PDA

Επιστροφή στο Forum : DIY τοποθέτηση aftermarket φαναριών τύπου led σε Ε46ci


ThaNOS E46coupe
13-12-11, 22:26
Σήμερα παρέλαβα τα φανάρια μου... και αμέσως το μεσημέρι κι όλας έκατσα και τα τοποθέτησα...Βήμα βήμα θα σας παρουσιάσω και τη διαδικασία της τοποθέτησης!!!!!:takecover
ξεκινάμε λοιπόν:
1. βγάζουμε τα κλίπς που συγκρατούν την επένδυση του πορτ μπαγκάζ, χρησιμοποιώντας δύο μεγάλα ίσια κατσαβίδια και στη συνέχεια τα τραβάμε με ένα λοξό μυτοτσίμπιδο!!!!!
33902 33909
2. βγάζουμε το καπάκι του πίσω μαμά φαναριού και μετά βλέπουμε και τρείς βίδες 10άρες. (η μία είναι κρυμένη στην εσωτερική επένδυση. πρέπει να τραβήξουμε με προσοχή την επένδυση προς τα κάτω και προς τα έξω για να βγεί!!!
33903

33905

στη συνέχεια βγάζουμε τη φύσα απο το παλιό φανάρι.
33904
εδώ φαίνεται το μάυρο πλαστικό μονωτικό που έχει βγεί απο το παλιό μαμά φανάρι (είναι λίγο βρώμικο) . πρέπει να κουμπωθεί επάνω στο καινούριο μας φανάρι. όπως φαίνεται στη φωτο παράτω!!!!
33906

τοποθετούμε το νέο φανάρι στη θέση του και ξεκινάμε να βιδώνουμε τα παξιμάδια , ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΦΥΞΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΗ Η ΒΑΣΗ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ !!!

κάνουμε τις συνδέσεις των αντιστάσεων που είναι για να μή μας ανάβει σφάλμα και τις χώνουμε πίσω απο την επένδυση κάτω απο τα φανάρια.Έτσι δέν φαίνεται τίποτα...
33908

πάμε στο πόρτ μπαγκάζ τώρα.....
Ξεβιδώνουμε τη δεκαρίτσα βίδα που συγκρατεί το μικρό φαναράκι της όπισθεν, και το σπρώχνουμε ώστε να βγεί επάνω.
33910

στη συνέχεια κάνουμε τις ίδιες κινήσεις και στο άλλο φανάρι , κουμπώνυμε πάλι τις επενδύσεις και είμαστε έτοιμοι ...


ΥΓ....όποιο τροκάνι επιθυμεί να το κάνει μόνος του πρέπει να κάνει προσεκτικές κινήσεις....!!!!:smokin: Δέ φέρω καμία ευθύνη για τυχόν Μ@λ@κίες του...ξηγημένοι?


και το αποτέλεσμα!!!! Σαφώς να ξέρετε είναι πού καλύτερο απ ότι στη φωτογραφία....!!!!
καλά να περνάτε και Άν χρειαστείτε βοήθεια σε οτιδήποτε στείλτε πμ... θα χαρώ να σας λύσω κάθε απορία!!! 33913
33912


EDIT: στην πάνω δεξιά γωνία του thread υπάρχει μιά ζυγαριά... αφήστε μου εκεί τα συγχαριτήρια !!! :ices_ange

ThaNOS E46coupe
13-12-11, 22:33
κατα τις 21:30 πήγα μια βόλτα και τα φανάρια μου έλαμπαν τόσο πολύ ('οταν πατούσα το βρένο) που έβλαπα τον πισινό μου στο φανάρι να στρίβει το κεφάλι του απο την άλλη πλευρα...:D Βουή έπαθε....χαχαχαχαχα

zaharias
13-12-11, 22:40
Μεγειες.. Πολυ ωραια φιλε.. Απλα προσθεσε στον τιτλο οτι ειναι aftermarket.. Τα ΟΕΜ νομιζω δεν εχουν τα cancellers για το σφαλμα..
Κανουν το αμαξι να φαινεται πιο καινουργιο (πιο fresh)! :D
Μπραβο και για το DIY Θανο.. :)

ThaNOS E46coupe
13-12-11, 22:45
Μεγειες.. Πολυ ωραια φιλε.. Απλα προσθεσε στον τιτλο οτι ειναι aftermarket.. Τα ΟΕΜ νομιζω δεν εχουν τα cancellers για το σφαλμα..
Κανουν το αμαξι να φαινεται πιο καινουργιο (πιο fresh)!
Μπραβο και για το DIY Θανο..

ζάχο :twak:δέν μπορώ να το κάνω αυτό δυστυχώς... δέν έχω γίνει ακόμη mod...:thefinger αχαχαχαχαχαχα
ας το συμπληρώσει κάποιος παρακαλώ...πολύ σημαντική η σημείωση του Ζαχαρία....:GrowUp:

τα φανάρια εννοείται οτι είναι after market !!!!

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Χιώτη φίλε μου !!!!!:yippee:

zaharias
13-12-11, 22:50
ζάχο :twak:δέν μπορώ να το κάνω αυτό δυστυχώς... δέν έχω γίνει ακόμη mod... αχαχαχαχαχαχα
ας το συμπληρώσει κάποιος παρακαλώ...πολύ σημαντική η σημείωση του Ζαχαρία....:GrowUp:

τα φανάρια εννοείται οτι είναι after market !!!!

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Χιώτη φίλε μου !!!!!:yippee:

Το ξερω ρε φιλε οτι δεν μπορεις να κανεις edit.. :D Απλα το εγραψα για να το δει καποιος μοντ ή να το πεις εσυ σε καποιον να το διορθωσει..

sierra
13-12-11, 23:09
Καλορίζικα Θάνο φαίνονται πολύ ωραία. Μπράβο γαι την δουλειά ...

Veldrin
13-12-11, 23:20
Πολύ evil το νέο λούκ ! Με γειά και ευχαριστούμε για το DIY !

ThaNOS E46coupe
13-12-11, 23:24
Καλορίζικα Θάνο φαίνονται πολύ ωραία. Μπράβο γαι την δουλειά ...
ευχαριστώ τάκη !!!!
Πολύ evil το νέο λούκ ! Με γειά και ευχαριστούμε για το DIY !

VERDIN στην πραγματικότητα είναι πολύ πιό όμορφα !!!!!!! όσο για το diy είναι υποχρέωσή μου φίλε να βοηθάω , όσο μπορώ , γιατί και εγώ πραγματικά έχω βοηθηθεί πάαααααααρα πολύ απο τα άτομα που βρίσκονται σε αυτό το ΣΟΒΑΡΟ FORUM !!!!!!!!:clap:

KATSARAIOS
14-12-11, 01:25
Πολυ καλο και ομορφο αποτελεσμα.
Τα φαναρια τα πηρες απο τον Ατσαλινο ?ειχε και τα cancellers μαζι??
στειλε τιμη με πμ

120ihatch
14-12-11, 01:28
EDIT: στην πάνω δεξιά γωνία του thread υπάρχει μιά ζυγαριά... αφήστε μου εκεί τα συγχαριτήρια !!! :ices_ange


είσαι φοβερός Θάνο! :dblthumb2:cheers:



ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ..... ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΓΙΝΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ -> ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?
συγνώμη για τα κεφαλαία... :ban:

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 01:34
Πολυ καλο και ομορφο αποτελεσμα.
Τα φαναρια τα πηρες απο τον Ατσαλινο ?ειχε και τα cancellers μαζι??
στειλε τιμη με πμ

ευχαριστω πατριδα... Εχεις πμ...

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 01:56
είσαι φοβερός Θάνο! :dblthumb2:cheers:

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ..... ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΓΙΝΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ -> ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?
συγνώμη για τα κεφαλαία... :ban:
Ευχαριστώ σε τούμπανο ασσε. Να σαι καλά!

KATSARAIOS
14-12-11, 01:58
ουτε εμενα με αφηνει για ψηφαλακι Θανο ...εχεις σπασει τα κοντερ ρε συ μαλλον σε θετικες γιαυτο:bowdown:

sierra
14-12-11, 08:12
ουτε εμενα με αφηνει για ψηφαλακι Θανο ...εχεις σπασει τα κοντερ ρε συ μαλλον σε θετικες γιαυτο:bowdown:

Πρόσθεσε και εμένα γιατί ούτε εμένα αφήνει...

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 14:34
ουτε εμενα με αφηνει για ψηφαλακι Θανο ...εχεις σπασει τα κοντερ ρε συ μαλλον σε θετικες γιαυτο:bowdown:

Πρόσθεσε και εμένα γιατί ούτε εμένα αφήνει...

ξεκολάτε πατρίδες !!:bullhorn: δέν τρέχει μία...:friday:
το θέμα είναι να μπορεσει να βοηθηθεί έστω και ένας απο το diy μου, και όχι οι θετικές...σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια !!!!!

LEO328
14-12-11, 14:46
με γειες ρε καλοφορετα!μια χαρα.τουμπανο!:nod::cheers::dblthumb2(μια απο τα ιδια για θετικη).

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 14:48
με γειες ρε καλοφορετα!μια χαρα.τουμπανο!:nod::cheers::dblthumb2(μια απο τα ιδια για θετικη).

χαχαχαχαχα...κι άλλη πατρίδα....ευχαριστώ ρε λεώ...:bowdown:

ditris
14-12-11, 15:07
Θάνο μεγειές...πανέμορφα τα φαναρια και όπως είπε κ ο Ζαχαρίας του δίνουν άλλον..αέρα... φρεσκάδας!Κ εγώ τώρα για τη πρωτοχρονιά παρήγγειλα στον Άγιο Βασίλη aftermarket φαναρια τύπου led σε για το 46ρι μου αλλά όχι smoked...αλλα τα κανονικά.Στα σκουρόχρωμα πιστεύω πάνε τα smoked πιο πολύ.Στο δικό μου φοβάμαι το smoked μη δείχνει πολύ έντονο....ίσως κραυγαλέο.

Υ.Γ 1)ελπίζω ο Άγιος Βασίλης να μου τα φέρει γιατί ήμουν καλό παιδάκι φέτος....
2)Εγώ χτες σουστειλα "συγχαρητήρια για το diy" στη ζυγαριά και πήγε κανονικά!ήμουν απο τους τυχερούς που δεν μέπιασε φαίνεται η "τρίτη και 13"......:smokin:

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 15:25
Θάνο μεγειές...πανέμορφα τα φαναρια και όπως είπε κ ο Ζαχαρίας του δίνουν άλλον..αέρα... φρεσκάδας!Κ εγώ τώρα για τη πρωτοχρονιά παρήγγειλα στον Άγιο Βασίλη aftermarket φαναρια τύπου led σε για το 46ρι μου αλλά όχι smoked...αλλα τα κανονικά.Στα σκουρόχρωμα πιστεύω πάνε τα smoked πιο πολύ.Στο δικό μου φοβάμαι το smoked μη δείχνει πολύ έντονο....ίσως κραυγαλέο.

Υ.Γ 1)ελπίζω ο Άγιος Βασίλης να μου τα φέρει γιατί ήμουν καλό παιδάκι φέτος....
2)Εγώ χτες σουστειλα "συγχαρητήρια για το diy" στη ζυγαριά και πήγε κανονικά!ήμουν απο τους τυχερούς που δεν μέπιασε φαίνεται η "τρίτη και 13"......:smokin:

χαχαχαχα...να μήτσο...γέρνει πολύ απο χθές το βράδυ !!!!!!!:ices_ange
να σου πώ κάτι? πρόσεξε μή το μετανοιώσεις αν δέ πάρεις τα "σμοκεντ" λέντ.... εκτός και είσαι κατά του καπνίσματος...οποτε πάω πάσο !!!!!:jester:
δές τί ωραία που φαίνονται τα smoked σε ασιμί χρώμα!!!!!http://farm7.static.flickr.com/6116/6246892526_c8959774dd_o.jpg

ditris
14-12-11, 15:58
χαχαχαχα...να μήτσο...γέρνει πολύ απο χθές το βράδυ !!!!!!!:ices_ange
να σου πώ κάτι? πρόσεξε μή το μετανοιώσεις αν δέ πάρεις τα "σμοκεντ" λέντ.... εκτός και είσαι κατά του καπνίσματος...οποτε πάω πάσο !!!!!:jester:
δές τί ωραία που φαίνονται τα smoked σε ασιμί χρώμα!!!!!http://farm7.static.flickr.com/6116/6246892526_c8959774dd_o.jpg
Θάνο η επισυναπτόμενη bmw πουβαλες τα σπαέι.Τι ζάντες είναι αυτές μωρέ?Τι Φρενάκλες?Τι ωραία καθρεπτάκια?ΑΧ αχ.... ερωτεύτηκα...λαμαρίνα αυτή τη στιγμή:wub:

Υ.Γ 1)Τι φαναρια να βάλω τελικά?Για ρίχτε καμιά γνώμη για ασημί ρε παίδες?Θέλω κ τη γνώμη του Dim77 οπωσδήποτε....
2)Ρε φίλε Θανάση στις επισυναπτόμενες φώτος που κάνω όλα τα φανάρια που βλέπουμε δεν είναι smoked...αλλα απλά led....σωστά?Ή έτσι φαίνονται τα smoked(σαν απλά led)...όταν τα χτυπά έντονο φως?

ThaNOS E46coupe
14-12-11, 16:02
Δημήτρη όλα είναι διάφανα και όχι σκούρα... μή φανταστείς ότι είναι κατράμι τα smoked ...θα βγάλω μιά φώτο το δικό μου ημέρα και πλυμένο και θα δέις οτι δέν είναι τόσο μαυρα όσο νομίζεις....να δούμε τι λένε κ τα άλλα παιδιά !!!!! πιστευω όμως οτι στο δικό σου θα ταιριάζει και με τα φιμέ τζάμια σου !!!!

zaharias
14-12-11, 16:07
Nα γινουν τα smoked Led Δημητρη..!! :D

ditris
14-12-11, 16:09
Nα γινουν τα smoked Led Δημητρη..!! :D
Ζαχαρία εσένα smoked είναι τα δικά σου?

zaharias
14-12-11, 16:12
Ζαχαρία εσένα smoked είναι τα δικά σου?

Οχι.. Αλλα εμενα δεν ειναι και ασημι.. :D (σκεφτομαι ομως να τα κανω smoked καποια στιγμη :D)

ditris
14-12-11, 16:27
Οχι.. Αλλα εμενα δεν ειναι και ασημι.. :D (σκεφτομαι ομως να τα κανω smoked καποια στιγμη :D)
Ζαχαρία εννοείς να τα αλλαξεις με smoked τα απλά led φανάρια σου?
Παρακάτω επισυναπτω και 3 φωτος με smoked led πίσω φανάρια(σε ασημί κ σε μαύρο αμάξωμα).Τη μία μου φαίνεται(η νυχτερινή φώτο πούναι αναμμένα) πολύ όμορφο το ασημί αμάξι....κ την άλλη(ημερησιες φωτος) πολύ έντονο το smoked...ειδικά για ασημί χρώμα αμαξωμα κανει μεγαλη αντιθεση!...κ δεν ξερω αν ειναι καλό ή κακό......

zaharias
14-12-11, 16:35
Ζαχαρία εννοείς να τα αλλαξεις με smoked τα απλά led φανάρια σου?
Παρακάτω επισυναπτω και 3 φωτος με smoked led πίσω φανάρια(σε ασημί κ σε μαύρο αμάξωμα).Τη μία μου φαίνεται(η νυχτερινή φώτο πούναι αναμμένα) πολύ όμορφο το ασημί αμάξι....κ την άλλη(ημερησιες φωτος) πολύ έντονο το smoked...ειδικά για ασημί χρώμα αμαξωμα κανει μεγαλη αντιθεση!...κ δεν ξερω αν ειναι καλό ή κακό......

Στα σκουρα χρωματα νομιζω οτι πανε καλυτερα..
Οχι ομως οτι και στο ασημι δεν ταιριαζουν.. Εμενα μ'αρεσουν παντως.. Ειδικα η φωτο του Θανου με το ασημι..
Εγω ισως τα σκουρίνω λιγο ή με φυμε αυτοκολλητο (μονο το φλας + της οπισθεν εννοω) ή με βαψιμο+βερνικι.. Οχι για αλλαγη φαναριων..

Vassilis E46 Cabrio
14-12-11, 16:53
Με γειά με γειά καλοφόρετα...Έδειξαν καταπληκτικά...Σειρά έχει ένας προφυλακτήρας Μ-Pack για να δέσει το γλυκό...:clap:

E36 RULES!!
14-12-11, 19:42
Μπράβο Θάνε! Mε'γειες!!!!

Θάνο η επισυναπτόμενη bmw πουβαλες τα σπαέι.Τι ζάντες είναι αυτές μωρέ?Τι Φρενάκλες?Τι ωραία καθρεπτάκια?ΑΧ αχ.... ερωτεύτηκα...λαμαρίνα αυτή τη στιγμή:wub:

Υ.Γ 1)Τι φαναρια να βάλω τελικά?Για ρίχτε καμιά γνώμη για ασημί ρε παίδες?Θέλω κ τη γνώμη του Dim77 οπωσδήποτε....
2)Ρε φίλε Θανάση στις επισυναπτόμενες φώτος που κάνω όλα τα φανάρια που βλέπουμε δεν είναι smoked...αλλα απλά led....σωστά?Ή έτσι φαίνονται τα smoked(σαν απλά led)...όταν τα χτυπά έντονο φως?

Δημήτρη, κατα τη γνωμη μου, τα smoked φαναρια σε ασημι ειναι πολύ ωραια, αρκει να εχει κ λιγο φιμε τζαμι ή γκρι ζάντες, να υπαρχουν δλδ λιγο πιο σκουρα πραγματα στο αμαξι για να δέσουν μεταξύ τους! Το ιδιο και με ανοιχτοχρωμα φαναρια/ζαντες σε σκουρα αυτοκινητα.. Έτσι μου κάθεται καλά εμένα στο μάτι, δεν λεω οτι σωνει και καλα ετσι πρεπει να είναι! Παω γκαραζ σου να δω..

Εdit: Eχεις φιμεδακι, καλα θυμομουν.. Πιστεύω θα κατσουν ωραία τα smoked, ειδικά απο το πλάι.. Απο πισω στις φωτό που εβαλες, κάπως μου φαινόταν, η αλήθεια ειναι.. Δεν ξερω, 50-50 ειμαι!

LEO328
14-12-11, 20:47
ποσο μοιαζω με τον μεντορα μου!:D:D:Dζχαχαχαχααχα
αυτο που λεει ο μαριος παιδια!πρεπει να εχει αντιθεσεις το αμαξι.
σκουρα λαμαρινα-ανοιχτες ζαντες και φωτα.οπως και το αναποδο.......

LEO328
14-12-11, 20:53
οποτε να γινουν τα καπνιστα :jester: για τον mako!χαχαχααχα.
υ.γ. ο θανος ειναι πιο καγκουρας απο μενα και τον μαριο.μην κοιτατε τι κανει....χαχαααχα:gaysex:

rapid_fast
14-12-11, 21:57
κατα τις 21:30 πήγα μια βόλτα και τα φανάρια μου έλαμπαν τόσο πολύ ('οταν πατούσα το βρένο) που έβλαπα τον πισινό μου στο φανάρι να στρίβει το κεφάλι του απο την άλλη πλευρα...:D Βουή έπαθε....χαχαχαχαχα

Αμα πατούσες το βρένο και έβλαπες, είσαι σε καλό δρόμο....:newbie:
Χα χα χα χα χα χα χα...
Ωραίο DIY...
+1 απο εμένα....

kplc16
14-12-11, 22:11
well-done. excellent choice.

ThaNOS E46coupe
15-12-11, 09:50
Στα σκουρα χρωματα νομιζω οτι πανε καλυτερα..
Οχι ομως οτι και στο ασημι δεν ταιριαζουν.. Εμενα μ'αρεσουν παντως.. Ειδικα η φωτο του Θανου με το ασημι..
Εγω ισως τα σκουρίνω λιγο ή με φυμε αυτοκολλητο (μονο το φλας + της οπισθεν εννοω) ή με βαψιμο+βερνικι.. Οχι για αλλαγη φαναριων..

αυτο του το πρότεινα και εγώ ζάχο του δημήτρη.

Με γειά με γειά καλοφόρετα...Έδειξαν καταπληκτικά...Σειρά έχει ένας προφυλακτήρας Μ-Pack για να δέσει το γλυκό...:clap:
βασίλη σιγά σιγά...του χρόνου πάλι μπαξιματα...φτάνουν για φέτος!!!!!

Μπράβο Θάνε! Mε'γειες!!!!



Δημήτρη, κατα τη γνωμη μου, τα smoked φαναρια σε ασημι ειναι πολύ ωραια, αρκει να εχει κ λιγο φιμε τζαμι ή γκρι ζάντες, να υπαρχουν δλδ λιγο πιο σκουρα πραγματα στο αμαξι για να δέσουν μεταξύ τους! Το ιδιο και με ανοιχτοχρωμα φαναρια/ζαντες σε σκουρα αυτοκινητα.. Έτσι μου κάθεται καλά εμένα στο μάτι, δεν λεω οτι σωνει και καλα ετσι πρεπει να είναι! Παω γκαραζ σου να δω..

Εdit: Eχεις φιμεδακι, καλα θυμομουν.. Πιστεύω θα κατσουν ωραία τα smoked, ειδικά απο το πλάι.. Απο πισω στις φωτό που εβαλες, κάπως μου φαινόταν, η αλήθεια ειναι.. Δεν ξερω, 50-50 ειμαι!
ευχαριστώ Μάριε...
το ίδιο πιστευω κι εγώ


υ.γ. ο θανος ειναι πιο καγκουρας απο μενα και τον μαριο.μην κοιτατε τι κανει....χαχαααχα:gaysex:
είσαι πολύ μεγάλο τροκάνι τελικά...:D

Αμα πατούσες το βρένο και έβλαπες, είσαι σε καλό δρόμο....:newbie:
Χα χα χα χα χα χα χα...
Ωραίο DIY...
+1 απο εμένα....
Βρε΄...Σου λέω γίνεται η νύχτα μερα!!!!
well-done. excellent choice.

ευχαριστώ Νικόλα!!!!

zaharias
15-12-11, 11:11
βασίλη σιγά σιγά...του χρόνου πάλι μπαξιματα...φτάνουν για φέτος!!!!!


Ε, δεν ειναι και μακρια.. το "του χρονου".. σε 15 μερες.. :D :rofl2: Αντε, ετοιμασου για next bax.. :D xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!

ThaNOS E46coupe
16-12-11, 23:20
Ε, δεν ειναι και μακρια.. το "του χρονου".. σε 15 μερες.. :D :rofl2: Αντε, ετοιμασου για next bax.. xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!

άσε φίλε γιατί σήμερα έπεσε τηλέφωνο απο κολλητό μου φίλο (και πολυ καλό ντριφτά) :D
οτι πωλείται ε46 330 ΟΛΟΚΛΗΡΟ κάτω απο 4000. ίσως και 3000. Δέ το συζητάω για μετατροπή αλλα έχει πλούσια προίκα το άτιμο.. ζάντες keskin kt4 σαλόνι Μ-pack και τέτοια....θα κανονίσω να πάω να το δώ και ίσως του ξεμπάξω και τίποτα:D

zaharias
16-12-11, 23:32
άσε φίλε γιατί σήμερα έπεσε τηλέφωνο απο κολλητό μου φίλο (και πολυ καλό ντριφτά) :D
οτι πωλείται ε46 330 ΟΛΟΚΛΗΡΟ κάτω απο 4000. ίσως και 3000. Δέ το συζητάω για μετατροπή αλλα έχει πλούσια προίκα το άτιμο.. ζάντες keskin kt4 σαλόνι Μ-pack και τέτοια....θα κανονίσω να πάω να το δώ και ίσως του ξεμπάξω και τίποτα:D

Ασε τις ζαντες.. :D
Σαλονι & μοτερ.. :D

bmwdakias85
17-12-11, 07:18
μπραβο για αλλη μια φορα ρε φιλε πολυ μο@να το εργαλειο!!!!!!!
Υ.γ μερα με την μερα που περναει νιωθο λιγακι ποιο εντονα την απουσια της 46αρας που ειχα!για αυτο ισως φταιεο το οτι βρεχει ο καιρος κ δεν βγαζω την μηχανη :-ζ

ThaNOS E46coupe
19-12-11, 15:59
μπραβο για αλλη μια φορα ρε φιλε πολυ μο@να το εργαλειο!!!!!!!
Υ.γ μερα με την μερα που περναει νιωθο λιγακι ποιο εντονα την απουσια της 46αρας που ειχα!για αυτο ισως φταιεο το οτι βρεχει ο καιρος κ δεν βγαζω την μηχανη :-ζ

ευχαριστώ Γιώργο...
Μή στεναχωριέσαι για το 46άρι... Ρόδα να είναι αδερφέ, και ότι νά ναι!!!!!!:greenboun

Vassilis E46 Cabrio
19-12-11, 19:07
άσε φίλε γιατί σήμερα έπεσε τηλέφωνο απο κολλητό μου φίλο (και πολυ καλό ντριφτά) :D
οτι πωλείται ε46 330 ΟΛΟΚΛΗΡΟ κάτω απο 4000. ίσως και 3000. Δέ το συζητάω για μετατροπή αλλα έχει πλούσια προίκα το άτιμο.. ζάντες keskin kt4 σαλόνι Μ-pack και τέτοια....θα κανονίσω να πάω να το δώ και ίσως του ξεμπάξω και τίποτα:D

Για δώσε λεπτομέρειες ρε Θάνο???Χρονολογία,χλμ???

ThaNOS E46coupe
20-12-11, 00:19
Για δώσε λεπτομέρειες ρε Θάνο???Χρονολογία,χλμ???
Βασιλη δεν το έχω δει ακόμη. Όταν ξεμπέρδεψω από τις δουλειές. Ειναι και οι μέρες τέτοιες κ πνίγομαι στο μαγαζί. Θα πάω να το δω κ θα ενημερώσω όλη την παρέα.

Dim77
20-12-11, 08:27
είσαι φοβερός Θάνο!
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ..... ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΓΙΝΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ -> ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?
συγνώμη για τα κεφαλαία...

Παιδιά, δεν γίνεται να απαντάω κάθε λίγο καιρό στην ίδια ερώτηση. Καταλαβαίνω το πρόβλημα σας, αλλά το σύστημα έχει φτιαχτεί ώστε να μην υπάρχει κακή χρήση του εργαλείου.

Το σύστημα λειτουργεί έτσι ώστε να μην μπορεί να βάζει κάποιος συνέχεια στον ίδιο άνθρωπο θετικά ή αρνητικά rep.

Η αξιολόγηση φαίνεται σιγά σιγά με τον καιρό. Όποιος δεν μπορεί να δώσει ξανά rep και νιώθει τόσο ευγνωμων, ας στείλει ένα pm που να εκφράζει την αξιολόγηση του.

Δεν είναι τόσο σημαντικό, ούτε γίνεται διαγωνισμός για το ποιός έχει το πιο πολύ...:bricks1:
Εδώ κάποια σημαντικά post από τη συζήτηση στο θέμα του ''reputation''.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52683&postcount=1
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52898&postcount=43
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52959&postcount=51
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52988&postcount=55
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=53098&postcount=67

Και κυρίως αυτό:

Οι admin έχουν δίκιο.. Υπάρχουν πάρα πολλά και αξιόλογα post που αξίζουν την θετική
μας ψήφο και δεν τα έχουμε αξιολογήσει καταλλήλως..


Όποιος θέλει κάτι για το reputation ας το γράφει στο κατάλληλο θρεντ.

Το ότι δεν σας αφήνει να δίνεται συνέχεια σε κάποιον rep, είναι γιατί δεν αξιολογείτε άλλα καλά ποστ και εμμένετε σε συγκεκριμένα άτομα. Ε το σύστημα δίκαια θέλει να κάνει ο κάθε χρήστης κύκλο στο rep που μοιράζει.
Π.χ. Αν ο rapid_fast δίνει συνέχεια στον Dim77 θα είναι άδικο. Αν ο Dim77 δίνει συνεχώς αρνητικό rep στον rapid_fast :icon18: θα είναι επίσης άδικο.

Για το θέμα τώρα...που ήθελα να γράψω κάτι εδώ και μέρες και δε θυμάμαι αν έβαλα και ...rep :smokin:
Πάντως αυτό το DIY Θάνο με τα φανάρια, είναι πολύ ωραίο...Ακόμα και εμένα με έβαλες σε σκέψεις για τέτοια φανάρια :embarassm

zaharias
20-12-11, 10:05
Για το θέμα τώρα...που ήθελα να γράψω κάτι εδώ και μέρες και δε θυμάμαι αν έβαλα και ...rep
Πάντως αυτό το DIY Θάνο με τα φανάρια, είναι πολύ ωραίο...Ακόμα και εμένα με έβαλες σε σκέψεις για τέτοια φανάρια :embarassm

Ε δεν το πιστευω..!! :D :rofl2: Αντε να δουμε.. :D

ThaNOS E46coupe
20-12-11, 14:43
Παιδιά, δεν γίνεται να απαντάω κάθε λίγο καιρό στην ίδια ερώτηση. Καταλαβαίνω το πρόβλημα σας, αλλά το σύστημα έχει φτιαχτεί ώστε να μην υπάρχει κακή χρήση του εργαλείου.

Το σύστημα λειτουργεί έτσι ώστε να μην μπορεί να βάζει κάποιος συνέχεια στον ίδιο άνθρωπο θετικά ή αρνητικά rep.

Η αξιολόγηση φαίνεται σιγά σιγά με τον καιρό. Όποιος δεν μπορεί να δώσει ξανά rep και νιώθει τόσο ευγνωμων, ας στείλει ένα pm που να εκφράζει την αξιολόγηση του.

Δεν είναι τόσο σημαντικό, ούτε γίνεται διαγωνισμός για το ποιός έχει το πιο πολύ...
Εδώ κάποια σημαντικά post από τη συζήτηση στο θέμα του ''reputation''.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52683&postcount=1
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52898&postcount=43
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52959&postcount=51
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=52988&postcount=55
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=53098&postcount=67

Και κυρίως αυτό:


Όποιος θέλει κάτι για το reputation ας το γράφει στο κατάλληλο θρεντ.

Το ότι δεν σας αφήνει να δίνεται συνέχεια σε κάποιον rep, είναι γιατί δεν αξιολογείτε άλλα καλά ποστ και εμμένετε σε συγκεκριμένα άτομα. Ε το σύστημα δίκαια θέλει να κάνει ο κάθε χρήστης κύκλο στο rep που μοιράζει.
Π.χ. Αν ο rapid_fast δίνει συνέχεια στον Dim77 θα είναι άδικο. Αν ο Dim77 δίνει συνεχώς αρνητικό rep στον rapid_fast :\θα είναι επίσης άδικο.

Για το θέμα τώρα...που ήθελα να γράψω κάτι εδώ και μέρες και δε θυμάμαι αν έβαλα και ...rep
Πάντως αυτό το DIY Θάνο με τα φανάρια, είναι πολύ ωραίο...Ακόμα και εμένα με έβαλες σε σκέψεις για τέτοια φανάρια :

Δημήτρη με το "δέ με αφήνει" πιστευω οτι απλά γίνεται επειδή κάποιος απλά δέν μπορεί να Δώσει άλλη θετική. Φυσικά και δέν κάνουμε διαγωνισμό για το ποιός την έχει μεγαλύτερη (την πράσινη μπάρα) :D αλλα είναι χαρά του οποιουδήποτε εδω μέσα να την δίνει και να την παίρνει (τι θετική πάντα έτσι ? μή παρεξηγηθούμε)...:D
προσωπικά εγώ δίνω αρκετές θετικές σε πολλά πόστ που πραγματικά το αξίζουν.!!!

και να πώ και κάτι ακόμη. Τα θέματα που ανεβάζω δέ το κάνω για τις θετικές. τα βάζω για να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά της δημιουργίας , και να ακούσω γνώμες ..(Πχ φρυδάκια) και να μου πείτε άν σας αρέσει η εκάστοτε αλλαγή....
Τέλος ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΦΙΛΕ .είναι απο τις πιό ουσιαστικές αλλαγές που έκανα στο αυτοκίνητο μου...στις φώτο αδικείται το όχημα...σήμερα το έβγαλα μιά βόλτα και έκτσα εκέι που το είχα παρκάρει και το χάζεψα κανα 2λεπτο...είμαι χαζομπαμπάς?:owned:

ΥΓ...καλά κάνεις και δίνεις όλο αρνητικές στον rapid ...:D πλακίτσα φυσικά...αγαπάμε παναγιώτη!!!!

stelmaniac
20-12-11, 19:52
ασε τις θετικες εσυ και διορθωσε τον αμοιρο τον καΛΛιτεχνη. Δωσ'του το Λ που του χρωστας τρομαρα σου..!!!!!χαχαχαχαχα

ThaNOS E46coupe
20-12-11, 19:54
ασε τις θετικες εσυ και διορθωσε τον αμοιρο τον καΛΛιτεχνη. Δωσ'του το Λ που του χρωστας τρομαρα σου..!!!!!χαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα..:icon18:.έγινε Στέλιο!!!! γιατί άλλαξες το banned ? είχε πλάκα!!!!:smashtard

stelmaniac
20-12-11, 22:21
χαχαχαχαχαχα..:icon18:.έγινε Στέλιο!!!! γιατί άλλαξες το banned ? είχε πλάκα!!!!:smashtard

στενοχωρουσε ομως τον αντμινιστρατορα....:embarassm

rapid_fast
20-12-11, 22:41
Πάλι φόρα παρτίδα με βγάλατε...
Ο, Dim77 αποκάλυψε σε όλους οτι τον έχω τρελάνει στην θετική,
και αυτός εκμεταλλευόμενος την θέση ισχύος του (ανμινιστρεητορ γαρ)
με έχει εξουθενώσει με αρνητικές ψήφους..
Ο δε Θάνος, έχει βρεί τη χαρά του που με έχουν μαυρίσει στεγνά εδώ μέσα..
Στην κοπή της πίτας, θα σας εκδικηθώ ρε μάγκες..:icon_toil

ThaNOS E46coupe
21-12-11, 00:52
Πάλι φόρα παρτίδα με βγάλατε...
Ο, Dim77 αποκάλυψε σε όλους οτι τον έχω τρελάνει στην θετική,
και αυτός εκμεταλλευόμενος την θέση ισχύος του (ανμινιστρεητορ γαρ)
με έχει εξουθενώσει με αρνητικές ψήφους..
Ο δε Θάνος, έχει βρεί τη χαρά του που με έχουν μαυρίσει στεγνά εδώ μέσα..
Στην κοπή της πίτας, θα σας εκδικηθώ ρε μάγκες..:icon_toil

ξερεις οτι σε αγαπαμε ολοι μας εδω μεσα...κ ως γνωστον οποιος αγαπαει παιδευει...

Αυτη την κοπη την περιμενω σαν ο μαρτης τη σαρακοστη... Αλλα επειδη ειμαι τοοοοοσο γκαντεμης ειμαι σχεδον σιγουρος οτι κατι θα μου συμβει και θα προσπαθησει να μου τη χαλασει... Πέρυσι εφυγα με 38 πυρετο απο καλαματα και ημουν ολο με πονσταν. Αλλα ηρθα. Το ιδιο και φετος....δε θα πεθανουμε ποτε κουφαλα νεκροθαφτη.

Και για να ειμαι κ ον τοπικ γιατι το σκησαμε λιγο... Περιμενω φωτος απο τον ντιμ77 τα καινουρια φαναρια που θα μπαξει....δημητρακηηηηη????

LEO328
21-12-11, 12:02
αχ τι με κανες παλιοπιπεροβιε!:bananasmi
μου φαινεται θα κατεβω κανα σκ να βαλουμε και τα δικα μου.μολις ηρεμησω απο τις εισφορες (συμφορες) θα μπαξω και γω ενα σετ απο ebay 150ε με μεταφορικα αλλα oem look σαν της φωτο οχι καπνιστα!:bs:χαχαχχαα
υ.γ. αχ τι μεκανες......πανω που ειπα να ηρεμησω παλιοτροκανι....:lamer:

ThaNOS E46coupe
21-12-11, 14:32
να έρθεις ρε...να έρθεις να τα βάλουμε...Για σένα Γεννάει και ο κόκορας!!!!!D ΤΡΟΚΑΝΙ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

rapid_fast
22-12-11, 11:12
Με βλέπω και εμένα με καπνιστά φανάρια...
Σε μπελάδες μας έβαλε ο καλαματιανός....:bigthumb:

E36 RULES!!
22-12-11, 11:22
αχ τι με κανες παλιοπιπεροβιε!:bananasmi
μου φαινεται θα κατεβω κανα σκ να βαλουμε και τα δικα μου.μολις ηρεμησω απο τις εισφορες (συμφορες) θα μπαξω και γω ενα σετ απο ebay 150ε με μεταφορικα αλλα oem look σαν της φωτο οχι καπνιστα!:bs:χαχαχχαα
υ.γ. αχ τι μεκανες......πανω που ειπα να ηρεμησω παλιοτροκανι....:lamer:

OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

LEO328
22-12-11, 12:34
καλα ντε μην βαρας!χαχαχαχαχαχα:lamer:
δεν σου αρεσουν σε ε36 ε?και γω χτες στο συνεργειο που τα δα σε ενα καμπριο ψιλοξενερωσα.να σου πω την αληθεια σε 46αρι πανε πιο πολυ ενω στο 36αρι φαινονται λιγο ακυρα.απλα τωρα με επιβαιβεβαιωσες....
υ.γ. offtopic 1 προς ε36rules :εχουμε πολλα να πουμε εμεις οι 2 μαριε.οταν ανοιξω το thread με τις αλλαγες που εκανα και θα κανω μην παθεις τιποτα!:bugeye:χαχχααααχα
υ.γ. offtopic 2 προς e36rules:θα πεσει πολυ κρα ειδικα απο dim77 και rapidfast.σου χω σαλονι vader και bmw motorsport αεροτομη.:bugeye:(δεν ηξερα οτι υπαρχει.εσεις φταιτε που δεν μου το ειπατε χαχαχχαχχα) αλλα και πολλα αλλα.(μην μου πεις παλι οχι γιατι γουσταρω χαχχαχα).
υ.γ. 3 προς θανο:οποτε πιπεροβιε καλαματιανε θανο θα βαλουμε κανα x-brace μαζι η' μπορει να ξηλωσουμε τα χερουλια να τα βαψουμε αντι για led.χαχαχαχα(θα σε κανω γω αρχιμαστορα leoαμαξου).χαχαχα καθε φορα που θαρχομαι κατω θα χει κοψιδια και μπαξιματα.:rockon:

E36 RULES!!
22-12-11, 12:37
καλα ντε μην βαρας!χαχαχαχαχαχα:lamer:
δεν σου αρεσουν σε ε36 ε?και γω χτες στο συνεργειο που τα δα σε ενα καμπριο ψιλοξενερωσα.να σου πω την αληθεια σε 46αρι πανε πιο πολυ ενω στο 36αρι φαινονται λιγο ακυρα.απλα τωρα με επιβαιβεβαιωσες....
υ.γ. offtopic 1 προς ε36rules :εχουμε πολλα να πουμε εμεις οι 2 μαριε.οταν ανοιξω το thread με τις αλλαγες που εκανα και θα κανω μην παθεις τιποτα!:bugeye:χαχχααααχα
υ.γ. offtopic 2 προς e36rules:θα πεσει πολυ κρα ειδικα απο dim77 και rapidfast.σου χω σαλονι vader και bmw motorsport αεροτομη.:bugeye:(δεν ηξερα οτι υπαρχει.εσεις φταιτε που δεν μου το ειπατε χαχαχχαχχα) αλλα και πολλα αλλα.(μην μου πεις παλι οχι γιατι γουσταρω χαχχαχα).
υ.γ. 3 προς θανο:οποτε πιπεροβιε καλαματιανε θανο θα βαλουμε κανα x-brace μαζι η' μπορει να ξηλωσουμε τα χερουλια να τα βαψουμε αντι για led.χαχαχαχα(θα σε κανω γω αρχιμαστορα leoαμαξου).χαχαχα καθε φορα που θαρχομαι κατω θα χει κοψιδια και μπαξιματα.

