PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΜW 525 vs Impreza 1.6TS


Black5
31-10-05, 08:52
Οι συνθήκες δεν ήταν και οι καλύτερες καθότι ο δρόμος είχε ψιλοκίνηση αλλά τελικά μας έπιασε κόκκινο φανάρι με ένα αυτοκίνητο μπροστά μετά το subaru και μένα από πίσω. Είχα διαβάσει σε κάποιο άλλο thread ότι δεν πάνε καλά και είπα να δω πως πάει. Αφού λοιπόν κάνει δεξιά ο κύριος που ενοχλούσε ανοίγει το impreza και εγώ από πίσω του. Δευτέρα πάω λιιιιίγο πιο γρήγορα, αλλαγή σε τρίτη (το impreza πετάει πολύ κάπνα στην αλλαγή!) και αρχίζω να τον πλησιάζω πιο έντονα. Κάνει δεξιά και στο τέλος της τρίτης φτάνω δίπλα του και τον περνάω για λίγο. Τότε έκοψε ταχύτητα αυτός οπότε κι εγώ!!! Τελικά δεν ήταν και τόσο αργό. Είχα και τα κλασικά οργανάκια στην κολώνα!

Fad3In
31-10-05, 12:08
Τελικά δεν ήταν και τόσο αργό. Είχα και τα κλασικά οργανάκια στην κολώνα!

Ε,ποσο αργο να ταν πια;
Και το λεω αυτο γιατι εχω την εντυπωση οτι εισαι αρκετα πιο βαρυς...
Κανω λαθος; :help:
Παντως καλα του κανες! :party:
Ν.

Black5
01-11-05, 09:41
Ε,ποσο αργο να ταν πια;
Και το λεω αυτο γιατι εχω την εντυπωση οτι εισαι αρκετα πιο βαρυς...
Κανω λαθος; :help:
Παντως καλα του κανες! :party:
Ν.

Aπλά διάβασα σε άλλο thread ότι έβγαζαν 150 άλογα τα 180άρια και γύρω στα 120 τα 150άρια. Γι αυτό περίμενα μεγαλύτερη διαφορά!!:nixweiss:

Geo_3D
01-11-05, 09:51
Λογικα θα επρεπε να τον ειχες αφησει αρκετα πισω.Εκτος και αν εριξε ο τυπος μια περιουσια ακομη,απλα για να τον περνας,αλλά λιγο πιο αργα

Black5
01-11-05, 09:58
Λογικα θα επρεπε να τον ειχες αφησει αρκετα πισω.Εκτος και αν εριξε ο τυπος μια περιουσια ακομη,απλα για να τον περνας,αλλά λιγο πιο αργα

Λογικά πρέπει να ήταν λίγο πειραγμένο.... Οπότε δεν πειράζει που τον πέρασα αργά! Τον πέρασα πάντως!!!:nod: