PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΞ ?


ThaNOS E46coupe
11-02-11, 16:52
πόσοι είμαστε άραγε απο την όμορφη καλαμάτα? περιμένουμε απαντήσεις και σημετοχή στο thread αυτο...
δηλώνω πρώτος :
ThaNOS E46coupe. (εγώ δηλαδή)

graf-art-7
11-02-11, 20:21
Βαλε και μενα μεσα,, εχω καταγωγη απο καλαματα,, περιξ για την ακριβεια...!!!!

Λατρεια μεγαλη...

bmwnikolase36
11-02-11, 20:32
Και εγώ παιδιά!βερος!!!

sofos 2.8i
11-02-11, 20:52
Εγω δεν ειμαι απο Καλαματα αλλα ειμαι γειτονας!Απο την αλλη πλευρα του Ταυγετου,δεν νομιζω να σας πειραζει!Το θεμα ειναι οτι κι εγω ειμαι κατω απ'τ'αυλακι.Μενω Βλαχιωτη ειναι ενα κεφαλοχωρι αναμεσα Γυθειο-Μονεμβασια,οποιος περασει απο δω ευπροσδεκτος!!!!!!!!!!

Spyros E81
11-02-11, 22:08
Kαι εγώ μέσα

Stunt Mike
11-02-11, 22:39
Κι εγω!!!Μεσσηνία!!!!

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
11-02-11, 23:22
Θανο και εγω μεσα απο Καλαματα σε εχω δει αρκετες φορες

KATSARAIOS
11-02-11, 23:29
εγω απο Κατσαρου ,πιανομαι???

ThaNOS E46coupe
11-02-11, 23:30
σου έχω στείλει τόσα πμ ρε απόστολε...κ γιατί δε μου μίλησες? την επόμενη περιμένω σινιάλο...εεεεε?

ThaNOS E46coupe
11-02-11, 23:30
εγω απο Κατσαρου ,πιανομαι???

εννοείται γιώργο.....!!!!!!!!

trueno
11-02-11, 23:32
Λεπτίνι Αρκαδιας , επάνω από την Θουρια....από τον πατερα
Καλογερορραχη Μεσσηνιας από την μητερα!
Κοντα ειμαι....

ThaNOS E46coupe
11-02-11, 23:39
καλογερόραχη....αααα έχω περάσει πολλές φορές απο κεί...πηγαινα στο μαγγανιακό.:D

takis1983
12-02-11, 00:02
κ εγω βερος!! δε κανονιζουμε για ενα καφε στην πλατεια?

ThaNOS E46coupe
12-02-11, 00:09
κ εγω βερος!! δε κανονιζουμε για ενα καφε στην πλατεια?

κανονίζεται φίλε.....!!!!!!!!!:D

ThaNOS E46coupe
12-02-11, 00:27
Εγω δεν ειμαι απο Καλαματα αλλα ειμαι γειτονας!Απο την αλλη πλευρα του Ταυγετου,δεν νομιζω να σας πειραζει!Το θεμα ειναι οτι κι εγω ειμαι κατω απ'τ'αυλακι.Μενω Βλαχιωτη ειναι ενα κεφαλοχωρι αναμεσα Γυθειο-Μονεμβασια,οποιος περασει απο δω ευπροσδεκτος!!!!!!!!!!

εσύ κανόνισε όπως και δήποτε με τον αντώνη να τα πούμε επιγόντως!!!!!!!!!!:D

sierra
12-02-11, 01:30
Παιδιά εγώ είμαι λίγο πιο ψηλά. Απο Μεγαλόπολη πειράζει; Οταν κατέβω (μένουν οι γονείς μου εκεί) θα κανονίσουμε να βρεθούμε και να γνωριστούμε; :pimp:

Chris316
12-02-11, 10:27
Λεπτίνι Αρκαδιας , επάνω από την Θουρια....από τον πατερα
Καλογερορραχη Μεσσηνιας από την μητερα!
Κοντα ειμαι....


Φίλε πλάκα μου κάνεις? Λεπτίνι Αρκαδίας έζησε η γιαγιά μου μέχρι να παντρευτεί και να μετακομίσει Καλαμάτα όπου φυσικά έχουμε ακόμα το σπίτι εκεί.... αν και πλέον μένουμε Αθήνα σαν μόνιμη κατοικία.
Σίγουρα έχω δει μερικούς από το κλαμπ κάτω και ίσως έχουμε μιλήσει κιόλας αλλά από άκυρη περίπτωση με το bmw-motorsport. (Θάνο μήπως ξέρεις κανέναν Κώστα Λίβα από το Πλατύ με ένα Ε46 μαύρο)

trueno
12-02-11, 21:55
Φίλε πλάκα μου κάνεις? Λεπτίνι Αρκαδίας έζησε η γιαγιά μου μέχρι να παντρευτεί και να μετακομίσει Καλαμάτα όπου φυσικά έχουμε ακόμα το σπίτι εκεί.... αν και πλέον μένουμε Αθήνα σαν μόνιμη κατοικία.
Σίγουρα έχω δει μερικούς από το κλαμπ κάτω και ίσως έχουμε μιλήσει κιόλας αλλά από άκυρη περίπτωση με το bmw-motorsport. (Θάνο μήπως ξέρεις κανέναν Κώστα Λίβα από το Πλατύ με ένα Ε46 μαύρο)

Kι εγώ Αθηνα μένω, πως ελεγαν την γιαγια σου?

takis1983
12-02-11, 23:39
ετσι οπως το παμε θα βγουμε κ συγγενεις!!! χαχαχαχα!!

