει φιλτροχοανη... Προφανως κατι πηρε και απο εκει...

Και για να τελειωνουμε με το θεμα μην το πατε το αμαξι για προγραμμα εκει ρε παιδια... Ο Pacman καλο ηθελε να σας κανει - δωστε αλλου τα λεφτα σας και ελατε μετα να πατησετε με το Γιαννη...:icon_pai: Και ΑΝ λεω ΑΝ χασετε ξεκιναμε παλι την καραμελα την γνωστη με τα νιτροκομπρεσσοροτουρμπα και τα κρυφα χαρτια...
Τα ειπαμε τωρα...:105whistl

LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE http://www.youtube.com/watch?v=oUEr-PWiXM8 TO ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΑΝΙΒΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ....

RallyArt
11-02-11, 23:15
RE Rally art ουτε κλεφτη σε ειπα ουτε σε εθηξα....πως πειραξες το αμαξι ξεκολα....ελεος ειπα απλα πως
σε σχεση με την πρηγουμενη εβδομαδα λογικα πας καλυτερα που ρυθμησες σωστα της βαλβιδες σου...(οχι απο τα λαδια ελεος) δεν ειμαι μπανιστας και ο χαρακτηρας μου ειναι ακριβως οπως με γνωρισες απο κοντα...δεν ειπα πως εφτιαξες το αμαξι σου (ξερω πως εχεις μιλησει για προγγραμα λες να μην το ξερα???!!!)οσο για την βενζινη μπορει να σας το πει και ο ΙΔIΟΣ O PACMAN μεσα στα μακ ντοναλτσ μας ειπε πως την ειχε μεσα 12 μερες ο ΙΔΙΟΣ (ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ)

ευαγγελε ΓΙΑΤΙ λες συνεχεια για το Μ5??????????(γιατι αναφερεσε στο Μ5 ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΤΟ Μ5 ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΙΛΤΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΧΕ???...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ(Μ5)ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ?)...

Υ.Γ RALLY ART εισαι ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙ και ειλικρινα αν εγραψα κατι και φενεται οτι σε προσβαλει ζηταω συγνωμη....ξαναδιαβασε σε παρακαλω ομως να δεις πως δεν λεω πως εκανες βελτιωση απλα οτι ρυθμισες τις βαλβιδες σου (και ενα μ3 αρυθμιστο δεν παει οπως οατν ειναι ρυθμισμενο λογικα στο ειπε και αυτος που στις ρυθμισε...)

ρε αδερφε δεν θελει πολυ κλικ κλικ για να καταλαβεις πως το 2ο σκελος ειναι γραμμενο απο τον σαλια (δεν εχει User και μπηκαμε απο το δικο μου και εγραψε και αυτος κατι που ηθελε...)

ευαγγελε την κοντρα αυτη τη ξερω οπως και ξερω και αλλες κοντρες...........
οσο για το πμ σου ουτε εγω εχω καποιο προβλημα...προς θεου...

με στεναχωρει ομως το γεγονος πως παρεξηγηθηκε ο γραπτος μου λογος και πειραχτηκε ο rally art ...ΞΑΝΑ ΛΕΩ πως ΔΕΝ ειπα πως βελτιωσε κατι αλλα οτι απλα πηγε και ρυθμισε σωστα της βαλβιδες του μοτερ του...που λογικα δουλευει ποιο σωστα....οπως λογικο ειναι αφου δουλευει ποιο σωστα να πηγαινει και καλυτερα,...αλλα ουτε ειπα πως θα περναγε ο pacman και την προηγουμενη εβδομαδα που παταγε ο pavman απο πισω στην κοντρα με του σαλια το μ3 παλι πισω ηταν χωρις να εχει ρυθμιση βαλβιδες το παιδι....δεν ειπα πως θα ηταν μπροστα αν ειχε 100αρα και αν δεν ειχε ρυθμιση ο rally art....και παλι συγνωμη δημοσια αν παρεξηγηθηκε ο γραπτος λογος αλλα δεν ενοησα τιποτα απο τα παραπανω....

Άν και έτσι όπως τα ανάφερες μου έδιχναν να καταλάβω ότι υπήρχε μία υπόνοια στα λόγια σου, τέλος πάντον, κανένα προβλημα και όλα καλά.:smokin:

EVANGELOS
12-02-11, 01:10
Kωνσταντίνε από όλο το προηγούμενο ποστς σου αμφιβάλλω αν εσύ πιστεύεις κάτι ...

400 ρόδα Μ5 E39 αμφιβάλλω αν είναι τα Kelleners τελευταίο στάδιο ... και σε άλλες κουβέντες έχει ειπωθεί από τη δικία σας μεριά πως ΔΕ δουλέυουν τα έκκεντρα σε s moter και πως τελικά στο Μ5 τα βγάλατε κλπ κλπ

τέσπα αν πιστεύεις ότι το αποτέλεσμα μεταξύ 1850 κιλών και 1340 κιλών είναι λογικό εμένα δε μου πέφτει λόγος ...

