PDA

Επιστροφή στο Forum : Vinyl decal z3


giorgosz3
19-01-12, 17:35
λοιπόν, είδα αυτή τη φωτό και μου πέρασε απ το μυαλό να το βάλω και γώ, πως σας φαίνεται;
είναι υπερβολικό;

paganis
19-01-12, 19:00
βαλε και μια φωτο...

giorgosz3
19-01-12, 19:16
λοιπόν, είδα αυτή τη φωτό και μου πέρασε απ το μυαλό να το βάλω και γώ, πως σας φαίνεται;
είναι υπερβολικό;
http://farm4.static.flickr.com/3082/3207456387_f57cb56583.jpg

giorgosz3
19-01-12, 19:17
εγω βέβαια έχω σκούρο μπλέ...αυτή είναι ίδια η δικιά σου!

paganis
19-01-12, 19:30
που να με πληρωναν να την βαλω ...για να τους κανω διαφημιση....δεν θα την εβαζα! το χρωμα ειναι ιδιο με το δικο μου...το αμαξι μου ομως ειναι φεησλιφτ!

Nickolas_s2k
19-01-12, 21:24
Ελα ρε Λευτερη αφου του παει..λοιπον σου δινω μια βολτα το δικο μου για να τη βαλεις.. Σε καποιο αλλο ποστ εχω πει οτι χρειζαται προσπαθεια και κοπος για να κανεις μια ζ3 καγκουραμαξο..δεν καταλαβαινω γτ δεν θες να προσπαθησεις και εσυ..χαχαχαχαχα

panos z3
19-01-12, 23:42
οχι δεν του παει πιστευω,παραπεμπει σε διαφιμιστικο και δεν παει κυριως στο υφος του ζεντ,αλλα μιας και ανοιξαμε παλι τετοιου ειδους θεμα να ρωτησω ειδα στο καρ αυτο το ζεντ και νομιζω οτι του παει πολυ αυτο που εχει απο κατω καθως και η ζαντα!!http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/2118506/ τι λετε???

gupakos
20-01-12, 07:32
οχι δεν του παει πιστευω,παραπεμπει σε διαφιμιστικο και δεν παει κυριως στο υφος του ζεντ,αλλα μιας και ανοιξαμε παλι τετοιου ειδους θεμα να ρωτησω ειδα στο καρ αυτο το ζεντ και νομιζω οτι του παει πολυ αυτο που εχει απο κατω καθως και η ζαντα!!http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/2118506/ τι λετε???

Ως γνωστόν...less is more...μέχρι και τα απλά φανάρια της Ζ3 τώρα που τα βλέπω (αφού το έπλυνα πολύ καλά το σ/κ με γυαλιστικά, κεριά κτλ) είναι πολύ πιο όμορφα και αυθεντικά κλασσικά (κ αρχοντικά) σε σχέση με τα angel...άρα ούτε από κάτω extensions, ούτε ζάντα που να μου κτυπάει στο μάτι πιο πολύ από ότι το σύνολο....γνώμη μου βέβαια....

giorgosz3
20-01-12, 08:36
οχι δεν του παει πιστευω,παραπεμπει σε διαφιμιστικο και δεν παει κυριως στο υφος του ζεντ,αλλα μιας και ανοιξαμε παλι τετοιου ειδους θεμα να ρωτησω ειδα στο καρ αυτο το ζεντ και νομιζω οτι του παει πολυ αυτο που εχει απο κατω καθως και η ζαντα!!http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/2118506/ τι λετε???
η ζάντα ναι, τα φρυδάκια μαρσπιέ και νικελ γρίλλιες δε μ'αρέσουν..
πάντως αυτό το ζαντικό το βλέπω συνέχεια...

giorgosz3
20-01-12, 08:39
Ως γνωστόν...less is more...μέχρι και τα απλά φανάρια της Ζ3 τώρα που τα βλέπω (αφού το έπλυνα πολύ καλά το σ/κ με γυαλιστικά, κεριά κτλ) είναι πολύ πιο όμορφα και αυθεντικά κλασσικά (κ αρχοντικά) σε σχέση με τα angel...άρα ούτε από κάτω extensions, ούτε ζάντα που να μου κτυπάει στο μάτι πιο πολύ από ότι το σύνολο....γνώμη μου βέβαια....

