PDA

Επιστροφή στο Forum : chief's M3 E46 CSL


chief
12-06-12, 15:42
Ευχαριστω Λευτερη.
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι μπαινει σε πιστα αρκετες φορες καθε χρόνο.

paganis
12-06-12, 15:50
Ευχαριστω Λευτερη.
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι μπαινει σε πιστα αρκετες φορες καθε χρόνο.

εχεις την τυχη...να χαιρεσαι στο επαρκο, το ονειρο καθε μπεμβεδακια! στην περιπτωση σου ομως,,, το χαιρεσαι και εκει που ειναι το φυσικο στοιχειο του στοιχειο...την πιστα, πραγμα δυσκολο για τις μερες που διανυουμε και ακομα πιο σημαντικο! να σαι καλα..και να συνεχισεις να υποστηριζεις αυτο που αγαπας..ωστε να βελτιωνεσαι ακομα περισσοτερο...! αν θες ενημερωνε μας... για τους αγωνες που συμμετασχεις με φωτο και νεα...ωστε να μπορουμε να παρακολουθουμε βημα βημα την εξελιξη σου...

chief
12-06-12, 16:26
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.

paganis
12-06-12, 16:32
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.

καλη τυχη στον αγωνα. Οσο για την ενημερωση...μην το αμελησεις.! μην ασχοληθεις καν..με κομπλεξικους...γραψε απλα για εκεινους που μπορουν να το εκτιμησουν και να χαρουν με την χαρα καποιου αλλου...

Dim77
12-06-12, 17:19
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.

Γράφε ότι σου αρέσει να παρουσιάζεις, όσοι είναι να εκτιμήσουν, θα εκτιμήσουν ακόμα και αν δεν απαντήσουν (το έχω κάνει λόγω ελλείψεως χρόνου και μετά το αμέλησα....αλλά ότι το απολαύσαμε είναι γεγονός).

rapid_fast
13-06-12, 16:20
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.

Ασε τώρα ρε επιδειξία.. το παίζεις και μυξιάρικο αγόρι...

Καλά ντρέπεσαι να ενημερώσεις και φοβάσαι τους συμπλεγματικούς??
Εχει τεράστια διαφορά να προβάλεις την αγωνία σου και τη μάχη σου για τον αγώνα,
απο το να προβάλλεις την πάρτη σου..
:useless:

chief
13-06-12, 18:04
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !! :ylsuper:

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.

Dim77
13-06-12, 18:15
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !! :ylsuper:

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.

Ξέρεις τι γίνεται? Από το να γράφει κάποιος πως στρίβει στο Ντράφι, πως κέρδισε κόντρες κλπ, εσύ κάνεις αυτό που είναι το σωστό (σε διοργάνωση με κανόνες) και έχεις αποτέλεσμα επίσημο. Ούτε καυχησιά είναι, ούτε παραμύθι να ντρέπεσαι να το γράψεις.

Αυτό δεν ξεπερνιέται φίλε μου από οποιαδήποτε ιστορία αληθινή ή μη. Ευγε!

Υ.Γ. Εύγε για σένα, όχι για το αυτοκίνητο (καλά, καλό είναι και αυτό :D ) ...εσύ τα καταφέρνεις με την οδήγηση σου.

Υ.Γ.2. To thread είναι photo your BMW όμως χεχε :useless:

:D

paganis
13-06-12, 21:52
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !! :ylsuper:

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.

σαν δεν ντρεπεσαι...πηρες θαρρος και αρχισες την επιδειξη!!! χαχαααα
Χριστοφορε...ανοιξε , ενα ξεχωριστο θεμα και εμπλουτισε το με φωτογραφιες και αρθρα εφοσον υπαρχουν για τους αγωνες που συμμετασχεις!
εδω διψαμε για αγωνες και καλα οχηματα...και καλο ειναι να παιρνουμε και εμεις ματι , για το τι γινεται στον κοσμο...κυριως απο πρωτο χερι...

ditris
14-06-12, 00:26
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !! :ylsuper:

.

Χριστόφορε συγχαριτήρια για τα αποτελέσματα.Και εις ανώτερα.Τα csl όντως είναι "καλάσνικοφ" και όχι απλά "πιστόλια"!
Αλλα και εσύ ως οδηγός είσαι πολύ άξιος........

Speedy
15-06-12, 11:01
Μπραβο και απο εμενα,περα τους χρονους το καλυτερο ειναι οτι απολαμβανεις αυτο που κανεις.

Straight six
15-06-12, 11:41
αυτα τα csl με χρυσοσκονη τα εντυσε η bmw ??? τοσο μεγαλες διαφορες απο το συμβατικο???
να χαιρεσαι το κανονι σου
μιλαμε για φοβερα ψαγμενη αναρτηση απο τη μανα του και στησιμο.

Vasilis M3
15-06-12, 12:21
To μεγάλο μου όνειρο!!!

Να το χαίρεσαι Χριστόφορε το εργαλείο!Και άσε μας εμάς να ονειρευόμαστε:bananasmi

kplc16
15-06-12, 16:05
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !! :ylsuper:

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.

τα csl ειναι πιστολια αλλα κι εσυ εισαι ο eastwood στα νιατα του. Φορτωσε μας με video.
Ειμαστε σε αυτοκινιτιστικο forum.Οι κομπλεξικοι να το ριξουν στη Πατυ.

Α8hnaios
15-06-12, 23:52
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.

ρε αρχηγοπουλο.. τον ιουλιο???

να ερθω παλι Κυπρο? :scratchch

chief
16-06-12, 07:38
Να κοπιασεις Αντωνη.
Νομιζω θα εχει ενδιαφερον το ματς...
Τρεις απο τους "αντιπάλους" μου, ειναι 1-2 μηνες κλεισμενοι σε συνεργεια εχουν δυναμωσει-ελαφρυνει αρκετα.
Στον καφέ και στα τηλεφωνα μου εχουν πει οτι μετα απο δυο χρονια οτι "ηρθε η ωρα μου"...

Μαλλον τους δυο απ τους τρεις θα τους απογοητευσω. :smokin:

Stradale
16-06-12, 12:28
Χριστόφορε για τι πίστα μιλάμε;Πόσο είναι το γυρολόγιο; Έχεις καμια χάραξη για να έχω μια εικονα;

rapid_fast
16-06-12, 14:46
Κοίτα να βάλεις καμιά εικόνα και κανένα βίντεο...
γιατί με έχεις στο περίμενε, και εμένα δε μου αρέσει να περιμένω όταν έχω αγωνία..
Ειμαι χειρότερος απο μικρό παιδάκι..
Εικόνες και βίντεο αμέσως λέμε....:useless:
:useless:

chief
16-06-12, 15:56
Χριστόφορε για τι πίστα μιλάμε;Πόσο είναι το γυρολόγιο; Έχεις καμια χάραξη για να έχω μια εικονα;
Η πιστα της Αχνας εχει μηκος 2 χιλιομετρα και ειναι σχεδιασμενη απο Ιαπωνες.
Θεωρηται αργη πιστα (το αμαξι μου εχει μεγιστη ταχυτητα vbox 165 χλμ στην ευθεια) αλλα ειναι πολυ τεχνικη και πιστευω πολυ καλυτερη απ τα Μεγαρα.
Ο καλυτερος χρονος που εχει γραψει πολυ γρηγορο και δυνατο αγωνιστικο ειναι 1:08.2 και ο καλυτερος δικος μου χρονος ειναι 1:11.056. Οι γρηγοροι χρονοι ειναι αυτοι απ το 1:16.00 και κατω.

http://i1200.photobucket.com/albums/bb330/chiefcsl/ahna/mestelmark.jpg



Κοίτα να βάλεις καμιά εικόνα και κανένα βίντεο...
γιατί με έχεις στο περίμενε, και εμένα δε μου αρέσει να περιμένω όταν έχω αγωνία..
Ειμαι χειρότερος απο μικρό παιδάκι..
Εικόνες και βίντεο αμέσως λέμε....:useless:
:useless:
Εδω καποια βιντεακια απ τον Manos///3 και εμενα σε track day που καναμε μαζι πριν 10 μερες περιπου.
Το αμαξι εδω ειναι με μαμα διαφορικο, τελειωμενα σχεδον λάστιχα και με ζεστη και σκονη η πιστα γλυστρουσε και δεν προσφερόταν για καλό χρονο.
Καλα περασαμε ομως.
zRiO-csGTr4
3w4gM_aWLIA
KYVrX5aqNaA

kplc16
16-06-12, 19:08
ευχαριστουμε για τα videos. Ελπιζω να μην αρχισεις τα ελαφρωματα. Κρατα το αυτοκινητο οσο πιο κοντα μπορεις στη μορφη που το αγορασες.

