PDA

Επιστροφή στο Forum : Παίζει το τιμόνι κατά το φρενάρισμα.


inno
23-08-11, 10:50
Η αλήθεια είναι οτι οι δίσκοι και ιδικά οι πίσω είναι για αλλαγή τώρα τελευταία όμως παρατηρώ οτι σε κάθε φρενάρισμα με πάνω απο 80 χλμ έχω ένα τρέμουλο στο τιμόνι.
Με δεδομένο οτι πρόσφατα έχει γίνει σέρβις και ζυγοστάθμιση πρίν λίγες μέρες γιατί άλλαξα λάστιχα ο νούς μου πάει σε στραβό δίσκο.

Μπορεί να παίζει τίποτε άλλο?

Αν τελικά είναι δίσκοι, υπάρχουν πέραν της μαμάς καλύτερες επιλογές χωρίς να ξεφύγουμε σε τιμή?

Ευχαριστώ εκ τον προτέρον...

LEO328
23-08-11, 11:20
τρεμουλο στο τιμονι κατα την πεδηση=στραβιες δισκοπλακες κατα πασα πιθανοτητα(πως τα γραφω ετσι ο ατιμος.ουτε καθηγητης να μουνα χεχε).
για πες μας φιλτατε (το χαβα μου) για ποιο αυτοκινητο μιλαμε?

ziaba
23-08-11, 12:02
κάνε πρωτα εξαέροση στ φρένα κ κάνε δοκιμή πρώτου προχωρήσεις σε αλλαγή μπορεί να ναι κ από αυτό

inno
23-08-11, 12:17
τρεμουλο στο τιμονι κατα την πεδηση=στραβιες δισκοπλακες κατα πασα πιθανοτητα(πως τα γραφω ετσι ο ατιμος.ουτε καθηγητης να μουνα χεχε).
για πες μας φιλτατε (το χαβα μου) για ποιο αυτοκινητο μιλαμε?

χαχαχα κύριε καθηγητά για το Ε39 520i....

rapid_fast
23-08-11, 12:48
τρεμουλο στο τιμονι κατα την πεδηση=στραβιες δισκοπλακες κατα πασα πιθανοτητα(πως τα γραφω ετσι ο ατιμος.ουτε καθηγητης να μουνα χεχε).
για πες μας φιλτατε (το χαβα μου) για ποιο αυτοκινητο μιλαμε?

Ελα, έλα πές μας και τα λιγότερο πιθανά...
Εχει 2-3 ακόμα που μπορεί να είναι..

Dim77
23-08-11, 12:52
Ελα, έλα πές μας και τα λιγότερο πιθανά...
Εχει 2-3 ακόμα που μπορεί να είναι..

Πες τα :bullhorn::nod: Edit: Γιατί ακόμα έχω πρόβλημα...

LEO328
23-08-11, 13:33
καταλαβα με δουλευετε παλιοτομαρα.:smokin:
ισως φταιει το οτι ο φιλος δεν εχει μπροστινα φρενα απο m3 e46 οπως εγω!χεχε:bananasmi
ξερω γω?απτη στιγμη που δεν του το κανει συνεχεια και ζαντες,λαστιχα,δισκοι ειναι οκ μπορει να ειναι οτιδηποτε αλλο εξαρτημα των φρενων.(τακάκια, δαγκάνες, ή κάποια μικροδιαρροή από σωληνάκια η' αντλία).τι με ρωτατε εμενα ρε ο rapidfast νο2 ειμαι?
αφηστε με στην ησυχια μου παλιοχαρακτηρες.με κανατε ρομπα.....(βρηκατε ειδικο τωρα να σας πει).:rofl2:
να σας πω ποσο κανουν ολα τα αξεσουαρ για bmw e36 καλυτερα?:D

rapid_fast
23-08-11, 13:35
Κατι τα μπαλάκια, οι ραγισμένες δισκόπλακες, οι στραβες ζάντες..

rapid_fast
23-08-11, 13:36
καταλαβα με δουλευετε παλιοτομαρα.:smokin:
ισως φταιει το οτι ο φιλος δεν εχει μπροστινα φρενα απο m3 e46 οπως εγω!χεχε:bananasmi
ξερω γω?απτη στιγμη που δεν του το κανει συνεχεια και ζαντες,λαστιχα,δισκοι ειναι οκ μπορει να ειναι οτιδηποτε αλλο εξαρτημα των φρενων.(τακάκια, δαγκάνες, ή κάποια μικροδιαρροή από σωληνάκια η' αντλία).τι με ρωτατε εμενα ρε ο rapidfast νο2 ειμαι?
αφηστε με στην ησυχια μου παλιοχαρακτηρες.με κανατε ρομπα.....(βρηκατε ειδικο τωρα να σας πει).:rofl2:
να σας πω ποσο κανουν ολα τα αξεσουαρ για bmw e36 καλυτερα?:D

Πόσο κάνει το ψυγείο σαμπάνιας για τον τεμπέλη του πίσω καθίσματος???

LEO328
23-08-11, 13:38
ενταξει παναγιωτη απο τα 8 που ειπα επιασα τα 2 δικα σου.τι παιρνω?μην το πεις.πιπερι!:dance::rofl2:

LEO328
23-08-11, 13:40
Πόσο κάνει το ψυγείο σαμπάνιας για τον τεμπέλη του πίσω καθίσματος???

μου βαζεις δυσκολα.κατσε να πρω τηλ. την τζουλια που ειναι expert σε αυτο.:D

rapid_fast
23-08-11, 13:51
α, χα χα χα χα....:bananasmi

inno
23-08-11, 16:15
μου βαζεις δυσκολα.κατσε να πρω τηλ. την τζουλια που ειναι expert σε αυτο.:D

Εμμμμμμμ νομίζω οτι η Τσούλια ξέρει μόνο το ΚΑΘΙΣΜΑ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ.....:D