PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαδώστε το!!


sakkunen
18-03-11, 09:47
Μόλις μου ήρθε στο μεηλ.

Παρακαλώ να το διαδώσετε όπου μπορείτε.

Την προηγούμενη Τετάρτη το απόγευμα, καθώς ο ήλιος έδυε, ήμουν στο κήπο του εξοχικού μου κ κλάδευα το αμπελάκι που έχω ( καμπερνέ κ μαλαγουζιά, άλλη φάση ). Ξαφνικά νιώθω ένα έντονο μαγνητικό πεδίο κ βλέπω ένα φώς στον ουρανό. Σε κλάσματα του δευτερολέπτου ένα ιπτάμενο αντικείμενο βρίσκεται από πάνω μου κ έχει δημιουργήσει μια τροποποιημένη ατμόσφαιρα γύρω από το σπίτι μου. Ανοίγει την μπουκαπόρτα κ πετάγονται 3 διαφορετικά species. Απ΄ότι μου εξήγησαν αργότερα ήταν τα Χιουι Λιουι κ Ντιουι. Από τη τρομάρα που πήρα δεν μπορούσα να κουνηθώ. Εν τω μεταξύ έβλεπα το σκύλο μου να γαβγίζει αλλά δεν τον άκουγα. Αρχίζουν να με περιεργάζονται κ οι πρώτες σταγόνες από την απόσταξη των νεφρών μου κάνουν την εμφάνισή τους. Το μόνο που θυμάμαι μετά, είναι το κελλάρι μου να έχει γεμίσει από τα 3 αυτά species, να πίνουν κ να χορεύουν κ να γλεντάνε.
Ξύπνησα 3 μέρες μετά κ συνειδητοποίησα οτι μου είχαν αδειάσει όλη την περσινή σοδειά. Το ίδιο βράδυ άκουσα στις ειδήσεις ότι συντρίμμια από άγνωστο σκάφος βρέθηκαν κάπου στην Μεσόγειο θάλασσα ανάμεσα στην Φολέγανδρο κ στην Σαντορίνη.

Το συμπέρασμα είναι οτι ποτό κ οδήγηση ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ γαλαξιακά κ εξωγαλαξιακά.

Κώστας Χαρδαβελλόπουλος.

Executive Manager of space cellars.