PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο μελος


vasilis_bmw
02-03-11, 17:37
Σας χαιρετω κι εγω με τη σειρα μου σαν νεο μελος στο φορουμ.Με λενε Βασιλη ειμαι 28 χρονων απ το Κιλκις εχω μια e46 2001 μοντελο.Θα χαρω πολυ να γνωριστουμε καποια στιγμη κι απο κοντα.

Makis_
02-03-11, 17:41
Καλώς ήρθες Βασίλη και καλά ποσταρίσματα...

vasilis_bmw
02-03-11, 17:45
γεια σου Μακη πιστευω να τα λεμε συχνα τωρα

Driftakos
02-03-11, 17:54
καλως όρισες...

vasilis_bmw
02-03-11, 17:58
καλως σας βρηκα driftako

ThaNOS E46coupe
02-03-11, 21:27
γειά σου βασίλη με το 46άρι σου που δέν μας το περιέγραψες ακόμη και απ ότι βλέπω δέν έβαλες ούτε φώτος....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ :D... καλως ήρθες στο www.bmw-motorsport.gr .Πές μας πώς κ έγινες μέλος στην όμορφη παρέα μας? τυχαία ή έψαχνες απαντήσεις για το bimmer σου ? καλά ποσταρίσματα κ καλή διαμονή. η παρέα είναι σούπερ εδώ. έτυχε να βρεθώ σε μια συνάντηση κ πραγματικα τα παιδιά είναι ανοιχτόκαρδα όλα τους....!!!!!!!!!

vasilis_bmw
02-03-11, 22:51
γεια σου θανο και σε σενα.θα βαλω φωτο με τη μπεμπα μου σας το υποσχομαι μεχρι να μαθω λιγο τα κατατοπια του club.ειμαι μελος και στο bmw-hellas club κι επειδη δεν βλεπω να γινετε καμια συναντηση θεσσαλονικη ειπα να ψαξω μηπως υπαρχει κι αλλο φορουμ και σας βρηκα κι εγινα μελος.ελπιζω να τα πουμε κι απο κοντα πολυ συντομα.

ThaNOS E46coupe
02-03-11, 22:58
φίλε υπάρχουν πολλά παιδιά απο σαλλωνικα μεριά...θα τα γνωρίσεις σιγά σιγά !!!!!!!!

vasilis_bmw
02-03-11, 23:01
αυτο μ' ευχαριστει πολυ δεν γινετε να γινονται συναντησεις μονο αθηνα κι εμεις ψυχη εχουμε

ThaNOS E46coupe
02-03-11, 23:10
κι ομως έτυχε στην κοπή της πίτας που ο θεότρελος rapid fast ήρθε απο τη θεσσαλωνίκη με το 46άρι του για να γνωριστούμε κι απο κοντά....!!!!!!:D

vasilis_bmw
02-03-11, 23:30
μπραβο του που μπορεσε να ερθει αλλα δυστυχως δε μπορουμε ολοι να το κανουμε αυτο ειτε λογο χρονου ειτε λογο οικονομικων και πονταρω στο οτι αφου δε μπορω να κατεβω αθηνα οτι θα γνωρισω καποιους σε καποια συναντηση στη θεσσαλονικη η σε καποια συναντηση στη βορεια ελλαδα

bmwnikolase36
02-03-11, 23:44
καλησπερα και απο εμενα φιλε μου βασιλη!ειμαι ο νικος καλα ποσταρισματα,και να εισαι σιγουρος οτι εδω οτι αποριες εχεις θα λιθουν και τα παιδια ειναι πολυ ζεστα θα το καταλαβεις...μιας και ειπες για θεσσαλονικη,εγω ειμαι εδω σαν φοιτητης βειβαια και εχω μαθει πολλα κατατοποια γενικα με τα bmw(ανταλκτικα,συνεγεια,κτλπ)οτι θες εδω ειμαιστε!ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα καμαρα για κανα φραπε!:D

ThaNOS E46coupe
02-03-11, 23:46
καλησπερα και απο εμενα φιλε μου βασιλη!ειμαι ο νικος καλα ποσταρισματα,και να εισαι σιγουρος οτι εδω οτι αποριες εχεις θα λιθουν και τα παιδια ειναι πολυ ζεστα θα το καταλαβεις...μιας και ειπες για θεσσαλονικη,εγω ειμαι εδω σαν φοιτητης βειβαια και εχω μαθει πολλα κατατοποια γενικα με τα bmw(ανταλκτικα,συνεγεια,κτλπ)οτι θες εδω ειμαιστε!ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα καμαρα για κανα φραπε!:D

εσύ μικρέ κοίτα να έρθεις καλαμάτα να τα πούμε και άσε τους πολούς φραπέδες...πειράζουν στα νευρα....:calm:

sierra
02-03-11, 23:55
Καλώς όρισες Βασίλη και καλή διαμονή. Εδώ θα τα δείς όλα και θα μάθεις πολλά. Να χαίρεσαι την μπέμπα σου... :pimp:

sierra
02-03-11, 23:56
εσύ μικρέ κοίτα να έρθεις καλαμάτα να τα πούμε και άσε τους πολούς φραπέδες...πειράζουν στα νευρα....:calm:

Αλλά καθαρίζουν τα νεφρά... χαχαχα...

bmwnikolase36
03-03-11, 00:19
εσύ μικρέ κοίτα να έρθεις καλαμάτα να τα πούμε και άσε τους πολούς φραπέδες...πειράζουν στα νευρα....:calm:
καλα κατσε να κατεβω καλαματα το πασχα και αντι να σε κερασω καφε που λεγαμε γιατι χροσταω θα σε κερασω σοδα!κανει καλο στο στομαχι!:friday:χαχαχα

vasilis e30
03-03-11, 06:29
καλως ηρθες συνονοματε και καλα ποσταρισματα!!!!

mike21
03-03-11, 08:31
καλώς ήρθες φίλε

Fairytale
03-03-11, 11:45
Καλώς ήλθες Βασίλη στο www.BMW-Motorsport.gr
Υπάρχουν και άλλα μέλη από το Κιλκίς στο forum.
Καλή περιήγηση εύχομαι.
C U out there