PDA

Επιστροφή στο Forum : ελληνική συμμετοχή σε τελικό διαγωνισμού


andreasch
18-02-11, 18:36
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! Η ασχολία μου είναι το αγωνιστικό paintball!

Συμμετέχω σε ένα διεθνή διαγωνισμό γραφιστικής φύσεως μιας εταιρείας πέιντμπολ (DYE PRECISION, όσοι έχουν ασχοληθεί και με το πέιντμπολ πιθανότατα θα τη γνωρίζουν). Η συμμετοχή μου έχει περάσει στην τελική δεκάδα και γίνεται ψηφοφορία για το νικητή. Η ψηφοφορία διαρκεί εώς τις 21 φεβρουαρίου.
Στην ευρωπαική ζώνη οπου είναι και το σχέδιο μου γίνεται μεγάλη μάχη ανάμεσα στο δικό μας και σε ένα πολωνέζικο σχέδιο! Οι Πολωνοί ψηφίζουν φούλ το δικό τους και πάμε ψήφο ψήφο! Το μόνο που ζητάω είναι η βοήθεια της κοινότητάς σας! Όποιος βοηθήσει ας αφήσει και ένα σχόλιο να γνωρίζω οτι είναι απο το bmw! Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τη βοήθειά σας!
Παρακάτω ο σύνδεσμος στο σχέδιο μου.

http://www.dyepaintball.com/custom/finaldesign.php?design=12

http://www.dyepaintball.com/custom/submissions/final/SCARECROW-MOCK-UP.jpg

E36 RULES!!
18-02-11, 21:17
Ωραίο ειναι! Μ'αρεσει! Ωραία και η επιλογή χρωμάτων και το urban σχεδιάκι!! voted ;) Καλή επιτυχία!!!

andreasch
19-02-11, 15:22
Ευχαριστώ πολύ εκ μέρους της ομάδας μου! Και έχω να σας προτείνω καμιά κυριακή να κανονιστεί κανένα παιχνιδάκι paintball κόντρα σε κανένα άλλο κλάμπ!Για να ανάψουν τα αίματα λίγο!:rockon:

E36 RULES!!
19-02-11, 16:20
Aσχολείσαι με design? :D

andreasch
20-02-11, 16:00
Με γραφιστική βασικά που είναι και το επάγγελμά μου... το συγγεκριμένο όμως το έφτιαξα αποκλειστικά για την ομάδα μου για να της το αφιερώσω γιατι εκτός απο συμπαίκτες μου είναι και πάρα πολύ καλοί μου φίλοι!:cheers:

petroscf
20-02-11, 17:40
Μέχρι στιγμής πάντως (μόλις τώρα το είδα και σε ψήφισα!!Τελευταία στιγμή!!!) Πρώτος είσαι!!!
Άντε, εύχομαι καλή επιτυχία!!!!

andreasch
22-02-11, 08:55
Καλημέρα σε όλους!

Η ψηφοφορία στον διαγωνισμό τελείωσε χθές βράδυ και πλέον γίνεται η καταμέτρηση των ψήφων!
Αν και είμαστε πίσω μέχρι να τελιεώσει η καταμέτρηση και να φανεί το πραγματικό αποτέλεσμα (μετά την αφαίρεση των άκυρων) αισιοδοξούμε! Εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω την μαζική συμπαράσταση σας σε μία προσπάθεια μιας άγνωστης εως σήμερα ομάδας προς εσάς! Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσουμε να σας το ανταποδώσουμε!

Vasilis M3
23-02-11, 14:26
Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσουμε να σας το ανταποδώσουμε!

Ενα οπλάκι που να έχει σχέση με bmw το πέρναμε :dblthumb2:
Τελικά τι έγινε με τον διαγωνισμό?