PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW 520 E39 Vs Citroen C2 VTS


mixalhs
01-11-05, 11:15
Φαναρια και εισοδο σε εθνικη οδο.
3 ατομα στο C2 ..3 και σε εμενα.
Μπροστα το C2 απο πισω εγω...αναβει πρασινο
1η δεν μπορω να τον περασω μολις κουμπωνει 2η κοβω δεξια και τον περναω απο μεσα, μολις με βλεπει οτι ανοιγω διαφορα προφανος δεν συνεχιζει και με χανει.
Σταθερη πορεια εγω στα 110km/h και αρχιζει καποιος να μου παιζει τα φωτα και με προσπερανει το C2, μολις το βλεπω οτι ειναι αυτος βγαινω απο πισω του αλλα λογο ταχυτητας μου εχει ανοιξει διαφορα 4-5-6 αμαξια, καπου εκει αρχιζω να μαζευω, οταν κουμπωσα 4η αρχιζω και του παιζω τα φωτα και μαζευω την διαφορα μπαμ μπαμ ...το βλεπει οτι τον φτανω και θα τον περασω απο πανω και την στιγμη που ειμαι διπλα του παταει φρενο.
Δεν ξερω αλλα η κινηση αυτη με εκνευρισε τερμα.

Mitsos
01-11-05, 11:22
Μιχαλη εχουμε το ιδιο αυτοκινητο αλλα εχω και μια απορια απο την κοντρα που περιγραφεις..Πως γινεται με το συγκεκριμενο πολυ αξιολογο κατα την γνωμη μου αυτοκινητο να καθεσαι να το καις αδικα και να κυνηγιεσαι με οποιο Citroen C2??????Ειληκρεινα απορω...

mixalhs
01-11-05, 11:34
Το μονο που νομιζω οτι καιω ειναι η βενζινη τιποτα αλλο.
Εκτος και αν εισαι στην κατηγορια του πατερα μου που στο δικοτου αμαξι
θεωρει κοφτη στις 3.000 στροφες.
Το αμαξι αμα εχω ορεξη το ανοιγω ετσι και αλλιως και ισα ισα εχω καλυτερα να ειμαι και μονος μου.
Οσο για το C2 το θεωρω αξιολογο αμαξι για την κατηγορια του.
Το Post δεν το εκανα για να πω οτι η Bmw μου ειναι πιο γρηγορη απο το C2.

Fad3In
01-11-05, 15:48
Το Post δεν το εκανα για να πω οτι η Bmw μου ειναι πιο γρηγορη απο το C2.

Που ειναι τεσπα,αλλα ναι,δεν ειναι εκει το θεμα μας!
Παντως ναι,ο τυπος προφανως ειδε οτι θα τρωγε ξυλο και ειπε να περισσωσει οτι μπορει και να αποσυρθει με περηφανεια! :pth:
(cut his losses που λενε οι Αγγλοι!)
Ν.

M3MAN
01-11-05, 16:10
Που ειναι τεσπα,αλλα ναι,δεν ειναι εκει το θεμα μας!
Παντως ναι,ο τυπος προφανως ειδε οτι θα τρωγε ξυλο και ειπε να περισσωσει οτι μπορει και να αποσυρθει με περηφανεια! :pth:
(cut his losses που λενε οι Αγγλοι!)
Ν.

Ρε παιδιά ας μη δίνουμε αξία σε κουβάδες pleeeeeease.

dimosbmw
01-11-05, 16:23
Δεν εχεις οδηγησει το φοβερο C2 vts γι αυτο το λες m3 man!!!!!!

popolaros
01-11-05, 18:01
Ρε παιδιά ας μη δίνουμε αξία σε κουβάδες pleeeeeease.


κουβας ξε κουβας 1:41 εγραψε στις Σερρες......... με αλλα λογια να προσεχουμε τι λεμε......

dimosbmw
02-11-05, 00:40
κουβας ξε κουβας 1:41 εγραψε στις Σερρες......... με αλλα λογια να προσεχουμε τι λεμε......
να προσεχουμε τους κουβαδες σωστα.

Geo_3D
02-11-05, 00:46
κουβας ξε κουβας 1:41 εγραψε στις Σερρες......... με αλλα λογια να προσεχουμε τι λεμε......
Με αλλα λογια εχεις ερθει απο αλλο πλανητη.Δεν ειμαστε ιδιοι και δεν συμβαδιζουμε πουθενα.Εισαι εσυ και οοοοοοοοοοολοι εμεις.Μια φορα να πεις καλη κουβεντα για bmw και τι στον κοσμο.....

Fanatic
02-11-05, 08:14
Ο χαρακτηρισμος ''κουβας'' ανταποκρινεται στα φυσικα χαρακτηριστικα ενος αυτοκινητου...δηλαδη το μεγεθος του...ενα lada niva δεν μπορει να χαρακτηριστει ως κουβας αλλα ως τανκς για παραδειγμα...αρα στον χαρακτηρισμο κουβας ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ο χρονος που κανει στις Σερρες και στην προκειμενη περιπτωση ΔΕΝ μας ενδιαφερει...αν ελεγε κανεις ''δεν παει μια'' για παραδειγμα θα μπορουσε να γινει ο αντιλογος....θα μπορουσα βεβαιως να συνεχισω τον παραλογισμο ακομα πιο πολυ...:banghead:

M3MAN
02-11-05, 14:35
Ο χαρακτηρισμος ''κουβας'' ανταποκρινεται στα φυσικα χαρακτηριστικα ενος αυτοκινητου...δηλαδη το μεγεθος του...ενα lada niva δεν μπορει να χαρακτηριστει ως κουβας αλλα ως τανκς για παραδειγμα...αρα στον χαρακτηρισμο κουβας ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ο χρονος που κανει στις Σερρες και στην προκειμενη περιπτωση ΔΕΝ μας ενδιαφερει...αν ελεγε κανεις ''δεν παει μια'' για παραδειγμα θα μπορουσε να γινει ο αντιλογος....θα μπορουσα βεβαιως να συνεχισω τον παραλογισμο ακομα πιο πολυ...:banghead:

Σαν κατοχος Μ3 εστω και μετατροπης ουτε ασχοληθηκα, ουτε θα ασχοληθω με το C2 οχι επειδη το τσαγιασμα ειναι δεδομενο -που ειναι- αλλα σαν αρχη δεν σπαω το αμαξι μου για τον κουβα της citroen.

mixalhs
02-11-05, 14:46
Οταν λεμε σπαω το αμαξι σε τι αναφερομαστε;

M3MAN
02-11-05, 15:16
Οταν λεμε σπαω το αμαξι σε τι αναφερομαστε;

Εννοω να το καταπονήσω.