Keep racing!!!

chief
16-06-12, 19:28
Οχι Νικο τιποτα δεν κανω περα απ την συντηριση.
Το αμαξι εχει αναρτηση, φρενα, ενα ελαφρυ βολαν που ουτε ξερω τι βολαν ειναι και μεχρι πριν δυο μηνες 3.91 διαφορικο το οποιο εβγαλα απο περιεργεια να δω τι διαφορες εχει στην πιστα απ το μαμα.
Ουτε ελαφρωματα ουτε τιποτα.

Αν και αρκετα θορυβόδες απ το εργοστασιο, εχει και τον καθημερινό του χαρακτηρα.
Μολις γυρισα απο βολτα με την γυναικα και τα θηρία μου...

ps. Η γυναικα μου δεν το συμπαθει και πολύ (μονο το air condition λέει οτι ειναι καλό) . Ουτε και στα παιδια μου αρεσει νομιζω. :jester:

kplc16
16-06-12, 23:10
Οχι Νικο τιποτα δεν κανω περα απ την συντηριση.
Το αμαξι εχει αναρτηση, φρενα, ενα ελαφρυ βολαν που ουτε ξερω τι βολαν ειναι και μεχρι πριν δυο μηνες 3.91 διαφορικο το οποιο εβγαλα απο περιεργεια να δω τι διαφορες εχει στην πιστα απ το μαμα.
Ουτε ελαφρωματα ουτε τιποτα.

Αν και αρκετα θορυβόδες απ το εργοστασιο, εχει και τον καθημερινό του χαρακτηρα.
Μολις γυρισα απο βολτα με την γυναικα και τα θηρία μου...

ps. Η γυναικα μου δεν το συμπαθει και πολύ (μονο το air condition λέει οτι ειναι καλό) . Ουτε και στα παιδια μου αρεσει νομιζω. :jester:

Αρεσει σε μας τους υπολοιπους!:bigthumb:

beck m power
17-06-12, 10:02
Τελικά chief δεν μας είπες πιο είναι καλύτερο μέσα στην πίστα??? το 3.62 η το 3.91 ??


Υ.Γ: Φίλε πολύ καλο το csl σου!!! να το χαίρεσαι!!!!! & εσύ πολύ καλός οδηγός!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!:ylsuper:

stelmaniac
17-06-12, 10:16
Ουτε και στα παιδια μου αρεσει νομιζω. :jester:

Αν τα παιδια μεγαλωσουν και εξακολουθουν να αντιπαθουν το csl ειναι περιττο να σου πω πως απετυχες σαν πατερας..!!!!:rofl2:

chief
17-06-12, 10:53
Τελικά chief δεν μας είπες πιο είναι καλύτερο μέσα στην πίστα??? το 3.62 η το 3.91 ??


Υ.Γ: Φίλε πολύ καλο το csl σου!!! να το χαίρεσαι!!!!! & εσύ πολύ καλός οδηγός!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!:ylsuper:
Εχω κάνει και με τα δυο τον ιδιο χρόνο.
Το 3.91 ειχε περισσοτερα γκαζια στα πιο ανοικτα κοματια της πιστας και μου αρεσε πολυ. Ομως μου εσπαζε τα νευρα στις εισόδους αργων στροφων διοτι δεν με αφηνε το smg να κατεβάσω 2α εκει που ηθελα. Επρεπε να κατεβω κατω απο τις 5 χιλιαδες στροφες με αποτελεσμα να εχω πιο λιγα χιλιομετρα απ οτι ηθελα για να με αφησει να κατεβασω 2α ταχυτητα.
Πριν λιγες μερες που ηταν ο Μανος εδω, μου προτεινε και δοκιμασαμε καποιες γραμμες διαφορετικές απ οτι χρησημοποιουσα, με αποτελεσμα το αμαξι να τραβάει και 3η ταχυτητα αντι 2α.
Ο Μανος ειναι εξπερτ και η γνωμη του μετραει πολύ και ειναι σαν εντολη για μενα. Δεν πεφτει ευκολα εξω.
Θα ξαναβάλω το 3.91 πισω (το εχω κομπλε και μπαινει σε 20 λεπτα) και θα ξαναδοκιμασω.


Αν τα παιδια μεγαλωσουν και εξακολουθουν να αντιπαθουν το csl ειναι περιττο να σου πω πως απετυχες σαν πατερας..!!!!:rofl2:
Μαλλον εχασα το παιχνιδι απο τωρα...
Ειμαι αρρωστος Ολυμπιακός και ο μεγαλος γιος ειναι βαζελάκι φανατικό !!!:angryfire
Τον βλέπω με Μερσεντες αυτοματο οταν μεγαλωσει...

Lambros
17-06-12, 11:16
Μαλλον εχασα το παιχνιδι απο τωρα...
Ειμαι αρρωστος Ολυμπιακός και ο μεγαλος γιος ειναι βαζελάκι φανατικό !!!:angryfire
Τον βλέπω με Μερσεντες αυτοματο οταν μεγαλωσει...

χαχαχαχαχα!Θεός!

Dim77
17-06-12, 11:27
Μαλλον εχασα το παιχνιδι απο τωρα...
Ειμαι αρρωστος Ολυμπιακός και ο μεγαλος γιος ειναι βαζελάκι φανατικό !!!:angryfire
Τον βλέπω με Μερσεντες αυτοματο οταν μεγαλωσει...

Σου έχω χειρότερο....Με Cadillac 2τάχυτη (auto)...:bricks1:

Αν καταφέρεις να περνάς τα κομμάτια που θέλεις με 3η (και 3.91), θα είσαι πιο γρήγορος.

tsilis
17-06-12, 12:06
Δύσκολα πράγματα βάζεις Δημήτρη...:)

Chief πάρα πολλά μπράβο, και ελπίζουμε σε τακτική και λεπτομερή ενημέρωση των δραστηριοτήτων σου!

Να είσαι σίγουρος πώς το χαιρόμαστε όλοι εδω μέσα :)

chief
17-06-12, 12:37
Σου έχω χειρότερο....Με Cadillac 2τάχυτη (auto)...:bricks1:

Αν καταφέρεις να περνάς τα κομμάτια που θέλεις με 3η (και 3.91), θα είσαι πιο γρήγορος.
Το ξερω Δημητρη.
Σε μετρησεις που εχω κανει απο 75-125 χιλιομετρα, μαμα διαφορικο με 2α vs 3.91 διαφορικο με 3η κανουν τον ιδιο χρονο.
Το πλεονεκτιμα ειναι οτι με 3η και 3.91 μεσα στην στροφη και στην εξοδο το αμαξι δεν ειναι τοσο νευρικο απ οτι θα ηταν με 2α και μαμα διαφορικό.

Με 4.10 διαφορικο θα ηταν ακομη καλυτερα τα πραγματα για την συγκεκριμενη πιστα αλλα το αμαξι θα χασει απ τον καθημερινο του χαρακτηρα.

kplc16
17-06-12, 12:44
Οχι Νικο τιποτα δεν κανω περα απ την συντηριση.
Το αμαξι εχει αναρτηση, φρενα, ενα ελαφρυ βολαν που ουτε ξερω τι βολαν ειναι και μεχρι πριν δυο μηνες 3.91 διαφορικο το οποιο εβγαλα απο περιεργεια να δω τι διαφορες εχει στην πιστα απ το μαμα.
Ουτε ελαφρωματα ουτε τιποτα.

Αν και αρκετα θορυβόδες απ το εργοστασιο, εχει και τον καθημερινό του χαρακτηρα.
Μολις γυρισα απο βολτα με την γυναικα και τα θηρία μου...

ps. Η γυναικα μου δεν το συμπαθει και πολύ (μονο το air condition λέει οτι ειναι καλό) . Ουτε και στα παιδια μου αρεσει νομιζω. :jester:

μια που ανεφερες συντηρηση οταν μπαινεις στη πιστα ποσα χλμ γραφεις εντος;
Αφου βγεις απο τη πιστα πας για αλλαγη λαδιων η οχι;

chief
17-06-12, 13:02
Εαν εκανα ενα track day καθε εξι μηνες φυσικο ειναι να το ξεσκιζα την ημερα που θα ημουν στην πιστα.
Ομως επειδη πάω σχεδόν δυο φορες τον μηνα δεν το πιεζω στο 100% γιατι το λυπάμαι.
Ακομη και σε διαφορες χρονομετρημενες διοργανωσεις θα πιεσω 2-3 γυρους μεχρι να πιασω ενα καλό χρονο και μετα το αφηνω χαλαρα.

Λαδια αλλαζω πάντα πριν απο τις 5000 χιλιομετρα, τακακια (Pagid RS29) μια φορα τον χρόνο, δισκους (Performance Friction 355x32 χιλιοστα) καθε εναμιση χρονο οπως το ειδα, βαβολινες κλπ καθε χρονο.

Γεννικά, δεν ειναι αμαξι που εχει υπερβολικές φθορές σε συγκριση με τις συμμετοχες του σε πιστα. Το μεγαλο εξοδο για καποιον που ασχολειτε οπως εγω ειναι τα λάστιχα, αλλα εχω καλη συνεργασια με την Hankook αφου χρησημοποιω τα Z214.

Ενα σετ ζαντες ελαφριες θελω και ειμαι κομπλε. Οι 18αρες Μ3 που χρησημοποιω, ειναι θεοβαρες.

kplc16
17-06-12, 13:13
οποτε αν υποθεσουμε οτι κανεις καθε φορα εντος πιστας περιπου 80χλμ.
Εχεις το εξαμηνο 80χ2χ6 =960 σχετικα αγρια χλμ.
Λαδια φιλτρο τα ξεφορτωνεσαι στο εξαμηνο η οχι;
Επισης με ποσα λιτρα λαδι μπαινεις πριν τη πιστα και με ποσα λιτρα ολοκληρωνεις την προπονηση σου;Συμπληρωνεις μετα τη προπονηση;

chief
17-06-12, 15:13
Δεν εχω συμπληρωσει ποτε.
Δεν καιει σταγονα λαδι και το βλεπω και στις αλλαγες λαδιου-φιλτρου λαδιου.
Το φιλτρο αερα δεν το εχω αλλαξει ποτε. Το καθαριζω μια φορα καθε 2-3 μηνες που καθαριζω το airbox.

Το παλιο μου Μ3, ηθελε 250 γραμμαρια λάδι καθε 4000 χιλιομετρα περιπου.
Σε αυτό δεν εχω συμπληρωσει ποτε.

kplc16
17-06-12, 17:31
Χρηστοφορε σε 'ζηλευω'.
Το θελω οπως η χηρα το τεκνό!!!: www.car.gr/classifieds/cars/view/2573997/

Πως μπορει και το πουλαει!

Νομιζω οτι το csl ειναι ο μονος τροπος να μην ασχολεισαι με ατμοσφαιρικη 911 ή evo.
To csl δεν ειναι απλα m3.

Speedy
17-06-12, 17:34
Χρηστοφορε σε 'ζηλευω'.
Το θελω οπως η χηρα το τεκνό!!!: www.car.gr/classifieds/cars/view/2573997/

Πως μπορει και το πουλαει!


Εκτος τα του Csl η ζαντα ειναι κορυφη!

chief
02-07-12, 12:53
------
χθεσινο.

S2xoB8hA3rA

Stradale
02-07-12, 12:57
Του έδωσες και κατάλαβε...Τα λάδια σε τι θερμοκρασίες ήταν;;

chief
02-07-12, 13:23
Στα υψη . Στους 120-125 βαθμους.
Με 38 βαθμους εξωτερικη θερμοκρασια δεν περιμενα να ειναι κατω.
Αυριο πάει συνεργειο για αλλαγη λάδια, νερα, γεννικο τσεκαρισμα.

P.kwstas E36
02-07-12, 13:54
ωραιος φιλε,με το καλο κι αλλα βιντεακια να γουσταρουμε....εξερετικο το scl κ οπως ονειρο πολλων κ δικο μου...να το χαιρεσαι φιλος κ καλη συνεχεια στην πορεια σου.....

kplc16
02-07-12, 21:43
ωραιο και κατατοπιστικο(σχετικα με τη πιστα) το video.
Το smg πως τα παει εκει μεσα ειναι το ιδιο με τα λοιπα m3?
παρουσιαζει σφαλματα ποτε;

chief
03-07-12, 06:28
Δεν ειχα κανενα ποτε καποιο σφαλμα Νικο .
Το SMG σαφως και ειναι καλυτερο σε πιστα απο μάνιουαλ σε πιστα.

Stradale
03-07-12, 09:12
Εγώ αυτό που ζηλεύω στο SMG στην πίστα, αν και γενικά δεν το έχω σε συμπάθεια, είναι ότι ΠΑΝΤΑ θα σου κάνει μύτι-τακούνι. Καμια φορά δεν το πετυχαίνω σωστά όταν πιέζω.