PDA

Επιστροφή στο Forum : ατυχημα με μηχανακι


bmwdakias85
05-08-11, 10:31
καλημερα σας παιδια.χτες ημουν αγια παρασκ..κ ημουν ετοιμος για την συναντηση μας..κατα της 12 πιγα μαλλ για να ψωνιση το κοριτσι κ εκει στο πλαισιο δουλευει ενας φιλος μου απο καμενα βουρλα κ ετσι αφου τελειοσαμε τα ψωνια περιμενα να σχολασει κατα της 6 κ να πιουμε εναν καφε στα γρηγορα πριν ερθω συναντηση..κ οπως καθομασταν σε καποια φαση περνει τηλ η αδερφη του κ ο φιλος μου της λεει οτι ειμαι για καφε με τον γιωργο κ την βικυ..κ αμεσως αυτη του λεει δωσε μου τον γιωργο να του μιλησω..ξαφνιασμενος της λεω τι εγινε κ μου λεει οτι πω στον κωστα προσπαθησε να το ηρεμησεις κ αν θελειση να ερθει καμενα φερτων εσυ σε παρακαλω κ μην τον αησεις να οδηγισει ενταξη της λεω μεινε υσιχη..παιρνει τν αδερφο της τον κωστα κ του λεει πως η μανα τους ηταν σε ενα μηχανακι με μια φιλη κ πιγενε για το χωριο κ σε ενα ζιγκ ζαγκ πεταγοναται 2 τσοκλανια με μεγαλη ταχυτητα κ της χτυπανε ο οδηγος τιποτα η μανα του φιλου μου θρυψαλα το αριστερο ποδη κ με της λαμες κ αυτα που της της εβαλαν κ παλι ομως φοβουνται να μην μολυνθη κ χρειαστει να της το κοψουνε..παραταμε τον καφε κ οπως ημαστε παμε αγια αφεινουμε το πουντο του παιδιου κ ξεκιναμε με την μπεμπα κατω απο 180 δεν επεσα πουθενα στον διεθνη δωξα το θεο που δεν μας σταματησαν..κ καπακι απο αθηνα πιγαμε λαμια κ γυρισα στης 2 το βραδυ στο σπιτι...αυτος ειναι ο λογος που δεν ηρθα χτες κ το ηθελα πολυ να ερθω αλλα οταν υπαρχει θεμα υγειας δεν βαζουμε τιποτα αλλο μπροστα ετσι δεν ειναι?θα προσπαθησω ομως να ερθω τον αλλον μηνα παιδια..ζητω συγνωμη:shakehead

Dim77
05-08-11, 12:20
Φίλε, τι συγνώμη, είναι δυνατόν?
Περαστικά να είναι. Συναντήσεις θα γίνουν ξανά.