PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΕΡΒΙΣ ΣΕ Ε90 FACELIFT


MAKENZI E90
21-11-11, 10:50
Έχω ένα bmw Ε90 facelift 1,6cc και έχοντας πάει στην αντιπροσωπεία να ρωτήσω πόσο θα μου κοστίσει το η αλλαγή λαδιών, φίλτρου αέρα, φίλτρο λαδιού, καμπίνας και μπουζί, μου είπανε με μια έκπτωση 10% 'οτι κοστίζει στα 220 ευρώ το οποίο μου φάνηκε λογικό σκεφτόμενος ότι στο Fiat panda μου είπανε για τα ίδια 180 ευρώ.Αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι η αλλαγή που θέλω να κάνω στα τακάκια των φρένων, τιμή 220ευρώ παρακαλώ και σκέφτομαι 110 ευρώ το τακάκι δεν είναι πολλά;

MZ3
21-11-11, 18:34
παρε ενα σετ τακακια της αρεσκιας σου και πηγενε να στα περασουν στο σερβις

οπια μαρκα και να βρεις απο οεμ μεχρη μπρεμπο σηγουρα θα ειναι πιο φτηνα
με τα χρηματα που θα γλητωσεις μπαξε και σολινακια υψηλης..

και πιεσε τους και για περισοτερη εκπτοση δεν εχεις να χασεις τπτ

rapid_fast
21-11-11, 19:23
Έχω ένα bmw Ε90 facelift 1,6cc και έχοντας πάει στην αντιπροσωπεία να ρωτήσω πόσο θα μου κοστίσει το η αλλαγή λαδιών, φίλτρου αέρα, φίλτρο λαδιού, καμπίνας και μπουζί, μου είπανε με μια έκπτωση 10% 'οτι κοστίζει στα 220 ευρώ το οποίο μου φάνηκε λογικό σκεφτόμενος ότι στο Fiat panda μου είπανε για τα ίδια 180 ευρώ.Αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι η αλλαγή που θέλω να κάνω στα τακάκια των φρένων, τιμή 220ευρώ παρακαλώ και σκέφτομαι 110 ευρώ το τακάκι δεν είναι πολλά;

Μήπως σου είπανε 220 ευρώ αλλαγή εμπρός και πίσω??

Driver M
21-11-11, 21:06
Έχω ένα bmw Ε90 facelift 1,6cc και έχοντας πάει στην αντιπροσωπεία να ρωτήσω πόσο θα μου κοστίσει το η αλλαγή λαδιών, φίλτρου αέρα, φίλτρο λαδιού, καμπίνας και μπουζί, μου είπανε με μια έκπτωση 10% 'οτι κοστίζει στα 220 ευρώ το οποίο μου φάνηκε λογικό σκεφτόμενος ότι στο Fiat panda μου είπανε για τα ίδια 180 ευρώ.Αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι η αλλαγή που θέλω να κάνω στα τακάκια των φρένων, τιμή 220ευρώ παρακαλώ και σκέφτομαι 110 ευρώ το τακάκι δεν είναι πολλά;
Πολύ καλές τιμές σου δώσανε, ακόμα και για τα τακάκια που κανονικά έχουν 330 ευρώ μπρος πίσω.

Θες να μας πεις και για ποιο συνεργείο πρόκειται?

Α, παρεμπιπτόντως τσέκαρε μήπως θες και αλλαγή υγρού φρένων.

MAKENZI E90
21-11-11, 22:25
Ειναι η αντιπροσωπεία της bmw στην Κοζάνη.