PDA

Επιστροφή στο Forum : 996 Turbo s vs Μ3 Ε46 turbo hpf


EVANGELOS
26-04-11, 00:58
Σημερα λογο Μεγ.Πεμτης ειχε μαζευτει αρκετος κοσμος Κερατεα για τις παραδοσιακες σβουρες...

Οπως γυρναγα Μαρκοπουλου με κατευθυνση προς το φαναρι της γεφυρας πετυχαινω μια παρεα με 3 Μ3.Στο γνωστο φαναρι μιας πιανει κοκκινο και σταματαω.Βλεπω πισω μου οτι δεν ερχονται και κρατανε καμια 25αρια μετρα αποσταση,σε καποια στιγμη αφηνουν το ενα απο αυτα να περασει μπροστα και να κατσει απο την αριστερη μερια αλλα και παλι 15 μετρα πισω.Αναβει πρασσινο ξεκιναω χαλαρα βαζω 2ερα παλι χαλαρα και βλεπω το ενα 46αρι να ερχεται με οση φορα μπορει και να με προσπερναει με τερμα γκαζι και εντυπωσιακο ηχο και να μου ανοιγει 2+αμαξια..αμεσως παταω και εγω παρ ολο που ειχα γυρισμενο το κοντρολακι στην χαμηλη πιεση (0,9) αρχιζω σταθεροποιω τον φτανω, παω να τον περασω αλλα κοβει πριν τον παραδρομο....στην συνεχεια καταβαση γεφυρας μιας πιανει παλι το φαναρι (ειχα γυρισει και το προγραμμα στο (1,1) παω του μιλαω για να κανουμε ενα κανονικο πατημα πιο ολοκληρωμενο και μου λεει οτι εχει βενζινη μονο για μερικα πατηματα που θελει να βγαλει ενα βιντεο στη Ατ.οδο. :geek: ...παρ ολα αυτα παταμε στην Μαρκοπουλου 2ες οπου του πεταχτηκα αμεσως 3 αμαξια και εκοψε αμεσως το πατημα...βεβαια εγω πηγα προς Ατ.οδο οπως γυρναγαμε ολοι μαζι αλλα τελικα ο ιδιοκτητης αποφασισε να παει απο τον παλιο.. ;) Το Μ3 ανθρακι.Εαν τον γνωριζει καποιος τον ιδιοκτητη και επιθυμει ενα πιο κανονικο πατημα μπορουμε να κανονισουμε κατι.. ;)

Εδώ τo βίντεο που ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ το Μ3 ότι πέρασε ... χαχαχαχαχαχα ...

http://www.youtube.com/watch?v=t6pQWe06HBM&

p.s. To M3 είναι Hpf και από ιν καρ δείχνει να ανεβάζει 16 Psi δηλαδή είναι 2ο στάδιο 670 hp μοτέρ

http://www.horsepowerfreaks.com/partdetails/HPF/Turbos/Turbo_Kits/E46_M3/11037

manosm3
26-04-11, 02:51
Οχι κι εδω... :banghead:

HULK
26-04-11, 07:29
Eδω θα παρουμε το μερος του Μ3 :D

gyiama
26-04-11, 10:33
αχαχαχαχ εγω ομως θα ηθελα να δω και την αποψη του Βαγγελη μιας και το κατεχει καλα το αθλημα!!!!!!!!

EVANGELOS
26-04-11, 16:51
ρε παιδιά δεν τίθεται θέμα άποψης ... έχω μάτια και βλέπω που λενε !!!

άσχετο που ο Γιώργος (με το 996) είναι φίλος μου ... επίσης άσχετο που προσωπικά θα τον πίστευα και ΧΩΡΙΣ βίντεο αφού δεν έχει πει ποτέ παραμύθια ...

το μόνο που τίθεται προς εξέταση είναι ΑΝ στο βίντεο με το "πάτημα" (το βάζω σε εισαγωγικά αφού δεν νοήται πάτημα που να φέυγει ο ένας 2-3 σεκ ΠΡΙΝ τον άλλο) το Μ3 δούλευε με τη μεγάλη πίεση (15 psi) που φαίνεται στα άλλα in car videos ή είχε κόψει μεθανόλες και ανέβαζε μόνο 8-9 Psi

chief
26-04-11, 17:11
Εσυ τι λές ρε Βαγγελη ?
Να εκανε πατημα με 996 τουρμπο με την μικρη πιεση απ την στιγμη που το ιδιο βραδυ υπαρχει βιντεο incar απ το Μ3 που κανει πατημα μονο του και δουλευει 15 psi ?

Σε συνθηκες κοντρας το συγκεκριμενο δεν μπορει να περασει το Πορσε.
Σε συνθηκες Αμερικάνικης κοντρας μπορει να ειναι και μπροστα ομως.

EVANGELOS
26-04-11, 17:19
Εσυ τι λές ρε Βαγγελη ?
Να εκανε πατημα με 996 τουρμπο με την μικρη πιεση απ την στιγμη που το ιδιο βραδυ υπαρχει βιντεο incar απ το Μ3 που κανει πατημα μονο του και δουλευει 15 psi ?

Σε συνθηκες κοντρας το συγκεκριμενο δεν μπορει να περασει το Πορσε.
Σε συνθηκες Αμερικάνικης κοντρας μπορει να ειναι και μπροστα ομως.

Kοίτα το stage 2 όταν τελειώσει η μεθανόλη ΜΟΝΟ του γυρνάει στην μικρή πίεση και πλεόν είναι σαν stage 1

όπως και ο Γιώργος που ήταν σε φάση βόλτας είχε γυρίσει στη μικρή πίεση ... δεν αποκλείεται και ο Μάκης τη στιγμή εκείνη να δούλευε 8-9 Psi !!!

Για το αποτέλεσμα σε συνθήκες ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ κόντρας συμφωνώ και το έχω γράψει 100 φορές !!!

chief
26-04-11, 17:26
Τιποτα δεν αποκλειετε αλλα πρωτα εγινε το πατημα και μετα εγινε το incar βιντεο που δειχνει το Μ3 να δουλευει 15 psi.
Αρα δεν τελειωσε η μεθανολη και πιθανον και στο πατημα με τον Γιωργο θα δουλευε ψηλη πιεση.

Αν και ο φιλος του ισχυριζεται οτι το αμαξι δεν δουλευει μεθανολές.
Ομως για να δουλευει 15psi παει να πει οτι εκεινο το βραδυ αφου δεν ειχε μεθανολές, ειχε τοτε αγωνιστικες βενζινες.

turbodog
26-04-11, 17:39
...μπορει να μην εχει και να μην δουλευει μεθανολες (το ειπε και ο ιδιος και δεν εχω λογο να μην το πιστεψω..αλλωστε φαινεται ευκολα αν ανοιξεις καπω) ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ race fuel για να μπορει να σηκωσει 15 psi (MS 109 , C-16 κτλ) οπως ειδαμε και στο video και ειναι συμφωνα με την HPF στα 700 αλογακια (Η δυναμομετρηση που εχει η HPF σε αυτην την πιεση με αγωνιστικη ειναι στα 600 τροχο).

gyiama
26-04-11, 17:40
αφου ο φιλος του ανεφερε κατι οτι δεν ειχε μεθανολες αλλα δουλευε σε race mode!!!

turbodog
26-04-11, 17:44
αχαχαχαχ εγω ομως θα ηθελα να δω και την αποψη του Βαγγελη μιας και το κατεχει καλα το αθλημα!!!!!!!!

σιγα μην το κατεχει! εμενα παιρνει τηλεφωνο για να του κανω τις διευκρινησεις περι HPF :D:D

EVANGELOS
26-04-11, 17:47
...μπορει να μην εχει και να μην δουλευει μεθανολες (το ειπε και ο ιδιος και δεν εχω λογο να μην το πιστεψω..αλλωστε φαινεται ευκολα αν ανοιξεις καπω) ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ race fuel για να μπορει να σηκωσει 15 psi (MS 109 , C-16 κτλ) οπως ειδαμε και στο video και ειναι συμφωνα με την HPF στα 700 αλογακια (Η δυναμομετρηση που εχει η HPF σε αυτην την πιεση με αγωνιστικη ειναι στα 600 τροχο).

ναι και αυτό είναι πιθανό !!!

αν και μου φαίνεται μπόυρδα να μπλέξεις με ms 109 όταν με το alcohol kit η HPF σε αφήνει να ανεβάσεις πίεση και να βγάλεις 670 μοτέρ με το stage 2

Κοίτα αν δεν γράψει ο Μάκης άκρη δε θα βγει ποτέ !!!

πλάκα πλάκα ρε συ δεν κανονίζεις ΕΣΥ ένα πάτημα μαζί του (από το άλλο φόρουμ που γράφει) να δούμε τι και πως !!!!

p.s. Ναι στα f/i ο Μήτσος έχει μάθει απέξω όλες τισ σχετικές ιστοσελίδες :D :D

gyiama
26-04-11, 18:09
οταν λεω οτι ο Βαγγελης το κατεχει εννοω περα παο μηχανικα ειναι και μπαγμενος στα κολπα με ολους αυτους τους κοντρακηδεεεεεες!!!!οποτε κατι παραπανω θα ξερει εκ των εσω.......

turbodog
26-04-11, 18:15
Τι να ανοιξω μαζι του ρε συ...Αυτο δουλευει την διπλη πιεση απο το δικο μου ,ειναι 600 φευγα τροχο, δηλ 180+τροχο πανω απο μενα με καλυτερο powerband και περισσοτερη ροπη στις μεσαιες (ακομη και αν ημασταν στην ιδια πιεση). Εκτος αμα τον παω 400 μετρα μετρα στην βουλιαγμενης που οτι αλογα να εχει δεν παιζει και μεγαλο ρολο (copyright by evagelos μιας και που του ανηκουν τα πνευματικα δικαιωματα για το παραπανω ειδος κοντρας :D:D)

EVANGELOS
26-04-11, 18:35
Τι να ανοιξω μαζι του ρε συ...Αυτο δουλευει την διπλη πιεση απο το δικο μου ,ειναι 600 φευγα τροχο, δηλ 180+τροχο πανω απο μενα με καλυτερο powerband και περισσοτερη ροπη στις μεσαιες (ακομη και αν ημασταν στην ιδια πιεση). Εκτος αμα τον παω 400 μετρα μετρα στην βουλιαγμενης που οτι αλογα να εχει δεν παιζει και μεγαλο ρολο (copyright by evagelos μιας και που του ανηκουν τα πνευματικα δικαιωματα για το παραπανω ειδος κοντρας :D:D)

Tελικά όλοι καριερίστες γίνατε ... πατάτε μόνο όταν έχετε σίγουρη νίκη ... πες του να πατήσετε να δείτε διαφορές ρε και άσε τα ψόφια !!!

EVANGELOS
26-04-11, 18:40
...Εκτος αμα τον παω 400 μετρα μετρα στην βουλιαγμενης που οτι αλογα να εχει δεν παιζει και μεγαλο ρολο (copyright by evagelos μιας και που του ανηκουν τα πνευματικα δικαιωματα για το παραπανω ειδος κοντρας :D:D)

Υ.Γ.
Ευαγγελε, ... να κανουμε το πατιματακι μας...σταση-400..οπου θελεις εσυ...στην πιστα της βουλιαγμενης η σε αλλο παγοδρομιο της επιλογης σου...no problem.

xmmmm ποιανού είναι το copyright ???? :D :D

turbodog
26-04-11, 18:41
Tελικά όλοι καριερίστες γίνατε ... πατάτε μόνο όταν έχετε σίγουρη νίκη ... πες του να πατήσετε να δείτε διαφορές ρε και άσε τα ψόφια !!!

Ευχαριστως αφου πατησω πρωτα μαζι σου ενα ρολλ AB η μια κερατεα φαναρι-γεφυρα. Ψηνεσαι? :D

EVANGELOS
26-04-11, 18:43
Ευχαριστως αφου πατησω πρωτα μαζι σου ενα ρολλ AB η μια κερατεα φαναρι-γεφυρα. Ψηνεσαι? :D

Ζητάς ρεβάνς ??? ... αν ναι άνοιξε παρακαλώ καινούριο τόπικ :takecover

turbodog
26-04-11, 18:47
xmmmm ποιανού είναι το copyright ???? :D :D

αυτο ρε δεν ειναι copyright..ηταν η απαντηση που σου ειχα δωσει σε συνεχεια της συζητησης απο το αλλο thread που ειχαμε στο αλλο φορουμ πριν το μπανιο

EVANGELOS
26-04-11, 18:49
θα ανοίξεις τελικά θρεντ ? ή θα το πηγαίνεις γύρω γύρω ?

turbodog
26-04-11, 18:51
Ζητάς ρεβάνς ??? ... αν ναι άνοιξε παρακαλώ καινούριο τόπικ :takecover

Οι αγραφοι κανονες του streetracing λενε οτι το τοπικ ανοιγεται αμεσως μετα το ανοιγμα και οχι πριν. Να το κανονισουμε σημερα ωστε να εχουμε να ανοιξουμε τοπικ το βραδυ?

EVANGELOS
26-04-11, 18:53
Οι αγραφοι κανονες του streetracing λενε οτι το τοπικ ανοιγεται αμεσως μετα το ανοιγμα και οχι πριν. Να το κανονισουμε σημερα ωστε να εχουμε να ανοιξουμε τοπικ το βραδυ?

οκ γράψε πως ακριβώς θέλεις να πατήσουμε να σου απαντήσω

turbodog
26-04-11, 18:57
οκ γράψε πως ακριβώς θέλεις να πατήσουμε να σου απαντήσω

ΑΒ ρολλ (γιατι το σταση ειναι δυσκολο εκει) η Κερατεα φαναρογεφυρα...

chief
26-04-11, 19:00
:dance::bananasmi:rockon:

Cayman S
29-04-11, 00:47
Που πηγε ο Evangelos??Νομιζω οτι πιο δικαιο ειναι να ερθει ο ΤΕΟ...:smokin:

Ελατε τουλαχιστον εσεις Κερατεα γιατι δεν βλεπω φως....:yippee:

HULK
29-04-11, 06:17
Ολη αυτη η αναμονη παντως δουλευει υπερ του Μ.Β, μιας που μετρησε τον αντιπαλο σε μια ακυρη κοντρα και θα κοιταξει να βγαλει εκτος απο τα αλογα και οτι αλλα ζωακια βρει μεσα στο μοτερ.Παντως θα τα βγαλει ολα για να μην δυσφημιστει το προτζεκτ και θα δουμε(αν γινει) το αμαξι στο max των δυνανοτητων του.Οπως και να εχει ομως επειδη περα απο την κοντρα εμενα θα μου μεινει και η συμπεριφορα των συγκεκριμενων τυπων θα πω οτι στο pre game show δεν κρατηθηκαν στο υψος τους.Επισης εμετικα ηταν και τα σχολια στο Youtube οπως και σε site κοινωνικης δικτυωσης για μελος του φορουμ.:thumbsdow

Τελικα George χωρις να αναφερεις ημερομηνιες,ωρες κτλ το πατημα εχει κανονιστει??

panos 316T
29-04-11, 06:26
Ολη αυτη η αναμονη παντως δουλευει υπερ του Μ.Β, μιας που μετρησε τον αντιπαλο σε μια ακυρη κοντρα και θα κοιταξει να βγαλει εκτος απο τα αλογα και οτι αλλα ζωακια βρει μεσα στο μοτερ.Παντως θα τα βγαλει ολα για να μην δυσφημιστει το προτζεκτ και θα δουμε(αν γινει) το αμαξι στο max των δυνανοτητων του.Οπως και να εχει ομως επειδη περα απο την κοντρα εμενα θα μου μεινει και η συμπεριφορα των συγκεκριμενων τυπων θα πω οτι στο pre game show δεν κρατηθηκαν στο υψος τους.Επισης εμετικα ηταν και τα σχολια στο Youtube οπως και σε site κοινωνικης δικτυωσης για μελος του φορουμ.:thumbsdow

Τελικα George χωρις να αναφερεις ημερομηνιες,ωρες κτλ το πατημα εχει κανονιστει??

να αναφέρει...να αναφέρει...

κατά τα άλλα συμφωνώ μελλοντικέ εξάστερε

Cayman S
29-04-11, 19:57
Ολη αυτη η αναμονη παντως δουλευει υπερ του Μ.Β, μιας που μετρησε τον αντιπαλο σε μια ακυρη κοντρα και θα κοιταξει να βγαλει εκτος απο τα αλογα και οτι αλλα ζωακια βρει μεσα στο μοτερ.Παντως θα τα βγαλει ολα για να μην δυσφημιστει το προτζεκτ και θα δουμε(αν γινει) το αμαξι στο max των δυνανοτητων του.Οπως και να εχει ομως επειδη περα απο την κοντρα εμενα θα μου μεινει και η συμπεριφορα των συγκεκριμενων τυπων θα πω οτι στο pre game show δεν κρατηθηκαν στο υψος τους.Επισης εμετικα ηταν και τα σχολια στο Youtube οπως και σε site κοινωνικης δικτυωσης για μελος του φορουμ.:thumbsdow

Τελικα George χωρις να αναφερεις ημερομηνιες,ωρες κτλ το πατημα εχει κανονιστει??


Kαλησπερα παιδια και παλι....

Θα συμφωνησω απολυτα με την λογικη σου,οπως εγραψες πιο πανω μπορει να κανει και αλλαγες....
Για μενα προσωπικα η αρνηση να ερθει Κερατεα να γινει σωστο πατημα με καμερες στον τερματισμο μου λεει πολλα...για καποιους αλλους βεβαια μεσα στον φανατισμο τους οχι...οσοι καταλαβαινουν καταλαβαινουν...
Εγω του προσφερω δωρεαν διαφημιση και δεν ερχετε να την παρει...:bigthumb:

Απο εκει και περα ενημερωθηκε και απλα αρνηθηκε...

Nikos M5
29-04-11, 21:17
Ο Βαγγελης με τον Τουρμποντογκ άνοιξαν τελικά η όχι ακόμα ;

EVANGELOS
30-04-11, 20:48
Εννοείς αν έγινε ρεβάνς !!! γιατί πρώτο πάτημα έχει γίνει και έχει γραφτεί εδώ και βδομάδες !!!

turbodog
01-05-11, 01:12
...Για να γινει το πατημα η αλλιως ρεβανς η αλλιως ραντεβου η αναμετρηση η κοντρα η δοκιμη η επαναληψη ΠΡΕΠΕΙ α) να εχουμε τοπο και β) να εχουμε χρονο. Ο τοπος εχει αναφερθει. Ο χρονος κανονιζεται. Οποτε α) ΠΡΕΠΕΙ ο Ευαγγελος να αποφασισει που θελει και β) να μας πει ποτε θελει.
ΟΠΟΤΕ
το επομενο ποστ του Ευαγγελου αντι να ασχολειται με τον ορισμο της αναμετρησης και αν λεγεται ραντεβου η ρεβανς ΠΡΕΠΕΙ να λεει : κερατεα απο σταση (που τωρα τελευταια συζητιεται αρκετα και εχει κανει δυναμικο comeback :D) η ΑΒ ρολλαριστα. Διαλεγει και παιρνει. Μονο που αυτην την φορα για την πιστοποιηση των αποτελεσματων οπως και για την αποφυγη λαθους εκτιμησης και συμπερασματων, θα εχουμε και ληψη video ειτε απο εξωτερικο συνεργατη η απο in car συνοδηγο. :D Το πατημα βεβαια, επειδη εχει οριστει ως ρεβανς απο τον Ευαγγελο, μου δινει την δυνατοτητα ωστε η επιλογη τοπου να ειναι αυτην την φορα δικη μου. Τα πιθανα μερη εχουν αναφερθει παραπανω και ειναι στις δυνατοτητες των αυτοκινητων.
Περιμενουμε.....:icon_pai:

FcknE30
01-05-11, 13:34
3 χρονια μετα και ακομα περιμενουμε απαντηση; :ΡΡΡ :)))

Καλα,ειμαι newbie μη βαρατε!

Nikos M5
01-05-11, 18:07
Εννοείς αν έγινε ρεβάνς !!! γιατί πρώτο πάτημα έχει γίνει και έχει γραφτεί εδώ και βδομάδες !!!

Steile mou link re Vag giati de to vrisko (gia to proto patima ennoo).

BMW Power
02-05-11, 08:50
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=27550&page=2

EVANGELOS
02-05-11, 13:31
οκ γράψε πως ακριβώς θέλεις να πατήσουμε να σου απαντήσω

... άντε πάλι

HULK
02-05-11, 13:51
Tα τελευταια ποστ δεν εχουν και πολυ σχεση με τον τιτλο του θεματος :)

EVANGELOS
02-05-11, 14:14
xaxaxaxaxaxaxaxa μα και το αρχικό δεν είχε καμία σχέση με την πραγματικότητα !!! ... όσο κόντρα έγινε με το HPF άλλο τόσο θα γίνει και με το ΑΑ

Nikos M5
02-05-11, 14:54
xaxaxaxaxaxaxaxa μα και το αρχικό δεν είχε καμία σχέση με την πραγματικότητα !!! ... όσο κόντρα έγινε με το HPF άλλο τόσο θα γίνει και με το ΑΑ

Δηλαδη ρε συ θες να μου πεις οτι υπαρχουν ανθρωποι που υποστηριζουν οτι βλεποντας το βιντεακι στην Κερατεα εβγαλαν συμπερασμα και για τις διαφορες μεταξυ των δυο αυτοκινητων που πατησαν ? Που δεν πατησαν δηλαδη γιατι ετσι οπως ξεκινησε το πραγμα μονο στημενο πατημα δεν ηταν ........αλλα υπαρχει καποιος που λεει " δες το βιντεο να καταλαβεις ποσο μπροστα ηταν το BMW ??"..... μιλαω μονο για το βιντεακι στο κοτουμπ....γιατι για οσα διαδραματιστηκαν εχουμε διαβασει 500 ποστς σε 2 φορουμς....

EVANGELOS
02-05-11, 15:08
μια βδομάδα το πάλευαν να βγεί μπροστά το hpf ... τόσο σπρώξιμο ούτε ο Καμπουράκης στο Τζέφρυ δεν έχει κάνει !!!

Nikos M5
02-05-11, 15:16
μια βδομάδα το πάλευαν να βγεί μπροστά το hpf ... τόσο σπρώξιμο ούτε ο Καμπουράκης στο Τζέφρυ δεν έχει κάνει !!!

καλα το σπρωξιμο.......αλλα να λες "δες το βιντεο που φαινεται ξεκαθαρα πως ειναι μπροστα το Α η το Β" ειναι για το america's funniest home videos......

EVANGELOS
02-05-11, 15:50
Μόνο ο Τσακ Νόρις όταν είδε το βίντεο είπε ...

"η διαφορά είναι 17,8 ίντζες ... αλλά το πορσε έχει τάση να μαζέψει ..."

και συμπλήρωσε με νόημα

"...αναθεματισμένοι Γερμανοί νόμιζα ότι σας είχα σκοτώσει όλους στη Νορμανδία ... θυμίστε μου να πάω διακοπές το καλοκαίρι Στουτγκάρδη να τελείωνουμε επιτέλους με αυτούς ..."

stelmaniac
02-05-11, 16:41
Μόνο ο Τσακ Νόρις όταν είδε το βίντεο είπε ...

"η διαφορά είναι 17,8 ίντζες ... αλλά το πορσε έχει τάση να μαζέψει ..."

και συμπλήρωσε με νόημα

"...αναθεματισμένοι Γερμανοί νόμιζα ότι σας είχα σκοτώσει όλους στη Νορμανδία ... θυμίστε μου να πάω διακοπές το καλοκαίρι Στουτγκάρδη να τελείωνουμε επιτέλους με αυτούς ..."

Πολυ γελιο στην Νορμανδια....ειδικα σε καποιες ακτες...!!!!

FcknE30
04-05-11, 13:22
Tα τελευταια ποστ δεν εχουν και πολυ σχεση με τον τιτλο του θεματος :)

Οπως και το δικο σου! :sleeping:

Παντως βιντεο δεν ειδα πουθενα! :help:

stelmaniac ωραιο αβαταρ! Dostoyefski δεν ειναι;

FcnE30

HULK
04-05-11, 14:33
Οπως και το δικο σου!

Eχεις κανενα νεο απο την υποθεση πατημα να μπουμε παλι ΟΝ μιας που μας εβγαλα OFF με το ποστ μου(ποιο αραγε)??

EVANGELOS
04-05-11, 16:39
Οπως και το δικο σου! :sleeping:

Παντως βιντεο δεν ειδα πουθενα! :help:

stelmaniac ωραιο αβαταρ! Dostoyefski δεν ειναι;

FcnE30

Στο 1ο ποστ είναι το βίντεο της κόντρας του τίτλου του topic

stelmaniac
04-05-11, 23:23
stelmaniac ωραιο αβαταρ! Dostoyefski δεν ειναι;

FcnE30

Οχι βεβαια, εγω ειμαι...ο Φιοντορ Μιχαηλοβιτς υπηρξε κακος μαθητης μου..!!!!!!!:thumbsdow