όσον αφορά το πρόγραμμα στο Μ3 πάλι δεν κατάλαβα γιατί Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ Ή ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ???

Δεν είναι το φόρουμ test site για προιόντα βελτίωσης ... ο καθένας γράφει τη γνώμη του ... απλά με ένα ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΕΙΡΜΟ κατέληξες ότι επειδή έχασε το κάμπριο ΟΛΟΙ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΤΟΥ βάλουμε εναντίον του προγράμματος ...

δεν κατάλαβα δηλαδή ... το παιδί με το κάμπριο προσκάλεσε κουπέ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ ότι θα είναι μπροστά με το καινούργιο του πρόγραμμα ... μετά ΕΧΑΣΕ ... εμείς ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ???

p.s. Το ότι στα προηγούμενα που έγραψες σχετικά με το "από μία κολώνα πίσω σε 2 αμάξια μπροστά ΑΜΕΣΩΣ με το που μπήκε το πρόγραμμα" ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ μου φάνηκε περίεργο ... αλλά πάλι δε μου πέφτει λόγος !!!

p.s.2 Moυ λύθηκε σήμερα το βράδυ και η απορία σχετικά με τα Κ04 stg1 Golf V

MILTOS M3 E46
12-02-11, 04:58
Kωνσταντίνε από όλο το προηγούμενο ποστς σου αμφιβάλλω αν εσύ πιστεύεις κάτι ...

400 ρόδα Μ5 E39 αμφιβάλλω αν είναι τα Kelleners τελευταίο στάδιο ... και σε άλλες κουβέντες έχει ειπωθεί από τη δικία σας μεριά πως ΔΕ δουλέυουν τα έκκεντρα σε s moter και πως τελικά στο Μ5 τα βγάλατε κλπ κλπ

τέσπα αν πιστεύεις ότι το αποτέλεσμα μεταξύ 1850 κιλών και 1340 κιλών είναι λογικό εμένα δε μου πέφτει λόγος ...

όσον αφορά το πρόγραμμα στο Μ3 πάλι δεν κατάλαβα γιατί Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ Ή ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ???

Δεν είναι το φόρουμ test site για προιόντα βελτίωσης ... ο καθένας γράφει τη γνώμη του ... απλά με ένα ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΕΙΡΜΟ κατέληξες ότι επειδή έχασε το κάμπριο ΟΛΟΙ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΤΟΥ βάλουμε εναντίον του προγράμματος ...

δεν κατάλαβα δηλαδή ... το παιδί με το κάμπριο προσκάλεσε κουπέ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ ότι θα είναι μπροστά με το καινούργιο του πρόγραμμα ... μετά ΕΧΑΣΕ ... εμείς ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ???

p.s. Το ότι στα προηγούμενα που έγραψες σχετικά με το "από μία κολώνα πίσω σε 2 αμάξια μπροστά ΑΜΕΣΩΣ με το που μπήκε το πρόγραμμα" ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ μου φάνηκε περίεργο ... αλλά πάλι δε μου πέφτει λόγος !!!

p.s.2 Moυ λύθηκε σήμερα το βράδυ και η απορία σχετικά με τα Κ04 stg1 Golf V

ΝΟΜΙΖΩ πως ο Pacman δεν ειπε πως θα ειναι μπροστα σιγουρα ποτε.....μπορει να κανω και λαθος ομως....
οσο για τα πρωτα λογια δεν μπορω να μιλησω πρεπει να μιλησει αλλος....και θα το κανει....!!!!!!!!!!

greekm3
12-02-11, 10:44
p.s.2 Moυ λύθηκε σήμερα το βράδυ και η απορία σχετικά με τα Κ04 stg1 Golf V

για πες μας φιλος για το γκολφακι....

madsex
12-02-11, 13:27
Kωνσταντίνε από όλο το προηγούμενο ποστς σου αμφιβάλλω αν εσύ πιστεύεις κάτι ...

400 ρόδα Μ5 E39 αμφιβάλλω αν είναι τα Kelleners τελευταίο στάδιο ... και σε άλλες κουβέντες έχει ειπωθεί από τη δικία σας μεριά πως ΔΕ δουλέυουν τα έκκεντρα σε s moter και πως τελικά στο Μ5 τα βγάλατε κλπ κλπ

τέσπα αν πιστεύεις ότι το αποτέλεσμα μεταξύ 1850 κιλών και 1340 κιλών είναι λογικό εμένα δε μου πέφτει λόγος ...

όσον αφορά το πρόγραμμα στο Μ3 πάλι δεν κατάλαβα γιατί Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ Ή ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ???

Δεν είναι το φόρουμ test site για προιόντα βελτίωσης ... ο καθένας γράφει τη γνώμη του ... απλά με ένα ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΕΙΡΜΟ κατέληξες ότι επειδή έχασε το κάμπριο ΟΛΟΙ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΤΟΥ βάλουμε εναντίον του προγράμματος ...

δεν κατάλαβα δηλαδή ... το παιδί με το κάμπριο προσκάλεσε κουπέ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ ότι θα είναι μπροστά με το καινούργιο του πρόγραμμα ... μετά ΕΧΑΣΕ ... εμείς ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ???

p.s. Το ότι στα προηγούμενα που έγραψες σχετικά με το "από μία κολώνα πίσω σε 2 αμάξια μπροστά ΑΜΕΣΩΣ με το που μπήκε το πρόγραμμα" ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ μου φάνηκε περίεργο ... αλλά πάλι δε μου πέφτει λόγος !!!

p.s.2 Moυ λύθηκε σήμερα το βράδυ και η απορία σχετικά με τα Κ04 stg1 Golf V

Καταρχην Βαγγελη ΠΟΤΕ δεν λεω κατι που δεν πιστευω και ΠΟΤΕ δεν λεω κατι αν δεν ειμαι σιγουρος!!! Και ποσο πιο σιγουρος μπορω να ειμαι αφου στην συγκεκριμενη κοντρα με το Cayman εγω οδηγουσα.... Πως να το κανουμε δηλαδη... επειδη εσενα δεν σου αρεσει και επειδη ο Kellener δεν βγαζει 400 ροδα (δεν ξερω καν σε τι αναφερεσαι αλλα ουτε και για τι δυναμομετρα μιλαμε) θα αλλαξουμε τα γεγονοτα ρε φιλε??? Δεν γινονται αυτα...
Γεγονος 1 - Εχω δει δυναμομετρησεις (Dynapack) του Μ5 απο 394 εως και 398 ροδα και το αμαξι φοραγε ακριβως αυτα που ειπα - το αν ηταν ψευτικα η οχι τα αλογα και το πως πηγαινε στο δρομο το ειδαμε πολλες φορες και οχι μεσα απο πληκτρολογια.
Γεγονος 2 - Ηταν μπροστα απο το Cayman και το Ε92 και μαζι με 996 Turbo και πολλα αλλα
Γεγονος 3 - Δεν ειχε τιποτα εξωπραγματικο ουτε τιποτα κουμπακια μεσα να πατας μιας και εγω οδηγουσα και το ξερω
Γεγονος 4 - Δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα εχεις φαει εσυ ειδικα με αυτο το Μ5 και το συγκρινεις συνεχεια με το δικο σου Μ3 μιας και δεν ειχε απολυτως καμια σχεση τα αυτοκινητα... Τι θα πει εσυ περασες/πηγαινες μαζι το Cayman??? Ναι και? Αν θυμαμαι καλα σε ειχε περασει ο Δημητρης με βαρυδι καμπριο 996 320-330 αλογα στην καλυτερη ε???
Γεγονος 5 - Και βεβαια μου φαινεται λογικο το αποτελεσμα μεταξυ ενος καλου Μ5 με ενα Ζ4Μ η με ενα Cayman (που πηγαινε σαν το Ζ4Μ του Τασου - ευκολα ξεχνας- στην συγκεκριμενη αποσταση των 1300μετρων... μαλλον εσυ εχεις μαθει να πατας ρολλ 300μετρα μεχρι 190χλμ οποτε ναι εκει παιζει πιο πολυ ρολο το βαρος και το κοντο διαφορικο οντως)
Γεγονος 6 - Τελευταια καναμε 50 δοκιμες με το Ζ4 του Οδυσσεα ( που αποδεδειγμενα παει σαν του Τασου και του Cayman τουλαχιστον) και ενα μαμα Μ5 και πηγαιναν μαζι παντου (και στα πολλα 240+ εφυγε και το Μ5) - αυτα δεν εχουν 500 κιλα διαφορα??? Πως εγινε αυτο λες??? Λες το μαμα αυτο Μ5 να πηγαινει οπως πηγαινε του Σαλια???

Μπορω να γραφω και να μιλαω ωρες ολοκληρες αλλα ακρη δεν θα βγει φιλε μου! Εσυ πας να μας πεισεις μεσα απο το πληκτρολογιο (δεν ξερω και εγω γιατι... μαλλον σου χαλαμε την ψευδαισθηση οτι περνας Ε92 κ καλο Μ5 ε...) και εγω σου μιλαω με πραγματικα γεγονοτα και αποτελεσματα στο δρομο.

Υ.Γ. Δεν καταλαβα πρεπει να το πω πολλες φορες ακομα αυτο που ακριβως εγινε και ειδα με τα ματια μου για να το εμπεδωσεις?? Τι θα πει δεν το ξαναειπα???

Υ.Γ. Δεν ξερω τι εγινε με το Κ04 που ανοιξες αλλα αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια μπορουμε να κανουμε και εμεις καμια δοκιμουλα. Επισης μπορουμε να κανουμε δοκιμη με τελειως μαμα Μ5 Ε39, το Ζ4Μ του Οδυσσεα, Μ3 Ε92 με εξατμιση μονο (σαν εκεινο που ανοιγε ο Cayman τοτε στην Κερατεα αλλα αυτο δεν εχει χταποδια) και να μας δειξεις τι ψευτες ειμαστε και πως αυτα που λεμε ολοι εμεις που δοκιμαζουμε και μετραμε καθε βραδυ εκει εξω (με αυτες τις αηδιες τα Vbox) ειναι παραμυθια...

Δεν θα ξαναγραψω φιλε εδω ( το φιλε το εννοω και το ξερεις) και αν θες κατι να πουμε σε περιμενω να τα πουμε απο κοντα καποια Τεταρτη στα γνωστα μερη... φερε και το Μ3 σε παρακαλω ... ολο και κατι θα βρουμε για σενα και να μου αποδειξεις ποσο λαθος ειμαι... θα σου πω και μπραβο εκει επιτοπου!
:owned:

Cayman S
12-02-11, 15:28
Καταρχην Βαγγελη ΠΟΤΕ δεν λεω κατι που δεν πιστευω και ΠΟΤΕ δεν λεω κατι αν δεν ειμαι σιγουρος!!! Και ποσο πιο σιγουρος μπορω να ειμαι αφου στην συγκεκριμενη κοντρα με το Cayman εγω οδηγουσα.... Πως να το κανουμε δηλαδη... επειδη εσενα δεν σου αρεσει και επειδη ο Kellener δεν βγαζει 400 ροδα (δεν ξερω καν σε τι αναφερεσαι αλλα ουτε και για τι δυναμομετρα μιλαμε) θα αλλαξουμε τα γεγονοτα ρε φιλε??? Δεν γινονται αυτα...
Γεγονος 1 - Εχω δει δυναμομετρησεις (Dynapack) του Μ5 απο 394 εως και 398 ροδα και το αμαξι φοραγε ακριβως αυτα που ειπα - το αν ηταν ψευτικα η οχι τα αλογα και το πως πηγαινε στο δρομο το ειδαμε πολλες φορες και οχι μεσα απο πληκτρολογια.
Γεγονος 2 - Ηταν μπροστα απο το Cayman και το Ε92 και μαζι με 996 Turbo και πολλα αλλα
Γεγονος 3 - Δεν ειχε τιποτα εξωπραγματικο ουτε τιποτα κουμπακια μεσα να πατας μιας και εγω οδηγουσα και το ξερω
Γεγονος 4 - Δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα εχεις φαει εσυ ειδικα με αυτο το Μ5 και το συγκρινεις συνεχεια με το δικο σου Μ3 μιας και δεν ειχε απολυτως καμια σχεση τα αυτοκινητα... Τι θα πει εσυ περασες/πηγαινες μαζι το Cayman??? Ναι και? Αν θυμαμαι καλα σε ειχε περασει ο Δημητρης με βαρυδι καμπριο 996 320-330 αλογα στην καλυτερη ε???
Γεγονος 5 - Και βεβαια μου φαινεται λογικο το αποτελεσμα μεταξυ ενος καλου Μ5 με ενα Ζ4Μ η με ενα Cayman (που πηγαινε σαν το Ζ4Μ του Τασου - ευκολα ξεχνας- στην συγκεκριμενη αποσταση των 1300μετρων... μαλλον εσυ εχεις μαθει να πατας ρολλ 300μετρα μεχρι 190χλμ οποτε ναι εκει παιζει πιο πολυ ρολο το βαρος και το κοντο διαφορικο οντως)
Γεγονος 6 - Τελευταια καναμε 50 δοκιμες με το Ζ4 του Οδυσσεα ( που αποδεδειγμενα παει σαν του Τασου και του Cayman τουλαχιστον) και ενα μαμα Μ5 και πηγαιναν μαζι παντου (και στα πολλα 240+ εφυγε και το Μ5) - αυτα δεν εχουν 500 κιλα διαφορα??? Πως εγινε αυτο λες??? Λες το μαμα αυτο Μ5 να πηγαινει οπως πηγαινε του Σαλια???

Μπορω να γραφω και να μιλαω ωρες ολοκληρες αλλα ακρη δεν θα βγει φιλε μου! Εσυ πας να μας πεισεις μεσα απο το πληκτρολογιο (δεν ξερω και εγω γιατι... μαλλον σου χαλαμε την ψευδαισθηση οτι περνας Ε92 κ καλο Μ5 ε...) και εγω σου μιλαω με πραγματικα γεγονοτα και αποτελεσματα στο δρομο.

