PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητειται φανοποιειο


konstantino0
27-08-11, 08:42
Καλημερα,

χτες με τρακαραν πισω πορτα δεζι φτερο κ λιγο τον προφυλακτηρα σε ενα 320si!
Θα ηθελα την γνωμη σας για καλο φανοποιειο δεν θελω να εχω διαφορες στο χρωμα οταν το παραλαβω ουτε να μπλεξω με καποιον για να ξαναβαψει κλπ!
Εψαξα αλλα ειδα οτι οι απαντησεις ειναι με πμ οποτε καθε πληροφορια δεκτη!
Εμπειριες απο Σιττα-Φλασκη κ επισης ο δεληγιαννης στο περιστερι ξερετε αν εχει φανοποιειο κ αν εχετε γνωμη!

Ευχαριστω προκαταβολικα

HULK
27-08-11, 08:58
Παρε ενα πμ ακομα.

john
27-08-11, 11:57
ο φλασκης κανει τελεια δουλεια. εκ πειρας

gupakos
31-08-11, 16:44
Κωνσταντίνε....

βρήκα ένα παλιό πόστ πριν από 6 μήνες που είχα γράψει σε άλλο σχετικό θέμα...βρίσκεται εδώ:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26035&page=2

αλλά το ξαναγράφω για την πληρότητα του θέματος...
Αν θές κάτι άλλο με χαρά να σε βοηθήσω...

Κωνσταντίνος

"Με αφορμή μία προσφορά που είχε βγάλει η paintbull για τοπική βαφή σε προφυλακτήρα, αποφάσισα να κάνω μία σειρά παρεμβάσεων στη Z3 μου και να σας πω τη γνώμη μου...

Μετά από έρευνα αγοράς (στις τιμές βέβαια, γιατί για την ποιότητα δεν μπορούσα να εχω άμεση άποψη παρά μόνο μέσα από γνώμες τρίτων), πήγα σε αρκετά μαγαζιά και paintbull αλλά και chips away αλλα κ το μαγαζί autopaint (του γνωστού για κάποιους Δήμου - Dimos) στο Μοσχάτο...την καλύτερη τιμή την πήρα στο paintbull στην Αχαρνών 427...και επειδή οι εποχές είναι δύσκολες, αποφάσισα να πάω με το φθηνότερο...και δεν το μετάνιωσα.

Μετά από αρκετά παζάρια, αλλά και τίμιες εξηγήσεις, συμφώνησα να κάνω ουσιάστικά 4 επεμβάσεις στο αμάξι: βάψιμο μπρος-πίσω προφυλακτήρες (+ μικρό σπάσιμο και κόλλημα στον μπροστινό), μικρό βαθούλωμα στο καπώ + βάψιμο (δίπλα στο σηματάκι), βαθούλωμα στο φτερό κα βάψιμο...η δουλειά τους ήταν πραγματικά πολύ καλή και απλά ελπίζω να κρατήσει στο χρόνο...δίνουν βέβαια και γραπτή εγγύηση για 5 χρόνια...αλλά αχρείαστη να είναι...το αμάξι βγήκε από το συνεργείο σαν καινούριο!!

Αν κάποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα το συγκεκριμένο μαγαζί το συνιστώ ανεπιφύλακτα...για οτι άλλο είμαι διαθέσιμος με πμ να δώσω λεπτομέρειες...

Ευχαριστώ και ελπίζω να βοήθησα κάποιον, γιατι όταν έβλεπα τις γρατζουνιές και τα βαθουλώματα είχα τρελαθεί τελείως όπως φαντάζομαι σε ανάλογες περιπτώσεις όλοι μας...και έτσι η ικανοποίηση ήταν ακόμα μεγαλύτερη όταν το τελικό αποτέλεσμα ήταν ικανοποιητικό και σε προσιτές τιμες...

Κωνσταντίνος"

intasg
31-08-11, 16:50
Σίττας Φλασκής στην Καλλιθέα.Εγγυημένη δουλειά και πολύ καλές τιμές.

parouskas
31-08-11, 20:35
η αποψη μ ειναι να γυρισεις 20 φανοποιεια,να δεις δουλειες και οποιος σ κανει την καλυτερη τιμη και σ αρεσει και η δουλεια του δωστο εκει!!

christos_m
31-08-11, 20:43
Kαλησπέρα...

