PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW M5 F10 Πληρης Εξωτερικη Περιποιηση


P.S
03-10-13, 00:20
Καλησπερα σε ολοι την παρεα του φορουμ!

Στο παρακατω βιντεο μπορειτε να δειτε τις τελικες φωτογραφιες απο μια εξωτερικη περιποιηση που ειχα την χαρα να κανω σε μια Ολοκαινουργια BMW M5 F10 την οποια ο ιδιοκτητης της ηθελε να την περιποιηθει αποκλειστικα με προιοντα Swissvax και επελεξε εμας για να μας την εμπιστευθει.

Το αυτοκινητο ηταν σε ΑΨΟΓΗ κατασταση,μιας και ηταν καινουργιο, και με ενα χρωμα το οποιο επρεπε να αναδειχτει και να προστατευτει με κατι παρα πολυ καλο και ετσι επιλεξαμε να εφαρμοσουμε το Κερι Mystery της Swissvax σε τρεις στρωσεις με διαφορα καποιων ωρων μεταξυ τους ωστε να εχουμε το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.

Εκτος ομως απο το χρωμα προστατευσαμε και ολες τις υπολοιπες εξωτερικες του επιφανειες χρησιμοποιωντας Αποκλειστικα Μονο προιοντα της εταιρειας Swissvax.

Tο τελικο αποτελεσμα που ειχαμε ειναι αυτο που ακολουθει στο βιντεο με τις φωτογραφιες του...

http://www.youtube.com/watch?v=dCFOoUm9wA0&feature=youtu.be

Vassilis E46 Cabrio
04-10-13, 20:21
Πες μου οπωσδήποτε τίτλο κομματιού....

Πολύ ξεσηκωτικό...

Υ.Γ.: Όσο για το αποτέλεσμα του Μ5...εντάξει δεν υπάρχουν λόγια...

P.S
05-10-13, 12:59
Πες μου οπωσδήποτε τίτλο κομματιού....

Πολύ ξεσηκωτικό...

Υ.Γ.: Όσο για το αποτέλεσμα του Μ5...εντάξει δεν υπάρχουν λόγια...
Σε Ευχαριστω Βασιλη!!!

Ο τιτλος του κομματιου ειναι αυτος:Expert Medicine - Chase (Speerit Remix) και οντως ειναι ξεσηκωτικο οπως και το αυτοκινητο!!:D

KAZA
05-10-13, 13:36
Ξέρεις τι είδα μέσα από την δουλειά σου πάνω στο Μ5 …..;

Τον εσωτερικό χώρο του καταστήματος σου και τον περιβάλλοντα χώρο έξω από το κατάστημα σου ……

Έχω δει όλες τις δουλειές σου που έχεις ανεβάσει στο forum και αυτό που έχω να πω είναι ένα ακόμα ΜΠΡΑΒΟ εξαιρετική δουλειά ….!!!!!!!!!! :dblthumb2

stef
05-10-13, 18:23
Ένα μεγάλο μπράβο στον Πλάτωνα!!
Εκπληκτικό αποτέλεσμα από έναν άψογο επαγγελματία!!

P.S
11-10-13, 21:38
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια ΚΑΖΑ και Στεφανε!!