PDA

Επιστροφή στο Forum : Με τι ασχολείστε επαγγελματικά!


Σελίδες : [1] 2

dmskosbmw
27-11-05, 09:39
Aρχίζωντας απο εμένα πρώτα αφου εγώ ανοίγω αυτό το thread.

To κύριο επάγγελμα μου είναι Οικονομολόγος έχω Λογιστικό - Φοροτεχνικό Γραφείο , ελεύθερος επαγγελματίας δηλαδή , και συγχρόνως σε ετήσια βάση ασχολούμαι με τον τουρισμό είμαι Διευθυντής σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα 700 κλινων.

ΠΟΝΤΙΟΣ
27-11-05, 10:53
EIMAI ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 12 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΗΣ (ΜΗΛΑ , ΡΟΔΑΚΙΝΑ , ΚΕΡΑΣΙΑ). ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΘΕΙ ΕΔΕΣΣΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΑΣ ΚΟΠΙΑΣΕΙ !!

BMW 318i
27-11-05, 11:25
Ρε συνάδελφε και'γω δάσκαλος είμαι αλλά λίγο πιο νότια.

STR
27-11-05, 11:29
Εμποριο γυναικιων ενδυματων¨
Υποκαταστημα 1. Αγ Αναργυροι (ATTRATTIVO)
Υποκαταστημα 2. Σερρες (BADILA)
Και συνεχιζουμε...

Fanatic
27-11-05, 11:59
Τελειοφοιτος τμηματος Τεχνολογιας Γραφικων Τεχνων (Α)ΤΕΙ:p: Αθηνας(δεν ειμαι γραφιστας), κανω την πρακτικη μου τωρα σε μια εταιρια...αααντε να ερθει το πτυχιοοοοοοοοοοοοοο!!

Mpower5
27-11-05, 12:25
Ειμαι σε σχολη-ιπταμενων χειρηστων.....:nod:

DjBac
27-11-05, 13:57
Σχολή Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στο Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών!! Αλλά δουλεύω και σε μερικές εταιρείες (προγραμματισμός λίγο, αλλά κυρίως σε θέματα δικτύου)...

E36M3ZF
27-11-05, 13:59
Εγώ αδέλφια έχω ( μαζί με τον πατέρα και τα αδέλφια μου ) μια επιχείρηση παρασκευής - συσκευασίας ξηρών καρπών " Ξηροί Καρποί Ανδριόπουλος " και επίσης μια εταιρία εμπορίας καρτών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας και άλλη μια εταιρία εμπορίας και διακίνησης ειδών διατροφής ( τσιχλες καραμέλες μπισκοτα πατατάκια σοκολατες και γενικά ότι υπάρχει σε περίπτερα και ζαχαροπλαστεία εκτός απο τσιγάρα ) .Είχα μέχρι προτεινως και μια κρεπερί στο Ν.Ηράκλειο αλλά για διαφόρους λόγους ( μαλ@κας συνεταιρος - αναδουλειά ) την έκλεισα αλλά επειδή την έχω μέγάλη κα@λα αυτή τη δουλειά την ψάχνω πάλι αλλά για κανένα νησάκι αυτή τη φορά. Έτσι λοιπόν καταναλώνω τις πρωινομεσιμβρινές ώρες της ημέρας μου....Το απογευματοβραδάκι δουλέυω σαν πατέρας και συζυγος....Μην νομίζετε...επάγγελμα ειναι και αυτό...Εχει τα καλά του και τις ευθύνες του.
Τάδε έφη.
Κώστας

ANDREAS
27-11-05, 17:18
Εγώ αδέλφια έχω ( μαζί με τον πατέρα και τα αδέλφια μου ) μια επιχείρηση παρασκευής - συσκευασίας ξηρών καρπών " Ξηροί Καρποί Ανδριόπουλος " και επίσης μια εταιρία εμπορίας καρτών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας και άλλη μια εταιρία εμπορίας και διακίνησης ειδών διατροφής ( τσιχλες καραμέλες μπισκοτα πατατάκια σοκολατες και γενικά ότι υπάρχει σε περίπτερα και ζαχαροπλαστεία εκτός απο τσιγάρα ) .Είχα μέχρι προτεινως και μια κρεπερί στο Ν.Ηράκλειο αλλά για διαφόρους λόγους ( μαλ@κας συνεταιρος - αναδουλειά ) την έκλεισα αλλά επειδή την έχω μέγάλη κα@λα αυτή τη δουλειά την ψάχνω πάλι αλλά για κανένα νησάκι αυτή τη φορά. Έτσι λοιπόν καταναλώνω τις πρωινομεσιμβρινές ώρες της ημέρας μου....Το απογευματοβραδάκι δουλέυω σαν πατέρας και συζυγος....Μην νομίζετε...επάγγελμα ειναι και αυτό...Εχει τα καλά του και τις ευθύνες του.
Τάδε έφη.
Κώστας
Κατ αρχην εγω ειμαι φυσικοθεραπευτης αλλα η μητερα μου εχει περιπτερο αντε Κωστα να κανουμε καμια δουλεια ρε!!!!Τωρα στα σοβαρα να το συζητησουμε αν ειναι κατι να συνεργαστουμε για να αγοραζουμε πραγματα απο εσενα!!!:drive2:

m3power
27-11-05, 18:07
εγω εχω μια εταιρεια γενικων καθαρισμων κτιριων!!

DaRk_AnGeL
27-11-05, 18:53
Εγώ ασχολούμαι με υπολογιστές (δίκτυα, softaware, hardware κλπ) με 5ετή προυπηρεσία σε ΠΟΛΥ Μεγάλο όμιλο εταιριών ώς υπέυθυνος μηχανογράφησης και network & security administrator. Παρόλα αυτά... εδώ και καιρό είμαι στην αναζήτηση εργασίας, καθότι η εταιρεία κάνει μείωση προσωπικού και ΦΥΣΙΚΑ έδιωξε τους νεότερους... και ασχολούμαι με διάφορες δουλιές που προκύπτουν κατα καιρούς (στο συγκεκριμένο αντικέιμενο πάντα). Στύλ ελεύθερου επαγγελματία αλλα.. καμία σχέση.
Οπότε... έχετε με υπόψην αν ακούσετε κάτι σχετικό ;)

God
27-11-05, 19:40
Εγω ειμαι...


Φοιτητης - ΤΕΙ Αθηνων...
Δουλεια - Παιδι για τα εξωτερικα θεληματα για μια γνωστη, με το αζημιωτο.
Και συμπληρωμα/χομπυ - Yπολογιστες, hardwareτζης.


Ωρα δεν μας μενει αλλα δουλεια να'χουμε...

doria
27-11-05, 20:39
Εγώ είμαι κομμώτρια-μακιγιέρ....και unofficial κάνω και μανικιούρ κ nail art....

manosbmw318ie30
27-11-05, 20:50
Φυσικός, αλλά και με υπολογιστές.

papajim
27-11-05, 21:21
Αποφοιτος Ιατρικης σχολης,κανω τετραμηνη εξασκηση (παντα στη Ρωμη) για αδεια εξασκησεως επαγγελματος.Για ειδικοτητα σιγουρα χειρουργικη (τι και που δεν γνωριζω),αλλα προεχει ο στρατος.

Kowalski
27-11-05, 22:27
Εγώ έχω τελειώσει οικονομικό και μετά MBA. Έχω χρόνια που ασχολούμαι με δίκτυα υπολογιστών ( από 1992 ), αρθρογραφία και λίγο εμπορία Η/Υ, πάντα όλα αυτά σαν δεύτερο επάγγελμα όμως. Σαν κύριο αντικείμενο έχω το τμήμα Επιχειρησιακής Συνέχειας ( Business Continuity Management ) σε εταιρεία πάροχο κινητής τηλεφωνίας.
Ταυτόχρονα έχω μια εταιρεία μαζί με ένα φίλο, κατασκευής επαγγελματικών Ιστοσελίδων ( Web Pages ) με έδρα το Βόλο από όπου κατάγομαι. Για πληροφορίες..... http://www.websynthesis.gr

Φιλικά
Γιάννης

cHaOtIc_dRaGoN_Gr
27-11-05, 22:31
Φιλολογία Αθηνών----1ετής...

Dark_Niaou
27-11-05, 23:25
:nixweiss:
Διευθύνων Σύμβουλος μιας βιομηχανιας (Relax s.a.) που κατασκευάζει την πολυεστερική βάτα, το αφρώδες αυτό υλικό που μπαίνει μέσα σε παπλώματα, μαξιλάρια, σαλόνια, φίλτρα. Ταυτόχρονα παράγει λευκά ειδη (μαξιλάρια, παπλώματα με άλλα λόγια... είδη προικας.)

Minas DASC
28-11-05, 00:40
Μηχανολογος.
Οικογενειακη επιχειρηση οπου κατασκευαζουμε και εισαγουμε-εξαγουμε χαλυβδινες φλαντζες και διαφορα αλλα εξαρτηματα σωληνωσεων και ειδη στεγανοποιησης.

Σαν δευτερη δουλεια-ασχολια , εχω αναλαβει την αντιπροσωπεια για την Ελλαδα του κιτ του κομπρεσσορα - που φοραω -της DowningAtlanta Superchargers, καθως και την αντιπροσωπεια καποιων προιοντων DIY για επισκευη σανιδαςwindsurf, kiteboard, fiderglassκτλ και πανιων, μιας Αγγλικης εταιρειας.

mfireman
28-11-05, 00:53
Δηλαδή είμαι ο μόνος Δ.Υπάλληλος εδώ μέσα????

Λοιπόν,απο το 1999 είμαι μόνιμος πυροσβέστης σε Πυρ.Κλιμάκιο με ειδικότητα δασικές πυρκαγιές!!!!

sakatis
28-11-05, 02:01
Σπουδαζω Μηχανολογος και Αεροναυπηγος Μηχανικος στην Πατρα και τα καλοκαιρια δουλευω στο ξυλουργειο του πατερα μου...
Αντε να παρουμε πτυχιο και εμεις οι φοιτητες να πιασουμε δουλιτσα να παρουμε και μεις το δικο μας εργαλειο!!!

nikosm3
28-11-05, 03:26
Δηλαδή είμαι ο μόνος Δ.Υπάλληλος εδώ μέσα????

Λοιπόν,απο το 1999 είμαι μόνιμος πυροσβέστης σε Πυρ.Κλιμάκιο με ειδικότητα δασικές πυρκαγιές!!!!
επειδη δεν θελω να αισθανεσαι μοναξια και εγω προς το παρον ειμαι δδ.λοιπον ειμαι φοιτητης στο παντειο πανεπιστημιο στο τμημα δημοσιας διοικησης παραλληλα ειμαι ασφαλιστης και τελος εργαζομαι στα ελτα.τι αλλο ...εχω περασει απο πολλες δουλειες και θα περασω ακομα απο πιο πολλες μεχρι να βρω την δερματινη καρεκλα που μου γυαλιζουν..αλλα ακομα την ψαχνω!!:dance: στον ελευθερο μου χρονο παιζω και γραφω μουσικη και στιχους...παντιαζω την μπεμπα μου...και ασχολουμε με τις γυναικες!:pth: αυτα

Brown
28-11-05, 06:26
Είμαι Τεχνολόγος Τροφίμων και είμαι υπεύθυνος Διασφάλισης ποιότητας, σε μιά εταιρεία παραγωγής και εμπορίας τροφίμων.

geovass
28-11-05, 11:29
Ειμαι υπευθυνος μηχανογραφησης σε εταιρια καφε...

NotiS
28-11-05, 11:48
Σπουδαζω Μηχανολογος Μηχανικος 2ο ετος στο Coventry University της Αγγλιας. Τα καλοκαιρια δουλευω σε αντιπροσωπεια αυτοκινητων σαν μηχανικος.

Kostas Christ
28-11-05, 12:13
Ειμαι μαθητης Β' λυκειου και για να βγαινει το χαρτζιλικι πουλαω τηλεφωνα. Διαλιεχτε λεμε διαλιεχτε!!!!!

alexk
28-11-05, 12:18
Εδώ και 6 χρόνια, Τ.Ε.Ι. Αθήνας - Τμήμα Ηλεκτρονικής.

Κοινώς, Κ.Π.Π. που λέει ένας καλός μου φίλος (Καταχραστής Πατρικής Περιουσίας). Όπως παραπέμπει και το προφίλ μου, αποτυχημένος.
:chair:

moutraklas
28-11-05, 12:46
Εγώ δεν θυμάμαι...
Όλη τη μέρα είμαι πάντως μέσα σε ένα γραφείο, μπροστά σε ένα PC και μιλάω με κάτι άλλους βαρεμένους που έιναι κ εκείνοι μπροστά σε ένα PC, που είναι άλλο όμως, όχι το δικό μου.
Πότε πότε μου χαλάει την ηρεμία ένας πολύ μυστήριος τύπος που έρχεται με τουπέ και μου κάνει κάτι περίεργες ερωτήσεις για κάποια προτζεκτ λέει, πως πάνε λέει, και πότε θα τελειώσω λέει και κάτι άλλα περίεργα που εγώ όμως δεν τα καταλαβαίνω καθόλου και νομίζω ότι κάποια στιγμή θα αρχίσω να του λέω για έλικες και πιστόνια, και φοβάμαι ότι αυτουνού τότε καθόλου δεν θα του αρέσει αυτό και τότε μπορεί να μου πει και να φύγω και να μην ξαναπατήσω και γω τότε θα στεναχωρηθώ πολύ γιατί τότε δεν θα μπορώ να είμαι μπροστά στο PC και να μιλάω με τους άλλους τους βαρεμένους που είναι κ εκείνοι μπροστά σε PC, που έιναι άλλο όμως, όχι το δικό μου, το 'παμε αυτό, αμάν πια!!!! :party: :party:

steve
28-11-05, 12:52
Και εγώ είμαι μαζί με τον Alexk και τον βοηθάω στην κατάχρηση γιατί υπάρχει απόθεμα :hello:


Και όπως φαίνεται και στο προφίλ μου είμαι ο επίσημος
Βοηθός αποτυχημένου
:takecover :eek:

megistanas
28-11-05, 13:09
ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ΜΕΣΙΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ!! :dance: ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!:drive2:

saikoE39
28-11-05, 13:52
Eγω ο κακομοιρης προσπαθω να σπουδασω....:(
Σε ενα αμερικανικο πανεμιστημιο(city.u)...οχι κολεγιο...(αν το καταφερω ενας θεος ξερει..:banghead: )
Κατα καιρους(αν δεν βρεχει..η δεν εχω διαβασμα..)παω και πλενω και κανα αυτοκινητο στο βενζιναδικο...(καλη δουλεια(λεμε τωρα..) εχω οδηγησει οτι αυτοκινητο θελω..):chair:

melodic
28-11-05, 16:34
Ηλεκτρολογος οχηματων και εργαζομαι σε συνεργειο αυτοκινητων περιμενοντας την κληση της Μητερας Πατριδας και μετα θα συνεχισω και παλι τις σπουδες(μηχανολογικα αυτη την φορα) γυρο απο το αυτοκινητο παντα...

xristos27
28-11-05, 19:41
εγω ηλεκτ/μηχανικος αυτοκιν και τορα ειμαι στη blaupunkt ηχοσυστηματα navi και συναγερμους αυτα τα λιγα Α ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟΦΑΓΟΣ

M-illusion
29-11-05, 04:21
Εγώ πάλι δηλώνω σχεδιάστρια δομικών έργων με εξειδίκευση στο αρχιτεκτονικό και 3D σχέδιο που μετά απο πολλά χρόνια έχασα τον δρόμο μου και εδώ και μια 2ετία εργάζομαι στο πλευρό μεγάλης εταιρείας κινητής τηλεφωνίας σε τμήμα σχετικό με διαδικασίες και εξυπηρέτηση συνδρομητών :)

sakkunen
29-11-05, 18:04
Σπουδαζω(;!) Τεχνολογος Τροφιμων στο Τει Αιγαλεω κ στο χρονο που μου απομενει δουλευω στην εταιρια του πατερα μου.Ειναι σκληρη η ζωη τι νομιζετε!!:banghead:

Παντως εδω που τα λεμε το καλυτερο επαγγελμα ειναι ο εισοδηματιας!

ermis1975
30-11-05, 09:26
Να συστηθώ κι εγώ, αν και άργησα. Είμαι οικονομολόγος και εργάζομαι σε μεγάλη εταιρία ISP. Ασχολούμαι και με υπολογιστές.

Vinci
30-11-05, 11:14
Μηχανολόγος Μηχανικός. Έχω δικό μου γραφείο.

Geo_3D
30-11-05, 12:20
Τεχνολογος Γεοπωνος-Ζωοτεχνης (πσσσσσσσσσσσσσ τι ειπα ο ανθρωπας!!!!!!)

Akaliptos
30-11-05, 13:59
Φοιτητης Πολ.Εργων Υποδομης Τ.Ε.Ι Πατρων (τελειωνω φετος).
Για δουλεια κανω Σχεδια(AutoCad),Στατικα(Scada) στο τεχνικο γραφειο του πατερα μου.

Panmilios
30-11-05, 18:02
Εγω ειμαι τεχνικος υπολογιστων και εργαζομαι σε μια εταιρια ως υπευθηνος
μηχανογραφησης.:icon42:
Εχω τελειωσει ΤΕΕ,Τεχνικος Υπολογιστων και δικτυων.:yippee:

Fanis
30-11-05, 22:40
Έχω τελειώσει Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μεταπτυχιακό Αγγλία, και τώρα κάνω το MBA μου. Επίσης δουλεύω ως Business Analyst στην Εγνατία Τράπεζα εδώ και 2 χρόνια. Πρίν δούλευα για 3 χρόνια σε εταιρία παραγωγής και πώλησης Software για Τράπεζες, στο εξωτερικό.

NIKOS 320Ci
01-12-05, 00:43
1 μαγαζι ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΜΠΑΛΛΟΝΙΑ-2 ΤΑΒΕΡΝΕΣ-1 ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ και παμε για τεταρτο. αυτα!

E36 RULES!!
01-12-05, 08:36
1 μαγαζι ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΜΠΑΛΛΟΝΙΑ Έχουμε κ στην Πάτρα... έχεις καμμια σχέση???


Εγώ είμαι μαθητής Β'Λυκείου, στο καλύτερο σχολείο του κόσμου-το λέει κ η υπογραφή μου- (Περάστε κ καμιά βολτούλα αν έρθετε Πάτρα...)

vlahopilot
01-12-05, 08:58
Λοιπόν, φίλοι και συνάδελφοι προτείνω να εκδόσουμε μια ατζέντα με τα στοιχεία μας και να λειτουργήσουμε με συντεχνιακά και μασονικά πρότυπα.Με τη σειρά μου δηλώνω:

1) Έπαγγελματικό πτυχίο χειριστού πολιτικών αεροσκαφών (Commercial with Multi IFR)(Τορόντο, Καναδάς)

2) Bachelor σε Δίκτυα Τηλεπικοινωνιών

3) Εισαγωγή στα ΤΕΙ ώς Ηλεκτρολόγος Μηχανικός αλλά δεν το ξεκίνησα ποτέ!

4) Τώρα εργάζομαι σε μια αντιπροσωπεία αυτοκινήτων.

Αλλά πού θα πάει...όταν θα πάρει ιδιωτικό τζέτ το φόρουμ για τις μςτακινήσεις των μελών του, θα είμαι ο επίσημος πιλότος!

MPOWER
01-12-05, 10:36
Η "κανονική" μου δουλειά είναι διαπραγματευτής παραγώγων σε χρηματιστηριακή....περίεργο έ??(χρηματοοικονομικά δηλαδή),
αλλά όπως καταλαβαίνετε ασχολούμε με τα ΠΑΝΤΑ:yippee:

vasilisZ3
01-12-05, 11:52
Είμαι Account Manager σε εταιρία internet. (Διαχείριση μεγάλων πελατών για κατασκευή web site, εφαρμογών, k on line marketing)

Panoz
01-12-05, 11:53
Διευθυντής εργοστασίου εταιρείας που παράγει συστήματα άρδευσης.

splitapsou
01-12-05, 12:22
Εχω λογιστικο γραφειο

Action Man
01-12-05, 14:33
Εταιρια εισαγωγης και εμποριο παιχνιδιων,συνιδρυτης αλυσιδας καταστηματων στον χωρο του παιχνιδου,διαθεση ονοματος...franchise (με το αζημιωτο)
2 και 1/2 Καταστηματα λιανικης πωλησεως παιχνιδιων.
Εχω πτυχιο αργυροχρυσοχοου.
Πολυ συντομα θα αποκτησω αμπελωνα.
Ειμαι πηγμενος...δουλευω μεχρι και δεκατρεις ωρες την ημερα...
Ειμαι κλαψας....δεν ειμαι μιζερος.....νυσταζω...ειμαι κουρασμενος κτλ

Της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες....

Sras
01-12-05, 15:45
Καλημερα
Ειμαι προισταμενος λογιστηριου σε Ναυτιλιακη εταιρια και πρωην Ορκωτος λογιστης.
Sras

black_beauty
01-12-05, 19:58
:bullhorn: Οικοδομικες εργασιες λεμε...

sheriff
01-12-05, 22:29
εχουμε μια βιοτεχνια και παραγουμε απορρυπαντικα για ταβερνες,εστιατορεια,μπαρ,ξενοδοχεια κτλ.παραλληλα επισκευη σε επαγγελματικα πλυντηρια πιατων.η εταιρια ειναι απο το 1986
Μηνα και Γιαννη ακουτε?

kartakias
02-12-05, 17:21
Εχω εργαστηριο με παραδοσιακα προιοντα." Χαλβας Κοσμιδη " αν εχεται ακουστα.(χαλβας λουκουμια γλικα ταψιου κλπ.)

el_grekco
05-12-05, 10:41
Πολιτικός μηχανικος - Εργολήπτης Δημοσίων Εργων
(Οχι από τους πολύ διαπλεκόμενους) :rofl2:

φιλικα νικος

manosm3
05-12-05, 21:34
Εγω να 'ουμ' εχω κανει επαγγελμα το καμακι. Οχι το ψαρεμα στη θαλασσα, αλλα το ψαρεμα γυναικων.
Αμα λαχει και δε χωρανε ολες οι κοπελες στο προγραμμα μου, τις κανω πασα σε αλλους (και απο δω μεσα), δηλαδη εχω και γραφειο συνοικεσιων. :bs:
Στον ελευθερο μου χρονο παω και σχολειο....:p:

p_sE36
14-12-05, 11:59
Εγω αφου τελειωσα το πρωτο ετος της Νομικης, και μετα απο μια "ατυχια " που ειχα με τον πατερα μου, τα παρατησα, πηγα στρατο, τελειωσα και γραφτηκα σε Ναυτιλιακο κολλεγιο το οποιο μολις τελειωσα παραλληλα με διαφορες δουλειες, τωρα ψαχνω για δουλεια (πρωτοτυπο έ?) γιατι οπως πολυ καλα θα γνωριζετε τα εξοδα της μπεμπας τρεχουν! και οχι μονο!!!

ioanna
14-12-05, 18:43
Εγώ είμαι φοιτήτρια στο ΤΕΙ Αθηνών και παράλληλα δουλεύω σε μια ασφαλιστική εταιρία!!!

TheCondor
14-12-05, 19:21
Φοιτητης στο Ε.Μ.Π. και δουλευω τον κοσμο :D

giogio
14-12-05, 21:53
Ηλεκτρολογος,εξειδικευμενος σε μηχανες παραγωγης και συσκευασιας φαρμακων και συστηματων παραγωγης απιονισμενου νερου.Δουλευω σε μια φαρμακοβιομηχανια Γερμανικη στο Κορωπι

ΦΑΝΗΣ
15-12-05, 00:09
ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ

tsouk
15-12-05, 00:20
Εγω ειμαι φοιτητης στις Σερρες και σπουδαζω(ετσι λεω τουλαχιστων.....:D )
Διοικηση Επιχειρησεων.

tasosbmwe30
15-12-05, 00:39
φοιτητης λογιστικης......!!!!

apostolos_m3
20-12-05, 18:12
αντε να σας πω και εγω την ιστορια μου ο αμιρος μετα απο ολα αυτα που διαβαζα και γκαβωθηκα..:smashtard

εγω εχω τελειωσει BSc in Marketing Management και εδω και ποσους μηνες εχω ξεκινισει και MSc πανω στην διοικηση ανθρωπινων πορων..:deal:

εχω δουλεψει σε αρκετες μεγαλες εταιριες στα τμηματα marketing&sales
αλλα επειδη θελω οπου πηγαινω να επικοινονω καλα με τους προισταμενους καπου παντα θα βρισκω κατι λαθος και θα φευγω.μεχρι να ερθει η σωστη και καλη δουλεια εγω θα περιμενω...

M_dolce
20-12-05, 18:18
Nαυλομεσίτης. Τι ειναι αυτο τώρα...
Ασχολούμε με ναυλώσεις εμπορικών πλοίων ξηρού φορτίου.
Θαλάσσιες μεταφορες μικρών και μεγάλων παρτίδων που παράγονται απο
ευρωπαικά εργοστάσια.

stefanos68
20-12-05, 18:34
Αν και ξεκίνησα για Καθηγητής Φυσικής Αγωγής και μετά από ένα πέρασμα αρκετών χρόνων στην Γερμανία κατέληξα πως δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το να κάνεις το Hobby επάγγελμα.
Περιποίηση αυτοκινήτου λοιπόν με πιστοποίηση Sonax.

GEOBMW
21-12-05, 14:38
Υπηρετω στον Ε.Σ. (Lt):icon42: :icon42:

GS1821
21-12-05, 14:56
Επιθεωρητής πωλήσεων σε εταιρεία κινητής τηλεφωνίας και συμμετέχω και σε ένα πρακτορείο ΤΑΧΙ .:drive2:

dmskosbmw
21-12-05, 16:34
Παιδια νομίζω ότι ήρθε η ώρα μετά απο τέτοια πληθώρα επαγγελμάτων , και φυσικά με το πάθος που έχουμε για τα αγαπημένα μας αυτοκίνητα , να ιδρύσουμε Α.Ε .:idea:

ks50:50
22-12-05, 10:56
Φοιτητής στο τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχ/κών και Μηχ/κών Υπολογιστών του ΕΜΠ.(5ο έτος). Παράλληλα δουλεύω σε ένα καθηγητή.

theo28
23-12-05, 19:56
Η "κανονική" μου δουλειά είναι διαπραγματευτής παραγώγων σε χρηματιστηριακή....περίεργο έ??(χρηματοοικονομικά δηλαδή),
αλλά όπως καταλαβαίνετε ασχολούμε με τα ΠΑΝΤΑ:yippee:

Κάνουμε ακριβώς την ίδια δουλειά κάνω ελληνικό παράγωγο και βάρδιες σε Διεθνείς αγορές. Αν θέλεις μπορούμε να αλλάξουμε στοιχεία γιατι ο κλάδος είναι μικρός όπως και ο κόσμος επίσης μικρός.

NUOVO..
23-12-05, 21:41
Εμποριο γυναικιων ενδυματων¨
Υποκαταστημα 1. Αγ Αναργυροι (ATTRATTIVO)
Υποκαταστημα 2. Σερρες (BADILA)
Και συνεχιζουμε...Συναδελφος.Εχω μαγαζι με ρουχα Θεσσαλονικη

Nick_compact
27-12-05, 11:04
Φοιτητής ΤΕΙ Μηχανολογίας Καβάλας 3ο έτος τώρα!

steliosx
28-12-05, 14:05
Σύμβουλος web strategy / marketing

DoctorAbo
28-12-05, 15:54
Το επάγγελμά μου είναι ποδηλάτης !!!
Το χόμπυ μου είναι το Εμπόριο Βιομηχανικού εξοπλισμού ( ψηφιακά καθοδηγούμενων Εργαλειομηχανών).:nod:
Μάλιστα Κυρίες μου και Κύριοι. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ !!!!!!

e30
28-12-05, 16:04
Σπουδαστής ΤΕΙ Πειραιά Η/Υ συστημάτων 3ο εξάμηνο..(άντε παναγιά μου να τελειώνουμε) και υπάλληλος τεχνικής υποστήριξης σε ISP. (δε λέμε ονοματα)

bmw_E21
28-12-05, 19:51
πτυχιο τεε χειριστη εργαλειομηχανων CNC ,2 χρονια φοιτητης στο τει χαλκιδας μηχανολογος και τωρα ειμαι μονιμος μηχανικος στο πολεμικο ναυτικο ως επ.οπ.

DOC
29-12-05, 17:46
Ειμαι Γενικος Ιατρος , δουλευω ως Υπευθυνος ΤΕΠ κ' Τμηματος Οικογενειακης Ιατρικης στο "Ολυμπιο Θεραπευτηριο" στην Πατρα.( Ιδιωτικο Νοσοκομειο ).

Eric36
29-12-05, 19:22
MEGA channel.Oχι δεν είμαι μέτοχος ,τεχνικός / οπερατέρ / ηχολήπτης είμαι...

AlexZ3
03-01-06, 09:37
Εχει ο πατέρας μου εταιρια πληροφορικης και μεχρι να τελιωσω την πτυχιακη μου για να αναλαβω δοιηκιτηκά καθήκοντα ασχολούμε γενικα ως Web Developer!

:smiley_ab :icon_toil

driveaway
02-06-06, 07:35
Καλημέρα και από μένα. Πτυχίο Διοίκησης τουριστικών εεπιχειρήσεων, αλλά εγκατέλειψα το άθλημα και ασχολήθηκα με την κινητή τηλεφωνία. Τώρα έχω 2,5 μαγαζιά ΤΙΜ.

:) :) :)

danis
02-06-06, 12:09
Μαζί με πατέρα και αδερφό,έχουμε εταιρία γραφικών τεχνών και κυτιοποιίας,κοινώς
εκτυπώσεις,κατασκευή κουτιών,stands και γενικά σχεδόν ό,τι σχετίζεται με το χαρτί...
Μετά από πόστο γενικών καθηκόντων(κοινώς να μάθω τα βασικά),δουλεύω ως πωλητής.
Έχω κάνει και γραφιστική,αλλά δεν το εξασκώ συχνά.

oldcarskickass
03-06-06, 02:51
Τουρίστας (Αυτό το εξάμηνο) στη σχολή Μηχανολόγων Μηχανικων Διαχείρησης Ενεργειακών Πόρων στην Κοζάνη.4 έτος.

dion999
03-06-06, 18:16
Τεμπελης :bananasmi

stefos
05-06-06, 16:56
Εγώ είμαι δημοσιογράφος σε γνωστό περιοδικό αυτοκινήτου τον τελευτέο καιρό. Οι σπουδές μου δεν έχουν καμια σχέση με αυτό που κάνω...Έχω τελιώσει ηλεκτρονικά και έχω μεταπτυχιακό σε Τηλεποικινωνίες και δυκτια... Με στεναχώρισε που διάβασα σε ένα thread για τον περιοδικό τύπο... Nevermind
Αυτά

tasos x3
05-06-06, 17:48
Ειμαι τεχνικος στον ΟΤΕ.

Cabriolakias
06-06-06, 07:28
Εγω παλι μαγκες ειμαι μηχανολογος ηλεκτρονικος και κανω δουλειες σε ολα τα γνωστα περιοδικα και εφημεριδες και φερνω μηχανηματα απο ευρωπη και μπαινουν στην ελλαδα ολα αυτα μαζι με τον πατερα μου και ταυτοχρωνα κανω απο μονος μου διαφορα οπως συντηρηση κοιπων γκαρσονι για κανα εξτρα φραγκο γιατι τα λεφτα της κυριως δουλειας πανε στη ΒΜW-μπεμπε-μπεμπεκα-ρεμπεκα μου!!!με λιγα λογια ειμαι ο ελβετικος σουγιας της δουλειας.:lamer:

e39_528
06-06-06, 11:01
Εγω τελιωσα μηχανικος στο Μοναχο,δουλεψα 8 χρονια στη BMW στο Μοναχο
εδω και 8 μηνες ειμαι Ελλαδα για μονιμα,και τωρα φερνω κανα αμαξη απο Γερμανια για τα εξοδα.Τα ετοιμα τελιωνουν λεμε.............

tsambu
06-06-06, 23:51
Ειμαι Ιατρος στο Παπανικολαου, αλλα η ψωρα μου ειναι το χρηματιστηριο
για το οποιο γραφω σε εφημεριδα σχετικα,και ειμαι επι των αναλυσεων
σε ΑΧΕ των Αθηνων.Οταν δεν εφημερευω, κανω δωρεαν τον broker
se ΑΕΛΔΕ φιλου.Γενικα τρεχω και δεν προλαβαινω...

alex-kal
12-06-06, 19:46
Ας γράψω και τα δικά μου:
Εχω Ζαχαροπλαστείο και Super Market μαζί στον ίδιο χώρο.
Ακόμα εκτός από τη παραγωγή γλυκών, βγάζω και το Παστέλι Καλαμάτας. (ναι εδώ Καλαμάτα βρίσκομαι)..
Αυτό το πορτοκαλί ή κίτρινο κουτάκι.
Οι ώρες είναι πολλές , τα ρεπό/άδειες δεν υπάρχουν αλλά ακόμα ζω..

race535
12-06-06, 21:10
Λοιπον σπουδασα απο τα 14 μου ΟΚΟΔΟΜΟΛΟΓΟΣ πλαι στον πατερα μου
(τοποθετησεις πλακιδιων,τζακιων,πετρες,μαρμαρα κτλ)μετα απο σχεδον 10
χρονια τα παρατησα.Παραλληλα με την οικοδομη ημουν για 3 χρονια Barman
σε διαφορα club,caffe...Tα παρατησα γενικως και εφυγα για Γερμανια.Εδω λοιπον ειμαι εμπορος αυτοκινητων και ανταλλακτικων BMW!

P.CHATZI
20-06-06, 07:48
Γεια σας και απο εμένα
Σπούδασα οικονομικά και εργάζομαι σε τράπεζα σε διεύθυνση μεγάλων επιχειρήσεων...

Χαλάσανε και οι τράπεζες πολύ τρέξιμο..

johnci
22-06-06, 10:18
Aς πω λοιπόν και εγώ τα δικά μου...
- Θεωρητικα σπουδάζω ΤΕΙ Διοικηση επιχειρησεων στη Χαλκίδα 4ο έτος
αλλα πρακτικα... Δουλέυω στην εταιρία του πατέρα μου κ κάνουμε διαφημιστικά επιχειρήσεων, μεταξοτυπίες, ψηφιακες εκτυπωσεις κλπ

rapid_fast
25-06-06, 13:46
Εγώ Μηχανολόγος Μηχανικός και ασχολουμαι με αυτοκίνητα.....

InsaneDriver
11-10-06, 16:47
Τελειόφοιτος της σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι Αθήνας και παράλληλα δουλεύω στην εταιρία του πατέρα μου όλα τα φοιτητικά μου χρόνια(ναι το παίζω μάγκας με τα λεφτά του μπαμπά...:mad: ).

Η εταιρία μας είναι εταιρία Συμβούλων Επιχειρήσεων(Businnes Plan, Αναπτυξιακά προγράμματα κτλπ και η δεύτερη δραστηριότητα είναι ότι αφορά τις Α.Π.Ε(Ανανεώσιμες πηγές ενέργειας)->Αιολικά πάρκα, φωτοβολταϊκά, Βιομάζα κτλπ).

Christos 330i ///M
12-10-06, 16:10
Εγω ειμαι μαζι με τον πατερα μου και τον αδερφο μου (οικογενειακη επιχειρηση δηλαδη . . . )
Εχουμε και λεμε . . .
Σαν βαση ειναι το Βενζιναδικο που αποτελειται με Ελαστηκα,Ζαντες,Αναρτησεις,Εξατμησεις . . .
Φρενα,Πλυντηριο,Λιπαντιριο . . .
Ευθυγραμησεις,Ζυγοσταθμησεις,Κινητο service ελαστικων . . .
Και διαφορα αξεσουαρ γυρο απο τον χορο του αυτοκινητου . . .
Αυτα και απο εμενα αν και καθυστεριμενα . . . !

kakaros
15-10-06, 22:53
τελειωσα το ΤΕΛ σαν ηλεκτρολογος εγκαταστασεων ειχα ενα περασμα 4χρονων
απο συντηρισεις καυστηρων κ λογο ενσυμων κτλ τωρα δουλευω σε ενα εργολαβο κανοντας ηλεκτρικες εγκαταταστασεις παντως τυπου!

kostsour
17-10-06, 19:08
Φοιτητής Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ, μπαίνω 5ο εξάμηνο και παράλληλα κάνω μαθήματα ecdl σε Νίκαια και Κορυδαλλό!

optostyle
18-10-06, 08:43
μαγαζι με οπτικα στο κεντρο της θεσσαλονικης.ολοι οι φιλοι του club ευπροσδεκτοι!!!! :P

Dionysis
25-10-06, 13:00
Εγώ Μηχανολόγος Βιομηχανικών εγκαταστάσεων και Αυτοματισμού παράλληλα και Τεχνικός Ηλεκτρονικών υπολογιστών αλλά και περιπτεράς :deal:

Captain
25-10-06, 15:06
επιχειρηματίας (ναυτιλιακά - κατασκευαστική)

sotiris 328i
28-10-06, 20:00
εγω ασχολουμαι με βαφες αυτοκινητου,φανοποιο, bodykit,πολυεστερικες κατασκευες,επισης ασχολουμαι με το αμαξι μου και με τα μωρα!

Dark_Angel_
04-12-06, 20:07
φοιτητης στο τει πειραια τμημα ηλεκτρονικης και απο του χρονου και ταξιτζης

kimiE46coupe
04-12-06, 22:27
εγω ειμαι ηλεκτρολογος φοιτητης στο τει πατρας

Pitsirikas
16-12-06, 22:33
εγω παιδια ακομα σχολειο και μετα μαλλον θα παω για μηχαναλογος αν μπορει κανενας ας με ενημερωσει για την δουλεια αυτη που να ξερει για να μαθω τι γινεται .αλλα επισης παιζω και μπασκετ στην ομαδα του πανιωνιου εχω κλεισει και αντρικο πολυ καλο για του χρονου που παω και ετσι θα βγαζω λεφτακια και απο εκει

e60///M
31-12-06, 01:29
:+1: και εγω ανα ταπεινο μαθιτουδι ειμαι 2α λυκειου:icon11:

spaka
31-12-06, 10:08
και μετα απο 1 χρονο+ ζωης αυτου του thread να απαντησω και γω σα νεουδι μελοσ που ειμαι(ή δε θεωρουμαι μελοσ ακομη np!) εγω αφου σπουδασα ηλεκτρονικος και εκανα αυτο το επαγγελμα για 3χρονια αποφασισα να γυρισω
στην οικογενειακη επιχειριση. κουφωματα αλουμονιου. πολυ χειροτερες συνθηκες
εργασιας αλλα τωρα τρεχω για τον δικο μου κ0λο και για κανενος αλλου.
δεν εχω παραπονο ομως η προηγουμενη μου δουλεια μου εδιξε την αξια της επομενης.
τελειωνοντας να ευχηθω σε ολους σας καλη χρονια και καλες δουλειες

Stakaman318is
23-01-07, 02:26
Πτυχιούχος Οδοντικής Τεχνολογίας (ή αν προτιμάτε Οδοντοτεχνικής) του ΑΤΕΙ Αθήνας. Προς το παρών προσπαθώ να μπω Οδοντιατρική με κατατακτήριες. Αν δεν πετύχει συνεχίζω Οδοντοτεχνίτης

xristaras
23-01-07, 11:45
Εγώ παιδιά έχω τελειώσει Α.Σ.Ο.Ε.Ε (Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών)-Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων, μετά πήρα το μεταπτυχιακό μου στο Πανεπιστήμιο Πειραιά-Τμήμα Οργ.και Διοικ. Βιομηχ.Συστημάτων Παραγωγής, μετά στρατός. Η καριέρα μου ξεκίνησε στην UNILEVER σε projects για την διαφήμιση, μετά στο λογιστήριο σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αθήνα και υπεύθυνος για την ρεσεψιον, έπειτα 2 χρόνια ήμουν στην Vodafone και τώρα που μιλάμε έχω αποχωρήσει απο την παλαιά δουλειά μου και πλέον είμαι στον ΟΤΕ σε διοικητική-οικονομική θέση στο μέγαρο στο Μαρούσι σε τμήμα που σχετίζεται με τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους.

nasos M40
23-01-07, 12:08
Εγω ειμαι μηχανολογος απο το τει Κοζανης τωρα κανω την πρακτικη μου σε μια εταιρεια το Μαιο μαλλον ορκιζομαι, (φανταρος πηγα) και μετα βλεπουμε ελπιζω να μην αυξησω την ανεργεια στη χωρα μας....

petrand
30-01-07, 11:23
εγω ειμαι θερμουδραυλικος θεσ/νικη (καλοριφερ.υδραυλικα.κλιματιστικα.φυσικο αεριο)κτλ

b.m.w.z8
16-02-07, 19:11
εγω ειμαι μηχανικος αυτοκινητων και συγκεκριμενα στην opel....ΚΑΙ ΕΧΩ Α Λ Ε Ρ Γ Ι Α ΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΟΚΙΝΗΤΑ.....ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ.....αλλα εχω την μπουμπου και με κανει να τα ξεχναω ολα.

Lil
17-02-07, 12:52
εγω απο μικρος ειχα τρελα με τα αεροπλανα.... περσυ εδωσα πανελληνιες
1η επιλογη Σχολη Ικαρων... ημουν κοντα στο ονειρο... με κοψαν λογω καποιου προβληματος στα ματια... (ε μ ειχαν βγει απ'το διαβασμα)

2η επιλογη ηταν το τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων του εθνικου καποδιστριακου πανεπιστημιου Αθηνων... ( www.di.uoa.gr ) στο οποιο μπηκα και ειμαι πλεον 1ο-ετης φοιτητης... δεν μ'αρεσει ομως... πιστευω οτι αν δεν κανεις αυτα που σ αρεσουν ειναι αποτυχια... δεν ξερω αν θα τελειωσω την σχολη... ασε που στον προγραματισμο ειμαι ψηλο-σκραπας.....

παραλληλα ψαχνω για καμια part-time job.... αν ξερει κανεις τπτ.. ας μ πει.... θενκς

Chalyps
15-03-07, 12:29
Ε για να μαθαίνετε και για μένα σιγά σιγά μέχρι να γίνω και με την .... βούλα μέλος σας!
Ανέλαβα πριν απο απο 9 χρόνια την ευθύνη/διαχείριση της επιχείρησης του πεθερου μου.
Είχα μόλις τελειώσει το ΙST STUDIES διοίκηση επιχειρήσεων!
Είναι αποθήκη με ειδικούς χάλυβες (ατσάλι διαφόρων ποιοτήτων)

SPYROS-MUSIC-CABRIO
19-03-07, 13:11
"Ειμαι και κουλτουριαρης (μουσικος)εδω και 23 χρονια παιζω τσελλο η Βιολοντσελλο( το ιδιο ειναι) σε Συμφωνικη Ορχηστρα της Αθηνας κ διδασκω σε ωδεια αλλα κ μουσικο σχολειο (γυμνασιο-λυκειο).τυχερος που εκανα το χομπυ,επαγγελμα..:dance:"

GeorgeE36
19-04-07, 21:51
Eπικαθημενο scania 164 580.με ελευθερας εξατμισωνια και δεν συμαζευεται.ιταλια-ελλαδα.

Babis_Compact
04-10-07, 10:13
Προς το παρόν φοιτητής Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών στο Πολυτεχνείο Πατρών. Αλλά δουλεύω ως DJ ώστε να ασχολούμαστε με την τρέλλα μας και να βγάζουμε και τα έξοδα της μπουμπούς1

Chris316
05-10-07, 18:52
Αργόσχολος φοιτητής μαθηματικού τμήματος Καποδιστριακού πανεπιστημίου Αθηνών.....
Βαρέθηκες να διαβάζεις? Φαντάσου εγώ τι παθαίνω κάθε μέρα....:icon_toil:bananasmi

nautilos
07-10-07, 11:36
Ανθυποπλοίαρχος του εμπορικού ναυτικού.Τελείωσα την σχολή της Ύδρας το 2003 ξεκίνησα από τα γκαζάδικα του ιδρύματος Ώναση, το 2006 πήγα στα επιβατηγά σε μια από τις μεγάλες εταίριες του χώρου όπου και βρίσκομαι.Για τους επόμενους 7 μήνες θα είμαι έξω για να πάρω το δίπλωμα του υποπλοίαρχου.:icon42:

tasoskk
08-10-07, 14:49
υπαξιωματικος ΠΝ

VS 316TI
30-10-07, 13:11
αποφοιτος γυμναστικης ακαδημιας και δουλευω σε καταστημα σε καταστημα με οργανα γυμναστικης και παραλληλα παραδιδω και μαθηματα τεννις

panagiotisE46ci
31-10-07, 16:10
ελευθερος επαγγελματιας, πιο συγκεκριμενα Υδραυλικος <υδρευση-θερμανση-φυσικο αεριο>ακολουθησα το επαγγελμα του πατερα μου οπου το ιδιο κανει τωρα και ο μικροτερος μου αδελφος.ωραιο επαγγελμα......

Hil
12-11-07, 17:42
Οδηγός φορτηγού, ford transit, mercedes 410, 814,
σε εταιρία με σοκολατάκια και ζελεδάκια!!!
Πολύ μάσα λέμε, χαχα!!!!

Που και που παίρνω και τι ταξί του πατέρα μου,
Mercedes E200 cdi!!!

fanisk
17-11-07, 00:25
3ο Εξαμηνο στο Τμημα " Τεχνικος Εφαρμογων Ιατρικης Πληροφορικης" λεει...θα δουμε πως θα παει ομως..

giannis@118
17-11-07, 00:38
Εγω τελειωσα Μηχανολογος στο Τ.Ε.Ε!!!!
Αλλα εχω μαγαζι συνεργειο σουστων αυτοκινητων (φορτηγα-νταλικες-αγροτικα-κ.α!!!!) στο Ηρακλειο Κρητης!!!!!
Ειναι οικογενειακη επιχειρηση!!!!!!!

Tsakirakos
04-12-07, 10:21
πολιτικος μηχανικος και τωρα κανω και ενα μεταπτυχιακο και ταυτοχρονα χωραφια μαζι με τον πατερα μου....

Bavarian Power
14-12-07, 11:41
Σε αυτοματισμούς μέσo υπολογιστών.
Διοίκηση επιχειρήσεων έχω σπουδάσει αλλά καμία σχέση.
Επίσης κάνω τοποθετήσεις συναγερμών ,συστημάτων με κάμερες , επισκευές υπολογιστών.
Για χόμπυ παίζω ως D.J

Lil
14-12-07, 20:02
επιτελους μπηκα και γω σε τροχιά και εδω και 2+ μηνες εργαζομαι ως Multimedia Editor στο τμημα internet γνωστου τηλεοπτικου ομιλου....:embarassm

mowner
14-12-07, 20:52
Κλασσικος τρελαμενος φοιτητης ηλεκτρολογιας λαμιας,ειμαι σε καλη φαση ακομα...........

bagelhs
16-12-07, 21:14
Υπάλληλος στη δημαρχεία ειδικότητα μηχανικός τεχνικής υπηρεσίας και 2ον μετά το πέρας της εργασίας ας το πούμε dialer της εταιρίας Sony από Γερμανία άμα θέλετε καμιά TV-radio-camera κτλ

tasus
22-12-07, 16:54
:bullhorn:Φοιτητής μηχανολογίας ΤΕΙ Πειραιά τέταρτο χρόνο αλλα χρωστάω τα κέρατα μου.
Παράλληλα Δουλεύω σε φροντιστήριο πληροφορικής κάνω ECDL και έχω και μερικά ιδιαίτερα να βγαίνει το χαρτζηλίκι. Που και που βοηθάω στη δουλειά του father, κατασκευαστής είναι, πάω στις οικοδομές εκεί και κάνω το αφεντικό...:bananasmi

mitsos_chania
02-02-08, 23:40
φοιτητης Τ.Ε.Ι. Πειραια δομικος(αυτα στην Αθηνα)
και κατι σοβαρο μεταλλικα κτιρια-κατασκευαστικο αλουμινιου-εργολαβος(στην Κρητη για την ωρα)

petros
18-02-08, 10:20
Εργοστασιο πλαστικων με αντικειμενο την κατασκευη ψευδοροφων,φυλλαρακια αλουμινιου κλπ.και μια βιοτεχνια συσκευασιας μελιου.

taou
19-02-08, 18:28
Στρατιωτικός εδώ και περίπου 5 χρόνια

nassosbmw1
19-02-08, 23:51
Σχολή Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στο Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών!! Αλλά δουλεύω και σε μερικές εταιρείες (προγραμματισμός λίγο, αλλά κυρίως σε θέματα δικτύου)...

Εδώ και 18 χρόνια ηλεκτρονικός... Ρ/Τ στην αρχή,υπολογιστικών συστημάτων και δικτύων μετά...ένα διάστημα εμπόριο επισκευές/κατασκευή/πώληση R/C μοντέλων, για λογαριασμό μιας μεγάλης εταιρείας στο χώρο(έτσι νόμιζε δηλαδή)...αυτό το διάστημα δουλεύω σε μια πολυεθνική που ασχολείται με ηλεκτρονικά συστήματα,και παράλληλα μ'έπιασε η προκοπή στα γεράματα για σπουδές στην πληροφορική...δε μου έφταναν τα καθημερινά μου πηξήματα έβαλα έναν ακόμα μπελά............ΕΑΠ κώδικας λοιπόν, και τα μυαλά στο στρόφαλο.....:ban: στις ελεύθερες (τις ποιέέέές;) ώρες μου ασχολούμαι με κιθάρες,ενισχυτές λαμπάτους,τα τηλεκατευθυνόμενά μου,τον υπολογιστή,κάνα ποδήλατο,ανακατασκευάζω μια εντούρο για βόλτες στο βουνό,βαστάω ένα γκαράζ να βγαίνει κάνα έξοδο,επισκευάζω κάνα κινητό...ε,αυτά....

JuNiOr_
22-02-08, 15:46
φοιτητηςψ στο τει αθηνας(διοικηση επιχειρησεων..)και που και που πηγαινω στην οικογενειακη επιχειρηση για να βγαζω το μηνα...:nixweiss:ατιμη κοινωνια...

Λakedaimonas
23-02-08, 01:24
Μηχανολόγος Μηχανικός στο ΕΜΠ 5ο έτος...
Ψάχνω να βρω και καμιά δουλίτσα για να επενδύσω στην Ε30άρα...

Fanatic
23-02-08, 01:35
MSc. Technology Management, University of Portsmouth UK...μεταναστης...

john
23-02-08, 05:18
στρουμφακι νομιζω το λετε

tasosbimmer
24-02-08, 10:06
Καλημερα και απο μενα,
Ειμαι Αρχιτεκτων Μηχανικος, εχω κανει ομως πολλες δουλειες στην πορεια διοτι η δουλεια δεν ειναι ντροπη. Καθοσον σπουδασα στο εξωτερικο οντας παντρεμενος και με παιδι και επειδη καποια κρατη εχουν κοινωνικη πολιτικη, ειχα την δυνατοτητα να εργαζομαι για να συντηρω την οικογενεια και παραλληλα να σπουδαζω. Ετσι επελεγα οικοδομικες εργασιες αναλογα με τις εργασιες που ειχα στο παν/μιο αποκτωντας παραλληλα και την αναλογη πρακτικη εμπειρια. Ετσι στα εργα μου τωρα δεν μπορει ο εκαστοτε τεχνιτης να με παραμυθιασει για το πως πρεπει να γινει η καθε εργασια. Τελειωνοντας και για να μην σας κουραζω αλλο ηθελα να επισημανω για τους νεοτερους ειδικοτερα οτι ειναι πολυ τυχερος αυτος που για βιοποριστκους λογους κανει αυτο που πραγματικα αγαπαει.
Ευχαριστω για τον χρονο σας
Φιλικα Τασος.

alxpro
24-02-08, 20:06
μαστερακι πανω se human resources managment,και περιμενω να πιασω καμμια δουλεια,περα απο τις πρακτικες,για να επενδυσω σε καμμια αναβαθμιση μηχανικη για το 316αρακι μου :)

Aceman1925
14-07-08, 11:53
Αποφοιτος φυσιοκοθεραπειας και δουλευω(τον κοσμο) στο Τζανιο νοσοκομειο Πειραια μεχρι να φυγω για το μεταπτυχιακο μου!!!

nomtal
14-07-08, 12:33
Δικηγόρος, επί δεκαετία, έχω δικό μου γραφείο και επίσης νομικός και φορολογικός σύμβουλος σε εταιρείες.

dk712003
15-07-08, 10:58
http://oldcomputers.net/zx81.html

Απο τα μέσα του 1981 χόμπυ ο προγραμματισμός,
το 1994 έγινε επάγγελμα,
2 χρόνια στην Inform Λύκος,
σχεδόν 2 στο Acropolis net,
τα τελευταία 10 στη Forthnet... προγραμματιστής.

Μεγάλη ποικιλία ε; :screwy:

bmw330vasilis
06-03-09, 08:07
Με αφορμη την οικονομικη κριση που μαστιζει την χωρα μας και οχι μονο.....εχω να προτεινω μια πιο αμεση γνωριμια μεταξυ μας!!Τι θελω να πω...?Μπορει λογου χαρη εγω να χρειαζομαι ηλεκτρολογο για το σπιτι μου....να μιλαω καθημερινα με παιδια εδω που ειναι του επαγγελματος,και να παρω εναν αγνωστο γιατι δεν ξερω οτι ο Τακης,ο Μακης,ο Σακης απο δω μεσα που μιλαω και καθημερινα ειναι του επαγγελματος!!!!
Λυπαμαι που δεν εχω προσωπικα να προσφερω κατι μιας και ειμαι Δημοσιος Υπαλληλος......ωστοσο νομιζω οτι μπορουμε πολυ να ωφεληθουμε απ αυτο το θρεντ.....και παθοντες (ζημιων και οχι μονο εννοειται) και ανθρωπων που μπορουν να μας προσφερουν για ενα λογο παραπανω τις πολυτιμες υπηρεσιες τους!!!
Αν και ξαναδιαβασα τους κανονες του φορουμ.....δεν νομιζω να παραβαινω καποιον κανονα....(διορθωστε με) ή ακομα χειροτερα αν βλαπτω καποιους σβηστε το ή μεταφερετέ το!!!
Να στε καλα και καλη συνεχεια!!!!

Sokin M3
06-03-09, 08:11
www.taidoor.gr

η εταιρεια μου

Driftakos
06-03-09, 08:18
Παιδες

Πολιτικος Μηχανικος εχω τελειωσει και αυτη την περίοδο ουσιαστικά ξεκιναω. Αν καπου θα μπορούσα να φανω χρήσιμος, εδώ είμαστε

Και ειμαι από την Πάτρα όπου και μένω...

gian325
06-03-09, 08:19
Ενδιαφερον το θεμα που ανοιξες Βασιλη και πιστευω να βοηθηση πολλους εδω μεσα!
Ειμαι Οικονομολογος με δικο μου γραφειο οτι ειναι μην διστασετε.
Περιοχη Μοσχατο

bmw330vasilis
06-03-09, 08:22
επειδη φανταζομαι θα υπαρξει πληθωρα απαντησεων.....θα χαθουμε εδω μεσα.....μηπως μπορει να προταθει απο καποιον καλυτερος τροπος να οργανωθει το ολο συστημα.....φεριποιν....θες υδραυλικο....πρεπει να ψαξουμε ολο το θρεντ να δουμε ποιος ειναι υδραυλικος>>???ποιος μπορει να προτεινει κατι ρε παιδια???

bmw330vasilis
06-03-09, 08:23
α......και καλο θα ταν να βαζουμε επαγγελμα-περιοχη(χοντρικα δλδ.Αθηνα ή Θεσ/νικη)...γιατι αν θελω εγω υδραυλικο και ειναι Θεσ/νικη δεν κανουμε δουλεια!!!!
επισης .....ακομα και αν η δουλεια μας οπως η δικη μου π.χ δεν μπορει να προσφερει κατι......ετσι ρε παιδι μου....απλα για να συστηθουμε αναφερτε με τι ασχολειστε!!!

bill987
06-03-09, 08:51
κολοπαιδο......τα ξυνω ρε !!! εσυ τι δουλεια κανεις??? (μην το χαλασουμε το θρεντ...στειλε μου πμ)

Και εγώ την ίδια δουλειά κάνω χιχιχιχχιχιχι
Δημόσιος Υπάλληλος!

ptboul
06-03-09, 08:51
bmw330vasilis@ πολύ καλό το thread :dblthumb2

Εγώ είμαι οικονομολόγος αλλά στην Ελλάδα όλα ξεκινούν από τα λογιστήρια, έτσι από νωρίς έπεσα στο βάλτο της λογιστικής :bs: μετά έκανα μια μικρή στροφή στο treasury και τέλος μετά από σχετικά μακροχρόνια αναζήτηση, το βιβλίο 'καριέρα' μπήκε βαθιά (ελπίζω) στο χρονοντούλαπο των εργασιακών θεμάτων αφού κατάφερα τελικά να προσληφθώ σε ΔΕΚΟ..

Παράλληλα με τη δουλειά μου είχα και αρκετούς, μικρούς πελάτες που τους κρατούσα τα βιβλία (Β' τάξη) αλλά εν τέλη τα παράτησα όλα. :sleeping:

giorgosg
06-03-09, 08:56
Εγώ τελείωσα πληροφορική στo Πανεπιστήμιο Κύπρου και εργάζομαι ως programmer/analyst σε μια πολυεθνική εταιρία που εδρέυει στη Κύπρο (TSYS Card Tech λέγεται)

maria_acc
06-03-09, 09:00
Εμπορία ειδών οικιακής χρήσης, χονδρική, λιανική. Διατηρούμε πολυκατάστημα στην περιοχή του Ισθμού που καλύπτει τις ανάγκες του νοικοκυριού από το Α ως το Ω (πλην τροφίμων)
Παράλληλα ασχολούμαστε με εισαγωγή και εμπορία εποχιακών ειδών.

tamtamcafe
06-03-09, 09:18
βρισκομαι στην αθηνα στο παλιο ηρακλειο
αναλαμβανω να ειμαι ο δικος σας ανθρωπος για να υλοποιω την αναγκη σας για καφε, μπυριτσα λουκανικα ποικοιλιες, και αλλα πολλα που θα βρειτε στο:

stelmaniac
06-03-09, 09:20
Προτεινω να ανοιχτει μια λογιστικη σελιδα τυπου excel η οποια θα λεγεται: Λιστα Επαγγελματιων του bmw-motorsport.gr. θα περιλαμβανει μονο το ονομα του χρηστη και το αντικειμενο του επιτιδευματος του...Τα υπολοιπα αφ ενος τα βρισκει ευκολα ο ενδιαφερομενος με μηνυμα και αφετερου θα κρατηθει η σελιδα πιο χαλαρη για τον ογκο των πληροφοριων που θα δεχεται, χωρις να ''στουμπωσει'' απο νωρις...
Θα παραμεινει παραλληλα ανοικτη με καποιον τροπο ουτως ωστε να ανανεωνεται....Ειναι εφικτο κατι τετοιο?

Επισης για οποιονδηποτε που αναζητα καποιον υπαλληλο για την επιχειρηση του να μπορει να βρισκει απο το φορουν χωρις να δημοσιευει αγγελιες στις εφημεριδες. γιατι οχι?

panagiotis_200
06-03-09, 09:21
παιδια εγω δουλευω σε μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινιτων καθως ειμαι ακομα μικρος και πηγενω στο οαεδ σαν υδραυλικος!!!και ασχολουμε και με χωραφια (αγροτης) περιοχη λακωνιας ομως!!!αν μπορω να βοηθεισω πουθενα μετα χαρας!!!:help:

tmilatos
06-03-09, 09:24
Οδοντιατρος εγω παιδια, το προβλημα ειναι οτι πεφτω λιγο μακρια....Καλυμνο! Αλλα για τα μελη του forum που ισως βρεθουν στα μερη μου ισως για διακοπες, θα κανω τρελη εκπτωση στα παντα...

-Θεοφιλος-

Fanis
06-03-09, 10:08
Δουλέυω στην Εμπορική Τράπεζα, δάνεια Μικρομεσαίων επιχειρήσεων, αλλά ασχολούμαι βασικά με reporting, IT, Budgeting κλπ. Αλλά αν κάπου μπορώ να βοηθήσω σχετικά με τα τραπεζικά, εδώ είμαι!

Sp!ros G
06-03-09, 10:39
Με αφορμη την οικονομικη κριση που μαστιζει την χωρα μας και οχι μονο.....

Για ποια κριση μιλας Βασιλη??Γιαυτην που μας λενε οτι εχουμε???

Προσωπικα τελειωνω Φυσικος και παραλληλα εργαζομαι στη Shell Hellas.

YAziDis
06-03-09, 10:57
πολυ σωστος ο στελλιος...πως θα το υλοποιησουμε.....κανας mod τα φωτα του????

Το θέμα είναι πως το αρχείο θα πρέπει να βρίσκεται στο αρχικό σου post, οπότε μόλις μπαίνει ο άλλος να μπορεί να το δει για να το ανοίξει. Δυστυχώς αυτή τη δουλειά μόνο οι Mod και οι admins Μπορούν να την κάνουνε. Το κακό βέβαια είναι πως στην περίπτωση του excel θα πρέπει να ανεβοκατεβαίνει συνέχεια το αρχείο.

Δουλέυω στην Εμπορική Τράπεζα, δάνεια Μικρομεσαίων επιχειρήσεων, αλλά ασχολούμαι βασικά με reporting, IT, Budgeting κλπ. Αλλά αν κάπου μπορώ να βοηθήσω σχετικά με τα τραπεζικά, εδώ είμαι!

Καλά βρε, και τώρα είσαι στο νετ; Δώσε στον κοσμάκη τα δάνεια που χρειάζετε και μην τους καθηστερείς !! χααχαχαχχαχαχα



Εγώ παιδιά έχω μαζί με τους γονείς μου εργοστάσιο με .. Μηχανικά πλυντήρια - σιδετωτήρια - Εξειδικευμένες επεξεργασίες έτοιμων ενδυμάτων και Laser..
Επειδή είναι λίγο μπέρδεμα η όλη κατάσταση θα σας το εξηγήσω. Ειδικευόμαστε στις επεξεργασίες των jean. Οι εταιρείες ράβουν τα ρούχα, και τα φέρνουν σε μας για να τους δώσουμε την τελική εικόνα που βλέπετε στα καταστήματα (Φθορές, μεγάλες "τρύπες", ξεβάματα, γραμμές πάνω στα ρούχα κτλ).
Το κακό είναι ότι ούτε και εγώ μπορώ να σας φανώ χρήσιμος (μόνο για καμιά συμβουλή κτλ) μιας και εμείς συνεργαζόμαστε άμεσα με τους βιοτέχνες και όχι με τον τελικό καταναλωτή, και αυτό επειδή εμένα μου φέρνουν τα ρούχα, εγώ τους τα επιστρέφω, και αυτοί τα στέλνουν στα μαγαζιά... Περισσότερες πληροφορίες www.sikomanis.gr

Αυτά :Ρ

leyteris
06-03-09, 11:04
ειμαι ηλεκτρονικος στα ψηφιακα κεντρα οτε (ericsson) τηλεπ/νιες δηλ.

Fanis
06-03-09, 11:11
Καλά βρε, και τώρα είσαι στο νετ; Δώσε στον κοσμάκη τα δάνεια που χρειάζετε και μην τους καθηστερείς !! χααχαχαχχαχαχα


ΧΑΧΑΧΑ....!!! Τι Δάνεια...και να θέλω να δώσω, τα κόβουνε! Δίνουμε, αλλά πιο φειδωλά και με αυξημένα επιτόκια. Οπότε στο νετ και στο Φόρουμ για να ξεχνιόμαστε λίγο.

Dimzan
06-03-09, 11:23
Εγω φυσικος σπουδαζω και παραλληλα δουλευω αν προλαβαινω σε μαγαζι με κινητα και αξεσουαρ τετοια..


να κι αλλος φυσικος.. ν-οστο ετος στην αθηνα???

Για ποια κριση μιλας Βασιλη??Γιαυτην που μας λενε οτι εχουμε???

Προσωπικα τελειωνω Φυσικος και παραλληλα εργαζομαι στη Shell Hellas.

zinant
06-03-09, 11:26
Καλημερα και απο μενα
www.4x4sportclub.gr
αυτο ειναι το μαγαζι μας το οποιο ασχολειτε με αξεσουαρ για ολα τα εκτος δρομου οχηματα
εμαστε κατασκευαστικη και εισαγωγικη εταιρεια στο χωρο μας και τα τελευταια χρονια προσθεσαμε στην γκαμα μας την εισαγωγη και τοποθετηση κοτσαδορων σε ολα τα επιβατικα οχηματα γνωστων οικων του εξωτερικου καθως και μπαγκαζιερες
αν μπορω να φανω πουθενα χρησιμος εδω ειμαι

topmar
06-03-09, 11:42
...Ένοπλες Δυνάμεις.....

BMW850i
06-03-09, 11:44
Έχω τελειώσει Μηχανολόγος Μηχανικός στην Αγγλία και εργάζομαι σε εταιρία κατασκευής και τοποθέτησης κουφωμάτων αλουμινίου και κατασκευής Μεταλλικών κτηρίων.

Fairytale
06-03-09, 12:48
Βασίλη τέτοιο thread υπάρχει από παλιά, άρα δεν παραβιάζεις κάτι.
Στέλιο, excel και λοιποί πίνακες επαγγελματιών του motorsport.gr δεν θα φτιαχτούν από εμάς. Να μην ξεχνάμε ότι το forum είναι αυτοκινητιστικό και δεν θα θέλαμε να αλλάξει χαρακτήρα (σε χρυσό οδηγό). Όπως επίσης και το ότι υπάρχει στο forum συγκεκριμένος τρόπος προβολής επαγγελματιών (σε σχέση με το αυτοκίνητο), αυτός που περιγράφεται εδώ: http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=17679
Πάντως το θέμα μεταφέρηκε από τα "Off-topic θέματα" στο "Forum μας" που ίσως και να του ταιριάζει περισσότερο, για να βοηθήσουμε και εμείς την προσπάθεια να γνωριστείτε.
Επειδή είναι ήδη μεγάλο (και αυτό είναι καλό και γιαυτό που περιγράφετε) ας μην κάνουμε chat εδώ. Νομίζω και ελπίζω ότι ένα post από τον καθένα σας είναι υπεραρκετό για να καλύψει το θέμα. Μπορείτε να περιγράψετε την επαγγελματική ενασχόληση σας σε αδρές γραμμές, αλλά για να ψαχτείτε μετά μεταξύ σας για αυτό που περιγράφει ο Βασίλης παρακαλώ χρησιμοποιείστε τα p.m. σας.
Όποιος ψάχνει επαγγελματία σε οποιοδήποτε επίπεδο εδώ μέσα ας κάνει ένα σάρωμα σε όλο το thread. Σε 2ο χρόνο θα το "καθαρίσω" λίγο από περιττά post.
Ευχαριστώ
C U out there

leyteris
06-03-09, 13:02
Εγώ παιδιά έχω τελειώσει Α.Σ.Ο.Ε.Ε (Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών)-Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων, μετά πήρα το μεταπτυχιακό μου στο Πανεπιστήμιο Πειραιά-Τμήμα Οργ.και Διοικ. Βιομηχ.Συστημάτων Παραγωγής, μετά στρατός. Η καριέρα μου ξεκίνησε στην UNILEVER σε projects για την διαφήμιση, μετά στο λογιστήριο σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αθήνα και υπεύθυνος για την ρεσεψιον, έπειτα 2 χρόνια ήμουν στην Vodafone και τώρα που μιλάμε έχω αποχωρήσει απο την παλαιά δουλειά μου και πλέον είμαι στον ΟΤΕ σε διοικητική-οικονομική θέση στο μέγαρο στο Μαρούσι σε τμήμα που σχετίζεται με τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους.

γεια σου συναδελφε β επιπεδο Ψηφιακων κεντρων ΝΥΜΑ

baklavas
06-03-09, 14:01
και εγω παιδια στο δημοσιο ειμαι....σε καποια υπηρεσια ασφαλειας...αχρειαστος να ειμαι


:bullhorn:

KATSAMPOXAKIS
06-03-09, 15:13
εταιρια κατασκευης κουφωματων αλουμινιου και χειροποιητων καγκελων απο αλουμινιο στο Ηρακλειο Κρητης (οικογενιακη επιχειρηση)
site http://alsystem.gr
http://katsampoxakis.gr

Wassilis
06-03-09, 15:30
Απόφοιτος Γερμανικής Φιλολογίας Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών
Υποψήφιος διδάκτωρ Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών
Δις υπότροφος DAAD
Υπότροφος ΙΚΥ
Και το σημαντικότερο; Μεταφραστής τεχνολογίας αυτοκινήτου (μεταξύ άλλων)!!! Από Γερμανικά (ε ναι έχω μεταφράσει και BMW -κυρίως όμως εδώ και αρκετά χρόνια μόνιμος συνεργάτης του επίσημου εισαγωγέα VAG). Το ακόμη σημαντικότερο; Πατέρας τριών παιδιών (παιδιά η οικογένεια σου μαθαίνει τι σημαίνει να δουλεύεις)

Airness
06-03-09, 15:30
Απο τον Σεπτεμβριο με το καλο, που θα παρω το πτυχιο, οδοντιατρος...

e46tom
06-03-09, 16:06
τεχνικη κατασκευαστικη εταιρεια με εμφαση στις ανακαινισεις κατοικιων ,επαγγελματικων χωρων και κτιριων . www.promessa.gr με ειδικες τιμες για ατομα με ειδικα οχηματα m3 m5 m6 χιχιχιχιχιχιχιχ. (καινε πολυ αυτα τα ριμαδια να μην τους επιβαρινουμε κι αλλο)

elvetost
06-03-09, 16:09
Πολιτικος μηχανικος, μελλων μεγαλοεργολαβος!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
Καλα θα ητανε, αλλα προς το παρων μονο τον δουλο κανω...(12-14 ωρες την ημερα, 29 μερες το μηνα....) Μου ρχετε να τα καψω και το πτυχιο και το μαστερ....
Επισης part time κομπιουτερας (hardware) και οτι αλλο κατσει για να βγει κανα φραγκο παραπανω για μπαξιματα(κια)....
Αυτα. Καλη σταδιοδρομια σε ολους τους φιλους συμφορουμητες!
Χρηστος

panagiotisE46ci
06-03-09, 16:17
ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ-ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ. οικογενειακη επιχειρηση εγω ,πατερας ,αδερφος

StavrosE30
06-03-09, 16:27
Καλησπερα εγω λιγο ασχιμα νεκροστολισμους και ντραμερ τα βραδια...

stefos
06-03-09, 16:53
Προς το παρόν συντάκτης σε περιοδκό με αυτοκίνητα, μελλοντικά ελπίζω να επιστρέψω σε αυτά που έχω σπουδάσει (ηλεκτρονικά και τηλεπικοινωνίες). Ψάχνω για δουλειά πάντως, αν κανείς έχει υπόψιν του...

manos///3
06-03-09, 17:03
Δημοσιογραφος σε τηλεοραση, εφημεριδα, ραδιοφωνο στη Κρητη.
www.cretetv.gr www.radio984.gr

Επισης ασχολουμαι και με τεχνολογια τηλεορασης (broadcast) !

NIKOS Z3
06-03-09, 17:41
Τεχνικος προισταμενος κρητης για το υποκαταστημα της UNION-OPTIC Οφθαλμικοι φακοι ορασεως!!!

Tania123
06-03-09, 17:41
Να συστηθώ και εγώ! Είμαι δημοσιογράφος και εργάζομαι τα τελευταία χρόνια σε περιοδικά αφού πρώτα έφαγα τα πεζοδρόμια κυνηγώντας το ρεπορτάζ με το μικρόφωνο της ΕΡΤ. Έχω όμως και ένα ξεχασμένο πτυχίο διαιτολόγου που λέω να το ξεσκονίσω και να το κοιτάξω πιο σοβαρά. Με τόσες απολύσεις στα μέσα ενημέρωσης νομίζω πως είναι ώρα πια...

ΔημητρηςΜ3
06-03-09, 17:58
λοιπον εδω και 4 χρονια ιδιοκτητης καταστηματος <ιταλικο φαγητο>
και ειμαι στα τελιωματα για το δευτερο καταστημα μου!

fz21
06-03-09, 17:58
εγω ακομα φοιτητης ειμαι αλλα παραλληλα δουλευω και delivery σε ψησταριες-pizzaries τον τελευταιοι καιρο ομως εχω επεκταθει στην διανομη καφε... :smashtard .Οτι χρειστειται στην περιοχη της Πατρας εδω ειμαι...χαχαχα :banghead::banghead::bricks1:


α ξεχασα να πω οτι σπουδαζω Τηλεπικοινωνιες και δικτυα υπολογιστων

deepblue
06-03-09, 18:16
Εγω με την σειρα μου εχω το deepBLUEbeachBar στη Μηλο-Κυκλαδες !!!
www.deepbluebeachbar.com
Αν και γω μπορω να συμβαλω στις καλυτερες διακοπες σας γιατι οχι !!
Επισης συνεργαζομαι part time με 2 επωνυμες εταιριες ηχειτικων στις πωλησεις για στησιμο καφε μπαρ club..
Ακομα κατα την χεινωνιατικη περιοδο αναλαμβανω ηχειτικη μουσικη επιμελεια σε Γαμους,Βαφτισεις,Παρτυ στην Αττικη.

boleneger
06-03-09, 18:22
Στρατιωτικος.
Οπλουργος (συντηρηση τουφεκια-κουμπουρια) και με εξειδικευση Πυροτεχνουργου στην Π.Α.
Εχω κανει και 10 χρονια f-16 block30 (βομβες, πυραυλους, εκτινασομενο καθισμα, πυροβολο Μ61Α1 κλπ) .
Δεν ειναι πιθανο να φανω χρησιμος σε κανενα εκτως και αν ξεθαψετε καμια βομβα ή θελετε να ανατοιναξετε την.......... πεθερα σας χαχαχαχα.

CHRIS/E46
06-03-09, 18:35
φυλακας αρχαιοτητων στο υπουργειο πολιτισμου. Οποιος εχει παιδια και θελει να του δειξει τα αρχαια μας στην αθηνα ας ερθει να με βρει στην βιβλιοθηκη Ανδριανου στο Μοναστηρακι. μπορω να σας διυκολυνω και στην Αρχαια Αγορα και στην Ρωμαικη. (καθημερινα μεχρι τις 15:00 θα με βρειτε εκει)

GYCE39...
06-03-09, 18:41
30 χρόνια Φυσικός:icon11:, 20 χρόνια Προγραμματιστής ΗΥ:lamer:, αλλά τελικά πείρα την βιοτεχνία του πατέρα μου, Βαφείο Νημάτων, και βάλθηκα να εφαρμόσω όλα αυτά που έμαθα !!! :banghead:
Τελικά βάφω νήματα και φτιάχνω προγράμματα για Hobby (και όχι μόνο).:clap:

s_goudis
06-03-09, 19:18
Έχω τελειώσει χημικός με επάρκεια οινολόγου.
Δουλεύω σε μια εταιρεία τροφίμων ως υπεύθυνος ποιότητας και παράλληλα κάνω μεταπτυχιακό στην επεξεργασία και συσκευασία τροφίμων.

Επ ευκαιρία ψάχνω άδεια για αποστακτήριο τσίπουρου!! Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορεί να βοήθησει....κάποιος παππούς, γιαγιά, θείος, θεία, κτλ που μπορεί να τη πουλάει ας στείλει ένα pm!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και sorry για το off topic!!!!

318 M-PACK
06-03-09, 20:14
ειμαι τραπεζικος υπαλληλος...αλλα ψαχνω και καμια δευτερη δουλεια γιατι εχω πολυ ελευθερο χρονο και τα πραγματα αρχιζουν να δυσκολευουν !

αξιοπροσεκτο παντως που οι περισσοτεροι εδω μεσα εχουν καποιο επιπεδο..

DIESEL
06-03-09, 20:47
Εγώ εκτός απ’ το ν’ ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την οδήγηση της BMW-αλλά με επαγγελματική τεχνική πάντα-ασχολούμαι και επαγγελματικά, οδηγώντας φορτηγό διεθνών μεταφορών! Ιταλία, Γερμάνια, Ολλανδία, Βέλγιο, Γάλλια…γενικά όλη την Ευρώπη!

bimmer-corfu
06-03-09, 21:33
Ξενοδόχος στη Κέρκυρα

κοστας ε46
06-03-09, 22:44
Δουλευω σε βενζιναδικο ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ.

KATSARAIOS
06-03-09, 22:51
ξενοδοχειακα ........

joseph
06-03-09, 22:56
Τυροκομος. παιδια, μικρη οικογενειακη επιχειρηση.
Οτι και να γινει με την κριση, τουλαχιστον θα εχουμε να φαμε.!!

billisj
06-03-09, 23:20
Καλημερα και απο εμενα εγω ειμαι ηλεκτρονικος και δουλευω σε εταιρεια που κανη πωλησεις και επισκευες ιατρικων μηχανηματων

halkida116mpack
07-03-09, 00:36
Γεια...ειμαι ηλεκτρολογος μηχανικος στο τμημα συντηρησης στην cchbc.

ΦΑΝΗΣ
07-03-09, 07:17
http://www.hellenic-petroleum.gr/online/index.aspx

JimPik
07-03-09, 17:29
εγω φιλοι μου φετος τελειωνω Ιατρικη στη Μπολωνια στην Ιταλια.
και μετα με το καλο Ελλαδα θα σας πρηξω πιο πολυ το ηπαρ.!

Cyprus_BMW
07-03-09, 21:20
Είμαι στο χώρο της υγείας ...... ιατρός Παθολόγος με υποειδικότητα στην Εντατικολογία.

xou237
07-03-09, 21:34
13 χρόνια Αστυνομικός και το όπλο μου δεν έχει εκπυρσοκροτήσει ποτέ.

NICK BMW LOVER
07-03-09, 21:56
Άλλο ένα στρούμφ!!!Τώρα θα με "παίζετε"?

Ααα,ξεχασα να αναφερω οτι εκτος απο τη δουλεια μου σπουδαζω μαστερ ιν κομπιουτερ σαιενς(Μsc in Computer Science-Software Engineering)ειμαι στο 2ο ετος,λιγο ασχετο μπορει να μου πει καποιος το ενα με το αλλο(δεν ειναι εντελως),αλλα το κανω γιατι μου αρεσει το αντικειμενο,κ παντα ενα προσον παραπανω ειναι για το καλυτερο κ δεν ξερεις ποτε που μπορει να σου χρειαστει,μαθε τεχνη κι αστηνε κι αμα πεινασεις πιαστηνε που λεει ο λαος!!!

Κ για οποιους δεν ξερουν τι δουλεια κανω,ας το ξαναναφερω εμμεσως οτι κ Χου237!

Fairytale
08-03-09, 02:48
Καθαρίζοντας τα off-topic και το chat και συγχωνεύοντας μερικά 3διπλα post κερδίσαμε 68 post και 6 ολόκληρες σελίδες! Νομίζω πως το μέγεθος του thread θα παίξει ρόλο σε αυριανή αναζήτηση σας και θα σας δυσκολέψει, γιαυτό ας μην το μεγαλώνουμε δίχως λόγο.
Ευχαριστώ.
C U out there

MSF
08-03-09, 11:16
Μάρμαρα, τζάκια, πέτρες, μπάρμπεκιου,ξύλα για τζάκι,κάρβουνα .....κ.α. όπως επίσης και μεταφορές με γερανάκι δημοσίας χρήσεως με το οποίο κουβαλάμε και τουτού!Αχρείαστος να είμαι δουλεύω στην Αττική και όποτε προλάβω κάνω κάνα παντηλίκι με την μπουμπού............!

sswift13
08-03-09, 11:52
Μηχανικός Υπολογιστών σε μεγάλη εταιρία πληροφορικής.

z3 2.2
08-03-09, 12:21
δουλευω 11 χρονια στο χωρο των συνεργειων αυτοκινητου.αυτη τη στιγμη ειμαι υπευθυνος συνεργειου σε αντιπροσωπια αυτοκινητων SAAB

georgiou
08-03-09, 12:37
εγω ειμαι φοιτητης στην πάτρα μηχανικός ηλεκτρωνικών υπολογιστών και πληροφορικής

καθως και

http://www.pargastudioschris.com/

kplc16
08-03-09, 15:18
Τεχνικος στον ΟΤΕ

michaelp900
08-03-09, 15:39
Φοιτητης διοικησης επιχειρησεων,φαγανας χρηματων του μπαμπα κ της μαμας.
Στον ελευθερο μ χρονο κανω παντιλικια και κολλαω σε ολα τα μωρα στα clubs και αμα κατσει η φαση Ελα μαζι μ εχω και μπεμπε

χ0αχ0α0χ0α0χα0χα0χα0χ0α

Sokrates E46
08-03-09, 15:50
Τεράστιο φάσμα είμαστε...
Οικονομολόγος + μεταπτυχιακό.
Εργάζομαι ως Sales manager συστημάτων εσωτερικής και εξωτερικής σκίασης σε επώνυμη εταιρεία των Αθηνών.
Ανάπτυξη πελατολογίου, contract πωλήσεις κλπ κλπ.
Ρολοκουρτίνες, ρόμαν, περσίδες, υφάσματα επιπλώσεων και κουρτινών..κλπ.. Είμαστε οι πιο ακριβοί στην Ελλάδα αλλά και οι καλυτεροι στην ποιότητα...

dimitris_bmw
08-03-09, 16:49
Προς το παρόν είμαι φοιτητής του Α.Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης στο τμήμα Οχημάτων...

saikoE39
08-03-09, 23:41
Φοιτητής στην ΑΕΝ(Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού-Ασπρόπυργου-σχολη μηχανικών)..έχω χρόνια ακόμα εκεί για να τελειώσω …είναι η τρελά μου…
Ταυτόχρονα σε ένα Αμερικανικό κολέγιο..όπου πρώτα ο θεός τον Ιούνιο θα έχω το πτυχίο μου..πέρασαν 4 χρόνια νερό!!!
Και στο καπάκι φεύγω καπνός για εκπαιδευτικό ταξίδι….!!!!
Αυτά… και είμαι σε αναζήτηση κάποιας τεχνικής σχολής σε θέματα αυτοματισμών κλπ… μιας και με αυτό που θέλω να ασχοληθώ η γνώση τέτοιον συστημάτων είναι απαραίτητη….. αν κάποιος έχει κατι να μου προτείνει είμαι όλο αυτιά..!!!!
Στον ελεύθερο χρόνο μου καταστρέφω αυτοκίνητα…………!!!!!
Και περιστασιακά εργάζομαι σε ναυτιλιακή εταιρία …στο Technical Department φυσικα.!

MichaeL
09-03-09, 17:49
Φοιτητής (τελειόφοιτος) στο τμήμα Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Αθηνών και τώρα ψάχνομαι για κανένα μεταπτυχικό. Παράλληλα παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα.

MiSSLiTTleDeVil
11-03-09, 16:37
Ξερω οτι ισως ειμαι λιγο "ακυρη", αλλα αν καποιος απο εδω μεσα ειναι (ή εχει φιλο/γνωστο που ειναι) ΣΕΦ/Μαγειρας, και ψαχνει δουλεια ας μου στειλει pm. Περιοχη: Γερακας Αττικης.





*Αν το μνμ μου παραβιαζει καποιον κανονα, ας διαγραφει. Και σορρυ. :banned:

drum
11-03-09, 17:03
ναυτικός (μηχ/κος Α')

giannis 116
12-03-09, 17:41
...Καταδυσεις...

kanonas M3
12-03-09, 19:23
λοιπον και εγω με την σειρα μου για αρχη δουλευω σε μαγαζι με ανταλλακτικα φορτηγων κυριως αλλα και ι.χ (μιζες δυναμο)και γενικως ασχολουμε με οικογενειακη επιχειρηση που εδω και 25 χρονια υπαρχει και συνεχιζει......δλδ ο πατερας μου ειναι ο ζωγραφος, η μανα μου ασχολειτε με την κορνιζα και εγω τρεχω και προωθω τους πινακες...και παραλληλα λειτουργει εκθεση στο Ιλιον...www.xeimarios.gr ολοι ευπροσδεκτοι!!!

gregE36
12-03-09, 20:03
εγω πουλαω καρκινο(περιπτερας)!!!

aris323ci
12-03-09, 20:19
καταστηματα ηλεκτρικων ειδων (expert) περιοχη Χαλανδρι Γερακα , Παρε παρε το αδεντικο τρελαθηκε

E36 RULES!!
12-03-09, 20:23
Σπουδάζω σχεδιασμό αυτοκινήτων στο Coventry της Αγγλίας...

nodark
12-03-09, 21:13
φωτιστησ σε θεατρα και συναβλειεσ

moxthiros
12-03-09, 21:36
Εγω ειμαι συνοδος ασφαλειας υψηλων προσωπον.

GREY
12-03-09, 21:50
Οδοντίατρος

harrisdriver
16-03-09, 00:08
Σπουδαστης στο τει πειραια ως ηλεκτρολογος-μηχανικος.
Δουλευω ως ηλεκτρολογος εγκαταστασεων περιπου 4.5 χρονια και το τελευταιο 8μηνο ασχουλουμαι και με συναγερμους, καμερες, πυρασφαλειες, δυκτια.

valantis544
16-03-09, 01:15
Παντός τύπου διαφημιστικά, web design, εμπορία - επισκευή Η/Υ

thanasis2008
16-03-09, 09:35
Δημοσιος υπαλληλος + ακοολογος ακοοπροθετιστης ???

scania124
16-03-09, 11:22
το τι κανω φαινεται στην φωτο επανω,αλλα το καλοκαιρι εχω ενα ξενοδοχειο στους νεους πορρους πιεριας και κατω απο το hotel εχω ενα μπαρακι με φαγητο,ποτο και καμια 200αρια ξαπλωστρες.:cheers:

Lil
18-03-09, 11:22
Mulitmedia, creative and post productions, video editing...
χειρηστης: Premiere, After effects, Edius, Sony Vegas, (και συντομα και ΑVID)
ξεκινησε ερασιτεχνικα εξεληχθεικε σε επαγγελμα (δεν ξερω αμα θα βγει σε καλο αυτη η εξελιξη)
φοιτητης στο τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του Ε.Κ.Π.Α. αλλα τα παρατησα επειδη δεν μαρεσε η σχολη, (και γενικα η φιλοσοφια των ελληνικων διακομματικων σχολων) ετσι παραλληλα με την δουλεια παρακολουθω καποια μαθηματα film & TV Studies αμερικανικου κολεγιου στην Αθηνα,

ασχολουμε ερασιτεχνικα και με την φωτογραφια....
αυταααα.....

οπου μπορω να βοηθησω εδω ειμαι... ;)

super duper
18-03-09, 13:44
Παιδια εγω τελειωσα το ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ στην ΑΘΗΝΑ
και κατόπιν επειδη με τα ιδιαιτερα δεν την παλευα
τελειωσα το ΕΜΠ το Τμημα των Τοπογραφων Μηχ/κων.
Εχω δικό μου γραφειο και ασχολουμε κυριως με εφαρμογες σε σηραγγες-βιομηχανιιες-λιμενικα κτλ.

hcm
19-03-09, 10:12
Εγώ είμαι τραπεζικός!!! Όχι!! Όχι!! μην βαράτε δεν είμαι από εκείνους....:ices_ange !!! Εργάζομαι στην πληροφορική και συγκεκριμένα είμαι ο Deputy manager του τομέα κεντρικών συστημάτων των χωρών του εξωτερικού στις οποίες δραστηριοποιείται η Τράπεζα που εργάζομαι.

Δυσκολη δουλειά χωρίς ωράριο αλλά δεν παραπονιέμαι!!

JuNiOr_
19-03-09, 13:13
καποτε φοιτητης..:pimp:
τωρα απλος ε.Π.Π...:tapedshut

Lil
27-03-09, 21:20
Mulitmedia, creative and post productions, video editing...
χειρηστης: Premiere, After effects, Edius, Sony Vegas, (και συντομα και ΑVID)
ξεκινησε ερασιτεχνικα εξεληχθεικε σε επαγγελμα (δεν ξερω αμα θα βγει σε καλο αυτη η εξελιξη)
φοιτητης στο τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του Ε.Κ.Π.Α. αλλα τα παρατησα επειδη δεν μαρεσε η σχολη, (και γενικα η φιλοσοφια των ελληνικων διακομματικων σχολων) ετσι παραλληλα με την δουλεια παρακολουθω καποια μαθηματα film & TV Studies αμερικανικου κολεγιου στην Αθηνα,

ασχολουμε ερασιτεχνικα και με την φωτογραφια....
αυταααα.....

οπου μπορω να βοηθησω εδω ειμαι... ;)

ενημερωτικα ψαχνω για μια δευτερη απασχοληση.. (εργασιομανης :p: ) οποιος εχει τπτ υποψιν του ας μου στειλει κανα pm

Kyriakos_10
28-03-09, 04:00
Για λιγους μηνες ακομα φοιτητης στο τμημα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογιας στην ΑΣΟΕΕ!

μικρος 80
03-04-09, 12:56
εγω παιδια ειμαι μηχα/κος αυτο/των, δουλευω στην μερσεντες και εχω και το προσωπικο μου μερος και κανω τα δικα μου μαζι με τον αδερφο μου που ειναι ηλεκ/γος

STR
03-04-09, 13:07
Εγω ειμαι συνοδος :wub:

tomiss
03-04-09, 13:35
Φοιτητης στο (Α)ΤΕΙ αυτοματισμου και ρομποτικης στον πειραια...

m3 e30
03-04-09, 13:52
Γεια και απο εμενα!Δραστηριοποιουμαι στο χωρο των ερωτικων αντικειμενων και των exclusive sex toys,κοινως εχω ενα sex shop στην περιοχη του Κορυδαλλου,Αθηνα το X RATED erotic boutique.Ενδιαφερον επαγγελμα καθως καθημερινα μαθαινεις και βλεπεις διαφορετικα πραγματα!Παραλληλα η ενασχοληση με τα Μ3 Ε30 εχει γινει εμμονη πλεον...That is all!

ptboul
03-04-09, 13:54
Γεια και απο εμενα!Δραστηριοποιουμαι στο χωρο των ερωτικων αντικειμενων και των exclusive sex toys,κοινως εχω ενα sex shop στην περιοχη του Κορυδαλλου,Αθηνα το X RATED erotic boutique.Ενδιαφερον επαγγελμα καθως καθημερινα μαθαινεις και βλεπεις διαφορετικα πραγματα!!

Να γίνει buy group :greenboun

VanVIC
03-04-09, 14:07
Βασικά, σαν επάγγελμα, ασχολούμαι με την εξέλιξη ενος BMW Z3.
Σαν hobby καταναλώνω τα 2/4 της ημέρας σε εισαγωγές και εμπόριο ηλεκτρικών οικιακών συσκευών.

sterpas
03-04-09, 14:17
Να γίνει buy group :greenboun

:+1::+1::+1: Χαχαχαχαχα.... Μέσα...

bmw330vasilis
03-04-09, 14:27
ΡΕ.....ολοι δονητες θελετε εδω μεσα???:confused::friday:

m3 e30
03-04-09, 14:29
Δημιουργηστε ομαδα δυνατη και εδω ειμαστε...Α!Κερναμε και καφε οποτε θελετε!!!

stelmaniac
03-04-09, 19:03
Βγαζω δανεια(εν ριπη οφθαλμου),πιστωτικες καρτες,συγκεντρωσεις,μεταφορες και βγαζω ανθρωπους απ τον Τειρεσια(τραπεζικος διαμεσολαβητης γαρ)...και το κυριοτερο:

Δεν αστειευομαι...!

Driftakos
03-04-09, 19:05
Βγαζω δανεια(εν ριπη οφθαλμου),πιστωτικες καρτες,συγκεντρωσεις,μεταφορες και βγαζω ανθρωπους απ τον Τειρεσια(τραπεζικος διαμεσολαβητης γαρ)...και το κυριοτερο:

Δεν αστειευομαι...!
Αγάπη μου εσυ
:PPPPPPPPPPppppppppp

stelmaniac
03-04-09, 19:13
Αγάπη μου εσυ
:PPPPPPPPPPppppppppp

Χεχεχεχε....!!! πραγματικα οποιο παιδι εχει προβλημα, εδω ειμαι...(Ναι, κανω διαφημιση!!!)

318 M-PACK
03-04-09, 19:18
Χεχεχεχε....!!! πραγματικα οποιο παιδι εχει προβλημα, εδω ειμαι...(Ναι, κανω διαφημιση!!!)

δεν θα μας φας εσυ την Πελατεια..ειμαι και εγω τραπεζικος υπαλληλος :chair::rtfm: χαχα

Driftakos
03-04-09, 19:19
Κοιταχτε περαση που εχω..Σιγα σιγα καλεεεεεεε..Ολοι θα πάρετε,,,

z3 2.2
03-04-09, 19:30
Βγαζω δανεια(εν ριπη οφθαλμου),πιστωτικες καρτες,συγκεντρωσεις,μεταφορες και βγαζω ανθρωπους απ τον Τειρεσια(τραπεζικος διαμεσολαβητης γαρ)...και το κυριοτερο:

Δεν αστειευομαι...!
εισαι μεγαλη μορφη!!!!!!:rofl2:

konc
03-04-09, 19:31
Ασχολούμαι επαγγελματικά με το να.. ψάχνω επάγγελμα :)

χωρίς πλάκα, μόλις απολύθηκα από το στρατό και όντας πολίτης ξανά έχω στείλει καμιά...30αριά βιογραφικά. Με 9 χρόνια προϋπηρεσία σε ΙΤ και δεν με έχουν πάρει ούτε ένα τηλέφωνο. Δύσκολα τα πράγματα!

stelmaniac
03-04-09, 19:33
δεν θα μας φας εσυ την Πελατεια..ειμαι και εγω τραπεζικος υπαλληλος :chair::rtfm: χαχα

Μονο που εγω δεν ειμαι τραπεζικος υπαλληλος καρδια μου....

skatzoxoiros
03-04-09, 19:41
Εγώ έχω σπουδάσει και έχω δουλέψει πολλά χρόνια σαν ηλεκτρονικός, (αυτοματισμοί, ραδιο-τηλεόραση, δορυφορικές εγκαταστάσεις, συναγερμοί, κτλ). Ήταν και είναι το χόμπι μου και ασχολούμαι και τώρα, ερασιτεχνικά.
...αλλα τα τελευταία 3 χρόνια ασκώ την δουλειά που μου άφησε ο πατέρας μου, έχω δικό μου ταξί, το γνωστό BMW ταξί που ξέρετε και το έχετε δει στο garage μου :)
Όποιος λοιπόν χρειαστεί ταξί στον νομό Κορινθίας, θα χαρώ να τον εξυπηρετήσω :D

Action Man
03-04-09, 19:43
τα 2/4 της ημέρας
Σαν και μένα και εσύ Βάγγο εε;.....μας φάγανε τα 12ωρα φίλε...