PDA

Επιστροφή στο Forum : 1M drifting


M3EST
14-12-11, 17:26
Την κυριακη που μας περασε καναμε μια ομαδα το Drift academy στο αεροδρομιο του Ελληνικου σε ειδικα διαμορφωμενο χωρο.Στο τελος την ωρα που ετοιμαζομασταν να φυγουμε ειπα να δοκιμασω λιγο το 1Μ αν γλυστραει.Το σιγουρο ειναι πως εφυγα χωρις λαστιχα.

http://www.youtube.com/watch?v=AIKDTOYLX8k

zaharias
14-12-11, 18:36
1ον.. δεν ξερεις να το πας.. :D και 2ον αφου φαινεται απο το βιντεο οτι το αμαξι ΔΕΝ παει, κριμα ειναι να το ζοριζεις.. :D (πλακα κανω)
Μπραβο Νικο.. Το αμαξι ειναι πολυ ωραιο και παει (το πας μαλλον) πολυ καλα.. και ακουγεται "αρρωστος" ηχος.. Φαινεται οτι εχει "ορεξη".. :D
Το τελευταιο κομματι που πηγαινεις καπνιστος με το πλαι ειναι respect.. :rockon:

EVANGELOS
14-12-11, 18:38
respect Allo

kplc16
14-12-11, 18:39
θελουμε κι αλλα βιντεο

rapid_fast
14-12-11, 19:27
Αυτά τα κάνουμε και με 50 άλογα!!!:bananasmi

Μου αρέσεις, αλλά έχω μια απορία.. Δε το λυπάσαι το καημένο????

nik200
14-12-11, 19:56
μια χαρα allo..αν και φαινεται οτι δεν το ξερεις το αμαξι ακομα ..παντως εχει πολυ potential..με λιγο προπονησουλα θα πεταξει!

Straight six
14-12-11, 19:59
Αυτά τα κάνουμε και με 50 άλογα!!!:bananasmi

Μου αρέσεις, αλλά έχω μια απορία.. Δε το λυπάσαι το καημένο????



και γιατι να το λυπηθει το καημενο???? τζαμπα το αγορασε το m - diff????.....:king:

crazy_beaver
16-12-11, 10:12
We need more!!!!!

nik200
16-12-11, 10:46
παιδια ο νικος ειναι επαγγελματιας του χωρου των αυτοκινητων..δηλαδη το 1m δεν ειναι μονο το προσωπικο του αμαξι αλλα και ενα αμαξι δοκιμων προκειμενου να βαλει πανω προγραματα-εξατμισεις κτλ κτλ..για να μπορεσει μετα να εχει την ευχερια να ξερει πως δουλευουν και αν δουλευουν σωστα και που υποφερουν αυτα τα αμαξια..και αμα δεν τα πας οριο αυτο δεν θα το μαθεις ποτε...οποτε καλα κανει και το καιει γιατι μονο με αυτο τον τροπο εμφανιζονται οι οποιες αδυναμιες των αυτοκινητων αλλα και των προιοντων που θα πουλησει μετα ο νικος..δηλαδη παρα το γεγονος οτι αυτο που κανει φαινεται χαβαλες ,εχει ουσιαστικη αξια!!

santo
16-12-11, 10:57
Ωραίος Νίκο !!
Το πράμα κάνει σούπερ ήχο !!