PDA

Επιστροφή στο Forum : ΖΑΝΤΕΣ Hre


cmos_ioan
11-05-04, 20:27
Γνωρίζετε αν κάποιος πουλάει ή εισάγει στην Ελλάδα ζάντες HRE ψάχνω γι αυτο το συγκεκριμένο τύπο.

mpikounis
12-05-04, 07:57
Αν και δεν ξέρω να σου απαντήσω στο ερώτημα σου, αναρωτιόμουν αν τις θέλεις για το Ζ4 (της φωτογραφίας σου) ή για κάποιο άλλο αυτοκίνητο. Στο Ζ4 τί έχεις τώρα;

Strax
12-05-04, 09:29
Ούτε και εγώ γνωρίζω κάποιον για τις συγκεκριμένες ζάντες, που δεν τις έχω δει και να κυκλοφορούν στην Ελλάδα γενικότερα. Πάντως πρόκειται για ζάντες καταπλήκτικής ποιότητας και κατασκευής από ότι υποστηρίζουν όλοι, πράγμα που αντικατοπτρίζεται και στις τιμές τους! Θα ρίξω μια ματιά πάντως μηπως ανακαλύψω κάτι :)

cmos_ioan
12-05-04, 10:04
mpikounis είπε:

αναρωτιόμουν αν τις θέλεις για το Ζ4 (της φωτογραφίας σου) ή για κάποιο άλλο αυτοκίνητο. Στο Ζ4 τί έχεις τώρα;

Ναι για το Ζ4 και μου αρέσει η διχρωμία. Τώρα έχω τις 17αρες

Εσύ όμως δεν μου είπες τι Ζ έχεις;

Αυτο του AVATAR είναι δικό σου;

Εχεις βάλει το CARVER;

mpikounis
12-05-04, 10:47
Ναι για το Ζ4 και μου αρέσει η διχρωμία. Τώρα έχω τις 17αρες

Εσύ όμως δεν μου είπες τι Ζ έχεις;

Αυτο του AVATAR είναι δικό σου;

Εχεις βάλει το CARVER;
Το Ζ4 του avatar με τις ellipsoid τις 18αρες. Μου αρεσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αυτες οι ζαντες. Το carver οχι, εχω το professional ηχοσυστημα με τα 10 ηχεια.

cmos_ioan
12-05-04, 11:43
Ευχαριστημένος? Να υποθέσω οτι είναι Sterling Grey με Μαύρα Δερμάτινα.

Ψάχνω να βάλω MP3 είναι πολύ σπάσιμο αυτοκίνητο αυτοκίνητο του 2004 και να μην παίζει ΜP3's

Εχεις βάψει τα τακάκια ή τα έχεις αλλάξει;

BMW Power
12-05-04, 12:01
Enough με τα Ζ4!!!! Και είναι και όλα 3.0
Τελικά πόσα μέλη έχουν Ζ4? Νομίζω ότι δεν έχουν ψηφίσει όλοι στο poll του site. Όπως φαίνεται το πιο δημοφιλές αυτοκίνητο της BMW (σειρά 3) θα καταλήξει να έχει τις λιγότερες ψήφους. :rolleyes:

cmos_ioan
12-05-04, 12:09
Δεν είναι εδώ το www.bmwZ4-motorsport.gr :D

Τι να κάνουμε το ξέρουμε ο παλιος (3) είναι αλλιώς αλλα πάντα ο νέος (Ζ4) είναι ωραίος :cool: και δραστηριος ;)

mpikounis
12-05-04, 12:09
Ευχαριστημένος? Να υποθέσω οτι είναι Sterling Grey με Μαύρα Δερμάτινα.

Ψάχνω να βάλω MP3 είναι πολύ σπάσιμο αυτοκίνητο αυτοκίνητο του 2004 και να μην παίζει ΜP3's

Εχεις βάψει τα τακάκια ή τα έχεις αλλάξει;
Είναι γκρί με μαύρα. Σχετικά με το MP3 μπορείς να βάλεις CDιερα 6αρα της Alpine που παίζει MP3 αλλά θα χρειαστείς κάποιο adaptor από τη www.blitzsafe.com (http://www.blitzsafe.com). Νομίζω κάποιος το δοκίμασε και παίζει.

Η φώτο στο avatar μου είναι από μια φώτογραφια Ζ4 που είχα κατεβάσει απο το internet πριν πάρω το δικό μου γιατί ήταν ολόιδιο και είχα κάτι να χαζεύω μέχρι να πάρω το δικό μου... βέβαια το ολόιδιο ήταν σχεδόν ολόιδιο μια και οι δαγκάνες μου δεν είναι βαμμένες (αν και μου αρέσουν πολύ και ψάχνω να βρώ πώς θα το κάνω για να γίνει καλό!).

BMW Power
12-05-04, 12:35
Μόλις χθες είδα ένα 316CI με τον adaptor που περιγράφει ο mpikounis, ο οποίος όμως ήταν αντιαισθητικός. Εξ’ άλλου πιστεύω ότι καλό θα ήταν να διατηρήσεις το αυτοκίνητό σου όσο πιο original γίνεται. Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου για τον ηχητικό εξοπλισμό της BMW αλλά υπάρχουν και χειρότερα. :( Το δικό μου για παράδειγμα έχει navigation με ΚΑΣΕΤΑ έλεος. :eek:

mpikounis
12-05-04, 14:57
Μόλις χθες είδα ένα 316CI με τον adaptor που περιγράφει ο mpikounis, ο οποίος όμως ήταν αντιαισθητικός. Εξ’ άλλου πιστεύω ότι καλό θα ήταν να διατηρήσεις το αυτοκίνητό σου όσο πιο original γίνεται. Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου για τον ηχητικό εξοπλισμό της BMW αλλά υπάρχουν και χειρότερα. :( Το δικό μου για παράδειγμα έχει navigation με ΚΑΣΕΤΑ έλεος. :eek:
Αν δεν κανω λαθος ο adaptor δεν θα επρεπε να φαινεται! Νομιζα οτι ηταν απλα για να ταιριαξουν οι φισες... κάνω λαθος; :confused:

MPOWER
12-05-04, 15:05
Αν δεν απατώμαι ο BMW Power εννοεί εσωτερικό μονόδισκο με την μάσκα που δίνει η BMW για να βγάλεις το original που ειναι πιο φαρδύ!

BMW Power
12-05-04, 15:18
Όχι, μιλάω για ένα panel με LCD display για τον έλεγχο του CD changer, το οποίο πρέπει να προστεθεί κάπου στο εσωτερικό του αυτοκινήτου.
Δεν γνωρίζω αν μπορείς να ελέγχεις το CD changer χωρίς αυτή την προσθήκη, μιας και δεν μιλάμε για ένα BMW accessory.