PDA

Επιστροφή στο Forum : Η βροχή του λαμαρινά :(


orest
07-03-12, 16:48
:icon_toil
Καλησπέρα παιδιά τράκαρα σήμερα το Z μου στον περιφερειακό της Θεσσαλονίκης λόγω της γνωστής λασπωμένης βροχής :drive2: κατέληξα στις μπαριέρες με αποτέλεσμα όλη μου η δεξιά πλευρά να είναι ζαρωμένη και με γρατζουνιές :/
Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι έχω μικτή, το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω τα συνεργεία της θεσ/νικης καθώς είμαι από Αθήνα. Αν γνωρίζει κάποιος ένα καλό συνεργείο BMW με συνεννοήσιμο μηχανικό και καλό λαμαρινά να μου στείλει
Ευχαριστώ στεναχωρημένος :(

sakis4paok
07-03-12, 16:52
:icon_toil
Καλησπέρα παιδιά τράκαρα σήμερα το Z μου στον περιφερειακό της Θεσσαλονίκης λόγω της γνωστής λασπωμένης βροχής :drive2: κατέληξα στις μπαριέρες με αποτέλεσμα όλη μου η δεξιά πλευρά να είναι ζαρωμένη και με γρατζουνιές :/
Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι έχω μικτή, το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω τα συνεργεία της θεσ/νικης καθώς είμαι από Αθήνα. Αν γνωρίζει κάποιος ένα καλό συνεργείο BMW με συνεννοήσιμο μηχανικό και καλό λαμαρινά να μου στείλει
Ευχαριστώ στεναχωρημένος :(
απο πια μερια της πολης μενεις;για να σουπω μηχανικο και για λαμαρινα

orest
07-03-12, 16:54
κέντρο μένω δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα που θάνε καλός θέλω νάνε...αν και θάμε από πάνω του συνέχεια...

sakis4paok
07-03-12, 17:00
κέντρο μένω δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα που θάνε καλός θέλω νάνε...αν και θάμε από πάνω του συνέχεια...ωραιος! για μηχανικο λοιπον θα πας στο club bmw στον ευοσμο.πολυ καλοι και ευχαριστοι ανθρωποι.αυτοι θα σε πουν και για λαμαρινα.

orest
07-03-12, 17:02
σ'ευχαριστώ πολύ Σάκη αύριο πρωί από κει θα περάσω

sakis4paok
07-03-12, 17:11
σ'ευχαριστώ πολύ Σάκη αύριο πρωί από κει θα περάσωτο τηλεφωνο τους ειναι 2310 770980.Σμυρνης 34 πες τους απο τον σακη τον γιο του λουκα θα καταλαβουν.και για μπογιατζη παιζει τηλ αν θες.τα λεμε φιλε

giannis_compact
07-03-12, 17:56
Φιλε μου εγω ξερω ενα λαμαρινα που κανει μονο BMW και εχει δουλεψει σε αντιπροσωπειες αλλα και στη Γερμανια!Αμα δεις δουλεια του σε BMW θα καταλαβεις τι εννοω!Τωρα εχει ενα Ζ4 μεσα και το φτιαχνει απο τρακαρισμα!Ειναι ανατολικα!

KAZA
07-03-12, 18:32
κέντρο μένω δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα που θάνε καλός θέλω νάνε...αν και θάμε από πάνω του συνέχεια...

Φιλε μου εγω ξερω ενα λαμαρινα που κανει μονο BMW και εχει δουλεψει σε αντιπροσωπειες αλλα και στη Γερμανια!Αμα δεις δουλεια του σε BMW θα καταλαβεις τι εννοω!Τωρα εχει ενα Ζ4 μεσα και το φτιαχνει απο τρακαρισμα!Ειναι ανατολικα!

Κρίμα φίλε αλλά εσύ να είσαι καλά οι λαμαρίνες γίνονται …
Μπορεί να λέμε τον ίδιο με τον Γιάννη αλλά δεν ξέρω αν έχει τώρα μέσα Ζ4 ,αν είναι λίγο έξω από την Θεσσαλονίκη ανατολικά και σε βολεύει …… μου λες και σου στέλνω p.m.

orest
07-03-12, 21:04
παιδιά να αποκλείσω το Τρικαλίωτη;

KAZA
07-03-12, 21:27
παιδιά να αποκλείσω το Τρικαλίωτη;

Έχεις p.m ......

BMW Power
08-03-12, 13:36
Τα off topic μεταφέρθηκαν εδώ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=29670)

tsagio
08-03-12, 18:08
Εγώ πάω εδώ EXTREME BMW ανατολικά (δε ξέρω αν λέμε τον ίδιο με τον Γιάννη) Πέρνα καμία βόλτα να τον δεις να έχεις μια εικόνα αν θες το τηλέφωνο του στείλε ΠΜ.

giannis_compact
08-03-12, 20:12
Εγώ πάω εδώ EXTREME BMW ανατολικά (δε ξέρω αν λέμε τον ίδιο με τον Γιάννη) Πέρνα καμία βόλτα να τον δεις να έχεις μια εικόνα αν θες το τηλέφωνο του στείλε ΠΜ.

Τον ιδιο λεμε ρε τρελε εγω δε στο ειχα πει? :)

bmwz3m44
08-03-12, 20:53
εχω παει και εγω extreme bmw για τοποθετηση και βαψιμο προφυλακτηρα και ηταν αψογοι.με το αντιστοιχο αντιτιμο βεβαια