PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΥΤΥΧΙΑ !!!!


sierra
25-01-12, 22:56
Σήμερα το βάρδυ στις 20.10 έγινα πολύ ευτυχισμένος. Και είπα να το μοιραστώ μαζί σας και μαζί με ένα μπουκάλι κρασί από το Άργος. Θα μου πείτε τι έγινε ρε φίλε; Θα σας πω. Στις 20.10 πήγα στο φροντηστήριο του μικρού μου γιού για να μάθω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις που είχε δώσει πριν 2 μήνες για το προφύσενση και οι καθηγητριές του μου έδωσαν συγχαρτήρια γιατί το πήρε και μάλιστα με σχεδόν άριστα. Μετά απο αυτά τα νέα η χαρά μου χτύπισε κόκκινα. Του ΕΥΧΟΜΑΙ και εις ανώτερα και σε όλους σας να έχεται πάντα τέτοιες χαρές. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.. :bananasmi :ices_ange :dance: .:cheers:

Dim77
25-01-12, 23:43
Μπράβο στο παιδί που τα κατάφερε και σε έκανε και σένα χαρούμενο :)

sierra
26-01-12, 07:22
Μπράβο στο παιδί που τα κατάφερε και σε έκανε και σένα χαρούμενο :)

Ευχαριστώ πολύ. Είναι μεγαλύτερη η αξία του γιατί ήταν ο μόνος απο το φροντηστήριο που έδωσε το Νοέμβριο. Οι άλλοι σύμφωνα με το πρόγαμμα του φροντηστηρίου θα δώσουν το Μάι... :hello:

E36 RULES!!
26-01-12, 13:42
Συγχαρητήρια!! Φαντάζομαι γιορτή στο σπίτι τώρα, ε?

Και ο μόνος απο φροντιστήριο βλέπω, μπράβο, μπράβο! Επεσε πολύ διάβασμα και κόπος για να το πάρει το χαρτί, μπράβο του! Και εις ανώτερα εύχομαι, να τον δείς όπως επιθυμείς και να πετύχει ό.τι ονειρεύεται!

Μια συμβουλή: Όταν κλείσει τα 20 μπορεί να παρει επάρκεια και μετά θα μπορεί να διδάσκει αγγλικά. Απλά θα χρειαστεί να κανει εξετάσεις αίματος, ακτινογραφία και μετά να τον εξετασει ψυχίατρος (10 λεπτα υποθεση, τυπικες ερωτησεις κανει). Όπως παει η χώρα μας, μία εξτρα "πόρτα" δεν κανει κακό! ;)

sierra
27-01-12, 00:21
Ευχαριστώ. Ναι το κάψαμε λίγο γιατί είχε πολύ άγχος. Αυτό για το 20 ετών δεν το ήξερα και σε ευχριστώ για την πληροφορία. Σίγουρα ένα χαρτί παραπάνω μπορεί να κάνει τη διαφορά...

Mike_gr
03-02-12, 13:08
Συγχαρητηρια!!! Παντα με τετοιες επιτυχιες!!!!!!

ThaNOS E46coupe
04-02-12, 00:26
Τάκη Συγχαρητήρια !!! και είσ ανώτερα το καμάρι σου!!!!

BMW Power
04-02-12, 09:56
Συγχαρητήρια και από εμένα

stelmaniac
04-02-12, 21:09
Μπραβο στο παιδι που ξεκινα απο νωρις να συλλεγει πυρομαχικα για τον αγωνα με τη ζωη. Θωρακιζεται παιδαγωγικα κανοντας παραλληλα τους γονεις του περηφανους.
Μπραβο στους γονεις που εχουν ενα τετοιο παιδι.

sierra
05-02-12, 18:39
σας ευχαριστώ γαι τα καλά σας λόγια. Για μένα ήταν ότι καλύτερο μου έχει γίνει από το 2008 (που αρρώστησα, το 2009 και μετα με το αμάξι) μέχρι σήμερα. Οπότε καταλαβάινεται με έκανε να πετάω στα σύνεφα. Ευχαριστώ πολύ και πάλι...