PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο λουκ της μηχανης


bmwdakias85
28-12-11, 17:27
απο αυριο ξεκιναει ενα νεο λουκ προτζεκτ της μηχανης!θα αλλαχτει εμφανισιακα φοτο μολις ειναι ετιμη

LEO328
28-12-11, 21:34
ανυπομονω!τριχρωμια m και ετσι η' γυαλισμα?:)

ThaNOS E46coupe
28-12-11, 22:39
για το R1 μιλάει ο παλαβός ρε!!!! :D

rapid_fast
28-12-11, 22:47
για το R1 μιλάει ο παλαβός ρε!!!! :D

Εγώ τόσο καιρό νόμιζα θα πάει στο εξωτερικό για δουλειά..
Τώρα πετάει λεφτά σε μ@λ@κίες ενώ δεν έχει δουλειά..
Εχω χάσει επεισόδια, ή είμαι τελείως μ@λ@κας που σκέφτομαι διαφορετικά...

ThaNOS E46coupe
28-12-11, 23:03
Εγώ τόσο καιρό νόμιζα θα πάει στο εξωτερικό για δουλειά..
Τώρα πετάει λεφτά σε μ@λ@κίες ενώ δεν έχει δουλειά..
Εχω χάσει επεισόδια, ή είμαι τελείως μ@λ@κας που σκέφτομαι διαφορετικά...

θα πάρω την κουρτίνα 3....χαχαχαχαχαχα:clap:
Κάτι πήρε το αυτί μου οτι έχει βρεί δουλειά, αλλα δέν είμαι και σίγουρος. Πανάγο δέν την αφήνεις έτσι ευκολα ρε την πατρίδα....αλλα οτι τον έχει πιάσει λύσσα , είναι σίγουρο...αμα τον είχα κοντά μου θα του έριχνα μια καρπαζιά...:D

LEO328
29-12-11, 07:49
για το R1 μιλάει ο παλαβός ρε!!!! :D

χαχαχα παλι το μαμησα το thread!χαχαχαχα
καλα ρε τι βαρας?:smashtardειπε για μηχανη και ξεχασα το δικυκλο!χεχε
εχει εξελιχθει σε πολυ easy rider παντως!ε36 και R1 και τα μυαλα στο μπλεντερ!
προχωρα γιωργο μου μην τους ακους.ειναι αντιμπαξιακοι αυτοι.:rofl2::cheers:

Dim77
29-12-11, 08:07
Εγώ τόσο καιρό νόμιζα θα πάει στο εξωτερικό για δουλειά..
Τώρα πετάει λεφτά σε μ@λ@κίες ενώ δεν έχει δουλειά..
Εχω χάσει επεισόδια, ή είμαι τελείως μ@λ@κας που σκέφτομαι διαφορετικά...

Και εγώ έτσι σκέφτομαι...
Και δουλειά να βρήκε...πάλι λεφτά πετάει σε ανοησίες....

Αυτά γίνονται όταν είσαι άνετος οικονομικά. Και όχι όταν ένα μήνα πριν πούλησε αμάξι, πήρε ένα φτηνότερο, κλπ κλπ...

Και στη R1 τι να φτιάξει?

rapid_fast
29-12-11, 09:22
Και εγώ έτσι σκέφτομαι...
Και δουλειά να βρήκε...πάλι λεφτά πετάει σε ανοησίες....

Είσαι και εσύ μ@λ@κ@ς σαν και εμένα...
Ολοι οι άλλοι είναι στην κοσμάρα τους και περνάνε καλά....

Dim77
29-12-11, 09:34
Είσαι και εσύ μ@λ@κ@ς σαν και εμένα...
Ολοι οι άλλοι είναι στην κοσμάρα τους και περνάνε καλά....

Φίλε Παναγιώτη, εγώ ήμουν πολύ μ@λ@κας και ακόμα είμαι.

Δεν άλλαξα 4 αυτοκίνητα ενώ θα μπορούσα πριν 3-4 χρόνια, δεν το έκανα 3λιτρο, δεν το έκανα 4λιτρο, δεν πήρα Μ, δεν δεν...
Είπα 318 φτάνω κανονικά...και αυτό πάλι με το ζόρι βέβαια πλέον...

Αλλά με τον bmdakia βλεπω ''ανεργία'', ''δίνω το Ε46 γιατί δε μου βγαίνει'', ''Ε36 με 2000...και βελτίωση'', ''R1 και αμέσως akrapovic'', ''τα δίνω όλα και πάω εξωτερικό'', ''νέο προτζεκτ R1'' (είναι σαν να παίρνεις Ferrari και να λές θα την κάνω project, μα είναι από τη μάνα της τούμπανο και πιο πάνω από τις δυνατότητες ΟΛΩΝ των ανθρώπων σε δημόσιο δρόμο)....

:nixweiss: :nixweiss:

Ο καθένας κανονίζει την πορεία του φυσικά, αλλά επειδή νιώθω μια συμπάθεια προς όλους τους γνωστούς εδώ μέσα (για τους φίλους ακόμη πιο πολύ), φοβάμαι ότι όταν κάνουν λάθη...θα τους βγούν ξινά και στενοχωριέμαι και προβληματίζομαι...ενώ έχω τα δικά μου (όπως όλος ο κόσμος) να με απασχολούν.

Αλλιώς δε θα με ένοιαζε...και δε θα έγραφα και τίποτα... :deal:

Αυτή τη στιγμή, το καλύτερο είναι να μείνει ο καθένας με ότι εχει και να κάνει υπομονή. Όποια αλλαγή/ανταλλαγή σημαίνει χασούρα και έτσι και αλλιώς και 1.8 να πάρεις ή 1.6 δεν είσαι σίγουρος ότι θα τη γλυτώσεις τον επόμενο Μάιο όταν θα βγάζουν τα νέα μέτρα.

Driftakos
29-12-11, 09:55
Αυτό ακριβώς που λέει ο Dim. και το επιπλέον που με ενοχλεί είναι οτι τα παθήματα δεν γίνονται μαθήματα. Προσωπικά, αν ειχα φτάσει σε σημείο να πουλήσω το αυτοκίνητο που έχω γιατί δεν τα έβγαζα πέρα, ήμουν στο όριο του να τα παρατήσω όλα και να πάω εξωτερικό θα ήμουν πιο "δύσπιστος" - "δυσκοίνητος" στις επόμενες κινήσεις μου. (δεν έχω κάτι το προσωπικό με τον bmwdakia, καθε άλλο. απλά μιας και αναφερόμαστε στο δικό του θέμα, δίνω προσωπικά του παραδείγματα)

από την άλλη δική του η πίτα, δικό του και το μαχαίρι. καλή επιτυχία στο project του, οτι και να κάνει.

kplc16
29-12-11, 09:58
Αυτή τη στιγμή, το καλύτερο είναι να μείνει ο καθένας με ότι εχει και να κάνει υπομονή. Όποια αλλαγή/ανταλλαγή σημαίνει χασούρα και έτσι και αλλιώς και 1.8 να πάρεις ή 1.6 δεν είσαι σίγουρος ότι θα τη γλυτώσεις τον επόμενο Μάιο όταν θα βγάζουν τα νέα μέτρα.

εγραψες με καλυψες.

LEO328
29-12-11, 10:06
για να σοβαρευτω και λιγο (λεμε τωρα) εχεις δικιο.ξερεις ομως τι γινεται φιλτατε δημητρη?
μερικα παιδια ειναι το hobbie μας.2-3 φραγκα που μας περισευουν τα χαλαμε εκει και νιωθουμε ωραια-ξεφευγουμε λιγο απο την σκληρη πραγματικοτητα η οποια ειναι περιπου οπως την περιεγραψες.
εξαρταται το πορτοφολι-μουρλα-υποχρεωσεις καθενος.
εγω π.χ. αν ειχα παιδια αυτη τη στιγμη (εχουν γνωση οι φυλακες και γιαυτο ποτε δεν πηγα στην ζωη μου ξεμπαρκα) η' αν ημουν ανεργος δεν υπηρχε περιπτωση να του ριξω ουτε ενα ευρω.
τωρα που εχω εναν πολυσιοπαροχο για τα ελληνικα δεδομενα μισθο των 1.000ε (που του παραχρονου μπορει να γινει 500ε) εχω μια α οικονομικη ανεση και βγαζω τα απωθημενα μου γιατι ξερω οτι στο μελλον θα γινουν χειροτερα οπως τα λες και δεν θα μπορω να κανω τιποτα(αν μπορω να το εχω).οποτε θα τον πιουμε που θα τον πιουμε ας το ευχαριστηθω μεχρι τελευταιον ασπασμον.
παντως για την περιπτωση του γιωργου δεν εχεις αδικο.εγω αμα ημουν στην θεση του δυσκολα θα εκανα κινησεις.αλλα τον καταλαβαινω.θελει να ξεφυγει λιγο.....

bmwdakias85
29-12-11, 23:38
πολλες μαλακιες λετε εδω μεσα ηρεμιστε λιγο ρε..μου εκατσε μια καλη δουλεια κ πειρα κατι λεφτα..επεισης εχω τωρα 1βδομαδα π επιασα δουλεια στο βενζιναδικο με θελει για 3μηνες σιγουρα...οσο για εξωτερικο μν ανησυχειτε σε λιγο θα φυγουμε ολοι ρεεε....αφου εκατσε καλη φαση με τν μηχανη ειδι ξεκινησα να το φτιαχνω..οσο για τν μπεμπα ενα απλο λουκ κ φρεσκοβαμενο φτανει εξαλλου απο του χρονου θα υπαρχουν 46αρια με 4χιλιαρικα...ελπιζω τ αποτελσμα της μηχανης να σας αρεσει κ να σταματησετε το κραξημο,αφου ξερεται ειναι ωραιο το γ@μημ@νο το μπαξημο.αναμενετε αυριο καληνυχτα κυρυιοι

ThaNOS E46coupe
29-12-11, 23:46
πολλες μαλακιες λετε εδω μεσα ηρεμιστε λιγο ρε..μου εκατσε μια καλη δουλεια κ πειρα κατι λεφτα..επεισης εχω τωρα 1βδομαδα π επιασα δουλεια στο βενζιναδικο με θελει για 3μηνες σιγουρα...οσο για εξωτερικο μν ανησυχειτε σε λιγο θα φυγουμε ολοι ρεεε....αφου εκατσε καλη φαση με τν μηχανη ειδι ξεκινησα να το φτιαχνω..οσο για τν μπεμπα ενα απλο λουκ κ φρεσκοβαμενο φτανει εξαλλου απο του χρονου θα υπαρχουν 46αρια με 4χιλιαρικα...ελπιζω τ αποτελσμα της μηχανης να σας αρεσει κ να σταματησετε το κραξημο,αφου ξερεται ειναι ωραιο το γ@μημ@νο το μπαξημο.αναμενετε αυριο καληνυχτα κυρυιοι

χαχαχαχα...είσαι απίστευτος ρεεεεεεεε!!Δέ σε κράζουν τα παιδιά, το καλό σου θέλουνε και γι αυτό στο λένε ...:bigthumb:πίστεψέ με!!!!:smashtard

Dim77
29-12-11, 23:52
Γιώργο, μπράβο για την απάντηση σου :thumbsdow...αυτό κατάλαβες?

Κάνε ότι καταλαβαίνεις, καλή τύχη σε ότι κάνεις.

Έχει πλάκα, σε φόρουμ αυτοκινήτων που έγινε χαμός...από ''μπαξίματα'' νομίζετε ότι 2-3 έχετε μεράκι μόνο?

Υπάρχει και η λογική όμως...

Τα καλύτερα παιδιά που γράφεις στην υπογραφή σου....είναι αυτοί που σου λένε ''βλακείες'' απλά επειδή δε σου άρεσε αυτό που σου είπαν.


Καλή τύχη σε ότι κάνεις ξανά.

ThaNOS E46coupe
30-12-11, 00:03
Γιώργο, μπράβο για την απάντηση σου :thumbsdow...αυτό κατάλαβες?

Κάνε ότι καταλαβαίνεις, καλή τύχη σε ότι κάνεις.

Έχει πλάκα, σε φόρουμ αυτοκινήτων που έγινε χαμός...από ''μπαξίματα'' νομίζετε ότι 2-3 έχετε μεράκι μόνο?

Υπάρχει και η λογική όμως...

Τα καλύτερα παιδιά που γράφεις στην υπογραφή σου....είναι αυτοί που σου λένε ''βλακείες'' απλά επειδή δε σου άρεσε αυτό που σου είπαν.


Καλή τύχη σε ότι κάνεις ξανά.

Δημήτρη όλοι μας εδώ μέσα έχουμε μεράκι. και όχι μόνο για το baxιμο αλλα και για το www.motorsport.gr . αυτό που βλέπω είναι οτι ο Γιώργος θέλησε να μοιραστεί μαζί μας τη χαρά του. άσχετα άν κάνει λάθος και τα κάνει σε τέτοιους καιρούς. με τις προσωπικές δυσκολίες που περνάει , μόνο εκείνος ξέρει άν πρέπει να το κάνει . κουμάντο εγώ στην τσέπη του καθενός δέν θα κάνω. και όπως είπε και ο Συνονόματος ντριφτάκος δική του η πίτα δικό του και το μαχαίρι...
Η χαρά του Γιώργου και του κάθε Γιώργου εδω μέσα είναι και ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ.:boink:
απλά στη θέση του Γιώργου δέ θα έκανα τετοιες βιαστικές κινήσεις... εδώ παρόλα που έχω τη δουλειά μου, και τα οικονομικά μου είναι ακόμη ανθηρά (Δόξα τω θεό) κρατιέμαι αφάνταστα και δέν κάνω πράγματα που θέλω. ξέρω οτι κάποτε θα δικαιωθώ...:bigthumb:

Dim77
30-12-11, 00:09
Φίλε Θάνο, κανένας εδώ μέσα δεν έχει δικαίωμα να προσβάλλει με τέτοιο τρόπο τη γνώμη των υπολοίπων...

Πως να το κάνουμε....είναι και θέμα κανόνων.

Θα αναφερθώ στο γεγονός ότι είναι άλλο να λέμε χαριτολογώντας ότι ''είμαι μ...'' και άλλο να λέμε στους υπόλοιπους που απάντησαν ότι λένε ''μ...ες''....

Περί χαράς μπορώ να σου πώ πως αρκετοί εδώ μέσα χαίρονται με τη χαρά των υπολοίπων.

Όπως επίσης όταν κάποιος θυμίζει και το συνετό δρόμο, είναι για καλό και σημαίνει ότι ενδιαφέρονται...

Είναι πολύ εύκολο να σου πεί κάποιος...

''Μπάξε Θάνο, πάρε δάνειο, ξόδεψε ότι έχεις και δεν έχεις'' και μεθαύριο που πιθανότατα θα χρειάζεσαι χρήματα και θα τραβάς τα μαλλιά σου κανείς δε θα λυπάται...

Ξέρεις τι θα λένε αυτοί που ΕΥΚΟΛΑ σου κάνουν το κέφι σου από τον υπολογιστή τους...μακριά από σένα.
Τις αρνητικές γνώμες να λαμβάνεις πρώτα με συμπάθεια, όχι τις θετικές και επιπόλεες...

Σαν παππούς μιλάω :bricks1:

Προσοχή και στους κανόνες....αρκετή υπομονή έχει γίνει και δεν υπάρχουν δικαιολογίες...

ThaNOS E46coupe
30-12-11, 00:17
Φίλε Θάνο, κανένας εδώ μέσα δεν έχει δικαίωμα να προσβάλλει με τέτοιο τρόπο τη γνώμη των υπολοίπων...

Πως να το κάνουμε....είναι και θέμα κανόνων.

Θα αναφερθώ στο γεγονός ότι είναι άλλο να λέμε χαριτολογώντας ότι ''είμαι μ...'' και άλλο να λέμε στους υπόλοιπους που απάντησαν ότι λένε ''μ...ες''....

Περί χαράς μπορώ να σου πώ πως αρκετοί εδώ μέσα χαίρονται με τη χαρά των υπολοίπων.

Όπως επίσης όταν κάποιος θυμίζει και το συνετό δρόμο, είναι για καλό και σημαίνει ότι ενδιαφέρονται...

Είναι πολύ εύκολο να σου πεί κάποιος...

''Μπάξε Θάνο, πάρε δάνειο, ξόδεψε ότι έχεις και δεν έχεις'' και μεθαύριο που πιθανότατα θα χρειάζεσαι χρήματα και θα τραβάς τα μαλλιά σου κανείς δε θα λυπάται...

Ξέρεις τι θα λένε αυτοί που ΕΥΚΟΛΑ σου κάνουν το κέφι σου από τον υπολογιστή τους...μακριά από σένα.
Τις αρνητικές γνώμες να λαμβάνεις πρώτα με συμπάθεια, όχι τις θετικές και επιπόλεες...

Σαν παππούς μιλάω :bricks1:

Προσοχή και στους κανόνες....αρκετή υπομονή έχει γίνει και δεν υπάρχουν δικαιολογίες...

Φίλε δημήτρη :D (πολύ μου άρεσε αυτό) ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :D
Δέ διαφωνούμε σε τίποτα, καλά κάνεις και μιλάς σαν παππούς, και εγώ το κάνω αυτό συχνά και ας με λένε μούχλα, αλλα πώς να το άνουμε ρε Δημητράκη...ωραία γίνεσαι ο "κακός" που λές μή το ένα μή το άλλο, αλλα ο άλλος απο την άλλη μεριά του Η/Υ δέν το καταλαβαίνει. Θυμάμαι χαρακτηριστικά όσες φορές εδω μεσα μου έχουν πεί ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ , μου την έσπαγε. αλλα να το ξέρεις, οτι ποτέ δέν έχασα απο την παρέα μας. Εδω μέσα αποκτώ γνώσεις γενικού ενδιαφέροντος όχι μόνο για αυτοκίνητα και ακούω σχεδόν πάντα τους μεγαλύτερους, και αυτούς που έχουν μεγαλύτερη εμπειρία...

LEO328
30-12-11, 07:13
πολλες μαλακιες λετε εδω μεσα ηρεμιστε λιγο ρε..μου εκατσε μια καλη δουλεια κ πειρα κατι λεφτα..επεισης εχω τωρα 1βδομαδα π επιασα δουλεια στο βενζιναδικο με θελει για 3μηνες σιγουρα...οσο για εξωτερικο μν ανησυχειτε σε λιγο θα φυγουμε ολοι ρεεε....αφου εκατσε καλη φαση με τν μηχανη ειδι ξεκινησα να το φτιαχνω..οσο για τν μπεμπα ενα απλο λουκ κ φρεσκοβαμενο φτανει εξαλλου απο του χρονου θα υπαρχουν 46αρια με 4χιλιαρικα...ελπιζω τ αποτελσμα της μηχανης να σας αρεσει κ να σταματησετε το κραξημο,αφου ξερεται ειναι ωραιο το γ@μημ@νο το μπαξημο.αναμενετε αυριο καληνυχτα κυρυιοι

γιωργακη θα σε μαλωσω ομορφαντρα μου...:D
ειπαμε το μπαξιμο δεν παχαινει ομορφαινει....
πιστεψε με αρκετοι εδω μεσα σε συμπαθουν οπως εγω ο δημητρης και ο θανος.και γιαυτο σου λενε και μια κουβεντα παραπανω.το καλο σου θελουμε...(κοιτα εγω πως καταντησα.ειναι αρρωστια λεμε το μπαξιμο).
αντε προχωρα με το καλο το R1 να δουμε εφοσον εισαι σε καλη οικονομικη φαση.
με ρεγουλα ομως....
αγαπαω bmwdakia85.το ομολογω.πολυ περιπετεια.......:D

Driftakos
30-12-11, 07:55
και οτι αγαπάμε κάποιον σημαίνει οτι του λέμε να κάνει οτι του κατεβάσει η κούτρα του? Δεν την καταννοώ αυτή την λογική. το να σου πουν οτι νομίζω οτι αυτό που κάνεις είναι λάθος, και μάλιστα να τεκμηριώνουν την θέση τους, είναι ένδειξη οτι τουλάχιστον νοιάστηκαν να ασχοληθούν με την πάρτη σου. τώρα, αν αυτό τους κατατάσει στους μακάκες, τι να πω.

επίσης αν νομίζει οτι με 3 μηνες δουλεια θα λύσει το οικονομικό του πρόβλημα,... κατι παραπάνω θα ξέρει απο μένα.

καλή επιτυχία σε κάθε περίπτωση. :)

rapid_fast
30-12-11, 08:12
Γιώργο, μπράβο για την απάντηση σου :thumbsdow...αυτό κατάλαβες?

Κάνε ότι καταλαβαίνεις, καλή τύχη σε ότι κάνεις.

Έχει πλάκα, σε φόρουμ αυτοκινήτων που έγινε χαμός...από ''μπαξίματα'' νομίζετε ότι 2-3 έχετε μεράκι μόνο?

Υπάρχει και η λογική όμως...

Τα καλύτερα παιδιά που γράφεις στην υπογραφή σου....είναι αυτοί που σου λένε ''βλακείες'' απλά επειδή δε σου άρεσε αυτό που σου είπαν.


Καλή τύχη σε ότι κάνεις ξανά.

Πολλές +1 σου χρωστάω εσένα.. Μήπως να ρίξω αρνητική να με κάνεις :ban:;;

bmwdakias85
30-12-11, 23:16
ζητω συγνωμη για την αγεννια μου μιλησα ασχημα κ εχεται απολυτο δικιο κ καταλαβενω πως ολοι εδω μεσα θελουν το καλο του συνφορουμιτη απλος το ολο κοστουμι της μηχανης το βρεικα 300ε κ μιας κ ειναι τα αγαπημενα μου χρωματα απο τον αγαπημενω μου οδηγω ειπα να την αλλαξω τελειος εξαλλου με ειχαν πρειξη α η μηχανη του ταδε ειναι αυτη κ διαφορα τετοια καταλαβεεται..απλος εγω δεν το διατυποσα σωστα απο αρχη για αλλη μια φορα εκτημο τον τροπο απαντησης σας που κανονικα θα επρεπε να ειναι αλλη κ για αλλη μια φορα χαιρομαο για την υπογραφη μου!!!ευχαριστω για την κατανοηση καλο βραδυ

ThaNOS E46coupe
30-12-11, 23:22
α ρε τρελάρα. Βάλε φωτο το κοστούμι. Τί να σε κάνουμε ρε? Το καλο σου θελουμε όλοι εδώ.

Dimzan
30-12-11, 23:53
εγω συμφωνω με τον dim και με τον rapid.


Κανεις δε στο λεει για να σε πειραξει-θιξει, απλα σε συμβουλευουμε ολοι μας οτι καλο ειναι να ζεις με την εννοια του αυριο και οχι με τη λογικη του "διχως αυριο"


Γουσταρω κι εγω πολυ τα μηχανακια, αλλα με τις τελευταιες σου κινησεις πιστευω κι εγω πως ειναι κακη επιλογη να σπαταλησεις χρηματα σε κατι ηδη πολυ καλο-ποιοτικο-ομορφο.

Ευχομαι παντως οτι καλυτερο, για σενα, το μηχανακι και το μελλον της δουλεια σου, και μακαρι να μπορουμε να σε βλεπουμε παντα μες την τρελα διοτι οσο να ναι ειναι αισιοδοξο να μπορεις να συνεχιζεις ετσι

bmwdakias85
31-12-11, 00:02
α ρε τρελάρα. Βάλε φωτο το κοστούμι. Τί να σε κάνουμε ρε? Το καλο σου θελουμε όλοι εδώ.

λιγακι υπομονη κ θα τη δειτε τελειωμενη!τεποζιτο φτερο μπροστα κ ενα καλο τσεκ σε λες της βιδες αφου δεν εβγαλα περρισεβμα μεχρη ωρα παλι καλα!!!!θα τη δειτε κ απο κοντα κ οποιος θελει θα την κανει κ βολτα αφου πρωτα μου δειξει δηπλωμα

Dimzan
31-12-11, 00:16
παντα ηθελα να οδηγησω ενα Ρ1 αλλα μου πεφτεις λιγο μακρυα :D

bmwdakias85
31-12-11, 10:03
ναι ειμαι λιγπ μακρυα αλλα αν ερθεις στην κοπη της πιτας κατι γινετε!χαχαχαχα
τα παιδια εχουν δικιο αλλα ειμαι κ γω πολυ στην τρεχαλα λογο ημερων κ γιαυτο αντεδρασα ετσι ασχημα να φανταστης με την μηχανη ασχολουμε μετα της 11 το βραδυ που σχολαω απο το βενζιναδικο βεβαια λενε οτι της νυχτας τα καμοματα τα βλεπει η μερα κ γελαει αλλα στη δικια μου περιπτοση δεν ειναι ετσι!αφου ο μαστορας για να μου αλλαξη κουστουμι ηθελε 100ε ναι σιγα λεω δεν τα πινω σε ποτα καλυτερα εξαλλου η προσωπικη εργασια σου δινει απολαυση οταν βλεπεις το αποτελεσμα σωστα?τα λεμε παιδες παω βενζιναδικο

