PDA

Επιστροφή στο Forum : ηλεκτρικη κουκουλα στο ζ3


ducatista
18-02-14, 18:55
Καλησπερα ξανα παιδια λοιπον τι χρειαζεται για ναγι ει η κουκουλα ηλεκτρικη; ιδεες μαστορας κοστος....

gupakos
18-02-14, 18:57
Καλησπερα ξανα παιδια λοιπον τι χρειαζεται για ναγι ει η κουκουλα ηλεκτρικη; ιδεες μαστορας κοστος....

Υποψιάζομαι ότι θα έχει υψηλο κόστος το οποίο, αν όντως είναι έτσι, απλά δεν αξίζει. Κράτα τα λεφτά σου για καλή συντήρηση χωρίς τσιγγουνιές.

- κάτοχος Ζ3 με ηλ. κουκούλα

ducatista
18-02-14, 19:26
Ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου απλα ηθελα να δω αν αξιζει ο κοπος... Οσο για την συντηρηση πιστεψε με ειμαι τακτικος υπερ του δεοντος... Απλα το αμαξι το παντρευτηκα και θα ηθελα να βαλω δικες μου πινελιες...

paganis
18-02-14, 20:31
ψαξε να βρεις απο καποιο τρακαρισμενο και παρε και την τελευταια βιδα που θα σου χρειαστει..

ducatista
19-02-14, 00:24
Δυστυχως εδω στην ροδο εχω περιορισμενες επιλογες καλα θα ηταν αλλα... Και αν παρω τρακαρισμενο απο μαντρα θα ζητησει οτι του κατεβει...

leonidaskal
24-02-14, 17:51
συνφορουμιτη φιλε μου καλε, ακου....
εχεισ δει ποτε ζ3 με ηλεκτρικη οροφη???
δεν εχεισ δει και μιλαω για τον μηχανισμο του που για να τοποθετηθη στο μη υπαρχων ΑΑΑΣΤΑΑΑ.
τρελο τρεξιμο και ατα μερη σου θα πρεπει να το φτιαξει και μαστορας με ολα τα γραμματα κεφαλαια \
και τα ανταλακτικα να βρεις- ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΟΛΥ- πιος θα ναλαβει να σου ξιλωσει το μισο αυτοκινητο,πιος θα σου κανει την ηλεκτρολογικη εγκατασταση,πιος θα βαλει χερι στην κουκουλα σου ??????
θα το χαλασεισ το ζετακι και ειναι κριμα να τραβιεσαι εσυ και η κουκλα σου
φιλικα στο λεω.....

leonidaskal
24-02-14, 17:53
οσο για το αλλο θεμα σου ....θα σε φτιαξω εγω... συντομα να περιμενεις pm μου

ducatista
24-02-14, 20:43
Χαχαχα χαχαχαχαχαχαχα με έπεισες Λεωνίδα το ξέχασα ήδη! Άντε περιμένω νέα για το άλλο θέμα μου!!!