PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με ταπετσαρία σε Ε34


Giorgos-E34
14-08-12, 14:57
Φίλοι μου καλως σας βρήκα τόσο στο φορουμ,οσο και στα BMW γενικότερα.Πρόσφατα εγινα κάτοχος ενος Ε34 μοντέλο 91 (Ναι αυτουνου με τα ατελείωτα προβλήματα στις ταπετσαρίες...)Το αμάξι είναι χαρτί γενικά αλλα εχω σοβαρό θέμα με την πίσω δεξιά ταπετσαρία της πόρτας που δυστυχώς κατα την αγορά του απουσίαζε,και που ακόμα πιο δυστυχώς δεν μπορώ πουθενά να βρώ στα μεταχειρισμένα μια αξιοπρεπή εστω,για να πάω μετα στον ταπετσιέρη και να μου επισκευάσει και τις 4.Μήπως θα μπορούσε καποιος φίλος να βοηθήσει??? Οργωσα τη Λιοσίων και τη Λενορμαν και δεν βρήκα κάτι.Είναι ολες σαβούρες,φουσκωμένες κλπ κλπ...Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

GIANNHS M
14-08-12, 15:25
πηγαινε καμια βολτα απο λεωφ.νατο.οι εταιριες που ειναι για ανακυκλωση εχουν αμαξια μεσα.εγω εκει εχω βρει κατι ψιλιπραγματα που ηθελα κ τσαμπα!internet κοιταξες?

Giorgos-E34
14-08-12, 19:40
πηγαινε καμια βολτα απο λεωφ.νατο.οι εταιριες που ειναι για ανακυκλωση εχουν αμαξια μεσα.εγω εκει εχω βρει κατι ψιλιπραγματα που ηθελα κ τσαμπα!internet κοιταξες?

Κοίταξα στο νετ αλλα δεν βρήκα κάτι.Τώρα θα πάω και μια βόλτα και στη Λ.Νατο να δούμε τι παίζει κι εκει.Σε ευχαριστώ φίλος για το ενδιαφέρον