PDA

Επιστροφή στο Forum : Το χαμέμηλο είναι μαλακτικό για το στομάχι.....


Dimitris ///M
17-08-11, 23:51
Ναι δεν ντρέπομαι που έγινα ρόμπα αρκετές φορές αλλά έστω η προσπάθεια μετράει ε? :bananasmi

Χτές είχα τα γεννεθλιά μου και είχα καλέσει το αμόρε σπίτι για κέρασμα και τα σχετικά....
Η νεαρά όμως το "δώρο" της το είχε σπίτι της, οπότε κατά τις 1.30 μου λέει να πάμε περιστέρι σπίτι της..... Ενημερώνω σπίτι αν αργήσω φάτε και μου έκατσε μερεμέτι να δουλέψω το black and decker και ξεκινάω για δυτικά προάστια....

Μπαίνω Μαρούσι/Γαλάτσι/Ν.Ιωνία και καταλήγω Εθνική οδό οδηγώντας οικονομικά και με σύνεση!

Με το που βγαίνω στην έξοδο απο πίσω ένας τυπάς με το αμόρε και αυτός άρχισε να με πηγαίνει προφυλακτήρα, διακρίνω απο τον καθρέφτη ίδια καρότσα με την δικιά μου και σκέφτομαι "ωραία συνάδελφος με μαμά αμάξι.... 518/520 θα ναι και αυτός ας δούμε τι κάνει ο Μ40"

Αφού λοιπόν φορτώνω τρίτη 5500-6000rpm κουμπώνω 4η και βλέπω απο τον καθρέφτη να απομακρύνεται, λες και δεν άνοιγε καθόλου.... Στο φόρτωμα της 4ης λοιπόν εκεί που απαγγέλω το ¶ξιον Εστί του Καβάφη βλέπω τα φώτα του να πλησιάζουν τρομακτικά γρήγορα και άκουγα έναν περίεργο γνωστό ήχο πίσω μου.... Oh Shit λέω στον εαυτό μου.... Με φτάνει και λέει: "ρε φίλε δεν πάμε άλλη μία?" πάμε λέω (μήπως απο την λαχτάρα που έχω άκουσα λάθος ο φουκαράς).... Αρχίζω απαγγελία χάνεται αυτός με πλησιάζει πάλι αμέσως.....

Πλησιάζει και του λεω ρε μάστορα με δουλεύεις? τι φοράει? (τι ήθελα να ρωτήσω....)

S38B38, φρέσκια μετατροπή μόνο τα μηχανικά είχε πάνω και δυστηχώς για μένα δεν έβλεπα εξάτμιση (άμα έβλεπα τις 2πλές πίσω σιγά μην άνοιγα....)

Αφού λοιπόν καληνύχτησα και με καληνύχτησε συνέχισα την πορεία μου ακούγοντας in my bedroom και το μυαλό μου να γυρνάει στην φράση "και στο λεγα ρε πατέρα κάντο Μ5 να προλαβαίνω τα φανάρια.............."

Κωνσταντίνος
18-08-11, 00:14
......εκεί που απαγγέλω το ¶ξιον Εστί του Καβάφη "

Το ¶ξιον Εστί είναι του Ελύτη :D

ThaNOS E46coupe
18-08-11, 01:27
αχαχαχαχαχαχα......αρε σημητρακη.....εχω λιωσει στα γελια.....εισαι και εσυ περιπτωση αδεφρακι μου σαν και μενα.....αχχαχαχαχα δε πειραζει ρε... Αυτος στο επομενο βενζιναδικο να εισαι σιγουρος οτι θα σταματησε να βαλει ενα 20αρικο...αχαχα

Dimitris ///M
18-08-11, 04:22
Κωνσταντίνε ένα λάθος κάναμε, άστο να πέσει κάτω χαχαχαχα

Θάνο δικός μου και εσύ ε? χαχαχα Αυτός 20άρικο για ένα άνοιγμα, εγώ με 20άρικο το παίζω μούρη στο καβούρι για 4 μέρες, αυτό σκέφτομαι και ηρεμώ χαχαχαχαχα

stelmaniac
18-08-11, 04:56
τι ελυτης τι καβαφης τα ιδια σκατα ειναι και οι 2....προχωρα Δημητρακη..!!!

rapid_fast
18-08-11, 06:09
Οτι και να φοράς επάνω, υπάρχει πάντα κάποιος πιο γρήγορος...
Τουλάχιστο εσύ απόλαυσες τη νύχτα...:rofl2:

gscat
18-08-11, 07:18
Στο Περιστέρι τί έγινε; Δεν μας είπες... καλό το δώρο;;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

LEO328
18-08-11, 08:28
χρονια πολλα δημητρη!
συμφωνω με rapid fast και θανο μορλοκαλαματιανο....
δεν ειναι τιποτα.το πρωτο βραδυ ειναι μονο το οποιο εσυ το περασες καλα οποτε στα @@@@ σου.χαχαχαχα:cheers:
ενω ο αλλος πληρωσε και απο πανω......χεχε :dblthumb2

ziaba
18-08-11, 11:25
...και δυστηχώς για μένα δεν έβλεπα εξάτμιση (άμα έβλεπα τις 2πλές πίσω σιγά μην άνοιγα....)



συμπέρασμα: εάν βλέπετε κάποιον να χει εξάτμιση με 2πλες μπουκες μην ανοίγεται μαζί του εχει ///M

Dimitris ///M
18-08-11, 12:09
Μου απαλύνατε τον πόνο παιδιά! :D

Ευχαριστώ για τις ευχές

ziaba 2πλή απόλυξη έχουν απο 2500cc και πάνω οπότε που πάμε ωρέ που πάμε!