PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 6


alexk
10-12-05, 20:12
Διαπίστωσα για ακόμη μια φορά ότι το thread διαπιστώσεις 5, είχε μεγαλώσει πολύ.

Πάμε για διαπιστώσεις 6 λοιπόν...
Τα καλύτερα έρχονται

DaRk_AnGeL
10-12-05, 20:31
Διαπιστώνω οτι καλά έκανε ο Αλέξης και έκλεισε το "Διαπιστώσεις 5". Εκτός του ότι είχε μεγαλώσει πολύ... είχε βαρύνει και αρκετά το κλίμα με κάποιες διαπιστώσεις.
Άντε να πάμε παρακάτω λοιπόν....

Fad3In
10-12-05, 20:41
Μολις διεπιστωσα οτι εχουμε καιρο να κανονισουμε κανα καλο βολτιδι! :icon42:
Ν.
ΥΓ.Ξερει κανενας τι παιζει με το 'αδερφο' http://www.bmwclub.gr ;
Ετσι,απο περιεργεια...:takecover

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-12-05, 23:02
εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι συχνάζουν σε γνωστό μέρος με πολλές φαγωμένες κολώνες..... χθες είδα ένα μέλος.

papajim
10-12-05, 23:13
Διαβάζοντας το thread περί παιδικών σειρών,διαπίστωσα οτι επέστρεψαν στη μνήμη μου όμορφες στιγμές,ανεπανάληπτες,γεμάτες αθωότητα και ξενοιασιά.:p:

Μα κυρίως διαπίστωσα το πόσο ανωτέρου επιπέδου ήταν όλες αυτές οι σειρές, σε σχέση με τα τραγικά σύγχρονα παιδικά προγράμματα.Γεμάτα βία και χαζομάρα, ιδανικά -με λίγες εξαιρέσεις- για να αποβλακώνουν τα παιδιά του σήμερα.:icon42:

Fad3In
10-12-05, 23:19
εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι συχνάζουν σε γνωστό μέρος με πολλές φαγωμένες κολώνες..... χθες είδα ένα μέλος.
Κι εγω προχτες ενα στο ΣΕΦ...εσυ που εννοεις;
Ν.

grigoris_E46
11-12-05, 00:07
molis diapistwsa oti grafw prwti fora se forum... gia xara se olous

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
11-12-05, 04:49
Κι εγω προχτες ενα στο ΣΕΦ...εσυ που εννοεις;
Ν.
Εννοώ στην αλάνα εκεί που τα καγκουροίμπιζα τρώνε τις κολώνες.. ναι ναι στο city plaza. Εκεί που κάνεις παντιλίκι και πέρνεις το λάστιχο στο χέρι

M-illusion
11-12-05, 05:34
Διαπιστώνω οτι ΔΕΝ μπορώ να ξυπνήσω άλλη Κυριακή στις 5 το πρωί για να πάω δουλειά.

Διαπιστώνω οτι την επόμενη φορά θα αγνοήσω το ξυπνητήρι και θα κουκουλωθώ ξανά.

Διαπιστώνω πως άν και ο προιστάμενος διαπιστώσει την "καλή" μου πρόθεση,ο ΟΑΕΔ θα διαπιστώσει με την σειρά του την ύπαρξη μου και εγώ θα συνεχίσω να διαπιστώνω με επίδομα.

Διαπιστώνω οτι θέλω τρανή καριέρα με μια στάνη (μπέΕεΕε) και έναν λαχανόκηπο κάπου μακριά απο την Αθήνα.

papajim
11-12-05, 11:18
Διαπιστώνω οτι μια σύντομη μεν,αλλά γρήγορη δε βολτίτσα το πρωί είναι οτι καλύτερο για να ξεκινήσει η μέρα.Σηκώνεσαι με τη τσίμπλα στο μάτι,μπαίνεις στο αμαξάκι σου,διαλέγεις 7.3 στο hidden obc function (speed for E46) και ξεκινάς.:wub:
Απαραίτητη η στάση για καφεδάκι και κρουασανάκι στα γρήγορα.:D :takecover

manosm3
11-12-05, 11:54
Διαπιστωσα οτι το VI στα λατινικα ειναι ο αριθμος 6!
Αλεξη ανελαβε δραση!!! :)

papajim
11-12-05, 12:35
Διαπίστωσα οτι εξαφανίστηκε ένα post μου γύρω από το RX8.

"H τύχη του αγνοείται.Όποιος το βρει ή έχει στοιχεία που μπορεί να φανούν χρήσιμα, παρακαλείται να επικοινωνήσει με το 862237372347826.Δίδεται αμοιβή":D :smashtard :takecover

Fad3In
11-12-05, 14:53
Διαπιστωσα οτι το VI στα λατινικα ειναι ο αριθμος 6!
Αλεξη αναλαβε δραση!!! :)
Ωραιος ο μικρος! Ολοι του βαζουν αυξηση και στην προστακτικη! ;)
Ν.

Geo_3D
11-12-05, 14:59
molis diapistwsa oti grafw prwti fora se forum... gia xara se olous
Διαπιστωσα πως αυτο ειναι το 2ο post σου και το πρωτο το εκανες εδω:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=46597#post46597
Και παρακαλω με ελληνικα γραμματα:hello:

God
11-12-05, 15:31
Διαπιστωσα οτι τωρα που πηρα αλλο αμαξι ειμαι ΠΙΟ κ@#%μενος απο πριν! :D

mixalhs
11-12-05, 16:22
Διαπιστωσα οτι τωρα που πηρα αλλο αμαξι ειμαι ΠΙΟ κ@#%μενος απο πριν! :D

Τι αμαξι πηρες;

God
11-12-05, 19:31
Τι αμαξι πηρες;


Ενα Ε30 2-door...μοτερ αγνοειται. (don't ask)

mixalhs
11-12-05, 19:33
Ωραιος.Αντε και με ενα καλο μοτερ :)

sakkunen
11-12-05, 20:11
Διαπιστωσα οτι το ελληνικο τραγουδι περναει μερες δοξας.:takecover
Νεαρη τραγουδιστρια ''κελαηδα'':''τέλεια,τέλεια,τέλεια,
my heart is feeling
τέλεια,τέλεια,τέλεια,
and you re the reason.
Υπεροχη μιξη ελληνικων κ αγγλοσαξονικων στοιχειων που συνοδευεται απο λεπτεπιλεπτα ακουσματα pop,laikopop και bouzoukiou και κορυφωνεται με την εξαισια φωνη κ την αρμονικη κινηση της τραγουδιστριας.

Ειναι αυτο που λενε...και απο φωνη,κwλαρα!!;)

TheCondor
11-12-05, 20:41
Διαπιστωσα οτι το S3 οταν το κοιτας απο τον καθρεφτη ειναι ωραιο αμαξι. Επισης διαπιστωσα ειναι αθορυβο.

Επισης διαπιστωνω πως πλεον επειδη το group vag φτιαχνει ποιοτικα και ομορφα αμαξια και πλεον δεν μου αρεσουν τα BMW, αρχιζουν και μου αρεσουν καπως τα Audi. ( ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΠΟΤΕ :D )

Επισης διαπιστωσα οτι εχει πλακα να κυνηγας ενα 320 οταν εχεις S3 και να μη μπορεις να του ξεφυγεις. Επειδη ειχε κινηση εννοειται!

Αλλη μια διαπιστωση και κλεινω, ειναι ωραιο να κανει σκασιματα το αμαξι σου και να ειναι ο αλλος κολλημενος προφυλακτηρα!!

Θα την πω την αμαρτια μου....

Ωραιο αυτο το S3... :tapedshut

grigoris_E46
11-12-05, 21:46
Διαπιστωσα πως αυτο ειναι το 2ο post σου και το πρωτο το εκανες εδω:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=46597#post46597
Και παρακαλω με ελληνικα γραμματα:hello:

geo διαπιστώνω οτι έχεις απόλυτο δίκιο για το post αλλά και για τη χρήση ελληνικών χαρακτήρων.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
12-12-05, 00:51
Διαπίστωσα ότι το αμάξι μου φεν το ξέρω καθόλου και θέλω εντατικα μα΄θήματα και προπόνηση!!

Geo_3D
12-12-05, 00:53
Διαπίστωσα ότι το αμάξι μου φεν το ξέρω καθόλου και θέλω εντατικα μα΄θήματα και προπόνηση!!
Ευτυχως που με ακουσες δηλαδη!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
12-12-05, 01:02
Ευτυχως που με ακουσες δηλαδη!!!

πλάκα πλάκα ευτυχως.

Action Man
12-12-05, 12:32
Diapistosa oti o kostas eixe dikio.................
Oi monoi poy gkarizane xthes sta Megara.....htan to bmw-motorsport..:loser:
Ola ta alla clubakia kathotan hsyxa stin gonitsa tous.......mono emeis akougomastan...........:friday:

tsapatatraaaaaaaaaaaaaaaaaa.........:loser:

papajim
12-12-05, 13:38
Διαπιστώνω οτι μου αρέσει που αυξήθηκαν τα smilies.:bananasmi

Kostas Christ
12-12-05, 13:53
Διαπιστωσα οτι δεν θελω να βλεπω κανεναν απο τους καθηγητες μου ουτε καν τους φυσικομαθηματικους και ας μου αρεσουν αυτα τα μαθηματα.
Επισης διαπιστωσα οτι το 325 ειναι πολυ γρηγορο για μενα τουλαχιστον

God
12-12-05, 14:25
Διαπιστωσα οτι ο πατερας μου ψαχνει αμαξι 4 μηνες, εγω βρηκα σε 2 μερες και ηταν το πρωτο αμαξι που ειδα.

Επισης διαπιστωσα οτι ημουν ακραια κ0λ0φ@ρδος στην επιλογη μου! :loser:

DaRk_AnGeL
12-12-05, 14:34
Διαπιστωσα οτι ο πατερας μου ψαχνει αμαξι 4 μηνες, εγω βρηκα σε 2 μερες και ηταν το πρωτο αμαξι που ειδα.

