PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψηφοφορία για το καλύτερ avatar


MPOWER
02-09-04, 09:43
Με αφορμή το εκπληκτικό avatar του "e30" προτείνω να ψηφίσουμε το καλύτερο avatar ανάμεσα σε αυτά όλων των μελών!!!
Το τι ψηφίζω νιμίζω οτι είναι φανερό ε?
e30

M5-Matzos
02-09-04, 09:50
Το καλύτερο avatar Ματσούκα είναι η φάτσα του Ζ3 fat bastard με διαφορά, εγώ ψηφίζω Λικούδη ! :D

MPOWER
02-09-04, 09:56
Καλό και αυτό ομολογώ, θα έχουμε ντέρμπι!!! Η διαφορά τους είναι οτι ο e30 δείχνει την "λατρεία" ενώ ο Z3 Fat Bastard την "Ξυνίλα" :D

mpikounis
02-09-04, 10:25
Καλό και αυτό ομολογώ, θα έχουμε ντέρμπι!!! Η διαφορά τους είναι οτι ο e30 δείχνει την "λατρεία" ενώ ο Z3 Fat Bastard την "Ξυνίλα" :D
Ο κάθε ένας δείχνει ότι έχει, δεν μπορείς να κατηγορήσεις κανέναν για αυτό :p

Brown
02-09-04, 10:33
...δείχνει την "λατρεία" ...
Αν και θα συμφωνήσω σε αυτά που λές, εγώ ψηφίζω, το δικό σου, την GTR.

STAIO-CI
02-09-04, 11:15
Το καλύτερο avatar Ματσούκα είναι η φάτσα του Ζ3 fat bastard με διαφορά, εγώ ψηφίζω Λικούδη ! :D


Συμφωνω με τον Ματζο !!!!!!!! :cool:

compact
02-09-04, 12:04
ο "octane" ειναι ο πρωτος !!!!!και με διαφορα γιατι εχει αλλαξει πανω απο 10 avatar!!!!!!!!και ολα ηταν τελεια!!

Z3 Fat Bastard
02-09-04, 13:20
Αρχικα θα ηθελα να ευχαριστησω ολους για τα καλα τους λογια !!!!

Μηπως οι Admins πρεπει να βγαλουν επισημη ψηφοφορια..... (με γραφημα κτλ) ωστε να βλεπουμε αμεσα αποτελεσματα.....

Εγω παντως ψηφιζω Daskslopoulos (ακου με σημα το γαιδαρο !!!!!)

Octane
02-09-04, 13:41
S'efxaristw Kwsti!!Mou dineis dunami gia na sunexisw akoma pio fanatika n'allazw Avatars!! :)
Vevaia an ginei psifoforia,th'apofasisw na valw mono ena ap'afta!!! ;)

tasosbmwe30
02-09-04, 22:31
ρε πουστ.... μου εγω δεν μπορω να βαλω avatar,οποια φοτογραφια εχω στο pc ειναι μεγαλυτερη απο το οριο και καμια 10ρια που ειναι μεσα στα πλαισια....δεν εινα 80 επι 80!!!!!!!!!

Z3 Fat Bastard
03-09-04, 07:36
Τασο,

Ολα χωρανε παντου. Εδω εμαθε ο Octane και μας εχει ταραξει στην αλλαγη των avatar.

Λοιπον δες το thread Avatars (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=245&highlight=avatar)

αλλιως στειλε μου τις φωτο με email να στις φτιαξω εγω.

Octane
03-09-04, 09:49
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :)

tasosbmwe30
09-09-04, 16:59
Τασο,

Ολα χωρανε παντου. Εδω εμαθε ο Octane και μας εχει ταραξει στην αλλαγη των avatar.

Λοιπον δες το thread Avatars (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=245&highlight=avatar)

αλλιως στειλε μου τις φωτο με email να στις φτιαξω εγω.


z3 εισαι "αρχηγος"!!!!!χρωσταω κερασμα....οχι φαγητο...γιατι δεν εχω "τοσα
πολλα λεφτα"!!!!δεν υποννοω τιποτα.......!!!!!

e30
10-09-04, 01:46
χχααχαχαχαχαχα έλεος ρε!!!!!!!!! τι άλλο θα δώ????θα με πεθάνετε!!!!!βάλατε το avatar μου σε ψηφοφορία?.. εγώ πάντως επειδή δε θέλω να στεναχωρήσω τον έναν και μοναδικό υποστηρικτή μου θα παραμείνω ουδέτερο.. για την ιστορία όμως και γω θα ψηφιζα ζ3 φατ μπασταρντ αλλά όχι το άβαταρ ..δείτε αυτή που έχει στο προφιλ...

DRIFTER
10-09-04, 02:24
z3 εισαι "αρχηγος"!!!!!χρωσταω κερασμα....οχι φαγητο...γιατι δεν εχω "τοσα
πολλα λεφτα"!!!!δεν υποννοω τιποτα.......!!!!!


Και απο μένα καφέ!!(Καλά με τόσους καφέδες μετά δεν θα μιλιέσε!!! :D )


Εγώ το έκανα χειροποιήτο :p

DRIFTER
10-09-04, 02:25
z3 εισαι "αρχηγος"!!!!!χρωσταω κερασμα....οχι φαγητο...γιατι δεν εχω "τοσα
πολλα λεφτα"!!!!δεν υποννοω τιποτα.......!!!!!


Και απο εμένα καφέ!!..Μολις έφτιαξα ενα χειροποίητο!! :D

Geo_3D
10-09-04, 02:38
Βρε κοφτε λογια,κοφτε λογια.................................. ;) :cool: