PDA

Επιστροφή στο Forum : Λαρισα πλυντηριο αυτοκινητων


AlexVag
04-07-11, 18:40
Ειπα μετα απο καιρο να μην πλυνω το αμαξι μονος μου και να το παω να μου το πλυνουν...ξερετε κανενα καλο πλυντηριο στη λαρισα που να πλενει στο χερι; οσα ξερω πλενουν μονο με βουρτσες που δεν τις εμπιστευομαι καθολου...

greekm3
06-07-11, 09:32
Ειπα μετα απο καιρο να μην πλυνω το αμαξι μονος μου και να το παω να μου το πλυνουν...ξερετε κανενα καλο πλυντηριο στη λαρισα που να πλενει στο χερι; οσα ξερω πλενουν μονο με βουρτσες που δεν τις εμπιστευομαι καθολου...
υπαρχουνε συνεργεια που ερχοντε και στο πλενουνε στο σπιτι σου...με ατμο/νερο..εαν θελεις σου δινω τηλ..

AlexVag
06-07-11, 14:31
Δεν θελω στο σπιτι μου γιατι οι γειτονες εινσι λιγο περιεργοι...γιαυτο και δεν θελω να το πλυνω μονος μου...δεν θελω κατι ιδιαιτερο απλα ενα καλο βενζιναδικο...ετσι και αλλιως σε λιγες μερες θα παω σαλονικα που εχω το πιεστικο και τα κερια...οποτε εκει θα γιβει το σοβαρο καθαρισμα.

BMWFOREVER!
07-07-11, 02:21
Για βενζινάδικο δεν ξέρω στάνταρ να σου πω, ξέρω όμως ότι στη Βόλου, μετά τα φανάρια της εθνικής στα 200 περίπου μέτρα στο αριστερό σου χέρι υπάρχει πλυντήριο αυτοκινήτων που λειτουργεί όλο το 24ωρο. Βάζεις κέρματα και το πλένεις μόνος σου με πιεστικό και γυάλισμα κέρωμα, ό,τι επιλογή θες. Α! Έχει και εξαρτήματα και για εσωτερικό καθάρισμα. Δε λέω όνομα να μη θεωρηθέι διαφήμηση. Άλλωστε είναι πανεύκολο να το δεις, είναι πάνω στο δρόμο.Εγώ εκεί πλένω τη μπουμπού μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη. :)

dimimav
29-09-12, 12:21
Δεν θελω στο σπιτι μου γιατι οι γειτονες εινσι λιγο περιεργοι...γιαυτο και δεν θελω να το πλυνω μονος μου...δεν θελω κατι ιδιαιτερο απλα ενα καλο βενζιναδικο...ετσι και αλλιως σε λιγες μερες θα παω σαλονικα που εχω το πιεστικο και τα κερια...οποτε εκει θα γιβει το σοβαρο καθαρισμα.

πάντως αν συνεχίζεις κ μένεις Λάρισα μπορώ
να σου στείλω με pm πλυντήριο με ενεργό αφρό!