PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαιρετίζω σας!


Alucard
20-02-11, 19:16
Γεια σε όλους σας και καλώς σας βρήκα!
Άργησα, ομολογώ, λίγο να γράψω αυτό που διαβάζεται τώρα μιας και έγινα μέλος πριν από καμιά 3-4 μέρες οπότε να με συγχωρείτε.
Σε κάθε περίπτωση, χαίρομαι που είμαι μαζί σας και εύχομαι οι υποχρεώσεις και οι συγκυρίες στη ζωή να μου επιτρέψουν σε βάθος χρόνου να σας γνωρίσω όλους και από κοντά!
Ελπίζω να κάνετε εξορμήσεις σε υπέροχα σημεία της χώρας μας και όχι μόνο!

Hail BMW!:rockon:

mike21
20-02-11, 19:25
καλως ήρθες φίλε

petroscf
20-02-11, 20:05
Καλώς ήλθες, κι από μένα!

God
20-02-11, 21:37
Καλώς τον BMWάκια με το ενδιαφέρον nickname. Η απόδειξη ότι όσοι έχουν BMW έχουν και γούστο...έχει και ο Dracula. :nod:

Alucard
20-02-11, 22:40
Ομολογώ πως μένω έκπληκτος από κάποιον χαρακτηριζόμενο ως Experienced στο forum να έχει τόσο καλές γνώσεις πάνω σε Anime (προκειμένη περίπτωση Hellsing). Αυτό μου ανάβει ακόμα περισσότερο το ενδιαφέρον κάποια στιγμή στο μέλλον να σας γνωρίσω από κοντά. Με το κάλο άμα έρθουν οι Maiden θα κατέβω και εγώ (πάντα υποθέτοντας ότι οι περισσότεροι είστε από την πρωτεύουσα)....:ylsuper:

Makis_
20-02-11, 23:14
Καλως ήρθες και καλά ποσταρίσματα.

Herth
20-02-11, 23:22
Καλώς ήρθες!

ThaNOS E46coupe
21-02-11, 00:35
καλώς ήλθες δράκουλα.καλή διαμονή σου ευχομαι.από ποιο μέρος της ελλάδας είσαι κ μας προτείνεις εμμέσως πλην σαφώς να το επισκεφτούμε?

P.S
21-02-11, 15:50
Καλως ηρθες φιλε και καλη διαμονη!!

panagiotisE46ci
21-02-11, 15:51
καλα ποσταρισματα και αναγνωση στα θεματα τοθ φορουμ

Alucard
21-02-11, 19:52
Είμαι από Ευζώνους(3 χιλιόμετρα από τα σύνορα με Σκόπια) ωστόσο μένω Σέρρες...και δεν το είχα πει για να το επισκεφτείτε διότι πιστέψτε με δεν αξίζει τον κόπο:)
Εννοούσα εκτός από τα καθιερωμένα (και κάπως βαρετά μέρη μιας και όλοι τα έχον επισκεφτεί πχ. αρχαιολογικού ενδιαφερόντος), ίσως γίνονται και εκδρομές σε μέρη όπως Ζαγοροχώρια, λίμνες, ποτάμια κτλ.

Fairytale
24-02-11, 14:50
Hail !!!
Οι Εύζωνοι είναι πολύ ωραίο μέρος, όπως και οι Σέρρες, όταν δεν τα έχεις συνδέσει με μάλλον δυσάρεστα πράγματα όπως τη στρατιωτική θητεία.
Τώρα για το βαρετά, τι να σου πω... βαρεθήκαμε τη δράση στην Αθήνα.
Εκδρομές ε; Για να δούμε...
Καλώς ήλθες στο www.BMW-Motorsport.gr
C U out there