με μία βασική προυπόθεση! να βγάλεις τα πορτοκαλί πλαστικά απο το φλάς!
ετσι το είχα κάνει πριν βάλω angel eyes και ήταν πολύ πιο ωραία

mike21
20-01-12, 10:51
Fast and kangurius,για το δικό μου γούστο απλά απαίσιο,βέβαια δικό σου είναι το αμάξι κάνε ότι σε ευχαριστεί.

Nickolas_s2k
20-01-12, 11:13
λιγα λες! ειναι ακομα χειροτερο και απο απαισιο..γενικα δεν θελω να μιλαω γτ τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα και δημιουργουνται παρεξηγησεις..ΑΛΛΑ τα Βmw ΔΕΝ ειναι Hyundai coupe ρε παιδια..δεν εχω κατι με τα Ηyundai απλα ολοι σχεδον οι ιδιοκτητες τους το παιζουν fast & furious και τα βανδαλιζουν με την τελευταια λεξη της καγκουριας και του πολυεστερα! ελεος με τα φρυδακια,τις αεροτομες,αυτα τα ''πλαινα'' απο κατω και τα γραφηματα στη ζ3 που ακουω και ολες τις υπολοιπες καγκουριες που μπορει να σκεφτει καποιος..δεν σας αρεσει το αμαξι σας οπως το βγαλε η εταιρια?? το αγορασατε φθηνα και δεν εχετε τι να κανετε τα λεφτα η μηπως νομιζετε οτι επειδη η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη αυτοματως εγινε datsun??ε πεταχτε του και ενα ηχοσυστημα με τεραστια ηχεια στις πορτες πολυεστερικα ολα και 2-3 γουφερ πισω και βγειτε να κανετε φιγουρα..ΚΑΛΥΤΕΡΑ βαλτε ενα μπλοκε η κανα σινεμπλοκ η κατι αλλο τελοσπαντων που να αξιζει η βελτιωση ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ αυτο που αγορασατε.. Τα λεω ΤΕΛΕΙΩΣ φιλικα αυτα και χωρις κανενα ειδος ειρωνιας κλπ!!

Σας αρεσει ??

http://www.prekascp.gr/?p=149

panos z3
20-01-12, 13:09
λιγα λες! ειναι ακομα χειροτερο και απο απαισιο..γενικα δεν θελω να μιλαω γτ τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα και δημιουργουνται παρεξηγησεις..ΑΛΛΑ τα Βmw ΔΕΝ ειναι Hyundai coupe ρε παιδια..δεν εχω κατι με τα Ηyundai απλα ολοι σχεδον οι ιδιοκτητες τους το παιζουν fast & furious και τα βανδαλιζουν με την τελευταια λεξη της καγκουριας και του πολυεστερα! ελεος με τα φρυδακια,τις αεροτομες,αυτα τα ''πλαινα'' απο κατω και τα γραφηματα στη ζ3 που ακουω και ολες τις υπολοιπες καγκουριες που μπορει να σκεφτει καποιος..δεν σας αρεσει το αμαξι σας οπως το βγαλε η εταιρια?? το αγορασατε φθηνα και δεν εχετε τι να κανετε τα λεφτα η μηπως νομιζετε οτι επειδη η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη αυτοματως εγινε datsun??ε πεταχτε του και ενα ηχοσυστημα με τεραστια ηχεια στις πορτες πολυεστερικα ολα και 2-3 γουφερ πισω και βγειτε να κανετε φιγουρα..ΚΑΛΥΤΕΡΑ βαλτε ενα μπλοκε η κανα σινεμπλοκ η κατι αλλο τελοσπαντων που να αξιζει η βελτιωση ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ αυτο που αγορασατε.. Τα λεω ΤΕΛΕΙΩΣ φιλικα αυτα και χωρις κανενα ειδος ειρωνιας κλπ!!