Υ.Γ. Δεν καταλαβα πρεπει να το πω πολλες φορες ακομα αυτο που ακριβως εγινε και ειδα με τα ματια μου για να το εμπεδωσεις?? Τι θα πει δεν το ξαναειπα???

Υ.Γ. Δεν ξερω τι εγινε με το Κ04 που ανοιξες αλλα αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια μπορουμε να κανουμε και εμεις καμια δοκιμουλα. Επισης μπορουμε να κανουμε δοκιμη με τελειως μαμα Μ5 Ε39, το Ζ4Μ του Οδυσσεα, Μ3 Ε92 με εξατμιση μονο (σαν εκεινο που ανοιγε ο Cayman τοτε στην Κερατεα αλλα αυτο δεν εχει χταποδια) και να μας δειξεις τι ψευτες ειμαστε και πως αυτα που λεμε ολοι εμεις που δοκιμαζουμε και μετραμε καθε βραδυ εκει εξω (με αυτες τις αηδιες τα Vbox) ειναι παραμυθια...

Δεν θα ξαναγραψω φιλε εδω ( το φιλε το εννοω και το ξερεις) και αν θες κατι να πουμε σε περιμενω να τα πουμε απο κοντα καποια Τεταρτη στα γνωστα μερη... φερε και το Μ3 σε παρακαλω ... ολο και κατι θα βρουμε για σενα και να μου αποδειξεις ποσο λαθος ειμαι... θα σου πω και μπραβο εκει επιτοπου!
:owned:

Βλεπω μπηκαμε ολοι εδω μετα απο πολυ πολυ καιρο.....ωραιες εποχες....

Μια παρατηρηση μονο απο εμενα σχετικα με αυτα που βλεπω....Εγω προσωπικα δεν ξερω τι ειχε το συγκεκριμενο Μ5 αλλα τα 400ps τροχο που αναφερει ο Κωστας ειναι ικανα να περασουν ενα αμαξι με 100ps+ τροχο λιγοτερο...αυτο το Μ5 παντως δεν ειχε καμια σχεση με οτι Μ5 εχω πατησει εγω προσωπικα και μαμα και φτιαγμενα και δεν μιλαω μονο για σταση αλλα και ακομα απο ρολ,οπου τους ανοιγα...αυτο που γραφεις Κωστα οτι μαμα Μ5 ανοιγε στο Ζ4 δεν εχει βαση εαν ηταν σωστα και τα 2 αμαξια και καποιο δεν ειχε θεμα....το Ζ4Μ του Τασου ηταν και αυτο πιο δυνατο απο οποιοδηποτε Μ5 Ε39 μαμα η με FPE,γι αυτο ειμαι σιγουρος.

Geo_3D
12-02-11, 17:17
Και σκεψου Βαγγελη να ειχα και εγω Μ3 τωρα?!?!?!?!
Της π@υτανας θα γινοταν εδω!!!!:D:D

P.S.-Γιωργο και Κωνσταντινε χαρηκα που ξαναειδα posts σας μετα απο πολυ καιρο! :hello:

EVANGELOS
12-02-11, 22:48
...Γεγονος 1 - Εχω δει δυναμομετρησεις (Dynapack) του Μ5 απο 394 εως και 398 ροδα και το αμαξι φοραγε ακριβως αυτα που ειπα - το αν ηταν ψευτικα η οχι τα αλογα και το πως πηγαινε στο δρομο το ειδαμε πολλες φορες και οχι μεσα απο πληκτρολογια...

Πλάκα μου κάνεις ??? είπα εγώ ποτέ ότι ΔΕΝ είναι πιστόλι το Ε39 ... αμφισβήτησα ποτέ το πως παέι ...

αυτό που λέω είναι ότι ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ με φπε και περιφερειακά ένα Μ5 Ε39 με 1850 (όπως δηλώνεται) κιλά να πηγαίνει έτσι ... 100 ποστ να κάνεις αυτό δε γίνεται ...

το τι φοραέι πόσο ζυγίζει κλπ κλπ ΔΕΝ το ξέρω ... αλλά ότι με ΦΠΕ γίνεται από 390 στρόφαλο (που βγάζουν τα στοκ Ε39) να φτάσει να πάει έτσι το Μ5 ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ... στην τελική τόσα χρόνια ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΛΛΟ Μ5 Ε39 να πηγαίνει έτσι ??? ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ???

Κώστα ξαναλέω ΔΕΝ αμφιβάλλω ότι είναι παρα πολυ καλό και γρήγορο κλπ αμφιβάλλω ότι αν φέρει οποιοσδήποτε άλλος Μ5 Ε39 1850 κιλά θα καταφέρει να πηγαίνει έτσι με ΦΠΕ ...