Chris316
13-02-11, 12:23
Kι εγώ Αθηνα μένω, πως ελεγαν την γιαγια σου?


χαχαχαχα :rofl2: Για φαντάσου.... Φίλιου Σμαραγδή-Μαρία και Ηλιόπουλος εγώ... :thinkerg:

ThaNOS E46coupe
13-02-11, 19:53
(Θάνο μήπως ξέρεις κανέναν Κώστα Λίβα από το Πλατύ με ένα Ε46 μαύρο)

οχι ρε κίτσο...δέ το ξερω το παλικάρι...

trueno
13-02-11, 20:43
χαχαχαχα :rofl2: Για φαντάσου.... Φίλιου Σμαραγδή-Μαρία και Ηλιόπουλος εγώ... :thinkerg:

Αρα ο πατερας σου ειναι ο Βασίλης....
Παπαδόπουλος Δημήτρης ο δικός μου πατερας , Σταθης εγώ.
Χαιρετισματα στη θεια σου την Ντινα στην Αγια Βαρβάρα από εμένα. Εκει μεγάλωσα...:cheers:

Chris316
14-02-11, 10:59
Αρα ο πατερας σου ειναι ο Βασίλης....
Παπαδόπουλος Δημήτρης ο δικός μου πατερας , Σταθης εγώ.
Χαιρετισματα στη θεια σου την Ντινα στην Αγια Βαρβάρα από εμένα. Εκει μεγάλωσα...:cheers:

:cheers: Χάρηκα Στάθη..... Χρήστος εγώ. Το πέτυχες. Ο Βασίλης είναι ο πατέρας.... Θα τα μεταφέρω τα χαιρετίσματα....

LEO328
16-03-11, 19:35
γεια σου ρε nicolas!ευχομαι να το χαρεις!
απο καλαματα εισαι?μεσα?

bmwnikolase36
16-03-11, 22:10
γεια σου ρε nicolas!ευχομαι να το χαρεις!
απο καλαματα εισαι?μεσα?
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...ναι από καλαμάτα μέσα.εσυ?

LEO328
16-03-11, 23:15
ελα ρε πατριδα!
η μανα μου ειναι απο αναληψη το πρωτο χωριο μετα την μεσσηνη οπως πας για κορωνη πυλο κ.τ.λ.
αλλα τα τελευταια χρονια εχει παρει ο πατερας μου σπιτι στην μεσσηνη και το εχουμε για εξοχικο.παω συχνα καθε 2 μηνο περιπου γιατι εχουμε το κτημα στο χωριο.ελιες κ.τ.λ.
πολυ ωραια μερη φιλε.απο που να ξενινησεις.
η πολη της καλαματας ωραια,πεταλιδι,κορωνη,μεθωνη,πυλος,βοιδοκοιλια,φοι νικουντα τι να πεις.αντε με εφτιαξες θυμυθηκα τις βολτες τα καλοκαιρια!:cheers:

bmwnikolase36
16-03-11, 23:23
ελα ρε πατριδα!
η μανα μου ειναι απο αναληψη το πρωτο χωριο μετα την μεσσηνη οπως πας για κορωνη πυλο κ.τ.λ.
αλλα τα τελευταια χρονια εχει παρει ο πατερας μου σπιτι στην μεσσηνη και το εχουμε για εξοχικο.παω συχνα καθε 2 μηνο περιπου γιατι εχουμε το κτημα στο χωριο.ελιες κ.τ.λ.
πολυ ωραια μερη φιλε.απο που να ξενινησεις.
η πολη της καλαματας ωραια,πεταλιδι,κορωνη,μεθωνη,πυλος,βοιδοκοιλια,φοι νικουντα τι να πεις.αντε με εφτιαξες θυμυθηκα τις βολτες τα καλοκαιρια!:cheers:
αντε τωρα καλοκαιρακι που θα κατεβω και εγω μονιμα..γιατι 2 χρονια μενω θεσσαλονικη..να κανονισουμε για καφε!!!μαζι με τον θανο!!!που με εχει φαει!!χαχα:cheers:

ThaNOS E46coupe
17-03-11, 01:25
leo απο καλαματα και εγω και πολλα αλλα μελη που βρισκω σιγα σιγα.... Οποτε τυχει και κατευεις στειλε μηνυμα... Ο μπεμβε νικολας ειναι μεγαλο λαμογιο..ψεματα λεει....μη του μιλας...αχαχαχα....

bmwnikolase36
17-03-11, 01:35
leo απο καλαματα και εγω και πολλα αλλα μελη που βρισκω σιγα σιγα.... Οποτε τυχει και κατευεις στειλε μηνυμα... Ο μπεμβε νικολας ειναι μεγαλο λαμογιο..ψεματα λεει....μη του μιλας...αχαχαχα....
Καλά καστε να κατέβω και θα σε φτιάξω εσένα θανε!!!

LEO328
17-03-11, 07:56
καλημερα πατριδες!!
νατα τα καλοποαιδα σκανε ολα σαν τα μπουμπουκια!χαχαχαχα:rofl2:
βλεπω εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος μεταξυ σας!χαχαχαχα!
τωρα που βρηκατε και μενα δεσατε!
απο μανα καλαματιανη και πατερα κερκυραιο το αποτελεσμα:βγηκα ψυχιατρος!χαχαχα:ylsuper:
ναστε παντα καλα παιδια μιλαμε παλι. παντα με τρελα και υγεια.
καλημερες!