PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΟΥΑΓΙΕ


giorgosz3
28-05-12, 13:49
γειά σας παιδιά, εδω εχω μια ιστορίς και κοντεύει να με τρελάνει, γνωρίζει κάποιος απο εσάς αν το μουαγιέ (πίσω) της Ζ3 είναι ίδιο με κάποιο άλλο μοντέλο;;:bricks1:

rapid_fast
28-05-12, 15:24
γειά σας παιδιά, εδω εχω μια ιστορίς και κοντεύει να με τρελάνει, γνωρίζει κάποιος απο εσάς αν το μουαγιέ (πίσω) της Ζ3 είναι ίδιο με κάποιο άλλο μοντέλο;;:bricks1:

Τι ιστορία έχεις??

ThaNOS E46coupe
28-05-12, 16:27
γειά σας παιδιά, εδω εχω μια ιστορίς και κοντεύει να με τρελάνει, γνωρίζει κάποιος απο εσάς αν το μουαγιέ (πίσω) της Ζ3 είναι ίδιο με κάποιο άλλο μοντέλο;;:bricks1:

Με το ε 30 ?:tapedshut

giorgosz3
28-05-12, 16:40
ολα ξεκινάνε οταν σπάει ο πίσω μπιλιοφόρος...έσυρα το αυτοκίνητο μερικά μέτρα με αποτέλσμα να φαγωθεί το ημιαξόνιο...λοιπόοον αγοράζω καινούριο μπιλιοφόρο και ημιαξόνιο, ελα όμως που το παλιό έχει γίνει "ενα" με το μουαγιέ, σκουριά σαπίλα είχαν γίνει όλα ενα σώμα, έτσι λοιπόν το κόψαμε, οπότε προστέθηκε +μουαγιέ στη λίστα...και δε μπορώ να βρώ πουθενάαααααα..ακόμα και απο τη bmw μου λένε 15 μέρες, δεν έχει ούτε η αθήνα μπλά μπλά μπλά....και λεω μήπως έχει κοινό με άλλο μοντέλο μπάς και βρώ κανένα μεταχειρ.

rapid_fast
28-05-12, 17:46
ολα ξεκινάνε οταν σπάει ο πίσω μπιλιοφόρος...έσυρα το αυτοκίνητο μερικά μέτρα με αποτέλσμα να φαγωθεί το ημιαξόνιο...λοιπόοον αγοράζω καινούριο μπιλιοφόρο και ημιαξόνιο, ελα όμως που το παλιό έχει γίνει "ενα" με το μουαγιέ, σκουριά σαπίλα είχαν γίνει όλα ενα σώμα, έτσι λοιπόν το κόψαμε, οπότε προστέθηκε +μουαγιέ στη λίστα...και δε μπορώ να βρώ πουθενάαααααα..ακόμα και απο τη bmw μου λένε 15 μέρες, δεν έχει ούτε η αθήνα μπλά μπλά μπλά....και λεω μήπως έχει κοινό με άλλο μοντέλο μπάς και βρώ κανένα μεταχειρ.

Νομίζω μόνο απο Ζ3 ταιριάζει..

leonidaskal
29-05-12, 20:02
δεν ξερω να σου πω ακριβως αν καποιο αλλο μουαγε μπορει να μπει στο ζ3
ξερω ομως οτι υπαρχει ενας τυπος στη λαρισα που απο bmw εχει τα παντα και σε καλες τιμες
στο google βγαινει σχετικα γρηγορα στη λιστα .παρε ενα τηλ και ρωτα αυτος θα ξερει να σε βοηθησει

giorgosz3
06-06-12, 16:55
τελικά δε βρήκα πουθενά...θα το πάρω απο τη BMW αλλα πρέπει να το φέρουν απο ΤΖΕΡΜΑΝΙ....οπότε καλά κρασιά...:owned:

Nick_compact
06-06-12, 17:03
E36 Compact.

giorgosz3
06-06-12, 19:17
(το πίσω..)

Nick_compact
06-06-12, 21:17
Kαι εγω για το πίσω μιλάω, Ε36 Compact και Ζ3 εχουν ιδιο πισω συστημα. (εκτος απο λεπτομερειες)