PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορα Ζ3 εν ετη 2014!


stag z3
22-06-14, 03:43
Καλησπέρα παιδιά.Ειμαι νέος στο club σας και θα ήθελα τη συμβουλή και τη βοήθεια σας σχετικά με τις Ζ3!Σκέφτομαι λοιπόν να αγοράσω ενα Ζ3 του 2000 1.8 και θα ήθελα να μου υποδείξετε τι θα πρέπει να προσεξω στο αυτοκίνητο πριν το παρω.Αν εχουν π.χ κάποια συχνα προβληματα που θα πρεπει να ελέγξω.Να σας ενημερώσω επίσης οτι ειναι η πρώτη φορά που θα αγοράσω μεταχειρισμένο αυτοκίνητο και η πρώτη φορα που θα εχω BMW.

Fanatic
22-06-14, 08:11
Κοιτα γενικα η Ζ3 που θα παρεις θα ειναι αμαξι αρκετων ετων που σημαινει οτι περα απο τα γνωστα θα εχει προβληματακια αναλογα ποσο την προσεχε η οχι ο προηγουμενος ιδιοκτητης.

Απο εκει και περα νομιζω το πιο συχνο προβλημα των Ζ3 ειναι η κουκουλα και αν παιρνει νερα (που θα παιρνει :p ). Δες μετα κατασταση αναρτησεων και μοτερ και συνηθησε του τριγμους.

Ωραια αγορα παντως, τα δινουν πολυ φθηνα. Προσπαθησε να δωσεις κατι παραπανω να παρεις το facelift με τον 1,9. Ειναι καλυτερο απο ολες τις αποψεις.

Ενα προσεγμενο Ζ3 ειναι για πολυ χαζεμα.

Καλες αγορες!

BMW Power
22-06-14, 08:38
Αρχικά καλώς ήρθες.

Πολύ καλός φίλος εχει αλλάξει 3 Ζ3 και κατέληξε σε facelift 6κυλινδρο. Μακράν τα λιγότερα προβλήματα.

Fanatic
22-06-14, 08:49
Σωστος Δημητρη αλλα πιστευω οτι τα τελη 660 ευρω για αμαξι 10ετιας+ που δεν ειναι ///Μ ειναι παρα πολλα.

Fanatic
22-06-14, 09:07
Μολις συνειδητοποιησα βεβαια οτι το δικο μου κλεινει 10 χρονια φετος και δινω 880...:smashtard

paganis
22-06-14, 10:16
δωσε κατι παραπανω και παρε καποιο facelift.
αν δεν το παρεις και σταθεις διπλα απο facelift, θα πεις πως εκανες λαθος.
ενα καλο και προσεγμενο παντα θα κερδιζει τις εντυπωσεις απο πολυ ακριβοτερα και φρεσκα μοντελα.

stag z3
22-06-14, 18:44
καταρχήν ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις!!σκεφτομαι να καταληξω στο συγκεκριμένο Ζ3 μιας και ειναι κατα τη γνωμη μου σε πολυ καλη τιμη!4000ευρω.να μου φυγουν και 1-2000 να το μαζεψω θα ειμαι καλα πιστεύω!
Ερωτηση,αν αλλαχθούν τα λαστιχα γυρω απο την κουκουλα δεν θα ειμαι ενταξει?και αν ναι ποσο μπορει να στοιχίζουν αυτα?

stag z3
22-06-14, 18:54
καταρχήν ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις!!σκεφτομαι να καταληξω στο συγκεκριμένο Ζ3 μιας και ειναι κατα τη γνωμη μου σε πολυ καλη τιμη!4000ευρω.να μου φυγουν και 1-2000 να το μαζεψω θα ειμαι καλα πιστεύω!
Ερωτηση,αν αλλαχθούν τα λαστιχα γυρω απο την κουκουλα δεν θα ειμαι ενταξει?και αν ναι ποσο μπορει να στοιχίζουν αυτα?
το αυτοκινητο ειναι αυτο ¨http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/5104250/
Περιμένω τη γνωμη σας και περαιτέρω συμβουλές!!!

leonidaskal
22-06-14, 19:49
καταρχην καλως ηρθες στην παρεα
λοιπον σαν ιδιοκτητης μιας αναλογης ζ3 θα σου ελεγα οτι με αυτα που βλεπω να το παρεις το ζετακι
τα χιλιομετρα του ΦΥΣΙΚΑ δεν ειναι πραγματικα μην το πιστεψεις θα ειναι χαζο.δεν ειναι το facelift φυσικα αλλα το προυγουμενο μοντελο με ενα κινητηρα σκυλι μοναχο με μηδενικα σχεδον προβληματα.
να το πας σε ενα διαγνωστικο να δεις καποια πραγματα και ενα πολυ καλο σερβις που θα ξεπερνα τα κλασικα λαδια, φιλτρα.κοιτα για τιποτα διαροες απο κατω
το κοστος ανταλακτικων και γενικοτερα συντηρησης ειναι μικρο αλλα θα βαζεις το χερι στην τσεπη τον πρωτο καιρο μεχρι να το φερεις στα ισα του.το ποσο που σκεφτεσε ειναι πολυ λογικο και ισως λιγο υπερβολικο.
καλοταξιδο αν το παρεις για οτι χρειαστεις ειμασται ολοι εδω

leonidaskal
22-06-14, 20:04
να συμπλυρωσω κατι απο προσωπικη εμπειρια.
οταν το βαλεις συνεργειο να αλλαξεις τον διακλαδωτη του κυκλωματος ψυξης κατω απο την πολλαπλη εισαγωγης.
ειναι ενα πλαστικο εξαρτημα με κοστος αγορας γυρω στα 20 ευρω.ειναι κατι που θελει προσοχη και μπορει να σου κανει χοντρη ζημια αν δεν το προσεξεις.
εγω την γλιτωσα στο παρα 5 στην αρχη αλλα ξερω και ανθρωπο που πεταξε κινητηρα
να εισαι καλα

stag z3
22-06-14, 20:51
να συμπλυρωσω κατι απο προσωπικη εμπειρια.
οταν το βαλεις συνεργειο να αλλαξεις τον διακλαδωτη του κυκλωματος ψυξης κατω απο την πολλαπλη εισαγωγης.
ειναι ενα πλαστικο εξαρτημα με κοστος αγορας γυρω στα 20 ευρω.ειναι κατι που θελει προσοχη και μπορει να σου κανει χοντρη ζημια αν δεν το προσεξεις.
εγω την γλιτωσα στο παρα 5 στην αρχη αλλα ξερω και ανθρωπο που πεταξε κινητηρα
να εισαι καλα

Σε ευχαριστω πολυ φιλε !!Εννοειτε οτι τα km δεν ειναι πραγματικα!!ειχα αυτοκινητο του 2008 που εκαιγε τα διπλά σε βενζινη απο το Ζ3 και μεσα σε 6 χρονια εκανα 1550000km γιατι το γουσταρα!αυτο μεσα σε 14 χρονια εχει 80000...κατι δε μας λεεει καλα ο κυριος!!:nod:
οτι αλλο σκεφτειτε που μπορει να με βοηθησει να μου το πειτε..μην ντρεπεστε:peepwall:
αυριο πρωι θα παω να το δω....προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε να με μεταπεισετε...χαχαχα
Σας ευχαριστω πολυ και παλι!!!!

Fanatic
22-06-14, 21:51
Αν το παρεις οτι και να κανεις πρεπει να ξεφορτωθεις αυτα τα γυφτικα subwoofer και ηχεια που εβαλε ο καγκουρας που το ειχε.

stag z3
22-06-14, 22:11
Αν το παρεις οτι και να κανεις πρεπει να ξεφορτωθεις αυτα τα γυφτικα subwoofer και ηχεια που εβαλε ο καγκουρας που το ειχε.
χαχαχχαχαχα
ειναι το πρωτο που ξηλώνω!!!πρεπει να επειζε τερμα trance εκει μεσα!!!

gearboxer
22-06-14, 22:28
Αν το παρεις οτι και να κανεις πρεπει να ξεφορτωθεις αυτα τα γυφτικα subwoofer και ηχεια που εβαλε ο καγκουρας που το ειχε.

http://blog.yesheis.com/en/wp-content/uploads/2012/04/100k-Facebook-Likes.png

paganis
22-06-14, 22:38
στο αμαξι με 18αρες , χαμηλωμα και τετοιο ηχοσυστημα...το μονο που δεν θα τριζει ειναι τα πατακια.
επισης τα χλμ ειναι σχετικα...το ζ3 δεν θεωρητε καθημερινο αμαξι για καποιους και δεν γραφει συχνα χλμ.

leonidaskal
22-06-14, 23:39
ωραιο θεμα ανοιξαμε σημερα κασι θα το απολαυσω
λοιπον ......κατι για να βρεις το πρωι που θα ξυπνησεις.
ειναι καμια φορα ο θεος που δινει σε κατι ανθρωπους κατι στιγμες θειας επιφωτησης ετσι για να μην τον ξεχναμε.
αυτο το αμαξι (το μοντελο )ειναι μια απο αυτες τις στιγμες που κατι τοσο ομορφο φτιαχνεται και μενει μαζι σου χωρις να γερναει ποτε.
δεν θα δωσει ποτε τις επιδωσεις που δεν θα ξεχασεις αλλα και μετα απο μερικα χρονια δφεν θα ξεχνας ποτε να γυρνας το κεφαλι σου πισω τα βραδια οταν γυρνας σπιτι για να του ριξεις μια τελευταια ματια
οποιος ξερει καταλαβαινει ελπιζω να μαθεις και συ φιλε stag

stag z3
23-06-14, 01:21
ωραιο θεμα ανοιξαμε σημερα κασι θα το απολαυσω
λοιπον ......κατι για να βρεις το πρωι που θα ξυπνησεις.
ειναι καμια φορα ο θεος που δινει σε κατι ανθρωπους κατι στιγμες θειας επιφωτησης ετσι για να μην τον ξεχναμε.
αυτο το αμαξι (το μοντελο )ειναι μια απο αυτες τις στιγμες που κατι τοσο ομορφο φτιαχνεται και μενει μαζι σου χωρις να γερναει ποτε.
δεν θα δωσει ποτε τις επιδωσεις που δεν θα ξεχασεις αλλα και μετα απο μερικα χρονια δφεν θα ξεχνας ποτε να γυρνας το κεφαλι σου πισω τα βραδια οταν γυρνας σπιτι για να του ριξεις μια τελευταια ματια
οποιος ξερει καταλαβαινει ελπιζω να μαθεις και συ φιλε stag

καλησπέρα φιλε Λεωνίδα,να εισαι σίγουρος οτι δεν περιμένω επιδόσεις απο το Ζ3 θελω απλα να κανω την κ@@@λα μου μιας και ειναι απωθημένο χρόνων !!Μεχρι πριν ενα μηνα ειχα ενα astra gtc 245hp(μεχρι που το εκαψα:P) τώρα που ηρέμησα (μάλλον )θέλω μόνο να παίζω λίγο στο δρόμο με την πισω κινηση και να φυσαει ο αέρας τα μαλλια μου!χαχααχα
Πάντως ναι πιστεύω οτι πιθανότατα θα το αγαπήσω αυτο το αυτοκίνητο!!Να ξέρεις οτι η φράση σου " μετα απο μερικά χρόνια δεν θα ξεχνας ποτε να γυρνάς το κεφάλι σου πισω τα βράδια οταν γυρνάς σπιτι για να του ριξεις μια τελευταία ματιά" ειναι αυτή που με έβαλε σε τρελές σκέψεις!Μάλλον αυριο θα ειμαι και επίσημα στο club σας!!
θα σας ενημερώσω αύριο λοιπόν για το αν το πήρα και για τις πρώτες εντυπώσεις!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι όλους για την βοήθεια!

6ylinder
23-06-14, 08:29
αυριο πρωι θα παω να το δω....προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε να με μεταπεισετε...χαχαχα
Σας ευχαριστω πολυ και παλι!!!!

Να δεις και να προσπαθήσεις να αγοράσεις από ιδιώτη και όχι από μαντρά...στη θέση σου δεν θα πήγαινα καν...

ΥΓ: Μα πόσο λυγδογυαλιστικό έβαλε στα πλαστικά ο τύπος;;;

jannis
23-06-14, 08:59
Ωραίο φαίνεται, σίγουρα, αλλά πιστεύω ότι θα σου λείψει το a/c (απ' ό,τι είδα δεν έχει) και θα προτιμούσα κάποιο με το εργοστασιακό μπλοκέ (στα vin τους το 6ο και 7ο ψηφίο από το τέλος είναι LA). Όταν βρέχει είναι απολαυστικά.

Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου.

leonidaskal
23-06-14, 13:19
να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι φαν του συγκεκριμενου ζ3 αλλα απανταω στον τιτλο του θεματος για την αγορα ενος ζ3 το 2014. μην πω οτι και το 2024 να ηταν παλι τα ιδια θα ελεγα.καλα να ειμαστε πρωτα φυσικα.
οσο για το συγκεκριμενο ενταξει αφου αυτο βρηκε σε αυτη την τιμη και αυτο του αρεσει γιατι οχι.ΑΛΛΑΑΑ πρεπει να πουμε στο φιλο οτι το παρων δεν φερει κλιματισμο ουτε ηλεκτρικη κουκουλα και καλο θα ηταν να δει και παραπερα .αν και 4000 για ενα ζετακι δεν ειναι και πολλα λεφτα.απλα ισως να εβρισκε κατι πιο εξωπλισμενο( παντα για ζετουλες μιλαμε) υπαρχουν στην αγορα

leonidaskal
23-06-14, 13:29
να ξαναπω στο φιλο stag oτι σε περιπτωση αγορας οφειλει....
1.φωτο στο προφιλ και γκαραζ για να βλεπουμε
2.βασικο να μας ζαλισει τα @ρχι.....@ με ερωτησεις και αποριες μεχρι να γινει η ζετουλα κουκλα απο ολες τις αποψεις οπως τις αξιζει.
3.να φτιαξει την ζετουλα σαν καινουργια οπως παλι της αξιζει.......

χαχαχαχαχα το παρατραβηξα λιγο εεεεεε

LefterisK
23-06-14, 13:39
παντως η αγγελια διαγραφθηκε....αρα να υποθεσουμε οτι το αγορασε ο φιλος???

leonidaskal
23-06-14, 14:56
παντως η αγγελια διαγραφθηκε....αρα να υποθεσουμε οτι το αγορασε ο φιλος???

και να μην το πηρε θα βρει αλλου υπαρχουν ακομα καλα ζετακια στην αγορα

paganis
23-06-14, 15:28
και να μην το πηρε θα βρει αλλου υπαρχουν ακομα καλα ζετακια στην αγορα

θα διαφωνησω...τα καλα ζετακια στην αγορα ειναι ελαχιστα και σιγουρα οχι στην τιμη του 3-4χιλιαρου.

leonidaskal
23-06-14, 16:05
θα διαφωνησω...τα καλα ζετακια στην αγορα ειναι ελαχιστα και σιγουρα οχι στην τιμη του 3-4χιλιαρου.

δεν καταλαβες...... δεν μιλαμε για τιμη ,απλα για το γεγονος οτι υπαρχουν ,φυσικα πιο ακριβα λιγο.
μην ξεχνας επισης οτι ενα ζετακι καπως παραμελιμενω και τονιζω καπως, δεν θελει και πολλα για να γινει καλο.

paganis
23-06-14, 16:55
κατα πρωτης θα πρεπει να ξεκαθαρισουμε τα στανταρ του καθενος...ωστε τι εννοουμε καλο ζετακι.
για μενα που αγαπω τα ζ3 απο τοτε που βγηκανε, για να χαρακτηρισω καποιο καλο...θα πρεπει απλα να ειναι αψογο και να μην θελει την τιμη επι 2 για να γινει σχετικα καλο.
θα πρεπει να εχει οσο το δυνατον περισσοτερα εξτα(κοστιζουν αρκετα μετα), να ειναι ατρακαριστο αν ειναι δυνατον και αβαφο οπως ειναι το δικο μου, να εχει το χρωμα που μου αρεσει ,μηχανικα να ειναι αστερι και να μην εχει αλλαξει 15 χερια.

6ylinder
23-06-14, 17:29
να εχει το χρωμα που μου αρεσει

Αυτό θα έπρεπε να είναι το τελευταίο που σε απασχολεί όταν παίρνεις μτχ τόσων ετών...όλα τα άλλα είναι κριτήρια. Να μου έλεγες κοιτάω σε Ε36-46 συγκεκριμένο χρώμα που βρωμάει ο τόπος...πάει κ' έρχεται, αν και πάλι δεν μπορεί να αποτελεί κριτήριο.

Nickolas_s2k
23-06-14, 17:55
το συγκεκριμενο θεμα εχει αναλυθει πολυ νομιζω.ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του και συνεπως των αγορων του και των κριτηριων που θετει. δικα του τα λεφτα δικια του και η επιλογη.απο κει και περα καθε αποψη ειναι υποκειμενικη.και εγω αν με ρωταγατε μπορει να σας ελεγα διαφορα περιεργα αλλα δεν θα το κανω. θα κανω ομως μια ερωτηση .. πως οριζουμε μια ''σωστη'' ζ3 ? (μιας και μιλαμε για το συγκεκριμενο) και πως οριζουμε τι χρειαζεται να γινει μετα την αγορα για να γινει ''σωστη'' ? και εδω ειναι υποκειμενικο , ειναι θεμα γνωσεων, ειναι θεμα ημιμαθειας ειναι θεμα πολλων μεταβλητων .. η μοναδικη σταθερα ειναι το χρημα οπου τις περισσοτερες φορες οτι πληρωνεις παιρνεις ακομα και σημερα με την κωλοκατασταση. παντα τα πιο καλα αυτοκινητα θα ειναι πιο ακριβα εκτος απο τους κουτοπονηρους που περιμενουν κανα κοροιδο για να γινουν μαγκες..και στην τελικη μπραβο τους! επομενως οτι αντεχει η τσεπη του καθενος τα υπολοιπα ειναι για λαικη καταναλωση..οποια και να παρεις φιλε μου να ειναι καλοριζικη καλοταξιδη να τη χαρεις και να την προσεχεις για να σε προσεχει και αυτη..γιατι δεν ειναι το ζετακι δλδ ουδετερο (για σενα το λεω Λεωνιδα χαχαχαχ)..ειναι γενους θυληκου και θελει φροντιδα

Fanatic
23-06-14, 18:58
Για εμενα ενα καλο Ζ3 για αγορα θα πρεπει να εχει τα εξης χαρακτηριστικα:

1) Να μην εχει φαει καμια χοντρη στουκα (αν εχει αλλαξει κανα φτερο η εχει γινει καμια τοπικη βαφη σωστα klein mein)
2) Nα ειναι σε καλη κατασταση η κουκουλα και κυριως το πισω "τζαμι"-πλαστικο
3) Να μην ειναι σκισμενα τα δερματινα καθισματα
4) Να μην εχει καψιματα απο τσιγαρο και σκασιματα το ταμπλω
5) Το μοτερ οταν το ανοιξεις να μην εχει λαδια που εχουν τρεξει σε διαφορα σημεια- ελεγχος στο μοτερ εννοειται σε μηχανικο

Αυτα για αρχη. Απο εκει και περα θα εβαζα στα συν
- Ωραια ζαντουλα οχι καγκουρικη (ψηφιζω ΧΑΛΑΡΑ την ζαντα Ζ3 ///Μ)
- Facelift
- Δερμα στο τιμονι σε καλη κατασταση
- Καποιο ωραιο χρωμα κατα προτιμηση μπλε αποχρωσης

paganis
23-06-14, 21:18
Αυτό θα έπρεπε να είναι το τελευταίο που σε απασχολεί όταν παίρνεις μτχ τόσων ετών...όλα τα άλλα είναι κριτήρια. Να μου έλεγες κοιτάω σε Ε36-46 συγκεκριμένο χρώμα που βρωμάει ο τόπος...πάει κ' έρχεται, αν και πάλι δεν μπορεί να αποτελεί κριτήριο.

να σου τυλιξω ενα σε ροζακι???
αν το αμαξι δεν ειναι σε ολα , οπως το ονειρευεσαι...καθε φορα που το κοιτας, δεν θα σου λεει τιποτα.

LefterisK
23-06-14, 21:54
οχι λεμε! ο ανθρωπος (στελιος) ζητησε σε καποια μπλε αποχρωση!!! :D
νομιζω δυσκολα βρισκεις αμαξι μεταχειρισμενο να ειναι σε ολα του αψογο και φτιαγμενο-αγορασμενο απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη συμφωνα με τα δικα ΣΟΥ γουστα, νομιζω ειναι σπανιο... εκτιμω οτι βρισκεις ενα που θα ειναι οσο πιο κοντα γινεται στα δικα σου θελω και σιγα σιγα το φτανεις στο σημειο που επιθυμεις.
οπως ειπαν ολα τα παιδια, ο καθενας εχει υποκειμενικη αποψη μιας κ τα κριτηρια δεν ειναι σε ολους τα ιδια.

stag z3
23-06-14, 22:04
NAI λοιπον το πηρα!!:nod: το αμαξι ειναι σε πολυ κατασταση και ωσ δια μαγειας δεν τριζει τιποτα!το μονα θεματα που παρατηρησα αν και δεν ειμαι γνωστης bmw ειναι:1)με τον συναγερμο ανοιγουν οι ασφαλειες αλλα δεν κλείνουν.2)το κλειδι λειτουργει καλα μονο στην πορτα του συνοδηγου και στην μιζα.στις αλλες θελει λιγο ψάξιμο μεχρι να βρεις το σημειο που '"πιανει"για να ξεκλειδωσει &"φυσικα"εχει μονο ενα κλειδι :P 3)ακουγετε ενας ηχος λιγο "σφυριχτος " οσο δουλευει το αμαξι.πιθανολογω απο τον ιμαντα η απο τον ελικα .μπορει βεβαια να λεω και μ@λ@κιες!!Παντως ειμαι φουλ χαρουμενος μετα την πρωτη βολτα μου απο την μαντρα στο Κερατσίνι εωσ την Κηφισιά.Παρασκευη ξεκιναω εργασιες...λαδια -φιλτρα μπουζι-ξηλωμα τα καγκουροηχεια και βλεπουμε!
Ερωτηση: τωρα μενω στον Γερακα στο Σταυρο.εχουμε καποιο αξιοπιστο και οικονομικο σχετικα συνεργειο που να το εμπιστευομαστε και να μην μας πιασει το ποπουδακι για να αναλαβει το αυτοκινητο μηχανικα?
Σας ευχαριστω πολυ και παλι παιδες για το ενδιαφερων και τισ συμβουλες!
Να εισαστε σιγουροι οτι θα σας τα κανω τατραγωνα για τον υπολοιπο αρκετο καιρο εδω μεσα!!! :rofl2:

leonidaskal
23-06-14, 22:09
οοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλεεεεεεεεεεεεεε
αλλος ενας αρωστος στην μεγαλη παρεα τωρα πραγματικα καλως ηρθες φιλε stag

stag z3
23-06-14, 22:12
οοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλεεεεεεεεεεεεεε
αλλος ενας αρωστος στην μεγαλη παρεα τωρα πραγματικα καλως ηρθες φιλε stag


Καλως σας βρηκα φιλε leonidas.
Ορεξη να εχετε να μου δινετε τα φωτα σας!!!:p:

LefterisK
23-06-14, 22:16
μπραβο! μπραβο! καλα το υπεθεσα λοιπον :D
καλοριζικο με καλα, ξεγνοιαστα κ ασφαλη χιλιομετρα!

stag z3
23-06-14, 22:20
μπραβο! μπραβο! καλα το υπεθεσα λοιπον :D
καλοριζικο με καλα, ξεγνοιαστα κ ασφαλη χιλιομετρα!

AMHN !!!χαχαχα Να εισαι καλα lefteri!Σε ευχαριστω πολυ!

leonidaskal
23-06-14, 22:34
λοιπον .......
φιλε νικολα ναι το ζετακι ειναι θυληκο.πανεμορφο και τελειο μεσα στην ατελεια του. οπως καθε πραγματικη γυναικα.
ενα καλο ζετακι οπως ενα ωραιο Λενακι η Μαρακι η οτι αλλο θελει ο καθενας μονο ουδετερο δεν μπορει να ειναι.
τα ζ3 για μενα οπως θα συμφωνησω με τον φιλο paganis θελουν πολλα για να λεγονται σωστα(οχι το χρωμα σιγουρα )και επισης μπορουν να γινουν σωστα απλα θελουν χρημα και αγαπη.τι να πεις...... θυληκα και αυτα.
σιγουρα δεν ειναι ε 36 του κιλου αλλα σπανιες κουκλες που στολιζουν τους αθλιους ελληνικους δρομους
φιλε paganis ξεκολα με τΑ FACELIFT σιγουρα ωραια αλλα δευτερευων για μια καλη επιλογη για οσους ξερους ,σε κοβω για γνωστη
stag ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και παλι εεεεεχωωωω να σου λεωωωω ουουουου θα βαρεθεις

leonidaskal
23-06-14, 22:37
φτιαχνεις , ανεβαζεις φωτο και ξεκιναμε .......εδω ειμαστε θα δεις ..
ειπαμε δεν θα ξεχνας ποτε τα βραδια να γυρνας για μια τελευταια ματια να το θυμασαι αυτο.
κριμα δεν μενω αθηνα να σας εβλεπα και ολους απο κοντα
δε βαριεσαι ισως ειναι και το μονο κριμα που δεν μενω εκει

Fanatic
23-06-14, 22:42
Kαλοταξιδο!!!

Το πρωτο πραγμα που θα κανεις για να δωσεις καποια χρονια νεοτητας στην Ζ ειναι να βαλεις τα λευκα πισω φαναρια οπως τα παρακατω. Αν δε, βρεις και μπροστα λευκα ακομα καλυτερα!

http://i18.photobucket.com/albums/b123/dazed_z3/DSC00038_mod2.jpg (http://s18.photobucket.com/user/dazed_z3/media/DSC00038_mod2.jpg.html)

stag z3
23-06-14, 22:42
φτιαχνεις , ανεβαζεις φωτο και ξεκιναμε .......εδω ειμαστε θα δεις ..
ειπαμε δεν θα ξεχνας ποτε τα βραδια να γυρνας για μια τελευταια ματια να το θυμασαι αυτο.

Η αληθεια ειναι οτι το πάρκαρα μπροστα στο δρομο αλφαδιά με το παράθυρο του σαλονιού για να το βλέπω!!!Αρχίσανε τα προβλήματα ε??χαχαχα

stag z3
23-06-14, 22:44
ωραιο fanatic!!Θα το βαλω στη λιστα!

leonidaskal
23-06-14, 22:48
φωτο απο μενα αυριο σας καληνυχτω και STAG στα threads της σειρας z θα βρεις πολλα για να παρεις ιδεες καλη αρχη εμεις οι αλλοι τα λεμε καιρο τωρα

stag z3
23-06-14, 22:52
ok !!Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!καλό βράδυ!

6ylinder
24-06-14, 08:09
NAI λοιπον το πηρα!!:nod: το αμαξι ειναι σε πολυ κατασταση...

Φίλε μου καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα...αλλά με συγχωρείς κιόλας, πήρες αμάξι και δεν το έλεγξες;;; Και από μαντρά;; Και χωρίς έρευνα αγοράς;;;

KAZA
24-06-14, 20:51
Καλοτάξιδο κι από εμένα !!!!!!!!
Πουλώντας τα καγκουροηχεία κ.λ. πιστεύω καλύπτεις κανα δυό δεματάκια που έχεις ….
Έκανες έλεγχο μηχανικά φανοποιεία ….
Αυτό με το ένα κλειδί δεν μου άρεσε γιαααα πρόσεχε …..εάν μπορεί να γίνει νέος προγραμματισμός στο κλειδί κάντο !!!!!!!!!

leonidaskal
24-06-14, 23:06
βρε παλικαρια μην το αγχωνεται το παιδι.
ενταξει τωρα το πηρε το ζετακι, κοινως το παντρευτηκε με τα ολα του.
ουοουουουπππςςςς και γω τα ιδια λεω. ηρεεεμααα

stag z3
24-06-14, 23:51
καλησπερα!!!Παιδια το αμαξι την Παρασκευη μπαινει συνεργειο για ενα τσεκ απ και ξήλωμα τα καγκουροηχεια ηχεια!!!!!το απογευμα θα σας πω αν εκανα καλα η οχι που πηρα ενα Ζ3 με 4000! :P Ε ας δωσω και κατι να το φτιακσω λιγο....ποσο να μου παει!!!

leonidaskal
24-06-14, 23:54
με τετοια νικη τις εθνικης φιλε οτι και να σου πω ΑΣΕ ΑΣΕ
ΣΟΡΡΥ off topic
αλλα ηρεμησε ολα θα πανε καλα σιγα σιγα θα δεις με τον καιρο

Fanatic
25-06-14, 09:28
Πιστευω με 2κ γινεται χαρτι!

Με 6κ δλδ αμαξαρα ξεσκεπαστη. Καλη περιπτωση!

P.kwstas E36
25-06-14, 12:14
με τετοια νικη τις εθνικης φιλε οτι και να σου πω ΑΣΕ ΑΣΕ
ΣΟΡΡΥ off topic
αλλα ηρεμησε ολα θα πανε καλα σιγα σιγα θα δεις με τον καιρο

:rofl2: δεν παλευεσαι....:rofl2: