PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζ4 2.2 εναντιον μου.


manosm3
29-10-05, 01:32
Λοιπον σημερα το βραδυ πριν την βραδινη εξοδο μου πηγα να παρω σουβλακια για τον αδερφο μου με το 206. Στο δρομο πετυχα ενα Ζ4 2.2 που πηγαινε ψιλογρηγορα και λεω "Ας παιξουμε λιγο!" Ο δρομος με ευνοουσε, ειχε λακκουβες σε ολο το πλατος του δρομου.Αυτος ειχε την γκομενα διπλα (ωραια κοπελα:wub: ) κα ιλεω "Ελα να δεις πως σε ντροπιαζουν τα κουβαδακια!" Μολις φτανω διπλα του, κανω ενα σουπερ κατεβασμα σε 2α και γυριζα στις 4.000 στροφες. σανιδα το γκαζι και μου φευγει λιγο εκεινος. Στην αλλαγη 3ης τον μαζεψα γιαι φρεναρε λογω της λακκουβας. Εγω απλα εκοψα. Εκει τον περασα. Μετα αρχισε να με μαζευει λιγο αλλα ειχε αλλη μια λακκουβα και παλι του εριξα! Αφου ειδα οτι το παληκαρι δεν ειχε μελλον του αναψα αλαρμ. Μεχρι τη λεωφ. Πεντελης του ειχα ριξει κανονικα 5 αμαξια τουλαχιστον. Κι ολα αυτα απο αυτοκινητακι αξιας 12.000 ευρω. Ηθελα πολυ να δω τη φατσα του φλωρομαγκα οταν τον περναγα...Ο κλασσικος τυπος που οδηγει bmw και εχει το στυλ του "@#$#@ και δερνω".:p: :kissass:

DaRk_AnGeL
29-10-05, 02:46
....κα ιλεω "Ελα να δεις πως σε ντροπιαζουν τα κουβαδακια!" Μολις φτανω διπλα του, κανω ενα σουπερ κατεβασμα σε 2α και γυριζα στις 4.000 στροφες......

Κλασσική αντιμετώπιση κομπλεξικού που δεν έχει BMW, ζηλεύει μέχρι αηδίας αυτούς που έχουν αλλα επειδή δεν πρόκειται να πάρει.... βγάζει όλο του το άχτι προσπαθώντας να αποδείξει οτι τα BMW είναι χειρότερα απο τα άλλα φτηνότερα οχήματα. Με το καλό σου εύχομαι ενα τουρμπάτο yugo με μοτέρ απο integrale.... να "ντροπιάζεις" και τα Μ3 Ε46 ωστε να αποδείξεις οτι τα Yugo είναι καλύτερα....

Ηθελα πολυ να δω τη φατσα του φλωρομαγκα οταν τον περναγα...Ο κλασσικος τυπος που οδηγει bmw και εχει το στυλ του "@#$#@ και δερνω".:p: :kissass:

Ναι ναι ναι... το έχω ακούσει το στόρι απο πολλούς που κομπλεξάρονται οταν βλέπουν ακριβο αμάξι..."Ένας φλώρος με BMW, με τα λεφτά του μπαμπά, με ύφος έτσι και αλλιώς.. που εγώ τον τσάγιασα μέν, αλλα αυτός με έγραφε στα @ρχίδι@ του και δεν άνοιξε καν...."

Δεν ξέρω ρε Μάνο.. αλλα μάλλον το κανες σε λάθος φόρουμ το πόστ. Ειλικρινά,άν και ο πατέρας σου είναι κάτοχος BMW και πιθανόν κολλημένος με την μάρκα.... εσύ δεν νομίζω οτι έχεις σχέση με το συγκεκριμένο forum. Δεν ξέρω για ποιό λόγο είσαι γραμμένος εδώ.....

Τα συγκεκριμένα μου σχόλια δεν έχουν να κάνουν με το θέμα του πόστ αλλα με το ύφος.... που δείχνουν άνθρωπο που κάθε άλλο παρα αγαπάει τα BMW.


Y.Γ. Θα πρότεινα να μήν κάνεις μ@λ@κιες και μαγκιές πρίν πάρεις δίπλωμα οδήγησης.. μιάς και άν πάνω στην προσπάθεια σου να "ντροπιάσεις" κανέναν φλωρο με BMW..... δημιουργήσεις κανα ατύχημα, πάρεις καναν άνθρωπο στο λαιμό σου... ο οποίος φυσικά ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΕΙ απο την ασφαλιστική...

kacey
29-10-05, 05:24
Δηλαδη αν καταλαβα καλα, εριξες σε αυτοκινητο που ΟΠΟΤΕ θελει σε περναει απο πανω/κατω/πλαγιως/απο οποιο αξονα και αν γουσταρει, επειδη ο οδηγος του εκοβε για τις λακουβες για να μην σπασει το αμαξι του...Και μετα του αναψες και αλαρμ...Εχω πολλες φορες πει οτι τις κοντρες δεν τις παιρνουμε σοβαρα, αλλα σε αυτη την φαση αμα ημουν εγω με το Ζ4 θα σε πεταγα εξω απο τον δρομο. Και μετα θα σε πλακωνα και στα μπουνιδια. Και σε παω και στοιχημα οτι ο "φλωρομαγκας" (αλλα τουλαχιστον οχι κοινος μ****ς οπως εσυ) με αυτα που εκανες γελαγε. Και μετα πηγε σπιτι του και χαρηκε και το γκομενακι, οπως εσυ τα σουβλακια σου...

Για να μην πουμε για το οτι οχι μονο κανεις βολτες αλλα και κοντρες χωρις διπλωμα (δεν το ξερω, ο αλλος το ειπε), οπου εκει τα σχολια περιτευουν...

Geo_3D
29-10-05, 07:05
Συμπερασμα

Ενα 206 διαλυμενο απτις λακουβες και ο χαρος βγηκε παγανια


Νο comments

Action Man
29-10-05, 09:11
Πες στους mods να σβησουν το thread γιατι εκτειθεσαι ανεπανορθωτα.......

mpikounis
29-10-05, 09:46
Σιγα παιδια, πέσατε να τον φάτε! Συμφωνώ το post ήταν λίγο προκλητικό αλλά νομίζω ο Μάνος το έγραψε με τη διάθεση της πλάκας με την οποία και έβαλε τη κόντρα.

Μη κρίνετε τον άλλο από ένα post με λάθος ύφος, ειδικά εσείς που φτάνετε στο χαμηλότατο επίπεδο να βρίζετε τον συνομιλητή σας σε post χωρίς κανένα επιχειρήμα.

Το thread αυτό κλείνει.