...Γεγονος 2 - Ηταν μπροστα απο το Cayman και το Ε92 και μαζι με 996 Turbo και πολλα αλλα ...

Πάλι θα ρωτήσω πλάκα μου κάνεις ??? αμφισβήτησα ποτέ εγώ ότι πάει όπως λες ??? είπα ποτέ κάτι διαφορετικό ??? γιατί το αναφέρεις ???

...Γεγονος 3 - Δεν ειχε τιποτα εξωπραγματικο ουτε τιποτα κουμπακια μεσα να πατας μιας και εγω οδηγουσα και το ξερω...

Δηλαδή θες να μου πεις και να σε πιστέψω ότι ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΟΤΙ ΤΟ Μ5 ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΓΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ???? ...

...Γεγονος 4 - Δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα εχεις φαει εσυ ειδικα με αυτο το Μ5 και το συγκρινεις συνεχεια με το δικο σου Μ3 μιας και δεν ειχε απολυτως καμια σχεση τα αυτοκινητα... Τι θα πει εσυ περασες/πηγαινες μαζι το Cayman??? Ναι και? Αν θυμαμαι καλα σε ειχε περασει ο Δημητρης με βαρυδι καμπριο 996 320-330 αλογα στην καλυτερη ε??? ....

Δε συγκρίνω το Μ5 με το δικό μου ...

λέω ότι ξέρω πως πήγαινε τότε από ρολ ένα στοκ Μ5 και το cayman με μένα ...

ξέρω πως πήγαινε ένα Μ3 Ε92 με εξατμίσεις στην ίδια τοποθεσία με το cayman

άρα λέω ότι αποκλέιεται να πάει έτσι Μ5 Ε39 με ΦΠΕ ... εκτός αν ισχυρίζεσαι ότι αν βρεις άλλο Μ5 και του φορέσεις πρόγραμμα και εξατμίσεις θα ρίξει μισή κολώνα στο Λούρμπα ή σε E60 στην Κερατέα π.χ. ???

γιατί αν το ισχυρίσεσαι σημαίνει ότι κακώς η BMW έβγαλε το V10 ... αν με ΦΠΕ πήγαινε το 1850 κιλά Ε39 σαν 996TT ή έριχνε κολώνα σε Ε60 , φτιαγμένο Ε92 κλπ

ο Δημήτρης δε με πέρασε βέβαια ποτέ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία που δεν κατάλαβα τι σχέση έχει αλλά τέσπα στο απαντάω και αυτό


...Γεγονος 5 - Και βεβαια μου φαινεται λογικο το αποτελεσμα μεταξυ ενος καλου Μ5 με ενα Ζ4Μ η με ενα Cayman (που πηγαινε σαν το Ζ4Μ του Τασου - ευκολα ξεχνας- στην συγκεκριμενη αποσταση των 1300μετρων... μαλλον εσυ εχεις μαθει να πατας ρολλ 300μετρα μεχρι 190χλμ οποτε ναι εκει παιζει πιο πολυ ρολο το βαρος και το κοντο διαφορικο οντως)...

καλά με Μ5 και με Ζ4Μ του Τάσσου και με το caymans έχω πατήσει και εγώ και ΠΟΛΛΟΙ άλλοι μέχρι τελικές ... δεν ανακαλύψαμε την 5η σήμερα ...

αλλά σχετικά με το κατά πόσο είναι λογικό το αποτέλεσμα ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ που γράφω ...


...Γεγονος 6 - Τελευταια καναμε 50 δοκιμες με το Ζ4 του Οδυσσεα ( που αποδεδειγμενα παει σαν του Τασου και του Cayman τουλαχιστον) και ενα μαμα Μ5 και πηγαιναν μαζι παντου (και στα πολλα 240+ εφυγε και το Μ5) - αυτα δεν εχουν 500 κιλα διαφορα??? Πως εγινε αυτο λες??? Λες το μαμα αυτο Μ5 να πηγαινει οπως πηγαινε του Σαλια???...

ρε συ τι λες τώρα ...

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

το Μ5 αυτό αν φορέσει ΦΠΕ και πάνε στάση θα ρίξει πάνω από κολώνα και αν πάνε ρολ κανά ΔΙΚΟΛΩΝΟ ... καλά οκ ... αν γίνει ποτέ αυτό φωναξέ με όταν ετοιμαστεί να δω τα δικόλωνα !!!

...Μπορω να γραφω και να μιλαω ωρες ολοκληρες αλλα ακρη δεν θα βγει φιλε μου! Εσυ πας να μας πεισεις μεσα απο το πληκτρολογιο (δεν ξερω και εγω γιατι... μαλλον σου χαλαμε την ψευδαισθηση οτι περνας Ε92 κ καλο Μ5 ε...) και εγω σου μιλαω με πραγματικα γεγονοτα και αποτελεσματα στο δρομο...