να γινουν να γινουν! Xbrace να βαλετε, ασ'τα τα χερουλια οπως ειναι!!! χαχαχα

ΥΓ: Δεν σ'εχω ξεχασει, θα'ρθει ο Αγιο-Βασιλης! ;)

LEO328
22-12-11, 12:54
να γινουν να γινουν! Xbrace να βαλετε, ασ'τα τα χερουλια οπως ειναι!!! χαχαχα

ΥΓ: Δεν σ'εχω ξεχασει, θα'ρθει ο Αγιο-Βασιλης! ;)

:jester:αυτο θα ναι το τελειωτικο χτυπημα.θα στο κανω γω viper το 36.χαχαχαχα.:ices_ange

E36 RULES!!
22-12-11, 12:57
χαχαχαχα

θελω να δω τι ετοιμαζεις!

LEO328
22-12-11, 13:04
θα δεις.θα δεις...το παω λαου λαου λογω δ.ν.τ.να μστε υγιης και ολα γινονται και ερχονται.:bigthumb:τα σεβη μου στυλιστα leoαμαξου χαχαχαχα :lockie:

E36 RULES!!
22-12-11, 13:14
θα δεις.θα δεις...το παω λαου λαου λογω δ.ν.τ.να μστε υγιης και ολα γινονται και ερχονται.:bigthumb:τα σεβη μου στυλιστα leoαμαξου χαχαχαχα :lockie:

:bowdown::bowdown:

ThaNOS E46coupe
22-12-11, 14:32
Με βλέπω και εμένα με καπνιστά φανάρια...
Σε μπελάδες μας έβαλε ο καλαματιανός....
Να γίνουν παναγιώτη!!!!
http://i639.photobucket.com/albums/uu117/Euro-Division/SedanSmokedLED.jpg
OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:αυτο θα ναι το τελειωτικο χτυπημα.θα στο κανω γω viper το 36.χαχαχαχα.:

χαχαχαχα!!!! περιμένω !!!!!!!!:smokin:

rapid_fast
22-12-11, 14:38
Να γίνουν παναγιώτη!!!!
http://i639.photobucket.com/albums/uu117/Euro-Division/SedanSmokedLED.jpg

Ρε συ, τι κουκλίνι είναι αυτο???

ThaNOS E46coupe
22-12-11, 14:56
Ρε συ, τι κουκλίνι είναι αυτο???

το δικό σου θα γίνει ακόμη καλύτερο....και ξέρεις γιατί? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ !!!!!:yippee:

Dim77
22-12-11, 17:44
Πωπω....σταματήστε με τα smoked led $@*(&@!

Τα λιγουρεύομαι :embarassm :takecover: :D

rapid_fast
22-12-11, 18:56
Πωπω....σταματήστε με τα smoked led $@*(&@!

Τα λιγουρεύομαι :embarassm :takecover: :D

Και εγω.. τι ίδιο έπαθα...:ban:

ThaNOS E46coupe
22-12-11, 21:41
Πωπω....σταματήστε με τα smoked led $@*(&@!

Τα λιγουρεύομαι :embarassm :takecover:

Και εγω.. τι ίδιο έπαθα...

καιρός να τα βάλετε.. ..εκτός και άμα γουστάρετε να τρελανουμε κόσμο και να τα τοποθετήσουμε παρέα στην κοπή της πίτας :D:owned:
.Παιδιά πραγματικά θα δέιτε άλλο αυτοκίνητο!!!!

ditris
19-10-13, 10:02
[QUOTE=ThaNOS E46coupe;448925]

εδώ φαίνεται το μάυρο πλαστικό μονωτικό που έχει βγεί απο το παλιό μαμά φανάρι (είναι λίγο βρώμικο) . πρέπει να κουμπωθεί επάνω στο καινούριο μας φανάρι. όπως φαίνεται στη φωτο παράτω!!!!
33906


Σε μια προχθεσινή συζήτηση με το Θάνο του ανέφερα ότι εγώ στα led φανάρια δεν είχα βάλει κανένα πλαστικό μονωτικό απο τα παλιά ΟΕΜ φανάρια. Η εικόνα όπως φαίνεται σε κάθε φανάρι εσωτερικά (με ανοιχτό πορτπαγκάζ) είναι η επισυναπτόμενη. Προβλήματα υγρασίας δεν υπάρχουν παρόλο που πέφτει πλύσιμο με πιεστικά μηχανήματα πάντα. Άραγε μήπως δεν πρέπει να μπει απαραίτητα αυτο το μονωτικο απο το παλιό φανάρι? Ο Ζαχαρίας π.χ τοχε όπως εγώ ή όπως ο Θάνος?

ThaNOS E46coupe
19-10-13, 23:39
Εμεις μητσο τα παμε. Παρε και καμια γνωμη ακομη. Εμενα παντως φαινονται κανονικα . Μιας και εβαλα τα εργοστασιακα καπακια...

ditris
21-10-13, 12:15
... Μιας και εβαλα τα εργοστασιακα καπακια...

Ρε Θάνο τα καπάκια απο τα εργοστασιακά καπάκια βγαίνουν ή με το ζόρι ταβγαλες?

zaharias
21-10-13, 18:46
Εγω παντως τα εβγαλα απο τα μαμα φαναρια και τα εβαλα στα λεντ..
Θα βγαλω φωτο αργοτερα..

ThaNOS E46coupe
22-10-13, 00:42
Ρε Θάνο τα καπάκια απο τα εργοστασιακά καπάκια βγαίνουν ή με το ζόρι ταβγαλες?
με το ζόρι φίλε. με μικρό κατσαβιδάκι . και ξεκούμπωμε μιά μιά οι γραμούλες....
:banghead:
Εγω παντως τα εβγαλα απο τα μαμα φαναρια και τα εβαλα στα λεντ..
Θα βγαλω φωτο αργοτερα..

και πολύ καλά έκανες αγόρι μου....:yipee: