PDA

Επιστροφή στο Forum : Μ3 Ε36 Drift Καρτόδρομο


Dr.Yamastura
27-03-11, 10:02
Tα καλύτερα στιγμιότυπα από 24/3/2011 στο καρτόδρομο με το καινούργιο μου ''παιχνίδι''!!:)
http://www.youtube.com/watch?v=574kqi5V6rc

RallyArt
27-03-11, 10:49
Πολύ καλός φιλαράκι Μπράβο.

kloukakis
27-03-11, 13:35
Και που να το μάθεις Χρηστάρα! Παπάδες θα κάνετε!! Μπράβο ρε τρελέ!!
Αχ αυτο το garaz σου άτιμε.....

υγ Μίκε άλλη μια απόδειξη του πόσο κουλός είσαι! Πως να πιάσεις το τιμόνι αν δεν μπορείς να πιάσεις ούτε την κάμερα??

Stunt Mike
27-03-11, 22:40
Τι εχουν τα βιντεακια μου ρε τετρακυλινδρε???Ουτε επαγγελματιας να'μουν ο π@@στης!!
Υ.Γ.Εμεις οι εξακυλινδροι δεν χρειαζομαστε χερια φιλε!Ντριφταρουν μονα τους τα εργαλεια!Εσεις οι λειψο-κυλινδροι βασανιζεστε μονο!

bmwnikolase36
27-03-11, 23:58
Ντριφταρουν μονα τους τα εργαλεια!Εσεις οι λειψο-κυλινδροι βασανιζεστε μονο!
οντως ειναι μια αληθεια αυτο!
ΥΓ:να το χερεσε το σκαφακι,και καλες πλαγιολιστισεις φιλος!

kloukakis
28-03-11, 01:14
Τι εχουν τα βιντεακια μου ρε τετρακυλινδρε???Ουτε επαγγελματιας να'μουν ο π@@στης!!
Υ.Γ.Εμεις οι εξακυλινδροι δεν χρειαζομαστε χερια φιλε!Ντριφταρουν μονα τους τα εργαλεια!Εσεις οι λειψο-κυλινδροι βασανιζεστε μονο!

Σε λίγο καιρό δεν θα βασανιζόμαστε εμείς, αλλά εσείς για να μας φτάσετε χαχαχαχχα. Σου δίνω μέχρι το τέλος του καλοκαιριού διορία να το κάνεις και εσύ Μ3. Μετά θα σε περνάω με γωνία απο 0-180 μοίρες:woowoo:. Θα διαλέγεις και θα παίρνεις χαχαχαχα

e60///M
28-03-11, 01:43
Επειδη προσωπικα δεν σε ξερω μη με παρξηγησεις αλλα πως το πας ετσι ρε γαμω το κερατο μου.

Τεζα και το εργαλειο και οι ντοριφτοτεχνικες.....!!!! Μπραβο, ευγε!!!

ditris
28-03-11, 08:05
Tα καλύτερα στιγμιότυπα από 24/3/2011 στο καρτόδρομο με το καινούργιο μου ''παιχνίδι''!!:)
http://www.youtube.com/watch?v=574kqi5V6rc

Τα συγχαριτήρια κ απο εμένα!Εγώ παρότι κάτοχος πισωκίνητου εδώ και 4 χρόνια δεν ξέρω καθόλου απο πισωγλέντια!Δεν έχω δοκιμάσει κιόλας.Και αυτό είναι κακό!!

Fanatic
28-03-11, 08:29
Ωραιο βιντεο!!! Καιρο ειχα να δω Ε36 να δειχνει την δυναμη του!

υ.γ Το mx5 αγορασε οικοπεδο? Βλεπω λιγο καπως τον προφυλακτηρα

Dr.Yamastura
28-03-11, 09:01
Ωραιο βιντεο!!! Καιρο ειχα να δω Ε36 να δειχνει την δυναμη του!

υ.γ Το mx5 αγορασε οικοπεδο? Βλεπω λιγο καπως τον προφυλακτηρα

Για να σου λυθεί η απορία...
http://www.youtube.com/watch?v=UQ_Fz2f9rT0
Αν και μπορει να συμβεί σε όλους,όσο περισσότερο ασχολήσε,πάντα καραδοκεί ο
κίνδυνος και η κακή στιγμή..

gregE36
28-03-11, 10:14
πολυ καλος .ωραιοοςς

nik200
28-03-11, 10:14
και απο μενα ενα μπραβο στο χρηστο..

για οσους δεν γνωριζουν το αμαξι ειναι παντελως μαμα...και αυτο κανει ακομα πιο δυσκολο το εργο του χρηστου..

οσο για τους τετρακλυλινδρους που λεει καποιος...μην ερθω με το δικο μου τετρακυλινδρο και με ψαχνει μεσα στην πιστα (βαρος φιλε!!!)....ερχεται και το εξακυλινδρο ομως!!!!

Fanatic
28-03-11, 11:12
Για να σου λυθεί η απορία...
http://www.youtube.com/watch?v=UQ_Fz2f9rT0
Αν και μπορει να συμβεί σε όλους,όσο περισσότερο ασχολήσε,πάντα καραδοκεί ο
κίνδυνος και η κακή στιγμή..

Ouch! Eννοειται οτι μπορει να συμβει σε ολους!

Δεν νομιζω υπαρχει καποιος ο οποιος γενικα παιζει με την πισω κινηση που να μην εχει αγορασει εστω ενα μικρο οικοπεδακι η πεζοδρομιο καποτε!

Stunt Mike
28-03-11, 19:45
οσο για τους τετρακλυλινδρους που λεει καποιος...μην ερθω με το δικο μου τετρακυλινδρο και με ψαχνει μεσα στην πιστα (βαρος φιλε!!!)....ερχεται και το εξακυλινδρο ομως!!!!

Μην μου εισαι βιαστικουλης γιατι γδυνεται και το δικο μου!!(περαν του γεγονοτος οτι μιλησα για BMW 4κυλινδρα......)

Stunt Mike
28-03-11, 19:47
Σε λίγο καιρό δεν θα βασανιζόμαστε εμείς, αλλά εσείς για να μας φτάσετε χαχαχαχχα. Σου δίνω μέχρι το τέλος του καλοκαιριού διορία να το κάνεις και εσύ Μ3. Μετά θα σε περνάω με γωνία απο 0-180 μοίρες:woowoo:. Θα διαλέγεις και θα παίρνεις χαχαχαχα

Μην φτυνεις και κανα πιστονι οπως περνας ρε!!!Μαστροχαλαστη!!!:dance:

gearboxer
28-03-11, 20:42
O άνθρωπος ισιώνει μόνο τις Αργίες! Μπράβο ρε φίλε πάντα τέτοια!

kloukakis
28-03-11, 21:02
Μην φτυνεις και κανα πιστονι οπως περνας ρε!!!Μαστροχαλαστη!!!:dance:

Προς το παρόν έχω χάσει μόνο δυο φλασακια μετα τα 200χαω....
Μετά δλδ θα είμαι τρικύλινδρος:scratchch??
χαχαχαχαχα αντε να σε καμαρώσουμε και εσένα σκηνοθέτη της κακιάς ώρας!!

nik200
29-03-11, 07:52
ετσι ολοι μαχιμοι (για μας τους κατεστραμενους λεω!!!)..αυτα θελω να βλεπω..η "μαχη" (μεσα στην πιστα...) και μετα για καφεδακι ολοι μαζι να γελαμε με τα καλα η με τα χαλια μας!!!

το team πραγματι ανεβαινει σε επιδοσεις και αυτο πρεπει να μας χαροποιει ολους...

sofos 2.8i
29-03-11, 08:32
Φιλαρακι μπορω να πω οτι το χεις και το χεις πολυ καλα!!!!!!!!Εχεις"κολλησει"ολη την πιστα,ανασα δεν εχει παρει το κακομοιρο!!!!!Μην μου πεις μονο οτι ασχολεισαι για πρωτη φορα!!!!!!!!Παντως για τους υπολοιπους,να ξερετε οτι δεν ειναι και τοσο ευκολο το 36αρι να ντριφταρει ετσι μαμα Μ αν δεν πατισεις παραπανω το γκαζι για να παρει την φορα και τα χλμ.Θελει λιγο παντοφλα!Πραγμα που ο φιλος βλεπω οτι το γνωριζει,γι αυτο και το πολυ ομορφο θεαμα που προσφερει.Πολλα μπραβο!!!!!!!Φανταζομαι οταν θα στιθει σωστα τι θα κανει.......

Stunt Mike
29-03-11, 22:22
Προς το παρόν έχω χάσει μόνο δυο φλασακια μετα τα 200χαω....
Μετά δλδ θα είμαι τρικύλινδρος:scratchch??
χαχαχαχαχα αντε να σε καμαρώσουμε και εσένα σκηνοθέτη της κακιάς ώρας!!

Εχεις χασει επεισοδια φιλαρακι!:hello:Την τελευταια φορα την ενωνα την πιστα ολη με το πλαι!!Θελω κι εγω εναν καλο καμεραμαν να με αναδειξει ρε!!Αλλα δυστυχως οταν περναω εγω ολοι με χαζευουν :p και ξεχνανε και τις καμερες!!!:lockie:

kloukakis
29-03-11, 23:49
Εχεις χασει επεισοδια φιλαρακι!:hello:Την τελευταια φορα την ενωνα την πιστα ολη με το πλαι!!Θελω κι εγω εναν καλο καμεραμαν να με αναδειξει ρε!!Αλλα δυστυχως οταν περναω εγω ολοι με χαζευουν :p και ξεχνανε και τις καμερες!!!:lockie:

Ναι καλά χαλάρωσε..... φάε μια πάστα

rapid_fast
30-03-11, 01:28
Ouch! Eννοειται οτι μπορει να συμβει σε ολους!

Δεν νομιζω υπαρχει καποιος ο οποιος γενικα παιζει με την πισω κινηση που να μην εχει αγορασει εστω ενα μικρο οικοπεδακι η πεζοδρομιο καποτε!

Γράψε με στα εκτός οικοπέδου και πεζοδρομίων..(και λοιπών κακών..)

nik200
30-03-11, 11:03
Γράψε με στα εκτός οικοπέδου και πεζοδρομίων..(και λοιπών κακών..)

ουδεις ασφαλτος..το πε η λαιδη:bowdown:

rapid_fast
30-03-11, 12:51
ουδεις ασφαλτος..το πε η λαιδη:bowdown:

Εχω σταθεί απίστευτα τυχερός... (υποθέτω..)
Πάντως ο φίλος το πάει το βουβού σφεντόνα!!

Dr.Yamastura
03-04-11, 09:00
Φιλαρακι μπορω να πω οτι το χεις και το χεις πολυ καλα!!!!!!!!Εχεις"κολλησει"ολη την πιστα,ανασα δεν εχει παρει το κακομοιρο!!!!!Μην μου πεις μονο οτι ασχολεισαι για πρωτη φορα!!!!!!!!Παντως για τους υπολοιπους,να ξερετε οτι δεν ειναι και τοσο ευκολο το 36αρι να ντριφταρει ετσι μαμα Μ αν δεν πατισεις παραπανω το γκαζι για να παρει την φορα και τα χλμ.Θελει λιγο παντοφλα!Πραγμα που ο φιλος βλεπω οτι το γνωριζει,γι αυτο και το πολυ ομορφο θεαμα που προσφερει.Πολλα μπραβο!!!!!!!Φανταζομαι οταν θα στιθει σωστα τι θα κανει.......

Ευχαριστώ φίλε μου.
Φυσικά και δεν ασχολούμε για πρώτη φορά.
Περσι τον ιούνιο άρχισα την ενασχόληση με το άθλημα πιο σοβαρά.
Πάντος όσο πιο πολύ το δουλεύεις ,τοσο πιο πολύ βελτιώνεσαι.