Οκ έχω ψευδαισθήσεις ... αλλά έχω μια απορία

όταν τόσα χρόνια ΚΑΝΕΝΑ άλλο Μ5 Ε39 δεν πάει έτσι και ξαφνικά έρχεται ένα και ρίχνει κολώνα από στάση σε αμάξι που κάνει 12.8 400ρι και είναι και 500 κιλά ελαφρύτερο ...

και καποιος ισχυρίζεται ότι φοράει ΦΠΕ ή για να μη τσακωθούμε ΑΝΤΕ και έκκεντρα (που 99% δε δουλεύουν)

αυτός που το ισχυρίζεται αυτό ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΘΕΙ ???

...Υ.Γ. Δεν καταλαβα πρεπει να το πω πολλες φορες ακομα αυτο που ακριβως εγινε και ειδα με τα ματια μου για να το εμπεδωσεις?? Τι θα πει δεν το ξαναειπα??? ...

Κωστή δεν αμφισβητώ ότι το Μ5 είναι πριόνι ... ούτε ότι έριξε κολώνα για πλάκα από στάση ... ούτε ΤΙΠΟΤΑ !!!

αμφισβητώ ότι αυτό το αποτέλεσμα γίνεται σε ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ με σκέτο ΦΠΕ !!!

...ΥΥ.Γ. Δεν ξερω τι εγινε με το Κ04 που ανοιξες αλλα αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια μπορουμε να κανουμε και εμεις καμια δοκιμουλα. Επισης μπορουμε να κανουμε δοκιμη με τελειως μαμα Μ5 Ε39, το Ζ4Μ του Οδυσσεα, Μ3 Ε92 με εξατμιση μονο (σαν εκεινο που ανοιγε ο Cayman τοτε στην Κερατεα αλλα αυτο δεν εχει χταποδια) και να μας δειξεις τι ψευτες ειμαστε και πως αυτα που λεμε ολοι εμεις που δοκιμαζουμε και μετραμε καθε βραδυ εκει εξω (με αυτες τις αηδιες τα Vbox) ειναι παραμυθια...

Πλέον δεν έχω απορίες για τα K04

δοκιμές με Μ5 Ε39 τελείως μαμά έχω κάνει 100 φορές πριν από 2 χρόνια ... και με διαφορετικά Μ5 μάλιστα και δεν έχω πάλι καμία απορία ...

με του Οδυσσέα πάλι δεν έχει νόημα μέχρι να περάσει το Νικήτα ή κάποιο ανάλογο


Τώρα να πω και ένα τελευταίο ... το αν με περάσεις εσύ ή ένα Μ5 ή ένα Μ3 ή ότι θέλεις

ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝΑΤΡΑΠΗΚΑΝ ΟΣΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ !!!

Δεν έχω καμία αμφιβολλία (και το έχω γράψει 100 φορές) ότι συνδυαστικά εσύ με το Σάλλια φτιάχνεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΜΑΞΙΑ ...

Η αντιρρησή μου είναι ότι ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ που φέρνετε ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ από αυτά που αναφέρετε ως βελτίωση

και για αυτό

δε θα υπάρξει ποτε άλλο Μ5 ή Μ3 ή ότι θέλεις σαν τα συγκεκριμένα ...

ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ότι στο Μ3 το κάμπριο με το που μπήκε πρόγραμμα από 1 κολώνα πίσω πήγε 3 αμάξια μπροστά ... έλεγες αλήθεια ...

Αυτό όμως ΔΕ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ Μ3 ΠΟΤΕ !!!!

Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ πρόγραμμα που να δίνει 1 κολώνα και 3 αμάξια σε ατμ αμάξι ... και το είδες και μόνος σου στο πάτημα του πακμαν

όπως δεν υπάρχει Μ5 Ε39 1850 κιλά με ΦΠΕ που να ρίχνει κολώνα στο caymans του Γιώργου από στάση

Τέσπα ... ελπίζω να ξεκαθάρισα ότι ΔΕΝ έχω πρόβλημα με κανέναν και δε μιλάω επί προσωπικού αφού δεν έχω κανένα ίδιον όφελος

thomelef
13-02-11, 10:17
εγώ επειδή κοιμάμαι τους πιστέυω όλους άρα ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

Ο Πακμαν κέρδσε 1 κολώνα και 2 κενά από το πρόγραμμα

Ο Ράλυ αρτ κέρδισε 1 κολώνα 2 κενά ΚΑΙ 5 αμάξια από το σέρβις


Μίλτο να σαι καλά τώρα ξύπνησα !!!! :D :D :D

αυτό δεν το σχολίασε κανένας όμως...και απ'ότι είπε και ο μίλτος, τα λόγια του
δεν είχαν κανένα υπονοούμενο πάνω στο γεγονός του ότι ο rallyart ρύθμισε το
αμάξι του...επίσεις εγώ θέλω να ρωτήσω το πιο απλό πράγμα για να ξέρουμε και
τι λέμε τέλος πάντων. και για να μην λέμε υποθετικά πράγματα...τι δύναμη μπορεί
να δώσουν τα συγκεκριμένα προγράμματα ρε γμτ...να αφήσουμε τις κολώνες και
να πούμε και λίγα νούμερα...εγώ είμαι και άσχετος σε τέτοιου είδους υπολογισμούς.
γιατί αν μιλάμε για καμμιά 25άρα - 30άρα άλογα(νομίζω πως για τέτοια νούμερα λέμε,
μπορεί και παραπάνω δεν ξέρω),τότε πείτε μου κόστος να έρθω να κάνω και εγώ και
να μην ζαχαρώνω εισαγωγές κτλ κτλ...πραγματικά ψήνομαι.

RallyArt
13-02-11, 16:34
αυτό δεν το σχολίασε κανένας όμως...και απ'ότι είπε και ο μίλτος, τα λόγια του
δεν είχαν κανένα υπονοούμενο πάνω στο γεγονός του ότι ο rallyart ρύθμισε το
αμάξι του...επίσεις εγώ θέλω να ρωτήσω το πιο απλό πράγμα για να ξέρουμε και
τι λέμε τέλος πάντων. και για να μην λέμε υποθετικά πράγματα...τι δύναμη μπορεί
να δώσουν τα συγκεκριμένα προγράμματα ρε γμτ...να αφήσουμε τις κολώνες και
να πούμε και λίγα νούμερα...εγώ είμαι και άσχετος σε τέτοιου είδους υπολογισμούς.
γιατί αν μιλάμε για καμμιά 25άρα - 30άρα άλογα(νομίζω πως για τέτοια νούμερα λέμε,
μπορεί και παραπάνω δεν ξέρω),τότε πείτε μου κόστος να έρθω να κάνω και εγώ και
να μην ζαχαρώνω εισαγωγές κτλ κτλ...πραγματικά ψήνομαι.

Αδελφέ για να μην μπερδευόμαστε, ρύθμισα τις βαλβίδες και από 95άρα έβαλα 100άρα...

thomelef
13-02-11, 19:38
και απ'ότι είπε και ο μίλτος, τα λόγια του
δεν είχαν κανένα υπονοούμενο πάνω στο γεγονός του ότι ο rallyart ρύθμισε το
αμάξι του...

δεν αντιλεγω αυτο που λες αυτος το ζητησε αλλα ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΑ και δες πως το μπλε Μ3 πηγε απο πλουμνιστο μερια και ρυθμισε....ΔΙΑΒΑΖΕ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ.....

ποια δικαολογια ρε ξυπνα,....λεω πως το μπλε δεν ηταν οπως ηταν την προηγουμενη εβδομαδα ΞΥΠΝΑ,.......

Αδελφέ για να μην μπερδευόμαστε, ρύθμισα τις βαλβίδες και από 95άρα έβαλα 100άρα...

μα δεν είπα κάτι άλλο αγορίνα...αυτές και ειδικά το δεύτερο ήταν οι απαντήσεις του μίλτου
στον βαγγέλη που έλεγε, πως το να ρυθμίσεις βαλβίδες είναι κάτι αυτονόητο για το αμάξι
μας γενικά...
τουλάχιστο εγώ κατάλαβα πως το έλεγε λίγο πονηρά το γεγονός ότι ρύθμισες...τελικά όμως
έκανα λάθος με τα λεγόμενα του μίλτου πως δεν υπονοούσε κάτι...τες πα...το θέμα είναι,
πως το πρόγραμμα για το οποίο μας μιλάνε τα παιδιά, αναιρεί πολά απο αυτά που έχουμε
ακούσει - διαβάσει για τον απλό προγραμματισμό του s54...προσωπικά ψήνομαι πολύ
άσχημα, κάποιος απο τους προγραμματιστές, να μου πεί με νούμερα τι ώφελως έχει το
πρόγραμμα τους.

EVANGELOS
18-02-11, 22:09
ρε εδώ έχει ψωμί.......
και έχω να μπώ χρόνια..axaxaxaax
κάτσε να φωνάξω κι άλλους ......

υ.γ. ...περί κόντρας ... Ευάγγελε πάτα με Madsex ... με το γκόλφ...
να τελειώνουμε με αυτόν ... και τέλος ...(μετάφραση από τα σαντορινέικα Ευάγγελος)

xaxxaxax καλά οκ το αρχικό ποστ ήταν Greeklish ... αλλά το υστερόγραφο είναι

υ.γ ή p.s.

αυτό το y.p τι είναι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε ... χαχαχαχα

ο Ανίβας είναι στη μαύρη λίστα χεχεχεχεχ ... θα γίνει και το πάτημα αυτό πάντως εν καιρώ