Σας αρεσει ??

http://www.prekascp.gr/?p=149 :+1: γιατι δεν σου λεω να γινει ετσι,πιστευω οτι δεν το αγορασα και σχετικα φτηνα για τα 11μιση χιλιαρικα πριν απο εναμιση χρονο σε σχεση με τις τιμες που τα πουλανε η μαλλον τα χαριζουν σημερα,αλλα ανεξαρτητα απο αυτο συμφωνω οτι το ζ3 εχει ενα συγκεκριμενο υφος το οποιο πρεπει να διατηρηται απλα η σκεψη μου για να με καταλαβεις ειναι οπως ενα 911 εχει ενα συγκεκριμενο υφος και μπαινουν αεροτομες κτλπ γιατι να μην μπορει και ενα ζ3 σε φυσιογικα πλαισια παντα!το λεω εντελως φιλλικα..:cheers:

Nickolas_s2k
20-01-12, 13:28
αμα βαλεις σε πορσε αεροτομη που δεν εχει απο τη μανα του θα γελαει ο κοσμος! εκει που πρεπει να μπει, η πορσε και η καθε πορσε εχει φροντισει να τη βαλει.. πχ εχεις δει s2000 slk z3 z4 boxter κλπ με αεροτομες χειλακια φρυδακια κλπ και σου αρεσαν? Δες στο garage μου και πες μου εσυ τι αλλο θα εκανες για να ομορφυνεις μια ζ3..

panos z3
20-01-12, 13:40
αμα βαλεις σε πορσε αεροτομη που δεν εχει απο τη μανα του θα γελαει ο κοσμος! εκει που πρεπει να μπει, η πορσε και η καθε πορσε εχει φροντισει να τη βαλει.. πχ εχεις δει s2000 slk z3 z4 boxter κλπ με αεροτομες χειλακια φρυδακια κλπ και σου αρεσαν? Δες στο garage μου και πες μου εσυ τι αλλο θα εκανες για να ομορφυνεις μια ζ3..

Ζ4 και ς2000 εχω δει με αεροτομες που τους πανε,νομιζα οτι οπως στο Ζ4 υπαρχει και για Ζ3 αεροτομη..τεσπα το Ζ3 σου ειναι πολυ ομορφο και εψαχνα και εγω σε αυτο το χρωμα γιατι στο μαυρο δεν δειχνει τοσο πολυ στις λεπτομερειες σε facelift!!πιστευω τλκ ομως οτι οντως δεν λειπει τπτ σαν ιδεα απλα το ρωτησα..αληθεια τα καθισματα εσυ τα χεις βαλει η ηταν μαμισια?μου αρεσε πολυ το σαλονι δεν εχω ξαναδει τετοιο χρωμα και καθισματα τετοια νομιζω μονο στα Μ//

Nickolas_s2k
20-01-12, 13:59
εργοστασιακα ειναι τα καθισματα με αλλο χρωμα..το μαμα χρωμα ηταν μπλε με μαυρο

panos z3
20-01-12, 14:04
το χρωμα στα καθισματα πως αλλαζει?και αν ξερεις
περιπου ποσο κοστιζει?

Nickolas_s2k
20-01-12, 14:10
δερμα αλλαζεις κανονικα σε ολο το καθισμα! η τιμη εξαρταται απο την ποιοτητα του δερματος που θα επιλεξεις και απο το ποσα θα θελει αυτος που θα τα φτιαξει..

thomasz3
24-01-12, 12:40
το αυτοκίνητο που βρήκε ο φίλος στο car είναι δικό μου!!!!
δεν φοράει τίποτα πολυεστερικό και δεν είναι τίποτα φτηνιάρικο πάνω στο αμάξι!
τα nikel του αυτοκινητου έχουν μπει πάνω από την αγορά του αυτοκινητου όταν έγινε καινούριο!
περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!