PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυτοκόλλητα


Dimitris ///M
02-10-11, 15:53
Ψάχνω κάποιον να βγάζει αυτοκόλλητα

Θέλω να τα κολλήσω όπως κολλάνε τα τέλη κυκλοφορίας δλδ απο μέσα και να φαίνεται έξω....

Ξέρετε κάτι??

LEO328
04-10-11, 07:38
Ψάχνω κάποιον να βγάζει αυτοκόλλητα

Θέλω να τα κολλήσω όπως κολλάνε τα τέλη κυκλοφορίας δλδ απο μέσα και να φαίνεται έξω....

Ξέρετε κάτι??

ξερω καποιον στο ηρακλειο (αθηνα ) δημητρη.απο κει εβγαλα τα δικα μου αυτοκολλητα τα οποια ηταν οπως λες εσωτερικα για να μη φθειρονται και φαινονται κανονικα απεξω.αμα θες στειλε π.μ. να σου πω ποιος ειναι.

E36 RULES!!
04-10-11, 12:27
Eγώ εχω στην Πάτρα αλλα δεν νομιζω να σε πολυβολεύει.. :D

Dimitris ///M
04-10-11, 23:39
Leo έχεις ΠΜ

E36 RULES όντως φίλε είναι λίγο μακριά! Σε ευχαριστώ πάντως :)

E36 RULES!!
05-10-11, 20:20
Κανενα προβλημα ;)

LEO328
14-10-11, 09:47
τα ξαναεβγαλα τα αυτοκολλητα παιδια σε ασημι αυτην την φορα ως εξης:
BMW-Motorsport.gr /// (εβαλα διπλα και το τριχρωμο σηματακι της m-technics να γουσταρω).:love:τιμη 10ε το ζευγαρι εσωτερικα επαναλαμβανω για να μην φθειρονται.
συντομα σε φωτο.δεν τα κολλησα ακομα.χτες τα πηρα.
οποιος αλλος θελει εντος αθηνων μου λεει να του πω τηλ. και δ/νση με π.μ. να παει.δεν τον ξερω δεν με ξερει.ειναι στο ηρακλειο αττικης ξαναλεω.και μενα στην αρχη αλλο παιδι με εστειλε.οποιος θελει με π.μ.:dblthumb2

επισης εβγαλα και αυτοκολλητο για το ντουλαπακι bmw motorsport internasional limited edition για να κολληθει πανω απο το παλιο special edition που εχω λογω φθορας και γρατζουνιων.στις διαστασεις δεν ξερω αν το πετυχα.θα δω.συνολο μαζι με τα αλλα 15ε.καλα δεν ειναι?χεχεχε:party:χορηγος φορουμ leo328! χαχαχαχα :friday: