PDA

Επιστροφή στο Forum : Καινούριες ζάντες για τη ζετούλα!


giorgosz3
23-02-12, 09:29
χθές φόρεσα στη Ζ μου αυτές τις πανέμορφες ζάντες!
ήμουν μεταξύ αυτών και των άλλων με τις ακτίνες, τις κλασσικές για bmw
αλλα νομίζω οτι έκανα τη σωστή επιλογή :party::clap:

djkostas20
23-02-12, 10:12
Νομίζω ότι η συγκεκριμένη ζάντα του ταιριάζει πάρα πολύ!!! Καλοφόρετη...!!!

gupakos
23-02-12, 11:20
χθές φόρεσα στη Ζ μου αυτές τις πανέμορφες ζάντες!
ήμουν μεταξύ αυτών και των άλλων με τις ακτίνες, τις κλασσικές για bmw
αλλα νομίζω οτι έκανα τη σωστή επιλογή :party::clap:

Σούπερ!!! Πραγματικά...μπράβο...σε τέτοιες εποχές δεν θα άλλαζα τις δικές μου, αλλά της ταιριάζουν σούπερ... :) Πόσο πήγε, αν επιτρέπεται;

giorgosz3
23-02-12, 11:22
500€ τώρα που έχει κενό και φαίνονται τα πάντα μέσα λεω να βάψω τη δαγκάνα χρυσή

mixalhs
23-02-12, 11:56
Ωραιες Γιωργο !!! ΠΟλυ καλη επιλογη! Για να να βαψεις την δαγκανα βγαλε την ζαντα...μην κανεις τρελες!

giorgosz3
23-02-12, 12:30
Ωραιες Γιωργο !!! ΠΟλυ καλη επιλογη! Για να να βαψεις την δαγκανα βγαλε την ζαντα...μην κανεις τρελες!

ε ναι, εννοείται αυτό, μην χρυσώσω και τη ζάντα!

street-runner
24-02-12, 17:08
ωραιες ειναι , τι διαστασεις ?

ditris
24-02-12, 18:55
χθές φόρεσα στη Ζ μου αυτές τις πανέμορφες ζάντες!
ήμουν μεταξύ αυτών και των άλλων με τις ακτίνες, τις κλασσικές για bmw
αλλα νομίζω οτι έκανα τη σωστή επιλογή :party::clap:
Του πήγε η ζαντούλα πολύ!Μεγιές!Και η τιμούλα πολύ καλή!Πολλά κ ευχάριστα χιλιόμετρα εύχομαι.....:boink:

paganis
24-02-12, 19:33
το καλο με τα bmw..ειναι πως εχεις πολλες επιλογες , οπως και με τις ζαντες! οταν ειχα πρωτοπαρει την ζετα μου κοιταζα τις συγκεκριμενες,,,διοτι οντως δειχνουν ομορφες! βεβαια κατεληξα σε αλλο σχεδιο..αλλα σε λαθος μεγεθος (18αρα) ! αποτι βλεπω πρεπει να εβαλες 17αρα..και σωστος επραξες...!οσο για το σχεδιο..μετα απο χρονια κατεληξα σε αυτο που ταιριαζει, πραγματικα στην ζετα μας και την εβαλα ! το σχεδιο που ταιριαζει, ειναι απο το ζ3μ...αλλα για να μπει στο δικο σου πρεπει να αλλαξεις και φτερα..οποτε παει αλλου το πραγμα!