PDA

Επιστροφή στο Forum : εχουμε ξεφυγει


Straight six
15-06-12, 12:59
!!!!!!!!!!!!! ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!


μολις μου ηρθε αυτο στο fb απο φιλο μου...ξερω οτι η ενοτητα ειναι λαθος αλλα πρεπει να το δουν ολοι

manosm3
15-06-12, 13:24
troll-ιά φουλ

Driftakos
15-06-12, 13:33
χμ.. θα συμφωνήσω με τον ΜάνοΜι3... (προσωπική άποψη και τπτ παραπάνω)

καλό είναι να έχουμε κριτική σκέψη σε ότι διαβάζουμε και να μην πιστεύουμε σε οτι ανεβάζει ο καθένας, για οποιοδήποτε λόγο.. το θέμα θα μεταφερθεί σε μια πιο κατάλληλη ενότητα.

Enema
15-06-12, 13:35
Urban legend... Το εχω ακουσει οτι εγινε με θυμα ταξιτζη, εχω ακουσει οτι εγινε παλι μεσα σε ταξι και ο γιατρος ηταν μεταμφιεσμενος σε γρια, τον πηραν χαμπαρι απο το αντρικο χερι, πανικοβληθηκε και αφησε πισω την τσαντα με τα εργαλεια (και πως καταλαβαν οτι ειναι γιατρος? Σιγα μην αφησε και την καρτα του) κτλ.

Driftakos
15-06-12, 13:39
ενεμα, αν κάτσουμε κ αραδιάσουμε τι έχουμε διαβάσει κατά καιρούς... πόσοι άντρες το βράδυ κοιμήθηκαν με κοπελιά που γνώρισαν σε μπαρ και το πρωί ξύπνησαν σε μπανιέρα γεμάτη πάγο με ένα τηλέφωνο δίπλα και καρτούλα πάρε το νοσοκομείο...

αν και δεν ήθελα να σχολιάσω, θα πω οτι καλώς και μοιράστηκε την "πληροφορία" μαζί μας, αλλά άλλο είναι να είσαι υποψιασμένος άλλο να πιστεύεις οτι ανεβάζει ο καθένας :)

sakkunen
15-06-12, 15:01
Urban legend... Το εχω ακουσει οτι εγινε με θυμα ταξιτζη, εχω ακουσει οτι εγινε παλι μεσα σε ταξι και ο γιατρος ηταν μεταμφιεσμενος σε γρια, τον πηραν χαμπαρι απο το αντρικο χερι, πανικοβληθηκε και αφησε πισω την τσαντα με τα εργαλεια (και πως καταλαβαν οτι ειναι γιατρος? Σιγα μην αφησε και την καρτα του) κτλ.

Ρε φίλε, ξέρεις τον ταξιτζή ? Θέλω τη τσάντα μου πίσω γμτ.

Straight six
15-06-12, 20:16
ενεμα, αν κάτσουμε κ αραδιάσουμε τι έχουμε διαβάσει κατά καιρούς... πόσοι άντρες το βράδυ κοιμήθηκαν με κοπελιά που γνώρισαν σε μπαρ και το πρωί ξύπνησαν σε μπανιέρα γεμάτη πάγο με ένα τηλέφωνο δίπλα και καρτούλα πάρε το νοσοκομείο...

αν και δεν ήθελα να σχολιάσω, θα πω οτι καλώς και μοιράστηκε την "πληροφορία" μαζί μας, αλλά άλλο είναι να είσαι υποψιασμένος άλλο να πιστεύεις οτι ανεβάζει ο καθένας :)


ρε εγω δεν το πιστεψα σωνει και καλα αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται και στο κατω κατω δεν νομιζω να ειναι και κατι τοσο απιθανο με αυτα που συμβαινουν καθημερινα....
βεβαια το οτι τιποτα δεν εχει ακουστει απο τον τυπο μπορει και να σημαινει οτι οντως ειναι τρολλ αλλα νεβερ νοου να ουμε

rapid_fast
15-06-12, 22:58
Ο Ελληνας έχει μόνο ένα κουσούρι..
Αντί να κάτσει να δουλέψει, λέει οτι μ@λακια του κατέβει στο κεφάλι προσπαθώντας
να σπείρει τον πανικό...
Απο μικρό παιδί θυμάμαι, οτι κάθε 2-3 εβδομάδες, επι τετραετία τουλάχιστο,
περνούσαμε 1 μέρα στα πάρκα, επειδή το βάν ήταν σίγουρο για 35 ρίχτερ σεισμό...
έτσι και αυτές οι πιπεριές με τους χειρούργους, που θα πάρουν τα όργανα μου
(τα τρία μου στην κυριολεξια) χωρίς καμία αποστείρωση, και δεν θα χαθούν απο επιμόλυνση..
Πιπεριές μικρές πικάντικες καυτές....

