PDA

Επιστροφή στο Forum : τακακια για ζ3


ducatista
22-12-13, 13:11
καλησπερα παιδια εχετε να προτεινετε κατι σε τακακια που εχετε βαλει να παω σε μαμα σε κατι αλλο? συν πλην και τιμες....

KAZA
22-12-13, 14:58
Θα σου πω τι έπαθα ...
Ε30 αλλαγή δίσκους και τακακια με τα μαμά BMW τα πλήρωσα ......σφυρίζουν για αρκετό διάστημα...
μου κάνει δωρεάν αντικατάσταση και πάλι τα ίδια ....
Τώρα σφυρίζει σπάνια αλλά και πάλι θεωρώ πως είναι το ίδιο ....
Μπορούσα να παρω τα textar απλά και να μην έκλαιγα την σχεδόν τριπλάσια τιμή ...
Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά σφυρίζουν λόγω το ότι δεν έχουν αμίαντο κάτι τέτοιο ....

kostastnt
23-12-13, 11:41
Θα σου πω τι έπαθα ...
Ε30 αλλαγή δίσκους και τακακια με τα μαμά BMW τα πλήρωσα ......σφυρίζουν για αρκετό διάστημα...
μου κάνει δωρεάν αντικατάσταση και πάλι τα ίδια ....
Τώρα σφυρίζει σπάνια αλλά και πάλι θεωρώ πως είναι το ίδιο ....
Μπορούσα να παρω τα textar απλά και να μην έκλαιγα την σχεδόν τριπλάσια τιμή ...
Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά σφυρίζουν λόγω το ότι δεν έχουν αμίαντο κάτι τέτοιο ....

Ακριβώς τα ίδια κι εγώ.. Πληρώνω μαμά σε αντιπροσωπεία και σφυρίζουν.. Πληρώνω πάλι μαμά εκτός αντιπροσωπείας πάλι σφυρίζουν..

Στην επόμενη αλλαγή εννοείται πως δεν ξαναμπαίνουν textar ή bmw.. Χίλιες φορές κινέζικο αντι-οικολογικό της πλάκας τακάκι παρά μόνιμος θόρυβος..

6ylinder
23-12-13, 12:34
Μήπως φταίει τίποτα άλλο. Εμένα με textar εμπορίου δεν σφυρίζουν...

giannis 116
23-12-13, 20:04
Και στο δικο μου αφου δοκιμασα πολλους διαφορετικους συνδυασμους, μαμα αντιπροσωπεια, μαμα εκτος αντιπροσωπειας, εκτος αντιπροσωπειας τεξταρ κλπ, τελικα κατεληξα σε συνδυασμο Μιντεξ, Φεροντο με μαμα δισκους και ειναι καλα φρενα και δε σφυριζουν και πολυ φτηνα σε σχεση βεβαια με τα μαμα bmw!

KAZA
24-12-13, 09:43
Μήπως φταίει τίποτα άλλο. Εμένα με textar εμπορίου δεν σφυρίζουν...

Με textar εμπορίου (χωρίς σήμα BMW) μπορεί να είναι όλα οκ ....
αλλά με textar BMW σφυρίζουν .....
Εμπορίου ήθελα να βάλω και με απέτρεψε ο μηχανικός μου .....
Τώρα .... του 'λεγα , αν είχα βάλει εμπορίου textar και μια στις χίλιες σφύριζαν θα μου 'λεγες .... "εγώ σου είπα να βάλεις BMW"
Δεν βάζω πάλι textar BMW!

ducatista
24-12-13, 17:38
αρα???? και απο τιμουλες??

zografias
05-02-14, 01:41
Άρα.... Take your risk! :D