Θετική εντύπωση άφησε και σε μένα το PaintBull στην Αργυρούπολη. Αν και πιτσιρικάς ο «μάστορας» έκανε καλή δουλειά σε δύο γδαρσίματα από κράσπεδο που είχα, τα οποία κοστολόγησε 100 ευρώ χωρίς το ΦΠΑ και απόδειξη...

gupakos
31-08-11, 23:25
Και για τις τιμές στην paintbull για τις ζημιές που ανέφερα λίγο πιο πάνω οτι:

1. Το καπώ 140 (μου είχαν ζητήσει 250 στην Chips away και ~350 στον Δήμο (autopaint) στο Μοσχάτο και σε άλλο paintbull)
2. Oι 2 προφυλακτήρες 120 έκαστος (μικρές γρατσουνιές + όλική βαφή) + 50 ευρώ η κόλληση (είχε ένα μικρό σπάσιμο ο μπροστινός). Σημ: άλλος (συμβατικός) φανοποιός μου είπε ότι χρειάζεται αντικατάσταση ο προφυλακτήρας γιατί δεν φτιάχνει!
3. Το φτερό 100 (είχε πιο πολυ δουλειά - βαθούλωμα + βαφή)
4. Ενα βαθούλωμα πλαινό 80 (αλλά τα τσιγκουνεύτηκα και το άφησα για άλλη φορά)

Σε όλο το πακέτο μου έκαναν και μόνοι τους 50 ευρώ έκπτωση.

Οι τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ και όπως καταλαβαίνεις σου βάζουν ΦΠΑ επί του ποσού της απόδειξης...εγώ τους είπα για απόδειξη 150 οπότε το ΦΠΑ (23%) πήγε επί των 150 ευρώ.

Για την ποιότητα είμαι (μέχρι στιγμής) πολύ ικανοποιημένος, αλλα θα δείξει ο χρόνος και αχρείαστη να είναι η 5-ετής εγγύηση (στην Chips δίνουν 2-ετή εγγύηση)...

Στα συν: ότι μου έκαναν τον προφυλακτήρα όλο βαφή χρεώνοντάς με μόνο για τις 2 γωνίες που πάει 60 ευρώ η μία και ότι μου έκαναν πολή καλή τιμή στο καπώ, αλλά και στο φτερό που είχε όντως πολύ δουλειά (μεγαλούτσικο βαθούλωμα + ξέφτισμα το χρώμα). Συνολικά ήταν 30% πιο φθηνοί από τον αμέσως φθηνότερο (Chips away) kai 45% από τον πιό ακριβό (ένα άλλο paintbull επί της Δεκελείας).

Τους συνιστώ ανεπιφύλακτα....Κωνσταντίνος

ΥΓ: Κατά την επανατοποθέτηση του μπροστινού σήματος (σημ: το είχαν βγάλει για να βαφτεί το καπώ), μου το έγδαραν λίγο και ξέφτισε. Το παραδέχτηκαν όμως αμέσως. Επειδή έτσι και αλλιώς ήταν ταλαιπωρημένο το σηματάκι το άλλαξα με καινούριο (15 ευρώ από ebay) και μου το τοποθέτησαν (σε επόμενη επίσκεψή μου) δωρεάν.

παναγιώτης
01-09-11, 01:40
κακή εντύπωση από paintbull αγίας παρασκευής : στο δικό μου σε τοπική βαφή δίπλα στο άβαφο πλαστικό τους έπεσε βερνίκι στη χαραμάδα που δημιουργείται εκεί και φαίνεται ότι κάτι έχει γίνει καλύτερα να το άφηνα όπως ήταν, σε μικροδιόρθωση στο άβαφο πλαστικό το λειάνανε και φαίνεται η διαφορά με το υπόλοιπο που είναι σαγρέ σε φίλο του βάψανε πίσω προφυλακτήρα και ξεφλούδισε πολύ. επίσης μου είχανε χάσει και το πλαστικό κλειδί ( το οποίο το πληρώσανε ) τέλος δεν δώσανε απόδειξη ( και εγώ κακώς δεν ζήτησα ) κρίμα γιατί οι τιμές καλές και είναι κοντά μου

Driver M
01-09-11, 02:05
Kαλησπέρα...

Θετική εντύπωση άφησε και σε μένα το PaintBull στην Αργυρούπολη. Αν και πιτσιρικάς ο «μάστορας» έκανε καλή δουλειά σε δύο γδαρσίματα από κράσπεδο που είχα, τα οποία κοστολόγησε 100 ευρώ χωρίς το ΦΠΑ και απόδειξη...
Δεν είναι και λίγα, αν τα γδαρσίματα ήταν κοντινά και κατά συνέπεια έκανε ένα βάψιμο, αφού γύρω στα 70-80 ευρώ κοστίζει κάθε μικροεπισκευή.

Αν πάλι τα γδαρσίματα ήταν σε εντελώς διαφορετικά σημεία και έγιναν δυο διαφορετικά βαψίματα, τότε σου πήρα 50 ευρώ για το καθένα που είναι ιδιαίτερα νορμάλ τιμή.

panagiotisE46ci
01-09-11, 06:40
σιττας φλασκης γραφουνε πολλοι αλλα υπαρχουν και ατομα που δεν εχουν κανει ποτε φανοποιεια στο αυτοκινητα τους στο εν λογο μαγαζι....
εγω προσωπικα πριν 1,5 χρονο για επισκευη στο δικο μου αμαξι ειχα παει σε 8 μαγαζια για να δω και να παρω προσφορες.σιττας ειναι ακριβος...και αρκετα μαλιστα.αν θες φιλε μπωρω να σου στηλω να π.μ. με το συνεργειο που πηγα εγω στην καλληθεα καλη δουλεια τιμες προσητες πατερας -υιος .

petroscf
01-09-11, 08:12
Βρήκες φανοποιό ή ακόμα?
Αν όχι, έχω να σου προτείνω έναν που θεωρώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. Για Αθήνα.
Δεν ξέρω από τιμές ώστε να σου πώ αν είναι φτηνός η ακριβός σε σχέση με άλλους.
Αλλά ξέρω τη δουλειά του, είναι, πιστεύω κορυφαία.
Στείλε μου αν θέλεις pm για να σου δώσω συστάσεις.
Μια άλλη ιδέα είναι να ρωτήσεις το Φάνη το Μελισσινό (Fanise21) -είδα την απίστευτη επίσης δουλειά του, αλλά είναι στην Κρήτη. Πιστεύω ότι θα έχει να σου προτείνει κάποιους στην Αθήνα...

gnx
01-09-11, 14:36
Εγώ έχω καλή εμπειρία απο το φανοποιείο του Σπανού

giorgos8
26-11-12, 14:47
καλησπερα, ειμαι νεο μέλος.
έχω μια bmw 116i, εδω κ 7 μηνες. την αγορασα απο ιδιωτη, πρωτο χερι, σε σχεδον αριστη κατασταση, αυτοκινητο 3 ετων....δυστυχως χθες με τρακαρανε ενω ημουν παρκαρισμένος, ευτυχως μου αφησαν σημειωμα....εχουν προκληθει ζημιες πισω δεξια, προφυλακτηρας, καπω, φτερο, φαναρι....ο φταικτης εκανε δηλωση κ απο οτι φαινεται θα με καλυψει η ασφαλιστικη μου (θα εχω σιγουρη απαντηση σε 10 μερες επειτα απο επικοινωνια με την ασφαλιστικη του υπαιτιου)...απο μια δικη μου εκτιμηση και αφου μιλησα με αντιπροσωπεια, το κοστος μονο των ανταλλακτικων ειναι 1600 ευρω τουλαχιστον, ποσό υψηλο...εχω τη δυνατοτητα να μην πληρωσω (αφου λαβω θετικη απαντηση απο την ασφαλιστικη) αν η εργασια γινει σε συνεργαζομενο συνεργειο bmw.... δυο ειναι αυτα, Σιττας Φλασκης στην Καλλιθεα κ Motion n style στον Αγ. Στεφανο....σε διαφορετικη περιπτωση θα πρεπει να πληρωσω εγω κ μετα απο ενα μηνα τα χρηματα θα μου επιστραφουν....θα παρακαλουσα οσοι γνωριζουν κ εχουν εμπειρια να μου απαντησουν:
1. για τα συνεργεια φανοποιιας Σιττας-Φλασκη κ Motion n Style, αν κανουν καλη δουλεια φανοποιιου, αν βαζουν γνησια, καινουρια ανταλλακτικα
2. αν υπαρχει εμπειρια απο γνησια μεταχειρισμενα, καθως εριξα μια ματια...π.χ. ο πωλητης μεταχειρισμενων με ενημερωσε οτι απο το καπω ειναι αρκετα δυσκολη εργασια η αφαιρεση του κρυσταλλου κ η τοποθετηση του στο καινουριο, οποτε θα ηταν καλυτερο η αγορα ενος fixed με το τζαμι του μεταχειρισμενο καπω. ετσι οπως λεει ισως κ να γλυτωνα κ το βαψιμο που δεν πετυχαινει παντα....
σας ευχαριστω, συγνωμη αν κουρασα

rapid_fast
26-11-12, 15:00
.π.χ. ο πωλητης μεταχειρισμενων με ενημερωσε οτι απο το καπω ειναι αρκετα δυσκολη εργασια η αφαιρεση του κρυσταλλου κ η τοποθετηση του στο καινουριο, οποτε θα ηταν καλυτερο η αγορα ενος fixed με το τζαμι του μεταχειρισμενο καπω. ετσι οπως λεει ισως κ να γλυτωνα κ το βαψιμο που δεν πετυχαινει παντα....
σας ευχαριστω, συγνωμη αν κουρασα
Γεια σου νέο μέλος.. Καλώς ήρθες..

Σπάτε πλάκα με το τζάμι υποθέτω. Αν σου το σπάσω με πέτρα θα αλλάξεις ολόκληρη την
πίσω καταπακτή για να γίνει σωστό;;..
Το βάψιμο πετυχαίνει πάντα, αν αυτός που βάφει ξέρει..
Αν δεν ξέρει, δεν πετυχαίνει ποτέ..
ΟΜΩΣ η αποκατάσταση σου γίνεται με δεδομένο ότι έχει πετύχει η βαφη..
Διαφορετικά δεν παραλαμβάνεις, και ξεβάφουν, ξαναβάφουν, ξεβάφουν ξαναβάφουν, ξεβάφουν ξαναβάφουν
μέχρι τελικά να το πετύχουν...

KAZA
26-11-12, 22:16
Το βάψιμο πετυχαίνει πάντα, αν αυτός που βάφει ξέρει..
Αν δεν ξέρει, δεν πετυχαίνει ποτέ..
ΟΜΩΣ η αποκατάσταση σου γίνεται με δεδομένο ότι έχει πετύχει η βαφη..
Διαφορετικά δεν παραλαμβάνεις, και ξεβάφουν, ξαναβάφουν, ξεβάφουν ξαναβάφουν, ξεβάφουν ξαναβάφουν
μέχρι τελικά να το πετύχουν...

Να είσαι καλά rapid με έκανες και γέλασα (με την καλή έννοια) ξανά και ξανά ……. :rofl2: :rofl2:

Αχχχχ ου μπλέξεις ….. Γιαυτό ψάχνω και ψάχνω και θα ψάχνω για πολύ ακόμα ….. Για να αποφύγω κάτι τέτοια ευτράπελα

LEO328
26-11-12, 22:26
καλησπερα, ειμαι νεο μέλος.
έχω μια bmw 116i, εδω κ 7 μηνες. την αγορασα απο ιδιωτη, πρωτο χερι, σε σχεδον αριστη κατασταση, αυτοκινητο 3 ετων....δυστυχως χθες με τρακαρανε ενω ημουν παρκαρισμένος, ευτυχως μου αφησαν σημειωμα....εχουν προκληθει ζημιες πισω δεξια, προφυλακτηρας, καπω, φτερο, φαναρι....ο φταικτης εκανε δηλωση κ απο οτι φαινεται θα με καλυψει η ασφαλιστικη μου (θα εχω σιγουρη απαντηση σε 10 μερες επειτα απο επικοινωνια με την ασφαλιστικη του υπαιτιου)...απο μια δικη μου εκτιμηση και αφου μιλησα με αντιπροσωπεια, το κοστος μονο των ανταλλακτικων ειναι 1600 ευρω τουλαχιστον, ποσό υψηλο...εχω τη δυνατοτητα να μην πληρωσω (αφου λαβω θετικη απαντηση απο την ασφαλιστικη) αν η εργασια γινει σε συνεργαζομενο συνεργειο bmw.... δυο ειναι αυτα, Σιττας Φλασκης στην Καλλιθεα κ Motion n style στον Αγ. Στεφανο....σε διαφορετικη περιπτωση θα πρεπει να πληρωσω εγω κ μετα απο ενα μηνα τα χρηματα θα μου επιστραφουν....θα παρακαλουσα οσοι γνωριζουν κ εχουν εμπειρια να μου απαντησουν:
1. για τα συνεργεια φανοποιιας Σιττας-Φλασκη κ Motion n Style, αν κανουν καλη δουλεια φανοποιιου, αν βαζουν γνησια, καινουρια ανταλλακτικα
2. αν υπαρχει εμπειρια απο γνησια μεταχειρισμενα, καθως εριξα μια ματια...π.χ. ο πωλητης μεταχειρισμενων με ενημερωσε οτι απο το καπω ειναι αρκετα δυσκολη εργασια η αφαιρεση του κρυσταλλου κ η τοποθετηση του στο καινουριο, οποτε θα ηταν καλυτερο η αγορα ενος fixed με το τζαμι του μεταχειρισμενο καπω. ετσι οπως λεει ισως κ να γλυτωνα κ το βαψιμο που δεν πετυχαινει παντα....
σας ευχαριστω, συγνωμη αν κουρασα

αυτο γινεται σε οποιοδηποτε συνεργειο της δικης σου επιλογης.δεν χρειαζεται να ειναι συνεργαζομενο με αυτους....απλα λενε ετσι για να σε αναγκασουν να πας σε δικα τους συνεργαζομενα συνεργεια για να μην χασουν τα ποσοστα που παιρνουν...οι παλιοπαπατζιδες...:pth:
απλα κανεις μια εξουσιοδοτηση στο οποιοδηποτε συνεργειο πας εσυ (εφοσον ελεγχθει απο την ασφαλεια και βγει θετικη απαντηση για αποζημιωση) και πληρωνετε ο μαστορας απευθειας απο την ασφαλιστικη...εσυ δεν δινεις μια...απλα μια εξουσιοδοτηση....το χω ρωτησει στην ασφαλεια μου....και μενα στην αρχη αυτες τις πιπεριες μου λεγανε και οταν τους το σφυρηξα μου ειπαν .........ε....ναι γινεται και αυτο....:screwy:
ενω στην αρχη :nono:μονο σε συνεργαζομενο αλλιως πληρωνεις και μετα τα παιρνεις πισω....μην τυχον χασουν κανα ποσοστο...αγιογδυτες....:icon02:

giannis 116
26-11-12, 22:48
αυτο γινεται σε οποιοδηποτε συνεργειο της δικης σου επιλογης.δεν χρειαζεται να ειναι συνεργαζομενο με αυτους....απλα λενε ετσι για να σε αναγκασουν να πας σε δικα τους συνεργαζομενα συνεργεια για να μην χασουν τα ποσοστα που παιρνουν...οι παλιοπαπατζιδες...:pth:
απλα κανεις μια εξουσιοδοτηση στο οποιοδηποτε συνεργειο πας εσυ (εφοσον ελεγχθει απο την ασφαλεια και βγει θετικη απαντηση για αποζημιωση) και πληρωνετε ο μαστορας απευθειας απο την ασφαλιστικη...εσυ δεν δινεις μια...απλα μια εξουσιοδοτηση....το χω ρωτησει στην ασφαλεια μου....και μενα στην αρχη αυτες τις πιπεριες μου λεγανε και οταν τους το σφυρηξα μου ειπαν .........ε....ναι γινεται και αυτο...
ενω στην αρχη :nono:μονο σε συνεργαζομενο αλλιως πληρωνεις και μετα τα παιρνεις πισω....μην τυχον χασουν κανα ποσοστο...αγιογδυτες...

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ! Ετσι ακριβως ειναι! :dblthumb2

giorgos8
27-11-12, 15:02
αυτο γινεται σε οποιοδηποτε συνεργειο της δικης σου επιλογης.δεν χρειαζεται να ειναι συνεργαζομενο με αυτους....απλα λενε ετσι για να σε αναγκασουν να πας σε δικα τους συνεργαζομενα συνεργεια για να μην χασουν τα ποσοστα που παιρνουν...οι παλιοπαπατζιδες...:pth:
απλα κανεις μια εξουσιοδοτηση στο οποιοδηποτε συνεργειο πας εσυ (εφοσον ελεγχθει απο την ασφαλεια και βγει θετικη απαντηση για αποζημιωση) και πληρωνετε ο μαστορας απευθειας απο την ασφαλιστικη...εσυ δεν δινεις μια...απλα μια εξουσιοδοτηση....το χω ρωτησει στην ασφαλεια μου....και μενα στην αρχη αυτες τις πιπεριες μου λεγανε και οταν τους το σφυρηξα μου ειπαν .........ε....ναι γινεται και αυτο....:screwy:
ενω στην αρχη :nono:μονο σε συνεργαζομενο αλλιως πληρωνεις και μετα τα παιρνεις πισω....μην τυχον χασουν κανα ποσοστο...αγιογδυτες....:icon02:

φίλε LEO σε ευχαριστώ για τη συμβουλη....
το εψαξα στο ιντερνετ κ πραγματι γίνεται....
κατι αντιστοιχο, λιγο πιο απλοϊκό, μου χε προτεινει κ η αφαλιστρια μου,
να πω δηλ. στο δικο μου φανοποιο να κανει υπομονη
κ να πληρωθει οταν παρω τα χρηματα απο την ασφαλεια
κ να βαλω ως "εγγυηση" το ονομα της ασφαλιστικης....
δυστυχως όμως νομιζω οτι παλι δεν γινεται τιποτα,
γιατι ο φαναρτζης μου (οπως κ τα περισσοτερα μικρα συνεργεια νομιζω)
δεν εχει ρευστο να διαθεσει για να αγορασει τα ανταλλακτικα κ ουτε εχει την υπομονη
να περιμενει ενα μηνα τουλαχιστον αντι εμου, να του επιστραφουν τα χρηματα που ξοδεψε κ να αποζημιωθει ο κοπος του.....δηλ. θελω να σου πω τι αυτος τι εγω? το ιδιο ειναι

προφανως το θεμα με την εξουσιοδοτηση ειναι εφικτο με πιο μεγαλα κ
οικονομικα ευρωστα συνεργεια.....

Dim77
27-11-12, 15:14
Αν έχεις γνωστό σου φανοποιό που εμπιστεύεσαι να σου κάνει καλή δουλειά, γιατί δεν κάνεις την μέση λύση.

Πλήρωσε τα ανταλλακτικά που θα πάρει ο φανοποιός σου (και δεν έχει ο άνθρωπος) και τα υπόλοιπα όταν πληρώσει η ασφάλεια.
Φαντάζομαι αν η ζημιά είναι κάποιο ποσό, τα ανταλλακτικά θα είναι περίπου στο μισό ή λίγο πιο πάνω.
(Αν μπορείς φυσικά).

giannis 116
27-11-12, 16:59
giorgos8 σου εστειλα πμ με προτεινομενο φανοποιο, το ειδες?.. Εκει δεν προκειτε να πληρωσεις σεντ, με μια εξουσιοδοτηση οπως γραφτηκε και πριν εχεις καθαρισει.. Και ειναι και καλος μαστορας εγγυημενα!

giorgos8
27-11-12, 18:36
giorgos8 σου εστειλα πμ με προτεινομενο φανοποιο, το ειδες?.. Εκει δεν προκειτε να πληρωσεις σεντ, με μια εξουσιοδοτηση οπως γραφτηκε και πριν εχεις καθαρισει.. Και ειναι και καλος μαστορας εγγυημενα!

φιλε Γιάννη, καλως σας βρηκα...σε ευχαριστώ πολυ για το πμ
θα τον επισκεφτω

120ihatch
29-11-12, 11:07
giorgos8 σου εστειλα πμ με προτεινομενο φανοποιο, το ειδες?.. Εκει δεν προκειτε να πληρωσεις σεντ, με μια εξουσιοδοτηση οπως γραφτηκε και πριν εχεις καθαρισει.. Και ειναι και καλος μαστορας εγγυημενα!


Γιάννη, στείλε και σε μένα αν θες στοιχεία επικοινωνίας για το φανοποιό (ποτέ δεν ξέρει κανείς πότε θα του φανεί χρήσιμο...)

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :dblthumb2

giannis 116
30-11-12, 00:33
120ihatch σου εστειλα πμ, αχρειαστος να ναι παντα!

giorgos8 και 120ihatch παρακαλω δε κανει τπτ, γι αυτο ειμαστε εδω να βοηθαμε οσο μπορει ο ενας τον αλλο ειδικα αυτες τις ζορικες εποχες.

Γιωργο εκανες τπτ τελικα, κανενα νεο απ το θεμα σου?..