stelmaniac
16-06-12, 18:54
Ο Ελληνας έχει μόνο ένα κουσούρι..
Αντί να κάτσει να δουλέψει, λέει οτι μ@λακια του κατέβει στο κεφάλι προσπαθώντας
να σπείρει τον πανικό...
Απο μικρό παιδί θυμάμαι, οτι κάθε 2-3 εβδομάδες, επι τετραετία τουλάχιστο,
περνούσαμε 1 μέρα στα πάρκα, επειδή το βάν ήταν σίγουρο για 35 ρίχτερ σεισμό...
έτσι και αυτές οι πιπεριές με τους χειρούργους, που θα πάρουν τα όργανα μου
(τα τρία μου στην κυριολεξια) χωρίς καμία αποστείρωση, και δεν θα χαθούν απο επιμόλυνση..
Πιπεριές μικρές πικάντικες καυτές....

Δεν ξερω αν συμβαινει και στο εξωτερικο αλλα η ελλαδα ειναι η χωρα της ραδιο-αρβυλας. Ο,τι μαλακια καταβαζει το ανυπαρκτο μυαλο του βλαχου το εξαπλωνει για να κανει τον γνωστη....θυμασαι τη φημη με τους ζιππο οταν ημασταν σχολειο;

Dim77
17-06-12, 10:48
Δεν ξερω αν συμβαινει και στο εξωτερικο αλλα η ελλαδα ειναι η χωρα της ραδιο-αρβυλας. Ο,τι μαλακια καταβαζει το ανυπαρκτο μυαλο του βλαχου το εξαπλωνει για να κανει τον γνωστη....θυμασαι τη φημη με τους ζιππο οταν ημασταν σχολειο;

Για θυμισέ τη βρε Στέλιο. Θυμάμαι ότι κάτι έλεγαν για τους zippo, αλλά δεν μπορώ να το επαναφέρω στη μνήμη μου.

Πάντως αυτά τα troll-mail τρόμου, είναι συνήθη σε όλο τον κόσμο.
Ακόμα και να είναι αλήθεια, πλέον δεν τα πιστεύεις.

stelmaniac
17-06-12, 22:05
Για θυμισέ τη βρε Στέλιο. Θυμάμαι ότι κάτι έλεγαν για τους zippo, αλλά δεν μπορώ να το επαναφέρω στη μνήμη μου.

Πάντως αυτά τα troll-mail τρόμου, είναι συνήθη σε όλο τον κόσμο.
Ακόμα και να είναι αλήθεια, πλέον δεν τα πιστεύεις.

Ελα ρε Μητσο δε θυμασαι στη βαση δεξια που ειχε τον αριθμο σειρας σε λατινικη αριθμηση και στο σχολειο λεγανε πως συμβολιζει την αντοχη του σε μποφορ..!!!!!!!!!!!!
Ειχε το V ηταν για 5 μποφορ..χαχαχαχαχαααα ακομα γελαω οταν το θυμαμαι...Φυσικα τωρα η σειρα θα εχει φτασει στο 500.....:jester::jester:
Στην ελλαδα με μια ονοησια γινεσαι μοδα..

Dim77
17-06-12, 22:46
Χαχαχα σωστά, το είχα ξεχάσει.

BMW Power
19-06-12, 16:52
Κλασικό αυτό με τους zippo

rapid_fast
26-06-12, 22:11
Ελα ρε Μητσο δε θυμασαι στη βαση δεξια που ειχε τον αριθμο σειρας σε λατινικη αριθμηση και στο σχολειο λεγανε πως συμβολιζει την αντοχη του σε μποφορ..!!!!!!!!!!!!
Ειχε το V ηταν για 5 μποφορ..χαχαχαχαχαααα ακομα γελαω οταν το θυμαμαι...Φυσικα τωρα η σειρα θα εχει φτασει στο 500.....:jester::jester:
Στην ελλαδα με μια ονοησια γινεσαι μοδα..

rapid_fast for the truth..
Πρόκειται περί αστικού μύθου αυτό που λές..
Η Λατινική αρίθμηση υποδεικνύει το έτος κατασκευής, και όχι τον αριθμό σειράς..
:search::google: