PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέο Μέλος-BMW 530i e60


SerafeimS3
20-04-11, 11:00
Καλησπέρα σας ονομάζομαι Σεραφείμ και είμαι κάτοχος ενός BMW 530i 2004 μοντέλο e60
συγχαρητήρια για το forum σας και για την οργάνωση που έχετε..κάποια στιγμή ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε μία από τις συναντήσεις σας..:dblthumb2

BMW-Lover
20-04-11, 11:15
Καλώς ήρθες φίλε Σεραφείμ! Άλλο ένα απόλυτο μήχανημα οδήγησης στη παρέα μας!!! :ylsuper:

BMW Power
20-04-11, 11:18
Καλώς μας βρήκες Σεραφείμ και καλή περιήγηση.

Βάλε καμιά φωτογραφεία στο γκαράζ σου.

SerafeimS3
20-04-11, 11:29
Σας ευχαριστώ,κάποια στιγμή θα βάλω και photos να δείτε το εργαλείο..
από θέμα βελτίωσης δεν είναι το κατάλληλο μέρος να ρωτάω και να σας τρελαίνω..θα ψαχτώ στο forum και ότι δε βρω θα ανοίγω νέα topic... :)

ThaNOS E46coupe
20-04-11, 15:31
Σας ευχαριστώ,κάποια στιγμή θα βάλω και photos να δείτε το εργαλείο..
από θέμα βελτίωσης δεν είναι το κατάλληλο μέρος να ρωτάω και να σας τρελαίνω..θα ψαχτώ στο forum και ότι δε βρω θα ανοίγω νέα topic... :)

Μ' αρέσεις....
Σεραφείμ καλώς ήλθες στο φόρουμ...καλή διαμονή!!!!!!!

zaharias
20-04-11, 15:56
Δε πιστευω το S3 στο ψευδωνυμο σου να εχει καμια σχεση με Audi..?? Γιατι αν εχει να το κανεις 530E60.. xaxaxaxaxaxaxaxa Πλακα κανω φυσικα.. :D :D :D
Καλως ηρθες.. Βαλε φωτο απο το αρμα!!
edit!! Μετα ειδα το προφιλ σου!! :)

SerafeimS3
20-04-11, 16:10
Άργησες αλλά το κατάλαβες... :P:p: Η πρώτη μου αγάπη είναι το S3 και η δεύτερη έρχεται η bmwδαρα που έχει άλλη χάρη,ανετίλα,κυρίλα όλα σε ίλα... :P Δυστυχώς παραμένει μαμά και νομίζω πως θα παραμείνει..δε θέλω να του χαλάσω το χαρακτήρα που έχει εκτός αν με ψήσεται για καμιά αλλαγούλα.....γιατί τα 231 δεν μου φτάνουν..(λόγω s3 :P)
κάποια στιγμή όταν μπορέσω θα βάλω και photos...

ttjohn
20-04-11, 16:37
Καλησπέρα σας ονομάζομαι Σεραφείμ και είμαι κάτοχος ενός BMW 530i 2004 μοντέλο e60
συγχαρητήρια για το forum σας και για την οργάνωση που έχετε..κάποια στιγμή ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε μία από τις συναντήσεις σας..:dblthumb2
ρε συναδελφε τι γυρευεις εδω?????χαχαχαχαχαχααχα θα καταλαβεις σε λιγο καιρο ποσο τυχεροι ειμαστε που εχουμε audi xexexexe.Το 530 πιανου ειναι ?καμιας θειας θειου??
Παρεπιπτοντος το s3 του σεραφειμ ξυριζει απο τα καλα s3 χωρις πολλες επεμβασεις ας ειναι καλα η υπερτροφοδοτηση.

zaharias
20-04-11, 16:39
Άργησες αλλά το κατάλαβες... :P:p: Η πρώτη μου αγάπη είναι το S3 και η δεύτερη έρχεται η bmwδαρα που έχει άλλη χάρη,ανετίλα,κυρίλα όλα σε ίλα... :P Δυστυχώς παραμένει μαμά και νομίζω πως θα παραμείνει..δε θέλω να του χαλάσω το χαρακτήρα που έχει εκτός αν με ψήσεται για καμιά αλλαγούλα.....γιατί τα 231 δεν μου φτάνουν..(λόγω s3 :P)
κάποια στιγμή όταν μπορέσω θα βάλω και photos...

Ποσταρα την ωρα που εβαζες φωτο στο avatar σου.. :) Και μετα εκανα edit..
Γερός να εισαι και να τα χαιρεσαι ΟΛΑ!! Διαφορετικο χαρακτηρα εχει το καθενα..

SerafeimS3
20-04-11, 16:54
ρε συναδελφε τι γυρευεις εδω?????χαχαχαχαχαχααχα θα καταλαβεις σε λιγο καιρο ποσο τυχεροι ειμαστε που εχουμε audi xexexexe.Το 530 πιανου ειναι ?καμιας θειας θειου??
Παρεπιπτοντος το s3 του σεραφειμ ξυριζει απο τα καλα s3 χωρις πολλες επεμβασεις ας ειναι καλα η υπερτροφοδοτηση.

Που είσαι ρε τρελέ εσύ δεν έρχεσαι σε καμιά συνάντηση να σε δούμε...του παππού μου είναι ρε.. ποιανου να είναι ρε τρελέ.. :P δεν ήξερα ότι έχεις bmw δε μας τα είχες πει αυτά... :p
κανα AB σκάς καθόλου..?

ttjohn
20-04-11, 17:08
Που είσαι ρε τρελέ εσύ δεν έρχεσαι σε καμιά συνάντηση να σε δούμε...του παππού μου είναι ρε.. ποιανου να είναι ρε τρελέ.. :P δεν ήξερα ότι έχεις bmw δε μας τα είχες πει αυτά... :p
κανα AB σκάς καθόλου..?

χαχαχαχαχαα της γυναικασμου ειναι το 116.Εδω τα λεμε με τα παδια του φορουμ τους τσαντιζω καμια φορα οταν ακουνε για τα VAG αλλα δεν πειραζει χεχεεχε.Το φορουμ εδω ειναι απο τα καλυτερα πολλη καλη οργανωση εχω να το λεω αυτο .Και τα BMW ενταξει ωραια εργαλεια αλλα τους λειπει αυτη η δυναμη η υπετροφοδοτηση οπου οι γερμανοι το καταλαβανε και αρχιζουν να βαζουν παντου.Στις συναντησεις εχω κοψει εδω και μηνες οπως σου ειχα πει.ΑΒ πηγαινω απλα τις 2 τελευταιες βδομαδες δεν μπορεσα.Μετα το πασχα θα ανεβω.Εσυ πας?ο αλεχ ο τασος ο ζακ ? πατε AB????

SerafeimS3
20-04-11, 20:08
xaxa μαλιστα μάλιστα οπότε θα τα πούμε και απο κοντά σε κανα AB...όσο για τα bmwδακια μια χαρά πάνε και υπάρxει και η υπερτροφοδότηση όπως στο 335 το οποίο είναι τρελό εργαλείο και με λίγο φτιάξιμο κάνει παπάδες...!!!
Καλως σας βρήκα λοιπόν...!!!:bananasmi