Επισης διαπιστωσα οτι ημουν ακραια κ0λ0φ@ρδος στην επιλογη μου! :loser:

Διαπιστώνω οτι έπρεπε να είχες παίξει και ένα λόττο.. ή έστω να χες πάρει και ένα λαχείο...

Υ.Γ. πόσο έδωσες για το αμάξι άν επιτρέπεται???

papajim
12-12-05, 14:47
Διαπίστωσα πως κάναμε νέο ρεκόρ σήμερα:

Most users ever online was 98, 12-12-2005 at 01:33 PM.:dance: :dblthumb2 :dblthumb2

Πάμε για τριψήφιο την επόμενη φορά!!

God
12-12-05, 21:50
Διαπιστώνω οτι έπρεπε να είχες παίξει και ένα λόττο.. ή έστω να χες πάρει και ένα λαχείο...

Υ.Γ. πόσο έδωσες για το αμάξι άν επιτρέπεται???


Οσο περιπου κανει το A/C που φοραει...:rofl2:
Οχι και τοσο λιγο, ενταξει, ηταν παντως πολυ καλη τιμη.

Θα τα κανω σουμα μολις το τελειωσω, γιατι θελει αρκετο στησιμο/φτιαξιμο για να ερθει στα μετρα μου! Με αυτη την προοπτικη το πηρα εξαλου.

papajim
12-12-05, 22:13
Διαπιστώνω οτι ο Nikos Z3schnitzer έχει ξεκινήσει την παρουσία του στο site, supercharged σαν το αμάξι του.:dance:
Έτσι,έτσι,ο ενθουσιασμός των νέων μελών μόνο καλό μπορεί να κάνει στο club!
Keep going mate!!:cheers:

sakkunen
12-12-05, 22:30
Διαπιστωνω οτι ο καλυτερος τροπος ν ξεφορτωθεις κατι μλκες που κολλανε στο προφυλακτηρα σου χωρις λογο ειναι να κανεις 1-2 πατιλικια,καλα ομως οχι ψευτοδουλειες κ σε παρουν στο ψιλο.Το κανα 3 φορες σε μια x5 σε ενα 206 κ μια xsara κ δια μαγειας εξαφανιστηκαν!:dblthumb2

manosbmw318ie30
12-12-05, 22:50
Διαπιστώσεις της ημέρας:

1) Είναι ωραίο να ξυπνάς Δευτέρα πρωί και αντί να βλέπεις τον απέναντι να ξύνεται στο μπάνιο του προσπαθώντας να ξυπνήσει και αυτός να αντικρίζεις τα Γεράνεια (όρη) φορτωμένα με σύννεφα!!! (σχετική φωτογραφία επισυνάπτεται)

2) Διαπίστωσα για μια ακόμη φορά ότι είμαι άρρωστος με την Ε30 μου. Δε θέλω τίποτε άλλο... Γιατρέ μου αυτή η αρρώστια είναι τελικά ανίατη...

3) Είμαστε μια καλή παρέα με ωραίους τύπους και κοινό ενδιαφέρον... Ευτυχώς που δεν έχουμε ψώνια (με τη κακή έννοια) ανάμεσά μας.

4) Διαπίστωσα ότι δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Κυριακή...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
13-12-05, 01:22
Διαπιστώνω οτι ο Nikos Z3schnitzer έχει ξεκινήσει την παρουσία του στο site, supercharged σαν το αμάξι του.:dance:
Έτσι,έτσι,ο ενθουσιασμός των νέων μελών μόνο καλό μπορεί να κάνει στο club!
Keep going mate!!:cheers:

Φίλε papajim σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι σίγουρος ότι θα αργήσω πολύυυυυυυ καιρό να φύγω από εδώ... I :love: bmw and bmw-motorsport

doria
13-12-05, 01:28
Διαπίστωσα οτι είμαι το μεγαλήτερο κουλάδι του club και οτι ο πατέρας μου δεν πρόκετε ποτέ να μου ξαναδώσει το bmw όσο ζει και θυμάται παρα μόνο σε περήπτωση αμνησίας!

nikosm3
13-12-05, 05:11
Μολις διεπιστωσα οτι εχουμε καιρο να κανονισουμε κανα καλο βολτιδι! :icon42:
Ν.
ΥΓ.Ξερει κανενας τι παιζει με το 'αδερφο' http://www.bmwclub.gr ;
Ετσι,απο περιεργεια...:takecover


ψαχνοντας για bmw club πρωτου βρω το motorsport ειχα μπει σαυτο το σιτε και κατα καιρους εχω ξαναμπει ομως μονο μια σελιδα βγαζει μενα bmw και τιποταλλο...τι παιζει μαυτη τη σελιδα??

Panmilios
13-12-05, 07:52
Ειναι απο τα καλα τα site!:tapedshut
Οπως κατι παπουτσια ΜΙΚΕ,φορμες ADIBAS και μπλουζες Durr!:twak:

Αμα του δωσεις μπανανιτσα,θα κανει κωλοτουμπα!!:bananasmi

manosm3
13-12-05, 22:11
Διαπιστωσα πως ειναι μεγαλη η γλυκα του να τελειωνεις ενα διαγωνισμα και να ξερεις οτι τα εχεις γραψει ολα τελεια. :bananasmi
Ακομη μεγαλυτερη ειναι η γλυκα του να παρηγορεις τα ομορφα κοριτσακια που πατωσαν. :jumpgirl:
Διαπιστωσα οτι εχουμε ωραια εικονιδια :gaysex:
Τελος, διαπιστωσα πως διοργανωνονται μυστικες συναντησεις....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-12-05, 00:52
διαπίστωσα ότι θέλω να μάθω να ντριφτάρω συνέχεια γιατί μου αρέσει να πηγαίνω πάντα με το πλάι και διαπίστωσα επίσης ότι το αμάξι μου κάνει πολύ θόρυβο... αλλά διαπίστωσα ότι μου αρέσει!!!

DaRk_AnGeL
14-12-05, 01:39
Διαπίστωσα (ένεκα της γιορτής μου που πέρασε) ότι :
- Μου ευχήθηκαν περισσότεροι απο κάθε χρονιά
- Με θυμήθηκαν άτομα που δεν περίμενα με τίποτακαι δεν είχαν καν το τηλέφωνο μου
- Δεν με θυμηθηκαν άτομα που θεωρούσα δεδομένα (και δεν έχουν κάποια δικαιολογία)

Ως γενικότερη διαπίστωση είναι το εξής :

Το αν σε θυμάται κάποιος στη γιορτή σου ή όχι δείχνει το τί άποψη έχει για το άτομο σου και πόσο σε εκτιμάει. Thanx guys :)

Υ.Γ. σαφέστατα και δεν στράβωσα με κάποιον.. απλά επιβεβαιώθηκαν οι απόψεις μου για κάποιους :)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-12-05, 15:56
Μόλις διαπίστωσα ότι αν αρχίσει να βρέχει τώρα θα γίνει της π@#@νας. θα πνιγούμε... κλαψ

Fad3In
14-12-05, 16:10
Διεπιστωσα χτες οτι το 2λιτρο Μ20 (Ε30) 200αριζει
πολυ μα πολυ μα πολυ πιο ευκολα απ το 1.8 Μ10!!!
Δηλαδη ελεος! Σε μια βολτα ειδα 200χλμ/ω 2-3 φορες!
Κοιτα να δεις τι σου κανουν +25αλογα και +3κιλα ροπης...:wub:
Ν.

ΥΓ.TheCοndor ηταν ο οδηγος :cheers:
Μη φοβασαι τις στοφες,δε δαγκωνουν νεοπα! :D :icon_pai:

TheCondor
14-12-05, 16:18
Διεπιστωσα χτες οτι το 2λιτρο Μ20 (Ε30) 200αριζει
πολυ μα πολυ μα πολυ πιο ευκολα απ το 1.8 Μ10!!!
Δηλαδη ελεος! Σε μια βολτα ειδα 200χλμ/ω 2-3 φορες!
Κοιτα να δεις τι σου κανουν +25αλογα και +3κιλα ροπης...
Ν.

ΥΓ.TheCοndor ηταν ο οδηγος :cheers:
Μη φοβασαι τις στοφες,δε δαγκωνουν νεοπα! :icon_pai:

Τσαγιασαμε vts και φαγαμε απο Honda σε στροφιλικια! Ειρωνια ε?

Δεν πειραζει, τα καλυτερα ερχονται ( που να κανω και την πατεντα με την εισαγωγη Νικητα ) :chair: :chair:

manosm3
14-12-05, 17:13
Διαπιστωσα πως ο Αη-Βασιλης δε με μουντζωνει τελικα, κου-πε-πε μου κανει!

Fad3In
14-12-05, 22:08
Τσαγιασαμε vts και φαγαμε απο Honda σε στροφιλικια! Ειρωνια ε?

Χωρις πλακα,με μενα μεσα (115κ) και να περασαμε ετσι το Citroenακι;
Μαλλον δεν θα γκαζωνε ο τυπος! :icon18: χαχαχαχ
Οσο για τον αλλον,τοση ωρα τον παρακινουσαμε και κοιμοταν-ας προσεχε!
Ν.

TheCondor
14-12-05, 23:53
Χωρις πλακα,με μενα μεσα (115κ) και να περασαμε ετσι το Citroenακι;
Μαλλον δεν θα γκαζωνε ο τυπος! :icon18: χαχαχαχ
Οσο για τον αλλον,τοση ωρα τον παρακινουσαμε και κοιμοταν-ας προσεχε!
Ν.

Που να γκαζωσει, ακουγε τον εξακυλινδρο που ροπιαζε και εχασε τα λογικα του :icon42:

Δεν λεω το type r οταν γυρνουσαμε Νικητα, λεω το civic οταν πηγαιναμε το sedan. Ηταν και ομορφο κιολας.

Xeno-318is
15-12-05, 00:06
Σημερα διαπιστωσα once again oτι οσο και μεζεμενα ναχω τα χερια μου...Λεφτα δε μενουνε!!Τι σκ@τ@?? Δηλαδη τι πρεπει να γινει για να μινει κανα φραγκο στη τσεπη....
Επεισης....Διαπιστωσα πως μετα απο 4 μηνες ακινησιας....ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

saikoE39
15-12-05, 00:17
Διαπιστωσα πως θελω ΤΩΡΑ το διπλωμα μου..:icon42:
Ακομα διαπιστωσα πως θελω αμεσα αλλαγη δισκου στο ροβερ,το ηξερα..αλλα:(

manosbmw318ie30
15-12-05, 00:21
Διαπίστωσα ότι ο Bush έφαγε τη μπανάνα του και ανακάλυψε (σύμφωνα με σημερινή του δήλωση) ότι με "λάθος" πληροφορίες έκανε το πόλεμο στο Ιράκ!!!! Και τα αμερικανάκια αλλάξανε πλευρό! Καλόν ύπνο and God (ο δικός τους, όχι ο δικός μας God) bless them!!!!

InsaneDriver
15-12-05, 00:47
Εγώ έχω διαπιστώσει ότι ποτέ δεν θα γίνουμε παρέα όσο υπάρχουν ''κλίκες'' και διαχωρισμοί...:nono:

Fad3In
15-12-05, 00:48
Διαπίστωσα ότι ο Bush έφαγε τη μπανάνα του και ανακάλυψε (σύμφωνα με σημερινή του δήλωση) ότι με "λάθος" πληροφορίες έκανε το πόλεμο στο Ιράκ!!!! Και τα αμερικανάκια αλλάξανε πλευρό! Καλόν ύπνο and God (ο δικός τους, όχι ο δικός μας God) bless them!!!!

Καλα εισαι! Μας ριχνει και σταχτη στα ματια τωρα;
Τι θα πει; Συγγνωμη; χαχαχαχ
Μου θυμισε τ ανεκδοτο που μπαινει ενας καβαλαρης σε μαι πολυ στο φαρ ουεστ,τους σκοτωνει ολους και μετα ρωταει τον μονο επιζωντα (εναν γερακο)
'Εδω ειναι το Scull Creak; Καλα να παθουν που κρεμασαν τον αδερφο μου!΄,ο γερος του λεει 'Μα...Οχι,αυτο ειναι 5χλμ παρακατω!' κι εκεινος λεει ενα 'Ωχ,συγγνωμη!' και φευγει προς την παρακατω πολη...:tapedshut
Ν.

Fad3In
15-12-05, 21:02
Διαπιστωσα οτι συμφωνω μαζι σου.;)
800+ ατομα και να ναι μια παρεα; :friday:
Ουτε πρωτο ετος πανεπιστημιου δε γινετε αυτο!
Αλλα και παλι αν παιζουν κλικες,αστα να πανε...:nixweiss:
Ν.

TheCondor
15-12-05, 21:05
800+ ατομα και να ναι μια παρεα; :friday:
Ουτε πρωτο ετος πανεπιστημιου δε γινετε αυτο!
Αλλα και παλι αν παιζουν κλικες,αστα να πανε...:nixweiss:
Ν.

Ασε τις κλικες και παμε να πατησουμε κανα σαξοραλο ρε :icon42:

DaRk_AnGeL
15-12-05, 21:25
Εγώ έχω διαπιστώσει ότι ποτέ δεν θα γίνουμε παρέα όσο υπάρχουν ''κλίκες'' και διαχωρισμοί...:nono:

Οι "κλίκες" σαφώς και υπάρχουν όπως υπήρχαν και θα συνεχίσουν να υπάρχουν σε κάθε ετερόκλητο σύνολο ανθρώπων. Το θέμα είναι οτι υπάρχουν διάφορα είδη κλίκας.
Ανάμεσα σε 600 ενεργά μέλη.. σαφέστατα θα δημιουργηθούν κάποιες παρέες απο άτομα που ταιριάζουν περισσότερο σαν χαρακτήρες. Αυτο θα είναι ένα είδος κλίκας.
Επίσης, σε κάθε σύνολο υπάρχουν τα άτομα που δε συμβαδίζουν με τον μέσο όρο, που κοινώς είναι απόβλητοι απο το σύνολο, δεν έχουν κύκλο(παρέες) και μέσα στην ανάγκη τους να προβληθούν κάπως και να δείξουν οτι εντάσσονται σε ένα σύνολο.. προσπαθούν να παρουσιάζουν οτι συμμετέχουν σε μια αξιοζήλευτη "κλίκα". Κοινώς μιλάμε για καθαρή εκτόνωση κομπλεξισμούπου συναντάται συχνά.
Τέλος υπάρχουν άτομα που δεν πολυσυμπαθούν την "πολυκοσμία" και είναι πιο επιλεκτικοί στις παρέες και τις συναναστροφές τους. Και αυτοί μπορεί να χαρακτηριστούν ώς κλίκα.

Και για να μην πεί κανείς οτι είμαι off-topic.....
ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ οτι η έννοια "κλίκα" δεν σημαίνει πάντα κάτι το αρνητικό. Ίσα ίσα που μπορεί να αποδειχθεί και καλό μερικές φορές.. (Αν οι μ@λ@κες κάνουν κλίκα μεταξύ τους για να το παίξουν "κάποιοι".... και στους υπόλοιπους δεν φορτώνονται, και το κόμπλεξ τους καλύπτουν).

Αnalysis sponsored by :pimp:

makman
15-12-05, 22:27
σημερα υστερα απο ενα ταξιδι "αστραπη" στο καρπενησι,διαπιστωσα τα εξης.....

1.το μπλοκε ειναι "κορυφη" οταν γλυστραει ο δρομος
2.ακομα πιο "κορυφη" οταν εχει χιονια ο δρομος
3.πας πιο μακρυα (με χιονια,και παγο),αλλα δεν σε σωνει.
4.κανω το καλυτερο ταξιδι , στις 5 το πρωι,αφου ειμαι μονος μου (εγω και κανα δυο τρελλοι,σαν και μενα) .
5. ο τυμφρηστος ειναι τελειος με τα "λευκα" του,οπως και τα υπολοιπα βουνα γυρω απο το καρπενησι
6.οι οδηγοι της αριστερης λουριδας (και των 60-70 km) εχουν αυξηθει επικινδυνα.:icon42:

manosbmw318ie30
15-12-05, 23:01
Διαπίστωσα ότι τα PC συνωμότησαν σήμερα εναντίων μου. Προσπαθούσα όλο το πρωί να δικτυώσω το laptop ενός πελάτη, αλλά αυτό με τίποτα. Μόλις το έβαλα στο δίκτυο στο σπίτι μου, αμέσως επικοινώνησε με τα υπόλοιπα!

Του Σατανά μηχανήματα είναι τελικά!!!


Α! Διαπίστωσα
Διαπίστωσα ότι τα PC συνωμότησαν σήμερα εναντίων μου. Προσπαθούσα όλο το πρωί να δικτυώσω το laptop ενός πελάτη, αλλά αυτό με τίποτα. Μόλις το έβαλα στο δίκτυο στο σπίτι μου, αμέσως επικοινώνησε με τα υπόλοιπα!

Του Σατανά μηχανήματα είναι τελικά!!!

Α! Διαπίστωσα επίσης για μια ακόμα φορά ότι δε χωνεύω τα laptop...

manosbmw318ie30
15-12-05, 23:02
Νάτο!!!! Με μισεί το παλιομηχάνημα. Άλλα γράφω και άλλα εμφανίζει... Παλιολάπτοπ θα σε :twak:

manosm3
15-12-05, 23:38
Διαπιστωσα οτι δεν εχω παρει ΑΚΟΜΑ το διαγραμμα μου!!!:icon42: :bullhorn: :twak:

papajim
16-12-05, 10:48
Μιας και Χριστούγεννα έρχονται και αστεράκια θα γεμίσουμε (μικρά,μεγάλα, φωτεινά,πολύχρωμα,πάνω στο δέντρο,ψηλά στον ουρανό), διαπιστώνω οτι αυτό μου το post με κάνει στρατηγό κι εμένα επιτέλους!:dblthumb2

* * * *

Octane
16-12-05, 11:01
Μολις διαπιστωσα οτι εξω ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!
Θα μου πειτε,"καλα,εκει που εισαι,το περιεργο θα ηταν να μη χιονιζει!!",αλλα τις τελευταιες μερες δεν ειχε ριξει τιποτα + ηλπιζα να το αποφυγουμε + σημερα,μιας + ξεκιναω για Ελλαδα + παιζει να μην μπορω να περασω τα συνορα Αυστριας-Ιταλιας!!Μολις (+ αν κοπασει) θα την κανω με αργα + σταθερα "βηματακια" γιατι εχω καλοκαιρινα ελαστικα :icon02: !!Παω τωρα να παρω αλυσιδες...

Ξεκιναω 24 ωρες πριν για μια αποσταση 650 χιλιομετρων...(ειπαμε,"προληψη") , να δω πως θα σκοτωσω την ωρα μου...

Δελτιο καιρου:Αναμενεται 1 με 1.5 μετρο χιονι,αερας 130 χλμ/ωρα δεντρα να εκτελουν χαμηλες πτησεις + αποκλεισμος σε ολοκληρες κοιλαδες...
nice

bmw316i
16-12-05, 11:06
Μολις διαπιστωσα οτι εξω ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!
Θα μου πειτε,"καλα,εκει που εισαι,το περιεργο θα ηταν να μη χιονιζει!!",αλλα τις τελευταιες μερες δεν ειχε ριξει τιποτα + ηλπιζα να το αποφυγουμε + σημερα,μιας + ξεκιναω για Ελλαδα + παιζει να μην μπορω να περασω τα συνορα Αυστριας-Ιταλιας!!Μολις (+ αν κοπασει) θα την κανω με αργα + σταθερα "βηματακια" γιατι εχω καλοκαιρινα ελαστικα :icon02: !!Παω τωρα να παρω αλυσιδες...

