PDA

Επιστροφή στο Forum : drift show....


NIKOS Z3
01-07-12, 09:14
εχθες πηγα στην εκ8εση στο παγκητιο σταδιο ειχε και drift show μπαινουν λοιπον τα αμαξια και ηταν υπεροχα τελειωνουν και πεταει ενας φιλος την ιδεα παμε να ρωτησουμε να μπουμε?και μπαινουμε μετα απο 3-4 περασματα χανω την γραμη και κουτουλησα ενα σιδερενιο κολωνακι με τον τροχο πισω δεξια αποτελεσμα ψαλιδι και ακρο η ερωτηση μου μια που 8α το αλαξω να βαλω απο Μ? ακουω προτασεις.....

leonidaskal
01-07-12, 09:53
γιατι τα δικα σου δεν σου κανουν
τι πιο καλο θα εχεις και εγω απλα ρωταω

NIKOS Z3
01-07-12, 10:04
αν δεν κανω λαθος εμας δεν περνει ρυθμιση πισω και φαγωνοντε τα λαστιχα ανομοιομορφα....

paganis
01-07-12, 19:52
αν αγορασεις μεταχειρισμενο ψαλιδι με ακρο...το κοστος ειναι περιπου 70-100 ευρω και τα δυο!
αν πας για z3m..δυσκολα να δου δωσει κανεις μονο τα ψαλιδια ...μιας και θα δινει πακετο γεφυρα με διαφορικο κτλ...εκει το κοστος στην καλυτερη να παει κανα 700αρι...βεβαια θα εχεις μπλοκε και φρενα πισω απο ζ3μ...που ειναι μια αξιολογη βελτιωση!
για μενα το θεμα ειναι...τι σηκωνει η τσεπη σου...! αν μπορεις πηγαινε για ζ3μ...αλλα μετα θα πρεπει να αλλαξεις και μπροστα φρενα ...για σωστη κατανομη φρεναρισματος....δηλαδη στο περιπου αλλο ενα τετρακοσσαρι...και δεν ξερω τι αλλο θα θελεις και με το σεταρισμα της αναρτησης....

NIKOS Z3
03-07-12, 20:00
αστα ειναι πολλα τα λευτα Αρη χα χα ξερει καποιος να μου δωσει τηλ να βρω ψαλιδι?

leonidaskal
03-07-12, 20:59
www.car.gr εκει θα βρεις μερικα τηλ