bmwdakias85
03-01-12, 22:58
ναι ειμαι λιγπ μακρυα αλλα αν ερθεις στην κοπη της πιτας κατι γινετε!χαχαχαχα
τα παιδια εχουν δικιο αλλα ειμαι κ γω πολυ στην τρεχαλα λογο ημερων κ γιαυτο αντεδρασα ετσι ασχημα να φανταστης με την μηχανη ασχολουμε μετα της 11 το βραδυ που σχολαω απο το βενζιναδικο βεβαια λενε οτι της νυχτας τα καμοματα τα βλεπει η μερα κ γελαει αλλα στη δικια μου περιπτοση δεν ειναι ετσι!αφου ο μαστορας για να μου αλλαξη κουστουμι ηθελε 100ε ναι σιγα λεω δεν τα πινω σε ποτα καλυτερα εξαλλου η προσωπικη εργασια σου δινει απολαυση οταν βλεπεις το αποτελεσμα σωστα?τα λεμε παιδες παω βενζιναδικο

ετοιμο το μηχανακι περιμενω εντυπωσεις..

ThaNOS E46coupe
04-01-12, 00:46
νταξει....καμια σχεση. Πανεμορφη φιλος.... Αλλα πουλα τα υπολοιπα παρτς να βγεις και κερδισμενος απο την ολη υποθεση!!!

120ihatch
04-01-12, 09:12
Όμορφο είναι, αλλά φίλε μεγάλη προσοχή στους ελληνικούς δρόμους...

bmwdakias85
04-01-12, 09:25
νταξει....καμια σχεση. Πανεμορφη φιλος.... Αλλα πουλα τα υπολοιπα παρτς να βγεις και κερδισμενος απο την ολη υποθεση!!!

θα τα δωσο με οτι κατσει η λεφτα η ανταλλαγει με τιποτα λουκ για το αμαξη η στην τελικη τιποτα ακραποβιτσ τελικα!


Ευχαριστω για τα καλα σας λογια δικαιωνεται ο κοπος μου που λογο περιεργου ωραριου εκανα μια βδομαδα να την τελιωσω βεβαια αλλαξα κ το παραμικρο πλαστικο γιαυτο!

bmwdakias85
04-01-12, 21:31
καλα ρε γαηδουρια σε κανεναν δεν αρεσε η μηχανη?ωραιο προτζεκτ εκανα

gearboxer
04-01-12, 23:24
Μπράβο ρε καλλιτέχνη ωραίος..άνθρωποι με μεράκι και υπομονή ούτε έχασαν ούτε πείνασαν ποτέ..Και άσπρο βέβαια όπως ήταν μου άρεσε πολύ..Keep walking Γιώργη και η Τρόικα ακόμα είναι μαζί σου!:smokin:

bmwdakias85
05-01-12, 06:44
Μπράβο ρε καλλιτέχνη ωραίος..άνθρωποι με μεράκι και υπομονή ούτε έχασαν ούτε πείνασαν ποτέ..Και άσπρο βέβαια όπως ήταν μου άρεσε πολύ..Keep walking Γιώργη και η Τρόικα ακόμα είναι μαζί σου!:smokin:

:icon18::jester:
ελιωσα πρωι πρωι να σε καλα που με ξυπνισες χχαχαχαχαχαχ

Dimzan
05-01-12, 14:19
πολυ ωραιο εγινε, μπραβο. Μου αρεσουν πολυ οι καρμπον λεπτομερειες.

Μια ενσταση εχω μοο για το αυτοκολητακι που γραφει carbon πλαγια στην ουρα.

Ποση ωρα σου πηρε να το βαλεις το κοστουμι? Δυσκολιες βρηκες?

LEO328
05-01-12, 14:44
μπραβο γιωργο!τωρα την ειδα!τουμπανο το διτροχο!γουσταρω!:D
με ρεγουλα τωρα.οικονομιες για το m-pack.χεχε.
δεν με αφηνει για θετικη!χρωσταω :+1:

paganis
05-01-12, 20:13
πολυ ομορφο...αλλαξε τελειως το οχημα! απο πολιτικο .. σαν να εγινε καθαροαιμο πιστας...! επισης απο την μετατροπη δινοντας τα παλια σου,,,ισως βγαλεις κιολλας , μιας και τα γνησια κουστουμια χρυσοπληρωνονται!

bmwdakias85
06-01-12, 09:54
πολυ ωραιο εγινε, μπραβο. Μου αρεσουν πολυ οι καρμπον λεπτομερειες.

Μια ενσταση εχω μοο για το αυτοκολητακι που γραφει carbon πλαγια στην ουρα.

Ποση ωρα σου πηρε να το βαλεις το κοστουμι? Δυσκολιες βρηκες?

το καρμπον αυτοκολλητο το ειχε πανω ειναι ολα μεσα απο το βερνικη!για δυσκολλιες?χεχε πονηρουλη με επιασες νε βρεικα μερικες αλλα με υπομονη κ μερακι μπεικαν ολα τελεια
ευχαριστο παιδια

bmwdakias85
08-01-12, 09:39
Καλημερα!εχει κανεις κανα γνωστο ηλεκτρολογο να μου πει μια τιμουλα για το ποσο εχει η μπαταρια του γιατι εδω δεν ξερουν τι ζητανε!ευχαριστω

για το μηχανακι ρωταω!

zaharias
08-01-12, 09:58
Γιωργαρα, πολυ ομορφη φιλε.. Μπραβο σου.. Ο συνδιασμος των χρωματων ειναι φοβερος..
Να εισαι καλα, να τη χαιρεσαι και να προσεχεις.. Και καλα ειναι τα μπαξιματα.. Μπαξε και κανα φραγκο στην ακρη.. :D

ThaNOS E46coupe
08-01-12, 13:51
Καλημερα!εχει κανεις κανα γνωστο ηλεκτρολογο να μου πει μια τιμουλα για το ποσο εχει η μπαταρια του γιατι εδω δεν ξερουν τι ζητανε!ευχαριστω

για το μηχανακι ρωταω!

δοκίμασες να τη φορτίσεις? εγώ φορτίζω τη δική μου μια φορά καθε τρεις μήνες. εκεί που ήταν να τη πετάξω έχει γίνει σάν καινούρια.η φόρτιση σε μιά μπαταρία με φορτιστή δέν έχει καμία σχέση με τη φόρτιση που γίνεται όσο δουλεύει το όχημα. για να φορτίσει καλά πρέπει να κάνεις ταξίδι. αλλα επειδή δέν υπάρχει χρόνος , αγόρασα φορτιστή και γλύτωσα τη μπαταρία!!!
πάντως απο τιμές για καλές ιαπωνικές μπαταρίες παίζουν απο 70 ευρώ και πάνω... μή βάλεις τίποτα άλλο απο Ιαπωνική!!! η yuasa είναι η καλύτερη!!!

bmwdakias85
08-01-12, 13:57
ευχαριστω ρε ζαχο για τα λογια σου οταν τελειωσο κ με το αμαξη τα λουκ του κ τα υπολοιπα τοτε θα αρχιζω μαζευω κατι στην ακρη δλδ......!

ziaba
26-04-12, 17:15
http://www.youtube.com/watch?v=8b5ZJf47QTc&feature=related

bmwdakia δικο σου ειναι?

mitsos_chania
26-04-12, 20:09
Δεν νομιζω να ειναι αυτο γιατι στα σχολια λενε κατι για turbo

E36 RULES!!
26-04-12, 20:19
Μεταφορτώθηκε από το χρήστη GrecoLamogio την 17 Φεβ 2008

στα σχολια του λενε οτι ενα R1 turbo ειναι πιο γρηγορο, το μηχανακι στο βιντεο ειναι ατμοσφαιρικο. Επισης η ζελατινα δεν ειναι καλυμμενη με carbon, οπως ηταν οταν το πηρε ο Γιωργος.

ziaba
27-04-12, 09:13
λέω κ γω καμένα βούρλια + ρο1 = μπενβεδακιας κ νόμιζα ότι είναι του γιωργου.
τι μοντέλο είναι το εργαλείο του μπορεί να το ανέβασε κ ο προηγούμενος ιδιοκτήτης.

E36 RULES!!
27-04-12, 12:11
Το σκέφτηκα κι εγώ αυτο, να σου πω την αληθεια, αλλα αν δεις τα αλλα βιντεο που εχει ανεβασει δειχνει να το εχει ακομα, συν οτι δεν εχει carbon στη ζελατινα ;)

Τουμπανα και τα 2 παντως! :D

bmwdakias85
27-04-12, 18:20
Το ρ1 στο βιντεο ειναι του 05 εχει διαφορες το καντραν του 07 κ μενα ειναι του 7!το συγκεκριμενο ειναι απο λιβανατες κ τον εχω πατησει!θα βαλω βιντεο καποια στιγμη αλλα φοβουμαι να μη μου πει τπτ ο γερο μοντ