PDA

Επιστροφή στο Forum : λεβιες ταχυτητων


AlexVag
17-04-11, 14:10
Παιδια εχθες που πηγαινα απο Λαρισα Θεσσαλονικη καταλαβα οτι ο δοξασμενος λεβιες ταχυτητων που εχω αφηνε μαυρα σημαδια στα χερια μου...εχετε να μου προτεινετε καποιο λεβιε η καποια γνωστη μαρκα ωστε να ψαξω κατι που να μου αρεσει? αυτος που εχω ειναι momo evo carbon...

gregE36
17-04-11, 14:20
Παιδια εχθες που πηγαινα απο Λαρισα Θεσσαλονικη καταλαβα οτι ο δοξασμενος λεβιες ταχυτητων που εχω αφηνε μαυρα σημαδια στα χερια μου...εχετε να μου προτεινετε καποιο λεβιε η καποια γνωστη μαρκα ωστε να ψαξω κατι που να μου αρεσει? αυτος που εχω ειναι momo evo carbon...

τον μαμισιο M

stelmaniac
17-04-11, 15:57
πομολο λεβιε ταχυτητων ΜΟΝΟ ΓΝΗΣΙΟ...Και μεγαλη γκαμα υπαρχει αλλα και ο,τι αφτερμαρκετ βαλεις θα καταστρεψεις τον λεβιε....

LEO328
17-04-11, 20:40
για δες αυτον φιλε!
για μενα απο τους πιο ομορφους σε γνησιο παντα!
αυτον εχω και εγω στο 36αρι μου.
μπαινει σε ολα τα τριαρια μεχρι 2005 μοντελο.
αμα τηρεις τις προυπουθεσεις σαν μοντελο βαλτον φιλε ειναι και κοντος με ωραια αισθηση!
μαυρο δερμα με δακτιλιδι και ταπα χρωμιου!τα σπαει λεμε!
τιμη 80 ευρω αν θυμαμαι καλα.

LEO328
17-04-11, 20:53
απο οτι ειδα στο γκαραζ εχεις 5αρα σωστος?
αμα σου αρεσει υπαρχει παλι ο ο ιδιος κοντος για 5αρα απλα η ταπα ειναι m.
αυτος στην φωτο δηλαδη και παντα γνησιος!

parouskas
17-04-11, 21:21
γνησιο M ξεκαθαρα!!!!

zgouriazmenos
17-04-11, 22:24
http://gearknob.de/shop/en/Stage/gearknobs/shifttype-1/13001.html

Και φωτιζόμενο. Έχω πάρει για το δικό μου μαύρο δέρμα/πορτοκαλί φωτισμός

AlexVag
17-04-11, 23:28
απο οτι ειδα στο γκαραζ εχεις 5αρα σωστος?
αμα σου αρεσει υπαρχει παλι ο ο ιδιος κοντος για 5αρα απλα η ταπα ειναι m.
αυτος στην φωτο δηλαδη και παντα γνησιος!

Φιλε μου δεν βλεπω καμια φωτο...αν μπορεις βαλτην ξανα... παιδια εμενα ο momo που ειχα μου αρεσε τρελα...και σκεφτομουν να παρω τον super anatomic παλι της momo η τον ιδιο με αυτον που εχω...παντως σιγουρα δεν θελω να εχει φωτισμο ο λεβιες...τον Μ τον σκεφτηκα και εγω...αυτος που εχω στην φωτο στο γκαραζ μου τι σας λεει?

LEO328
18-04-11, 05:56
εχεις δικιο.ο κοπερφιλντ (εγω δηλαδη) εκανε παλι τα μαγικα του.χαχαχαχα!
να η φωτο απο τον γνησιο κοντο σπορ για την 5αρα.
ο πιο ομορφος για μενα.

AlexVag
02-05-11, 15:04
τελικα εβαλα τον μαμα λεβιε που ειχα ξεχασμενο στο ντουλαπακι αλλα σε ενα ανοιγμα με ενα σαξοραλλο που εκανα γρηγορες αλλαγες βγηκε απο τη θεση του (ηταν γρηγορο το ατιμο αλλα του εφευγα σιγα σιγα...)αρα παει για πεταμα...αποφασισα να παρω τον momo combat evo carbon...ξερει κανενας κανενα μαγαζι που να εχει momo στη λαρισα? βρηκα ενα κοντα στον ΟΣΕ αλλα ο τυπος που ειπε οτι κανει 73 ευρω και θελει και αλλα 30 για να μου τον φερει απο εξω...εννοειται την εκανα με ελαφρα μιας και ο λεβιες εχει 58 ευρω χωρις φπα...και αν τον παρω απο ebay θα παει στα 85 ευρω αλλα φοβαμαι λιγο το τελωνειο...