Ξεκιναω 24 ωρες πριν για μια αποσταση 650 χιλιομετρων...(ειπαμε,"προληψη") , να δω πως θα σκοτωσω την ωρα μου...

Δελτιο καιρου:Αναμενεται 1 με 1.5 μετρο χιονι,αερας 130 χλμ/ωρα δεντρα να εκτελουν χαμηλες πτησεις + αποκλεισμος σε ολοκληρες κοιλαδες...
nice
Καλό ταξίδι να έχεις!Και προσοχή δεν έχεις πισωκούνα...

Octane
16-12-05, 11:13
Καλό ταξίδι να έχεις!Και προσοχή δεν έχεις πισωκούνα...
Thanx φιλε :)
(+ για να μην ειμαι :offtopic: σ'αυτο το ποστ,διαπιστωνω οτι εχουμε καιρο να τα πουμε!Απο το :drive2: ...ξερεις;) )

Fad3In
16-12-05, 14:14
σημερα υστερα απο ενα ταξιδι "αστραπη" στο καρπενησι,διαπιστωσα τα εξης.....

1.το μπλοκε ειναι "κορυφη" οταν γλυστραει ο δρομος


Διεπιστωσα οτι θελω εξηγησεις επ αυτου Μακη!!! :yipee:
Πρακτικα στο δρομο δηλαδη...συμπερασματα...
Ν.

ΥΓ.Και τα σεβη μου που ενας νεαρος 23 το πολυ χτες το βραδυ μ ακολουθησε μαλλιοκουβαρα στις πολυ επικινδυνες στροφες της Ν.Ιωνιας (Παπανικολη) μ ενα Van Citroen και ενω ενα Leon Cupra κι ενα Rallye απλα ακολουθουσαν απο μααααακρυαααα!!!

Action Man
16-12-05, 14:18
Μολις διαπιστωσα οτι εξω ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!
Θα μου πειτε,"καλα,εκει που εισαι,το περιεργο θα ηταν να μη χιονιζει!!",αλλα τις τελευταιες μερες δεν ειχε ριξει τιποτα + ηλπιζα να το αποφυγουμε + σημερα,μιας + ξεκιναω για Ελλαδα + παιζει να μην μπορω να περασω τα συνορα Αυστριας-Ιταλιας!!Μολις (+ αν κοπασει) θα την κανω με αργα + σταθερα "βηματακια" γιατι εχω καλοκαιρινα ελαστικα :icon02: !!Παω τωρα να παρω αλυσιδες...

Ξεκιναω 24 ωρες πριν για μια αποσταση 650 χιλιομετρων...(ειπαμε,"προληψη") , να δω πως θα σκοτωσω την ωρα μου...

Δελτιο καιρου:Αναμενεται 1 με 1.5 μετρο χιονι,αερας 130 χλμ/ωρα δεντρα να εκτελουν χαμηλες πτησεις + αποκλεισμος σε ολοκληρες κοιλαδες...
nice
καλο ταξιδι Πανο!

makman
16-12-05, 15:13
[QUOTE=Fad3In]Διεπιστωσα οτι θελω εξηγησεις επ αυτου Μακη!!! :yipee:
Πρακτικα στο δρομο δηλαδη...συμπερασματα...
Ν.
QUOTE]


βασικα,δεν φευγει,δεν ξεκολαει, ευκολα.και εαν το κανει,τοτε,αφηνεις το γκαζι και ολα ερχονται στα "ισα τους".στο πατημενο χιονι πηγαινα πολυ πιο ανετα απο αλλους,και στον παγο,αργησα να βαλω αλυσιδες.ακομα και σε στροφιλικια με χιονι η γλυτσα,τα πραγματα ηταν σαφως ποιο ευκολα.:icon_pai:

DaRk_AnGeL
16-12-05, 15:13
ΥΓ.Και τα σεβη μου που ενας νεαρος 23 το πολυ χτες το βραδυ μ ακολουθησε μαλλιοκουβαρα στις πολυ επικινδυνες στροφες της Ν.Ιωνιας (Παπανικολη) μ ενα Van Citroen και ενω ενα Leon Cupra κι ενα Rallye απλα ακολουθουσαν απο μααααακρυαααα!!!

Διαπιστώνω οτι ο FadeIn τριγυρνάει ΠΟΛΥ στα μέρη μου τελευταία... Νικήτα τί ακριβώς απάντησες στο τέστ αθωότητας περι.... της σχέσης σου με άλλους άνδρες???? ΑΣΕ ΜΗΝ ΠΕΙΣ... μιλάει η βαθμολογία σου :friday::nutkick:

DaRk_AnGeL
16-12-05, 15:20
Επίσης διαπιστώνω οτι δεν είναι μονο τα Ελληνικά Ταχυδρομεία.... για κλωτσιές. Και στο εξωτερικό πράτουν αναλόγως.
Εξηγούμαι : φίλος μου παράγγειλε (για μένα) απο ebay κάτι. Ο φίλος βρισκεται Αγγλία και ο αποστολέας το ίδιο. Η παραγγελία έγινε την προηγούμενη εβδομάδα... Παραλαβή δεν έχει γίνει ακόμα και σήμερα (μια εβδομάδα μετά).
Συμπεράσματα δικά σας...

Xeno-318is
16-12-05, 16:44
Επίσης διαπιστώνω οτι δεν είναι μονο τα Ελληνικά Ταχυδρομεία.... για κλωτσιές. Και στο εξωτερικό πράτουν αναλόγως.
Εξηγούμαι : φίλος μου παράγγειλε (για μένα) απο ebay κάτι. Ο φίλος βρισκεται Αγγλία και ο αποστολέας το ίδιο. Η παραγγελία έγινε την προηγούμενη εβδομάδα... Παραλαβή δεν έχει γίνει ακόμα και σήμερα (μια εβδομάδα μετά).
Συμπεράσματα δικά σας...

Επεισης ειναι και τα μοναδικα ταχυδρομεια στο κοσμο που ΧΑΝΟΥΝΕ "express & registered" δεματα για πλακα!Πριν απο 2 χρονια μου χασανε το διπλωμα και το μονο που ξερανε να πουνε ηταν...Κανε μας μυνηση!!Χασαμε τα ιχνοι του δεματος!! :screwy:
Για πολλοστη φορα διαπιστωσα οτι...ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

papajim
16-12-05, 20:39
Επίσης διαπιστώνω οτι δεν είναι μονο τα Ελληνικά Ταχυδρομεία.... για κλωτσιές. Και στο εξωτερικό πράτουν αναλόγως.
Εξηγούμαι : φίλος μου παράγγειλε (για μένα) απο ebay κάτι. Ο φίλος βρισκεται Αγγλία και ο αποστολέας το ίδιο. Η παραγγελία έγινε την προηγούμενη εβδομάδα... Παραλαβή δεν έχει γίνει ακόμα και σήμερα (μια εβδομάδα μετά).
Συμπεράσματα δικά σας...

Εγώ έχω διαπιστώσει το ίδιο και για τα Ιταλικά ταχυδρομεία.Πριν από τρία Χριστούγεννα,έστειλα κάτι στη μάνα μου κι εκείνη σε μένα.Ακόμα δεν έχει φτάσει κανένα απ΄τα δύο!!Χάθηκαν,μου είπαν,στο αεροδρόμιο της Ρώμης.ΟΛΕΕΕΕΕ!!
Οπότε 2η διαπίστωση:Στα αεροδρόμια δεν χάνονται μόνο βαλίτσες και παιδιά,αλλά και η αλληλογραφία.!! :icon_kidr

manosbmw318ie30
16-12-05, 21:48
Μόλις διαπίστωσα ότι τη Δευτέρα ξεκινούν τα ΧΕΝΟΝ από UK!!! Εκτός και αν προκύψει κάτι και δε καταθέσω το μαρούλι :icon42:

Επομένως διαπιστώνω ότι το νέο έτος θα με βρει με ΧΕΝΟΝ!!!!!!! :dblthumb2 :ylsuper:

Και μετράω αντίστροφα! :countdown

manosm3
17-12-05, 00:43
Διαπιστωσα οτι ο Bmw Power πρεπει να μετατρεψει το nick του σε scoopman_2.

Και μην ξεχνιομαστε:
Διαπιστωσα οτι δεν εχω παρει ΑΚΟΜΑ το διαγραμμα μου!!!:icon42: :bullhorn: :twak:
Θα συνεχισω να το λεω μεχρι να το παρω!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
17-12-05, 03:35
Και μην ξεχνιομαστε:
Διαπιστωσα οτι δεν εχω παρει ΑΚΟΜΑ το διαγραμμα μου!!!:icon42: :bullhorn: :twak:
Θα συνεχισω να το λεω μεχρι να το παρω!

τι είναι το διάγραμμα?

papajim
17-12-05, 12:14
τι είναι το διάγραμμα?

Είχανε κάνει δυναμομέτρηση τα παιδιά πριν από καιρό στα αυτοκίνητα τους και ο Μάνος ακόμα περιμένει το διάγραμμα του.
Και μια διαπίστωση για να μην είμαστε off-topic: Μάλλον θα περιμένει πολύ ακόμα!:bricks1:

Kostas Christ
17-12-05, 14:06
Διαπιστωσα οτι δεν θα το παρει ποτε γιατι απλως θα το εχουν ξεχασει
Διαπιστωσα οτι τα περισσοτερα μελη του κλαμπ ειναι απο τα Αβδηρα
Διαπιστωσα οτι ειμαι εθισμενος στο κλαμπ

Και τελος διαπιστωσα οτι ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!!!

manosbmw318ie30
17-12-05, 15:43
Μόλις διαπίστωσα ότι πέρασα στο μεταπτυχιακό, "Κατάλυση και προστασία του περιβάλλοντος" στο ΕΑΠ!!!!!!!!!

God
17-12-05, 16:00
Moλις διαπιστωσα οτι οι φαρνατζηδες ειναι ψυχασθενεις η νομιζουν οτι ειναι εξυπνοι..

