PDA

Επιστροφή στο Forum : Σχεδόν τελειώσαμε...e36 328i


dia1995
09-01-12, 17:47
Είχα αναφερθει σε καποιες αλλαγες εσωτερικα και εξωτερικα του αυτοκινητου για οσους κοιταξαν το γκαραζ μου....
Λοιπον, η δουλεια εχει σχεδον τελειωσει και ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτα που αλλαχτηκαν...(σαλονι,προφυλακτηρας,καθρεφτες)
Παρακάτω σας παραθετω μερικες φωτογραφιες για να δειτε και να μοιραστειτε εντυπωσεις...

ΥΓ1. Για να τελειωσει περιμενουμε πισω και πλάι προφυλακτήρες Μ,καθως και το γκρι ταμπλο(ταπετσαρια).Οι καθρεφτες και ολοι οι προφυλακτηρες ειναι αυθεντικοτατοι παρεπιπτοντως..Φωτογραφιες στο γκαραζ θα μπουνε οταν ολοκληρωθει, απο ολες της γωνιες και πλυμμενο καλα φυσικα ;)
ΥΓ2. Μπορω να πω πως λατρευω το αυτοκινητο αυτο γιατι μ αυτο μεγαλωσα, και ειναι και στα χερια μου τωρα κατα καποιο τροπο, και απορω με τον πατερα μου που με εχει πρηξει να το πουλησουμε και να παρουμε e46...

ThaNOS E46coupe
10-01-12, 18:48
:bowdown:κούκλα είναι!!!!!:dblthumb2

dia1995
10-01-12, 22:25
Σε ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα...
Οντως ειναι κουκλαραα, δεν το αλλαζω με τιποτα(και δεν εχει τελειωσει ακομη)!!!!
Το μοτερακι μονο με κανενα ///Μ ;)

parouskas
10-01-12, 22:56
κουκλα ειναι μαγκα....πολυ καλη δουλεια..τα ευχαριστηθηκες τα λεφτακια που εδωσες...(γιατι αυτο ειναι το σημαντικο να τα ευχαριστιεσε και να μν τα κλαις)
μπραβο και παλι

sierra
10-01-12, 23:04
Κούκλα είναι. Να ΄σαι καλά να το χαίρεσαι...

dia1995
10-01-12, 23:07
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας παιδια...Ναι οντως ειναι φοβερη δουλεια, ολα εγιναν σε ενα συνεργειο απο ενα φιλο μου, οπότε προσεγμενα...Αυτο που μας δυσκολεψε περισσοτερο ηταν να βαλουμε ηλεκτρικα παραθυρα πισω.....