PDA

Επιστροφή στο Forum : Σχεδόν Απίστευτο..!!!


stelmaniac
17-10-11, 22:43
Το κατωθι αυτοκινητο ηταν το πρωτο μου Ε46 και για τους φιλους μου το καλυτερο αμαξι που ειχα ποτε...Συγκλονιστηκα που μετα απο τοσα χρονια το ειδα ξανα να πωλειται οπως το ειχα εκτος απο τις ζαντες και το αθλιο σιντι μεσα...
Το 2007 που το πουλησα, ο μαντρας το πηρε 16 χιλιαρικα με 145.000 χιλιομετρα. Κοιταξτε τι χιλιομετρα αναγραφει ο τυπος μετα απο 4 χρονια...Ειναι πραγματι φοβερο να αντικρυζεις την αληθεια με αποδειξεις....:icon02:

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1782924/

KATSARAIOS
17-10-11, 23:00
καλα ο κακομοιρης που το πουλαει αν του το πεις θα το πιστεψει???:rofl2:
ειπαμε τα λαμογια οι μαντραδες θελουν κυνηγι..

ρε συ παμε να το παρουμε να το τουρμπισουμε

TeoB
18-10-11, 07:21
Προσωπικά πάντα πονηρεύομαι λίγο όταν βλέπω 100.000 χλμ παρά κάτι...

Και πόσοι ακόμα θα την έχουν πατήσει με αυτά που κάνουν οι μαντράδες. Ευκαιρία σου λέει ο άλλος μετά...

Στα 4 επιπλέον χρόνια δεν θα έφτασε τις 200.000 όταν το έδωσες με 145? Και το δίνει με 98! Τουλάχιστον τα μισά! Ωραίος...!

Λαμόγια...

joseph
18-10-11, 09:58
Παντως οπως και να ειναι 5500 δεν ειναι πολλα χρηματα!
Ανετα κοβεις και κανενα 500αρικο

E36 RULES!!
18-10-11, 20:24
Στελιο, σε περιπτωση που μπορεις να το παρεις, και το αμαξι ειναι σε καλη κατασταση, θα σκεφτόσουν να το ξαναπάρεις?

stelmaniac
18-10-11, 22:13
Στελιο, σε περιπτωση που μπορεις να το παρεις, και το αμαξι ειναι σε καλη κατασταση, θα σκεφτόσουν να το ξαναπάρεις?

εννοειτε φιλε....αυτο σκεφτομουν σημερα με μεγαλη πικρα που δεν εχω τα χρηματα, ειναι εκπληκτικο αμαξι το συγκεκριμενο...κ του χα μπαξει πολλα πραγματα...εκανα μαγαλη μαλακια που το εδωσα τοτε....ενταξει εμεινε και κανα χρονο,εναμισυ και στο μαντρα αλλα ηθελα να παω να το δω και να του τα πω να καραφλιασει: εγω το πουλησα με βιβλιο κ πληρες ιστορικο σερβις που ειμαι σιγουρος πως ο αλητης ο μαντρας πεταξε στα σκουπιδια...:chair:

E36 RULES!!
18-10-11, 22:27
εννοειτε φιλε....αυτο σκεφτομουν σημερα με μεγαλη πικρα που δεν εχω τα χρηματα, ειναι εκπληκτικο αμαξι το συγκεκριμενο...κ του χα μπαξει πολλα πραγματα...εκανα μαγαλη μαλακια που το εδωσα τοτε....ενταξει εμεινε και κανα χρονο,εναμισυ και στο μαντρα αλλα ηθελα να παω να το δω και να του τα πω να καραφλιασει: εγω το πουλησα με βιβλιο κ πληρες ιστορικο σερβις που ειμαι σιγουρος πως ο αλητης ο μαντρας πεταξε στα σκουπιδια...:chair:

Γκαντεμιά τοτε πολύ μεγαλη.. Να σου τυχει τώρα, με ολα αυτα που γινονται οικονομικα...

Ισως οταν θα εχεις (εχουμε) την δυνατοτητα, να ειναι ακομα απουλητο!

rapid_fast
19-10-11, 20:16
Ρε μη λέτε πιπεριές...
Το αγόρασα εγώ με 200.000 χλμ, το έκανα ακόμα 300.000 χλμ και το πουλάω
με 70.000 χλμ..
Εγώ την κάνω την αλητεια, ο μαντρας τι φταίει??
(δε λέω δε φταίει ο μαντρας, λέω οτι μπορεί να φταίει και άλλος...)

stelmaniac
19-10-11, 23:36
ε,ποιος τα γυρναει τα χιλιομετρα ρε πανο, ο ιδιωτης??

KATSARAIOS
19-10-11, 23:40
Ρε μη λέτε πιπεριές...
Το αγόρασα εγώ με 200.000 χλμ, το έκανα ακόμα 300.000 χλμ και το πουλάω
με 70.000 χλμ..
Εγώ την κάνω την αλητεια, ο μαντρας τι φταίει??
(δε λέω δε φταίει ο μαντρας, λέω οτι μπορεί να φταίει και άλλος...)

ε,ποιος τα γυρναει τα χιλιομετρα ρε πανο, ο ιδιωτης??

διολου απιθανο
ευκολα το ανακαλυπτεις με το Κτεο αν το εχει περασει αυτος η ο μαντρας.

rapid_fast
22-10-11, 18:01
ε,ποιος τα γυρναει τα χιλιομετρα ρε πανο, ο ιδιωτης??

Οι περισσότεροι ιδιώτες, πρίν πουλήσουν τα γυρνάνε..
Τα έβλεπα συνέχεια στο συνεργείο που έψαχναν κοντερατζίδες..