Εξηγουμαι, πηρα τιμες για βαψιμο πληρες για το νεο μου τουτου μαζι με 2-3 μπαλωματακια που θελει και ακουγα που και που τιμες απο 1000-1200 εως και κατι 1700-1900 ευρω. Ενας ειπε και 2500...ελεος, τοσο δεν πηρα καν το αμαξι!

Η καλυτερη που βρηκα 1000 ευρω για ολο και δεν με βγαζει... :(

M-illusion
18-12-05, 08:38
Διαπιστώνω πόσο εύκολα αναθεωρώ αρκεί να αξίζει!Και ναί τελικά μπορώ και άλλη Κυριακή να ξυπνήσω απο τα χαράματα...

Διαπιστώνω οτι το μωρό μου μπαίνει σε στροφές με 160 και παραμένει κολλημένο στο έδαφος.:love:

Διαπιστώνω οτι οι καλοί φίλοι είναι θησαυρός!Έχουν μάτια και για σένα όταν εσύ κοιτάς αλλού!

Τέλος διαπιστώνω (όπως ήδη διαπιστώθηκε παραπάνω) οτι οι περισσότεροι είναι απο τα Άβδηρα...wtf?

doria
18-12-05, 10:27
Διαπιστώνω για ακόμα μια φορά πως οι γυναίκες έχουμε χάσει κάθε ίχνος φόβου και τρομοκρατούμε όσους έχουμε συνοδηγούς(δεν μιλώ για τον εαυτό μου,αλλα για φίλη χάρο με gti)επείσης διαπιστώνω πόσο άσχημα μπόρώ να επιρεάσω άτομα που θέλω να κάνουν κάτι και επείσης διαπιστώνω τώρα όπως και παλιότερα οτι έχω το κρυφό χάρισμα να πέρνω αβέρτα Ευρώ απο τον Μπαμπά χωρίς να μουρμουράει μόνο τις πρωινές ώρες!

TheCondor
18-12-05, 22:27
Διαπιστωνω οτι οι περισσοτεροι ειναι απο τα Αβδηρα επειδη στην επιλογη που εχει για την τοποθεσια, ολοι αυτοι απλα δεν επελεξαν τιποτα και επειδη ειναι το πρωτο μερος τα Αβδηρα, αυτο εμφανιζεται!

Επισης διαπιστωνω οτι χρωσταω 160 ευρω στον αδερφο μου, και οτι το αμαξι αυριο θα φοραει κοντο διαφορικο ( οχι μπλοκε αλλα σιγα τα καστανα )

DaRk_AnGeL
19-12-05, 03:13
Διαπιστώνω ότι τα supporting members μειώνονται λίγο λίγο.. Επι της παρούσης είναι 86 εκ των οποίων 2-3 ειναι "τιμής ένεκεν", και είναι αρκετοί που έχουν ΠΟΛΥ καιρό να μπούν... Αυτοί δηλαδή που όταν σε 2-3 μήνες λήξει το supporting τους πιθανότατα (σχεδόν σίγουρα) δεν θα το ανανεώσουν.
Προβληματίζει κάποιον αυτό???

Fad3In
19-12-05, 11:00
Μόλις διαπίστωσα ότι πέρασα στο μεταπτυχιακό, "Κατάλυση και προστασία του περιβάλλοντος" στο ΕΑΠ!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια Μανο!!! :bullhorn: ;)
Ν.

Υγ.Διαπιστωνω καθε φορα που παταω οτι ο KARLOS στα Βριλησσια ειναι ισως τι σοβαροτερο συνεργειο που παταω το ποδι μου και μαλιστα χωρις να μαι σταθερος πελατης! :bullhorn:

MPOWER
19-12-05, 11:04
Να συμπληρώσω οτι βασικά είναι απο τους καλύτερους "ανθρώπους" σε αυτή τη δουλειά!!!

Kostas Christ
19-12-05, 11:14
Διαπιστωσα οτι καποιοι ανθρωποι ειναι τελειως βλαμενοι. Πηγε και μας εβαλε την Παρασκευη διαγωνισμα Φυσικη κατευθυνσης και ενω ολα τα αλλα σχολεια δεν θα κανουν μαθημα.

alexk
19-12-05, 13:03
Μόλις διαπίστωσα ότι πέρασα στο μεταπτυχιακό, "Κατάλυση και προστασία του περιβάλλοντος" στο ΕΑΠ!!!!!!!!!


Χμμμμ, σε κανά μήνα μπορώ να σου δώσω ένα καταλύτη να τον μελετήσεις, γιατί θα τον αφαιρέσω!
Έτσιιιιιι, να σκάνε οι φλόγες λέμε.... :wub:

Διαπιστώνω ότι δεν είμαι καθόλου οικολόγος στο θέμα εκπομπής καυσαερίων.

manosbmw318ie30
19-12-05, 13:09
Χμμμμ, σε κανά μήνα μπορώ να σου δώσω ένα καταλύτη να τον μελετήσεις, γιατί θα τον αφαιρέσω!
Έτσιιιιιι, να σκάνε οι φλόγες λέμε.... :wub:

Διαπιστώνω ότι δεν είμαι καθόλου οικολόγος στο θέμα εκπομπής καυσαερίων.

:idea: Έτσι έτσι, θα ανοίξω μαγαζί με καταλύτες!!! :twak:

papajim
19-12-05, 14:55
Διαπίστωσα πως είναι πλέον γεγονός η μεγάλη ανατροπή!! :D :bullhorn:

Επίσης διαπιστώνω οτι ο χάρτης του club στο frappr έχει πολλή πλάκα.Έλα να αυξάνονται τα σηματάκια.
http://www.frappr.com/bmwmotorsport

TheCondor
19-12-05, 19:37
Διαπιστωνω για ακομη μια φορα οτι Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ειναι ενα απο τα πραγματα που με εκνευριζουν ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ σε ενα ατομο, εστω και αν αυτο ειναι 10 χρονων. Ισως επειδη εγω εμαθα αλλιως δεν ξερω, αλλα αυτη τη στιγμη τα εχω παρει παρα πολυ ασχημα

ioanna
19-12-05, 20:08
Σήμερα διαπίστωσα πόσο ψύχραιμη μπορώ να είμαι, αφού έπιασα ένα 13χρονο κ@λόπαιδο να γρατζουνάει όλη μου την αριστερή πλευρά με κλειδί "για πλάκα",λέει, και δεν το έσπασα στο ξύλο!:icon42:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
19-12-05, 20:32
Σήμερα διαπίστωσα πόσο ψύχραιμη μπορώ να είμαι, αφού έπιασα ένα 13χρονο κ@λόπαιδο να γρατζουνάει όλη μου την αριστερή πλευρά με κλειδί "για πλάκα",λέει, και δεν το έσπασα στο ξύλο!:icon42:

τιιιι?? και πως άντεξες??? ΕΛΕΟΣ!!

God
19-12-05, 20:35
Σήμερα διαπίστωσα πόσο ψύχραιμη μπορώ να είμαι, αφού έπιασα ένα 13χρονο κ@λόπαιδο να γρατζουνάει όλη μου την αριστερή πλευρά με κλειδί "για πλάκα",λέει, και δεν το έσπασα στο ξύλο!:icon42:

Παλι καλα που ησουν εσυ και οχι εγω.

Θα επαιρνε νεο νοημα η 'θεια δικη'. :icon42:



Διαπιστωσα οτι εχω νευρα σημερα, αλλα δεν μπορω να διευκρινησω γιατι....

manosbmw318ie30
19-12-05, 22:44
Διαπίστωσα ότι η μεταφορική UPS έχει υπηρεσία στο site της όπου μπορείς να παρακολουθείς τη πορεία του αντικειμένου που σου έρχεται!

Που έιναι τα ΧΕΝΟΝ, ΟΕΟ? 19 Dec 2005
20:22
http://wwwapps.ups.com/img/1.gif
EAST MIDLANDS AIRPOR, GB
http://wwwapps.ups.com/img/1.gif
EXPORT SCAN

manosm3
19-12-05, 22:50
Διαπιστωσα οτι μου αρεσουν οι καμπυλες στις γυναικες -οχι πολλες καμπυλες σα το σηματακι της michelin- αλλα θα προτιμουσα να ελειπαν απο το διαγραμμα μου ολες αυτες....:(. Λιγο πιο ισιες βρε παιδι μ'.

saikoE39
19-12-05, 23:17
Διαπιστωσα οτι εχω να πλυνω την κουκλα μου σχεδον τρεις ολοκληρους μηνες.....η σκονη πρεπει να ειναι στους 5 ποντους.....
Ακομα διαπιστωσα πως εχει κανει μονο 130χλμ μεσα σε τρεις μηνες....:bugeye:

doria
20-12-05, 01:27
Τελευταία έχω διαπιστώσει οτι οι Αντρες έχουν ξεφήγει τελείως..έχουν καταντήσει αισχροί και έχουν ένα θράσος που σε κάνει να βγαίνεις απο τα ρούχα σου(μεταφορικά)Την έχουν δει κάπιοι και ορμάνε στις γυναίκες λες και δεν έχουν ξαναδεί θυλικό στην ζωή τους..
Και απο την άλλη βέβαια μέση λύση δεν έχουν,ή θα είναι κτήνη ή θά ναι φτεροτοί..κοινός ΚΟΤΕΣ..μέση λύση πουθενά...(θλιβερή διαπίστωση αυτή)

DaRk_AnGeL
20-12-05, 02:24
Διαπιστώνω για άλλη μια φορα, οτι θέλω ΠΟΛΥ εξάσκηση.... Κουλαμάρα και Άγιος ο Θεός λέμεεεεε :nixweiss:
Επίσης διαπιστώνω οτι ο ΝΙΚΟΣ_Ζ3schnitzer είναι Γ@ΜΩ τα παιδιά... (μπράβο νέος). Επίσης διαπιστώνω οτι το αυτοκίνητο του ξυρίζει αβέρτα. Να το χαίρεσαι φίλε :)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
20-12-05, 02:37
Διαπιστώνω ότι όσους έχω γνωρίσει από το club είναι πορωμένοι και δεν ξενερώνουν με τίποτα!!(βλέπε Χρήστος). Διαπιστώνω επίσης ότι ανακαλύψαμε το πρώτο 36αρι που είναι και ρυμουλκό. και μια τρίτη διαπίστωση είναι ότι ακόμα δεν καταφέραμε να τα ανοίξουμε με τον Σπύρο από στάση.

Υ.Γ. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αδερφέ!! Ανταπωδίδω!!

Strax
20-12-05, 09:27
Ούτε εγώ θα το έδερνα, αλλά τη μήνυση του θα την έτρωγε κανονικότατα και δεν θα έκανα πίσω με τίποτα!!! Θα φρόντιζα να το δημοσιεύσω και όσο μπορώ περισσότερο μήπως καταλάβουν ένα δυο πράγματα, αφού δεν τα έχουν μάθει από το σπίτι τους! Έτσι για πλάκα....

Kostas Christ
20-12-05, 10:08
Διαπιστωνω οτι εγω θα το πλακωνα στο ξυλο.
Διαπιστωνω οτι εχω πολυ γερα νευρα.
Διαπιστωνω οτι αυτη τη στιγμη θελω να σπασω το πληκτρολογιο και ειναι και του σχολειου.

alexk
20-12-05, 10:27
Εγώ διαπιστώνω ότι δεν ξέρω τι θα έκανα.
Μάλλον, ξέρω. Άν ήταν το αυτοκίνητο μου, θα τον πήγαινα στο τμήμα και πολύ απλά θα πλήρωνε ένα full βάψιμο.

Άν ήταν το μηχανάκι, δεν ξέρω αν θα ζούσε για να το πλακώσει ο πατέρας του. Την Κυριακή, στο Κολωνάκι, γλίτωσα το R1 μου από πτώση (με το χεράκι κυρίας με τζιπ) για 10 δευτερόλεπτα. Βγήκα την κατάλληλη στιγμή από το κατάστημα και να φωνάζω "ΜΗ ΜΗ ΜΗ ΜΗ ΜΗ ... ΣΤΑΜΑΤΑ!!!!". Ε, αφού βλέπω ότι είχε σταματήσει στους 5 πόντους, έχω μεγαλώσει 10 χρόνια, έχουν ασπρίσει άλλες 80 τρίχες από το κεφάλι μου, προσπάθησα να ηρεμήσω. Φυσικά, δεν της φώναξα, μιας και σκέφτηκα "ζημιά δεν έγινε, μην είσαι αχάριστος και αρχίζεις να ουρλιάζεις..."

ioanna
20-12-05, 15:33
Σήμερα αναιρώ την χθεσινή μου διαπίστωση...και διαπιστώνω ότι τελικά δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη αφού ξαναέπιασα το γνωστό κ@λόπαιδο να γρατζουνάει το αμάξι μου με κλειδί και...ο μόνος που κατάφερε να τον βγάλει από τα χέρια μου ήταν ο πατέρας μου, Περιττό να πω ότι έγινε μύνηση προς τους γονείς του!!!

alexk
20-12-05, 15:47
Σήμερα αναιρώ την χθεσινή μου διαπίστωση...και διαπιστώνω ότι τελικά δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη αφού ξαναέπιασα το γνωστό κ@λόπαιδο να γρατζουνάει το αμάξι μου με κλειδί και...ο μόνος που κατάφερε να τον βγάλει από τα χέρια μου ήταν ο πατέρας μου, Περιττό να πω ότι έγινε μύνηση προς τους γονείς του!!!

Δεν μιλάς σοβαρά τώρα ε? Να έρθω και εγώ να ρίξω τίποτα ανάποδες σφαλιάρες?

ioanna
20-12-05, 15:50
Μιλάω πολύ σοβαρά! Νιώθω άσχημα που δεν κρατήθηκα αλλά αν δεν με σταματούσε ο πατέρας μου μπορεί και να έβγαινε λιπόθυμο από τα χέρια μου. Άσε που με κορόιδευε κιόλας κι αυτό με έκανε ακόμα πιο έξαλλη! Δεν κρατήθηκα!:icon42:

mpikounis
20-12-05, 15:53
Ενδιαφερον να δουμε αν θα καταφερετε τιποτα με τη μηνυση. Δυστυχως σε αυτο το κρατος τετοια "μικροθέματα" δεν αντιμετωπίζονται σοβαρα.

ioanna
20-12-05, 15:56
Μπορεί να μην καταφέρω τίποτα. Ευελπιστώ όμως ότι μετά από αυτό θα του δώσουν ένα μάθημα οι γονείς του!...

makman
20-12-05, 16:09
ε δεν το πιστευω αυτο που σου (ξανα)ετυχε ιωαννα.ο πατερας του,αληθεια, πως αντεδρασε?

ioanna
20-12-05, 16:12
Πές το ψέμματα για τον Ηρώδη! Ο πατέρας του φρίκαρε, δεν ήξερε πως να αντιδράσει δεν περίμενε κατι τέτοιο ο άνθρωπος. Ντράπηκε πολύ κι ένιωσα άσχημα γι αυτό αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι...:(

papajim
20-12-05, 16:20
Σήμερα αναιρώ την χθεσινή μου διαπίστωση...και διαπιστώνω ότι τελικά δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη αφού ξαναέπιασα το γνωστό κ@λόπαιδο να γρατζουνάει το αμάξι μου με κλειδί και...ο μόνος που κατάφερε να τον βγάλει από τα χέρια μου ήταν ο πατέρας μου, Περιττό να πω ότι έγινε μύνηση προς τους γονείς του!!!

Μήνυση,ξεμήνυση,να τον πάρεις μαζί στο συνεργείο και να του τρίψεις στη μάπα την απόδειξη από τη βαφή.Να τα πληρώσει από τα δώρα που ΔΕΝ θα πάρει στο κ*λόπαιδο.
Καλά,διαπιστώνω οτι συγχύστηκα πάρα πολύ τώρα.Δεύτερη φορά και να σ'έχουν μπαγλαρώσει την πρώτη?Και μάλιστα στα καπάκια την επόμενη μέρα?Αυτό δεν είναι θράσος,είναι &^%$$%*&(^&^)(*^)
ΕΛΕΟΣ!!:icon42:
Τι να σου πω ρε Ιωάννα,έχω λυπηθεί πάρα πολύ!:(

ioanna
20-12-05, 16:25
Εγώ να δείτε πόσο έχω λυπηθεί παιδιά...Το τρακάρισμα την περασμένη βδομάδα...τώρα αυτό...να δω τι άλλο θα μου συμβεί...Εύχομαι τίποτα....

ioanna
20-12-05, 18:46
Eπίσης διαπίστωσα(μόλις τώρα!!!)πόσο θλιβερό αλλά και γλυκό ταυτόχρονα...είναι το να έρχονται οι γιορτές κι η μόνη σου παρέα να είναι η μπέμπα σου...

TheCondor
20-12-05, 18:58
Εγώ να δείτε πόσο έχω λυπηθεί παιδιά...Το τρακάρισμα την περασμένη βδομάδα...τώρα αυτό...να δω τι άλλο θα μου συμβεί...Εύχομαι τίποτα....

Kαλα εισαι, αφου παει μη μιλας καθολου!!! Ξερω που σου λεω :tapedshut

TheCondor
20-12-05, 18:59
Eπίσης διαπίστωσα(μόλις τώρα!!!)πόσο θλιβερό αλλά και γλυκό ταυτόχρονα...είναι το να έρχονται οι γιορτές κι η μόνη σου παρέα να είναι η μπέμπα σου...

Εγω διαπιστωνω οτι θα ειναι η πρωτη πρωτοχρονια που θα βγαλω με την μπεμπα μου ( ως δικια μου δικια μου ) και αυτο με συγκινει. Ετσι ψηνομαι να την βγαλω στο δρομο την πρωτοχρονια φετος!! Οδηγωντας!! Καλη φαση θα ηταν :wub:

papajim
20-12-05, 19:44
Eπίσης διαπίστωσα(μόλις τώρα!!!)πόσο θλιβερό αλλά και γλυκό ταυτόχρονα...είναι το να έρχονται οι γιορτές κι η μόνη σου παρέα να είναι η μπέμπα σου...

Εγώ πάλι διαπιστώνω πόσο θλιβερό είναι να αφήνω μόνη της τη μπέμπα μου τέτοιες μέρες..Μόνη,σε ένα κρύο αφιλόξενο γκαράζ,σε μία ξένη αφιλόξενη χώρα.Θα της κάνω δώρο πλυσιματάκι πριν την αφήσω,να νοιώσει καλά και να την βρει το 2006 όμορφη και καθαρή,κουκλάρα όπως την έκανε η μάνα της.

Κι άλλη διαπίστωση...Πάει,χάζεψα,έχω σαλέψει!!!:105whistl :icon_kidr :screwy:

DoctorAbo
20-12-05, 20:20
Διαπίστωσα, ότι παρόλο που τον τελευταίο μήνα διέπραξα τις εξής βιαιοπραγίες στο "καρχαρίνι " μου ...:

70 συνολικά γύρους στα Μέγαρα (3 φορές)
6.000 χιλιόμετρα
κανένα πλύσιμο

σήμερα, μετά το ενδελεχέστατο πλύσιμο ξανάγινε κουκλάρα, όμορφη, γιαλιστερή, ελκυστική, γοητευτική, τσίφτισα, μάγκισα, τσαχπινομπιρμπιλιάρα!

Αυτά

Υ.Γ. Ευτυχώς θεέ μου που δεν πήρα Ε 39 Μ5. :icon_kidr (το βιολί του ο βλαμμένος.... εκεί να τη λέει στους φίλους του)

Xeno-318is
20-12-05, 20:20
Διαπιστωσα πως μετα απο πολυ καιρο ακινησιας, το μωρο μου θελει περιποιηση...Μεσα εξω!!
Επεισης διαπιστωσα πως ειναι πολυ δυσκολο να εισαι φοιτητης και ναχεις και BMW (αυτο το σημα εχει στο καπω του...για μερικους κακοηθεις!!), εξαλου και γιαυτο το λογο εχω να το χαρω και τοσο καιρο...8α γυρισει ο τροχος...αλλαζει και ο χρονος...Που θα παει?!?!
Παντως ρε παιδια τελικα υσχιει το καθε περισυ και καλυτερα.... :(

Fanatic
20-12-05, 21:54
Διαπιστωνω οτι η επιλογη μεταπτυχιακου ειναι ΠΟΛΥ μεγαλη(και δυσκολη) υποθεση!!!Τα εχω ψαξει ολα και ακομα να καταληξω(Αμερικη ή Αγγλια?)...(καλα ας παρω το πρωτο πτυχιο πρωτα...)

Action Man
20-12-05, 22:01
Διαπιστωνω οτι η επιλογη μεταπτυχιακου ειναι ΠΟΛΥ μεγαλη(και δυσκολη) υποθεση!!!Τα εχω ψαξει ολα και ακομα να καταληξω(Αμερικη ή Αγγλια?)...(καλα ας παρω το πρωτο πτυχιο πρωτα...)

Aγγλια! :friday: :drive2:

makman
20-12-05, 22:15
εγω διαπιστωσα οτι τελικα ειναι πολυ δυσκολο να ππει καποιος "ναι ρε φιλε,τελικα ειχες δικιο":tapedshut

makman
20-12-05, 22:16
Eπίσης διαπίστωσα(μόλις τώρα!!!)πόσο θλιβερό αλλά και γλυκό ταυτόχρονα...είναι το να έρχονται οι γιορτές κι η μόνη σου παρέα να είναι η μπέμπα σου...

το θλιβερο ειναι,να νομιζεις οτι δεν εισαι μονος σου,αλλα τελικα.....να εισαι.:tapedshut
η μπεμπες μας ειναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΓΝΗΣΙΑ ΠΑΡΕΑ.ολες τις μερες,ολες τις ωρες.

E36M3ZF
20-12-05, 22:36
εγω διαπιστωσα οτι τελικα ειναι πολυ δυσκολο να ππει καποιος "ναι ρε φιλε,τελικα ειχες δικιο":tapedshut

Εγώ Μάκη...ένα εχω να πω.........ρε φιλε τελικα ειχες δικιο.....Αλλα εχεις και εσυ το κακό και το σπαστικό που έχω και εγω .....Το κακό είναι πως ΠΑΝΤΑ ή τουλάχιστον τις περισσότερες φορές υποστηρίζουμε πως χουμε δίκιο....το σπαστικό είναι πως στο τέλος.....ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ.

ΝΤΑΝΝΝΝΝΝ ΝΤΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΝΤΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝ

Τάδε έφη
Κώστας

manosbmw318ie30
20-12-05, 22:38
το θλιβερο ειναι,να νομιζεις οτι δεν εισαι μονος σου,αλλα τελικα.....να εισαι.
η μπεμπες μας ειναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΓΝΗΣΙΑ ΠΑΡΕΑ.ολες τις μερες,ολες τις ωρες.

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Μάκη, έγραψες!!!

manosbmw318ie30
20-12-05, 22:47
Επίσης διαπίστωσα ότι τα ΧΕΝΟΝ μου θέλουν ξεχωριστή γραμμή τροφοδοσίας και έχουν ενσωματωμένη 25-άρα αντίσταση και ρελέ!!! Οπότε δε βλάπτουν το κύριο κύκλωμα των φώτων (διακόπτες ρελέδες κτλ). Μου αρέσει αυτό, αν και μάλον θα χρειαστεί περισσότερη δουλειά για να μπουν!

manosm3
20-12-05, 23:22
Διαπιστωσα οτι κατι δεν παει καλα με το Ε36 αν κρινω με βαση το διαγραμμα μου...:twak:
Διαπιστωσα οτι η ροπη μου βγανει ψηλοτερα σε σχεση με αυτο που ανακοινωνει η εταιρεια.
Διαπιστωσα οτι εχω κενα δυναμης τα οποια δεν παρατηρω στο δρομο.
Διαπιστωσα οτι ο κοφτης μου εινα ιπιο ψηλα σε σχεση με το μοτερ του Παντελη!!!!
Διαπιστωσα οτι στεναχωρηθηκα που δε βγαζει τα αλογα που επρεπε να βγαλει και πρεπε ινα αρχισω να ψαχνωμαι πανω στο θεμα...:(
Ας κατσω αυριο το πρωι σπιτι να δω τη Σισσυ στον Ομορφο Κοσμο μπας και ξεχαστω λιγακι....χικ!

Fanatic
21-12-05, 08:06
Διαπιστωσα οτι κατι δεν παει καλα με το Ε36 αν κρινω με βαση το διαγραμμα μου...:twak:
Διαπιστωσα οτι η ροπη μου βγανει ψηλοτερα σε σχεση με αυτο που ανακοινωνει η εταιρεια.
Διαπιστωσα οτι εχω κενα δυναμης τα οποια δεν παρατηρω στο δρομο.
Διαπιστωσα οτι ο κοφτης μου εινα ιπιο ψηλα σε σχεση με το μοτερ του Παντελη!!!!
Διαπιστωσα οτι στεναχωρηθηκα που δε βγαζει τα αλογα που επρεπε να βγαλει και πρεπε ινα αρχισω να ψαχνωμαι πανω στο θεμα...:(
Ας κατσω αυριο το πρωι σπιτι να δω τη Σισσυ στον Ομορφο Κοσμο μπας και ξεχαστω λιγακι....χικ!

Διαπιστωσα οτι δεν επρεπε να σου δωσουν το διαγραμμα τελικα γιατι μας γεμισες διαπιστωσεις!!:GrowUp:

TheCondor
21-12-05, 13:04
Διαπιστωσα οτι ειμαι τρελος γκαντεμης.

Πρωτα απο ολα, μαλλον τσαμπα εσκασα λεφτα να βαλω το διαφορικο, γιατι πρεπει να φοραω το ιδιο ( με αυτο που εβαλα, ελα ομως που το παλιο δεν ειχε ταμπελακι ). Ταπι, ψυχραιμος, και χρεωμενος :D

Επισης διαπιστωνω οτι η γκαντεμια δεν σταματαει εκει, αλλα επειδη εχει προβλημα το αμαξι, καμια φορα οταν το λιωνω ( στις ψηλες στροφες ) κανει διακοπες, δηλαδη σβηνει στιγμιαια ο κινητηρας και ξανααναβει, με αποτελεσμα να κανει τρελα σκασιματα ( χωρις να το θελω βεβαια ). Και για κακη μου τυχη, στο δρομο που ειπα να δω αν το διαφορικο ειναι κοντυτερο ( και κατα ποσο ) κανει αυτη τη διακοπη, κανει ενα σκασιμο τρελο, και στο επομενο φαναρι σκαει ενας ζητας απο διπλα μου ( γαμω την ατυχια μου μεσα ).

Παροτι αποτομος και φανερα εκνευρισμενος, ηταν ευγενικοτατος, μιλουσε στον πληθυντικο και δεν μου ανοιξε το καπω ( παλι καλα, πρεπει να μην ειχε ψιλιαστει τιποτα ).

Και μου εσκασε κληση για ΚΤΕΟ ναουμε. :(

Χρονιαρες μερες, γκαντεμης οπως παντα !! Αυτο ηταν διαπιστωση.

makman
21-12-05, 13:45
Διαπιστωσα οτι ειμαι τρελος γκαντεμης.

Πρωτα απο ολα, μαλλον τσαμπα εσκασα λεφτα να βαλω το διαφορικο, γιατι πρεπει να φοραω το ιδιο ( με αυτο που εβαλα, ελα ομως που το παλιο δεν ειχε ταμπελακι ). Ταπι, ψυχραιμος, και χρεωμενος :D

Επισης διαπιστωνω οτι η γκαντεμια δεν σταματαει εκει, αλλα επειδη εχει προβλημα το αμαξι, καμια φορα οταν το λιωνω ( στις ψηλες στροφες ) κανει διακοπες, δηλαδη σβηνει στιγμιαια ο κινητηρας και ξανααναβει, με αποτελεσμα να κανει τρελα σκασιματα ( χωρις να το θελω βεβαια ). Και για κακη μου τυχη, στο δρομο που ειπα να δω αν το διαφορικο ειναι κοντυτερο ( και κατα ποσο ) κανει αυτη τη διακοπη, κανει ενα σκασιμο τρελο, και στο επομενο φαναρι σκαει ενας ζητας απο διπλα μου ( γαμω την ατυχια μου μεσα ).

Παροτι αποτομος και φανερα εκνευρισμενος, ηταν ευγενικοτατος, μιλουσε στον πληθυντικο και δεν μου ανοιξε το καπω ( παλι καλα, πρεπει να μην ειχε ψιλιαστει τιποτα ).

Και μου εσκασε κληση για ΚΤΕΟ ναουμε. :(

Χρονιαρες μερες, γκαντεμης οπως παντα !! Αυτο ηταν διαπιστωση.


διαπιστωνω , φιλε βασιλη , οτι μαλλον δεν τα ψαχνεις σωστα τα πραγματα.:tapedshut μια και το κατεβασες,γιατι δεν κανατε ενα μετρημα σε κωρονοπινιο (αφου δεν ειχε ταμπελακι) ,να εισαστε σιγουροι ????ειναι κριμα φιλε να πληρωνεις τσαμπα λεφτα,τα οποια θα σου λειπουν κιολας.

και οπως λεει και ο λαος μας .......χωρις κερδος κερατα !!!!!!!

TheCondor
21-12-05, 13:50
διαπιστωνω , φιλε βασιλη , οτι μαλλον δεν τα ψαχνεις σωστα τα πραγματα.:tapedshut μια και το κατεβασες,γιατι δεν κανατε ενα μετρημα σε κωρονοπινιο (αφου δεν ειχε ταμπελακι) ,να εισαστε σιγουροι ????ειναι κριμα φιλε να πληρωνεις τσαμπα λεφτα,τα οποια θα σου λειπουν κιολας.

και οπως λεει και ο λαος μας .......χωρις κερδος κερατα !!!!!!!

Λες και ξερω πως το μετρανε ρε Μακη. :D

Παντως το αμαξι το νιωθω οτι αρπαζει πολυ καλυτερα, με πεμπτη και χιλιες ειμαι στα 40 χιλιομετρα, ενω πριν ημουν 45, και η τριτη τελειωνει λιγο πριν τα 140 αλλα η τεταρτη τελειωνει στα 190 οπως και πριν.

Τελος παντων, θα δειξει, εσενα θα σε περναω ετσι κι αλλιως :smashtard

Διαπιστωνω οτι το σκασιμο ηταν ολα τα λεφτα, αν και εκανε διακοπη το αμαξι αλλα δεν πειραζει. Μακη αυτος ο Σιττας που σου ελεγα ειναι ο γνωστος τελικα, με πλησιασε ενα παλικαρι στο φαναρι ( απεναντι απτο συνεργειο τους ) και μου εδωσε μια καρτα και τα ειπαμε λιγο και θα περασω οποτε μπορεσω να το κοιταξω.

Διαπιστωνω οτι παντα κατι θαχει το αμαξι και θα με ταλαιπωρει, αλλα δεν πειραζει. :twak:

manosm3
21-12-05, 14:13
Διαπιστωσα οτι δεν επρεπε να σου δωσουν το διαγραμμα τελικα γιατι μας γεμισες διαπιστωσεις!!:GrowUp:
Διαπιστωσα πως εισαι χαμενος. :twak:

Geo_3D
21-12-05, 15:08
Σε μια προσπαθεια μου να τακτοποιησω λιγο τα mp3 μου,πετυχα τα αποσπασματα του Χελακη κατα τη διαρκεια του ΕURO 2004.Διαπιστωσα λοιπον οτι 1.5 χρονο μετα,ΑΚΟΜΑ ανατριχιαζω οταν το ακουω

Ενδεικτικα θυμιζω μερικες απτις ατακες του Γιωργου Χελακη
Οι Τσεχοι ειναι πεσμενοι στο γηπεδο,θα φερουν κλαρκ να τους σηκωσουν
Σκιζει τους Γαλλους σα σαρδελες
Ρε μηπως ο Βασκο ντε Γκαμα ηταν Ελληνας???
Να'το το πειρατικο!!
Ελληνες,ειμαστε Πρωταθλητες Ευρωπης!!!!!!

Για αλλη μια φορα,σας ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!

megistanas
21-12-05, 15:20
Δ Ι Α Π Ι Σ Τ Ω Σ Α :

1. Μην ανοιγεις το πορτ παγκαζ με το χειριστηριο....να ανοιγεις ολο το αυτοκινητο!!!!!:bullhorn:

2. Το κτελ αργει πολυ να ερθει απ'την Αθηνα!!!!!!:twak:

3. Το Χ5 δεν ανοιγει με καμια παναγια χωρις ζημια!!!!

4. Οι κοντινες εκδρομες ειναι οι καλυτερες!!!!!!

5. Και τωρα ενα συνθημα που ολους :icon_kidr μας ενωνει (προσωπικα με πληγωνει):

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ???????????? ΟΕΟ???????????

Fad3In
21-12-05, 16:24
Διαπιστωση της εβδομαδας...
http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?p=392940&posted=1#post392940
Με αλλα λογια για οσους βαριουνται να διαβαζουν,
ο κοφτης μου πηγε στις 7100rpm εξ αιτιας μιας αλλαγης αντιστασης!
'You can get a 7100rpm with a simple resistor swap!'

Επισης,Αννιτα ευχομαι ν αλλαξει η τυχη σου...
Τελος,The Condor κοιτα να προσεχεις γιατι
τις μεγαλες κλησεις παντα σε περιοδο Χριστουγεννων
τις εχω πληρωσει...:tapedshut

Ν.

TheCondor
21-12-05, 16:45
Διαπιστωση της εβδομαδας...
http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?p=392940&posted=1#post392940
Με αλλα λογια για οσους βαριουνται να διαβαζουν,
ο κοφτης μου πηγε στις 7100rpm εξ αιτιας μιας αλλαγης αντιστασης!


Επισης,Αννιτα ευχομαι ν αλλαξει η τυχη σου...
Τελος,The Condor κοιτα να προσεχεις γιατι
τις μεγαλες κλησεις παντα σε περιοδο Χριστουγεννων
τις εχω πληρωσει...:tapedshut

Ν.

Zητας ηταν δεν ηταν μπατσικο :D

Εξυπνακια.

Απλα περναγε απο κει και επειδη εσκασε η εξατμιση με ακολουθησε. :twak:

Fad3In
21-12-05, 16:52
Εξυπνακια.
Απλα περναγε απο κει και επειδη εσκασε η εξατμιση με ακολουθησε.

Εξυπνακιας εγω ρε :newbie:;;;;!:!:!:!:;;;;;;;; :ban:
Ασε,αν ηταν καθε φορα που σκαει η εξατμιση να μας εγραφαν,
θα χα χασει το διπλωμα απο τοτε που την αλλαξα! :D :smokin:
Ν.

TheCondor
21-12-05, 17:57
Εξυπνακιας εγω ρε :newbie:;;;;!:!:!:!:;;;;;;;; :ban:
Ασε,αν ηταν καθε φορα που σκαει η εξατμιση να μας εγραφαν,
θα χα χασει το διπλωμα απο τοτε που την αλλαξα!
Ν.

Δεν μιλαω για τα φλωρικα ποταπα σκασιματα που κανει η εξατμιση σου!!

Μιλαω για σκασιμο που ακουστηκε κανα τετραγωνο πιο περα!!!

Χωρις πλακα τωρα, μονο απο saxoralla και απο λιγα αμαξια εχω ακουσει ΤΕΤΟΙΟ σκασιμο, 'βαρυ' και πολυ δυνατο! ( και απο το δικο μου μαλλον δεν θα το ξαναακουσω, η μαλλον, καλυτερα να μην το ξαναακουσω :D )

Διαπιστωνω οτι το διαφορικο ειναι κοντυτερο και κατεβαζει 200αρες πιο ευκολα απο πριν :D και επισης διαπιστωνω οτι οι πεζοι ειναι πολυ μαλακες. Περνανε τη μεσογειων χωρις ΚΑΝ να τρεχουν, ενω ειναι πρασινο για τα αμαξια.

DaRk_AnGeL
21-12-05, 18:24
εγω διαπιστωσα οτι τελικα ειναι πολυ δυσκολο να ππει καποιος "ναι ρε φιλε,τελικα ειχες δικιο" <--- Sorry seems to be the hardest word.... που λέει και το γνωστό τραγούδι. Και αυτό το διαπιστώνω απο ιδία εμπειρία καθότι ώς εγωιστής όσο δεν πάει... ακόμα και να ξέρω οτι έκανα μ@λ@κία.. δυσκολεύομαι να το παραδεχτώ...

Εγώ Μάκη...ένα εχω να πω.........ρε φιλε τελικα ειχες δικιο.....Αλλα εχεις και εσυ το κακό και το σπαστικό που έχω και εγω .....Το κακό είναι πως ΠΑΝΤΑ ή τουλάχιστον τις περισσότερες φορές υποστηρίζουμε πως χουμε δίκιο....το σπαστικό είναι πως στο τέλος.....ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ.

ΝΤΑΝΝΝΝΝΝ ΝΤΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΝΤΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝ

Τάδε έφη
Κώστας <--- Διαπιστώνω οτι για κάποιόν χτυπάει η καμπάνα. Αλλά για ποιόν??? ΟΕΟ??

- διαπιστώνω οτι : κακή ψυχολογία + Κιάμος LIVE + οδήγηση = Επικίνδυνη οδήγηση :drive2:

- διαπίστωσα οτι τελικά ο Κιάμος όχι μόνο δεν είναι κακός... αλλα μου αρέσει κιόλας... Βρέ πως αλλάζει ο άνθρωπος...

- (ξανα)διαπίστωσα οτι έχει πλάκα να σε αμφισβητούν... τρώνε μεγάλυτερη πίκρα όταν δικαιώνεσαι.:tapedshut

-Τέλος, διαπιστώνω, οτι έχω μερικές ακόμα διαπιστώσεις αλλα αν τις διατυπώσω με τον τρόπο που θέλω... θα φάω BAN διαπαντός απο το φόρουμ οπότε.. άστο.

manosbmw318ie30
21-12-05, 21:09
Διαπίστωσα ότι ο ανεμιστήρας του καλοριφέρ τώρα με τα κρύα, στη θέση 1 κάνει θόρυβο, ο οποίος μεταβάλλεται ανάλογα με την επιτάχυνση ή την επιβράδυνση! Χε χε χε απέκτησα αισθητήρα επιταχύνσεων! Κάποιο ρουλεμάν του τα έφτυσε...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-12-05, 05:52
Διαπίστωση 1η: Σήμερα ήταν η μεγαλύτερη σε διάρκεια νύχτα
Διαπίστωση 2η: Έχω να κοιμηθώ από την Τρίτη πρωί
Διαπίστωση 3η: Ο Ευαγγελάτος με κατέστρεψε. Δεν αντέχω άλλο. Είπαμε να πει κάποια πράγματα αλλά αυτός δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο. Τα έχει ισωπεδώσει όλα. Μια οι κουραμπιέδες, μια τα φαγητά στα εστιατόρια, μια οι ξηροί καρποί τώρα και ο καφές. δηλαδή ΕΛΕΟΣ. Ας τον σταματήσει κάποιος
Διαπίστωση 4η: Σε ένα μήνα έκανα 4.000 χλμ. Είναι πολλά;
Διαπίστωση 6η: Ξέχασα να πω καλημέρα. Καλημέρα σε όλους και σε όλες!!!

alexcsl
22-12-05, 08:29
Ίσως το πιο πετυχημένο thread συνεχίζει ακάθεκτο!

Διαπιστώσεις 7 ! http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=3368