PDA

Επιστροφή στο Forum : Oh man! Μ3 Ε92 (?)


Dimitris ///M
04-06-12, 15:31
Είπα και εγώ σαν νέος να παω για μια βουτιά στον Μαραθώνα σήμερα.

Καθώς περίμενα υπομονετικά στο φανάρι της Μαραθώνως ακούω δίπλα μου έναν περίεργο αλλά συνάμα γνωστό ήχο!
Κοιτάω δίπλα και βλέπω ένα μιτρίο ή Ε90 ή Ε92 άσπρο με μαύρες ζάντες, αυτοκόλλητα Acrapovic στο πλάι και πίσω ESS Tuning!

Τι να πω ρε παιδιά, τέτοια συγκίνηση να μου φύγει δάκρυ κυριολεκτικά απο ένα αυτοκίνητο είχα πολλά χρόνια να το πάθω...........
Να πω για φρένα? Να πω για στήσιμο? Τι να περιγράψω δηλαδή..... :love:

Όποιος και να σαι αν βλέπεις αυτό το μήνυμα να σε έχει ο Θεός καλά που μου έκανες το χατήρι και την "γαργάλησες" λίγο στην ευθεία.... Σε ευχαριστώ!

giannis 116
04-06-12, 15:54
Είπα και εγώ σαν νέος να παω για μια βουτιά στον Μαραθώνα σήμερα.

Καθώς περίμενα υπομονετικά στο φανάρι της Μαραθώνως ακούω δίπλα μου έναν περίεργο αλλά συνάμα γνωστό ήχο!
Κοιτάω δίπλα και βλέπω ένα μιτρίο ή Ε90 ή Ε92 άσπρο με μαύρες ζάντες, αυτοκόλλητα Acrapovic στο πλάι και πίσω ESS Tuning!Τι να πω ρε παιδιά, τέτοια συγκίνηση να μου φύγει δάκρυ κυριολεκτικά απο ένα αυτοκίνητο είχα πολλά χρόνια να το πάθω...........
Να πω για φρένα? Να πω για στήσιμο? Τι να περιγράψω δηλαδή..... :love:

Όποιος και να σαι αν βλέπεις αυτό το μήνυμα να σε έχει ο Θεός καλά που μου έκανες το χατήρι και την "γαργάλησες" λίγο στην ευθεία.... Σε ευχαριστώ!

Χμμμ... :scratchch Κατι μου θυμιζουν αυτα τα χαρακτηριστικα...Πρεπει να ναι μελους απο εδω μεσα... Πραγματικα εντυπωσιακο!

Speedy
04-06-12, 19:07
Mηπως ο φιλος ειδε το συγκεκριμενο?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qos5iZOP66A

giannis 116
04-06-12, 20:04
Mηπως ο φιλος ειδε το συγκεκριμενο?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qos5iZOP66A

Κι εμενα σ αυτο το συγκεκριμενο πηγε ο νους μου...

harristheo
04-06-12, 20:08
Το πιο απίστευτο δεν ειναι το αυτοκίνητο.
Το πιο απίστευτο ει αι πως το οδηγεί το αυτοκίνητο ο συγκεκριμένος οδηγός, και δεν αναφέρομαι στο βιντεακι.

Χάρης

giannis 116
04-06-12, 20:10
Αν ειναι αυτος που νομιζω εκτος απο το οτι 'το κατεχει το αθλημα', ειναι και εκπαιδευμενος σε αντιστοιχες σχολες οδηγησης, τρεχει σε αγωνες κλπ, ειναι επαγγελματιας ο ανθρωπος τι να λεμε τωρα, δεν ειναι απλος καθημερινος οδηγος...

harristheo
04-06-12, 20:46
Ο νίκος ήταν τόσο καλός οδηγός και πριν παει στις σχολές.
Ειναι όντως εντυπωσιακός και αποτελεσματικός επίσης.
Εξαιρετοσ Επαγγελματίας στο αντικείμενο του.
Απο τους λίγους.

Χάρης

Dimitris ///M
04-06-12, 23:50
Αν δεν άλλαξε αυτοκόλλητα αυτό θα είναι!

Είχε χαρακτηριστικά μεγάλα αυτοκόλλητα στο πλάι "Acrapovic" και στα πίσω φτερά ESS Tuning....
Ζάντα μαύρη με κόκκινες δαγκάνες και τρυπητούς δίσκους όσο είναι η ζάντα μου!

Δεν μπόρεσα να δώ καθαρά τον οδηγό παιδιά δυστηχώς!