PDA

Επιστροφή στο Forum : start stop button


ducatista
02-05-14, 14:44
και ναι εκανα βλακεια πηρα το γνησιο κουμπακι απο e bay και τωρα ο ηλεκτρολογος δεν μπορει να μου το βαλει επρεπε να ειχα παρει ΣΑΝ το μαμα και οχι το μαμα..... τωρα φυσικα δεν ξερω τι να το κανω και ψαχνω κατι τετοιο ρε παιδια οποιοσ θελει ας βοηθησει... αν μπορω να βρω απο ελλα δα ακομη καλυτερο φυσικα.. αλλα θελω σαν το μαμα οχι πρασινα κοκκινα κιτρινα.... οποιος εκανε κατι τετοιο στο ζ3 του ας μοθ πει.....

leonidaskal
02-05-14, 18:46
ποιο ειναι το μαμα γιατι απο οτι ξερω το σταρτ δεν βγαινει καν για ζ3.
δωσε ενα λινκ να δω τι πηρες και θα σου πω ακριβως τι να κανεις οπως και εγω
δυο χρονια τωρα κανενα προβλημα.
σου ειχα ανεβασει μια φωτο απο το δικο μου σε ενα αλλο thread που ηθελες pin pad δες και πες μου

ducatista
02-05-14, 22:39
ποιο ειναι το μαμα γιατι απο οτι ξερω το σταρτ δεν βγαινει καν για ζ3.
δωσε ενα λινκ να δω τι πηρες και θα σου πω ακριβως τι να κανεις οπως και εγω
δυο χρονια τωρα κανενα προβλημα.
σου ειχα ανεβασει μια φωτο απο το δικο μου σε ενα αλλο thread που ηθελες pin pad δες και πες μου

μαμα αλλα για αλλα μοντελα οπως χ5 π.χ της bmw για το δικο μας δεν βγαζει οχι!

ducatista
02-05-14, 22:42
το κουμπι ειναι αυτο!http://www.ebay.com/itm/BMW-328-PUSH-BUTTON-ENG-START-STOP-SWITCH-6949913-/321375414126

leonidaskal
03-05-14, 00:48
που θα το βαλεις αυτο στον αναπτηρα σου ?????
αν δεν σου κανει υπαρχει ελλαδα κατι αναλογο με καμια δεκαρια ευρω και η τοποθετηση ειναι δουλεια τησ πλακας

ducatista
03-05-14, 00:54
που θα το βαλεις αυτο στον αναπτηρα σου ?????
αν δεν σου κανει υπαρχει ελλαδα κατι αναλογο με καμια δεκαρια ευρω και η τοποθετηση ειναι δουλεια τησ πλακας

ναι για τον αναπτηρα λεω.. αυτο που υπαρχει εδω ειναι στην ιδια εμφανιση η καπως ετσι..?

leonidaskal
04-05-14, 14:34
αν πας σε ενα ηλεκτρομαγαζο και εννοω αυτα που εχουν ηλεκτρολογικο υλικο για αυτοκινητα, θα βρεις μεγαλη γκαμα, αλλα θα ειναι universal που λενε και στο ebay. η εγκατασταση οπως σου ειπα ειναι της πλακας

ducatista
05-05-14, 22:48
αν πας σε ενα ηλεκτρομαγαζο και εννοω αυτα που εχουν ηλεκτρολογικο υλικο για αυτοκινητα, θα βρεις μεγαλη γκαμα, αλλα θα ειναι universal που λενε και στο ebay. η εγκατασταση οπως σου ειπα ειναι της πλακας

κανενα λινκ ρε μπρο?

zografias
07-05-14, 02:10
Ρε παιδιά... το κλειδί πάλι δεν θα το βάζετε στη μίζα???

ducatista
07-05-14, 11:50
Ρε παιδιά... το κλειδί πάλι δεν θα το βάζετε στη μίζα???

ναι απλα ειναι θεμα αισθητικης.... ασχετα που καπου ειδα ενα rx8 να ειναι χωρις κλειδι με πιν παδ και το σταρτ κουμπακι.. αλλα εδω δεν μπορουμε να βρουμε τα απλα.....

zografias
07-05-14, 16:05
Ρε παίδες... Τσάμπα κόπος!
Έχω το S2000 τώρα και γέλαγα με τους Ιάπωνες που ενώ βάζεις το κλειδί μετά πατάς και το κουμπί για να πάρει μπρος! Άχρηστο δλδ... Ή κουμπί ή κλειδί!!! Και τα 2 μαζί γιατί?? :D

ducatista
07-05-14, 16:49
Ρε παίδες... Τσάμπα κόπος!
Έχω το S2000 τώρα και γέλαγα με τους Ιάπωνες που ενώ βάζεις το κλειδί μετά πατάς και το κουμπί για να πάρει μπρος! Άχρηστο δλδ... Ή κουμπί ή κλειδί!!! Και τα 2 μαζί γιατί?? :D

εεε ειπαμε ειναι θεμα αισθητικης!! αλλα εχεις τα δικια σου κ εσυ :rofl2: